← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зарядка для схуднення живота

Зарядка для схуднення в області живота

Зарядка для схуднення живота і ляшекЗарядка для схуднення живота цікавить багатьох жінок. Адже талія - це не мрія, а нагальна потреба. Це - точна ознака, яка говорить: «Я здорова!» Якщо вона занадто худа - варто задуматися про здоров'я печінки або про солитерах. Тим, у кого її немає, загрожує маса хвороб. Серед товстунів поширені не тільки серцеві хвороби, але й венозна недостатність, знижений імунітет, невисока рухливість, хвороби хребта та ін. Кращим способом знайти талію бажаних розмірів залишаються дієта і спорт. Зазвичай їх рекомендується поєднувати. Розглянемо як виглядає стандартна зарядка для схуднення - вправи, з допомогою яких знаходять здоров'я і довголіття, а також - бажану талію.

Вправа перше - тяга верхньої половини тулуба. Ця вправа добре тим, що для нього не потрібні тренажери і пристосування. Його виконують наступним чином. Потрібно лягти на спину на підлогу, зігнувши в колінах ноги. Руки зчепити за головою, піднімати верхню частину тіла, підтягуючись до колін підборіддям. Спину не скручувати. Напружувати м'язи преса, але несильно - інакше є ризик надірватися. Повторити 20 разів. Тренуються прямі м'язи преса. Це досить важке вправу, його не рекомендується виконувати часто тим, хто страждає хворобами хребта.

Вправа друге - для нього потрібно гантель або інший вантаж, який потрібно взяти однією рукою. Вага вибирати відповідно до рівня підготовки - але важкі гантелі допоможуть набагато ефективніше. У положенні стоячи взяти вантаж однією рукою. Другу руку тримати уздовж тіла. Нахилятися в ту сторону, де знаходиться вантаж. Це прекрасний спосіб худнути в боках. Бажано нагинатися до упору, якщо немає протипоказань. Повторити 20 разів.

Вправа третє - його краще виконувати на спеціальному тренажері, при цьому тіло знаходиться у висі, піднімається нижня частина, тобто ноги. Його виконують і лежачи - в цьому випадку вона також прекрасно діє. Робити його слід так. Напружити м'язи нижнього преса - тобто ту частину живота, яка найперша обростає жировим прошарком. Далі зрушити ноги, носки сильно не тягнути. Піднімати їх з положення лежачи або в висі. Повторювати від 20 разів.

Вправа четверте - більш універсальне. Його зазвичай приводять в приклад, якщо потрібно підкачати ноги. Воно входить в комплекс вправ, по-простому званий «зарядка для схуднення живота і ляшек в домашніх умовах». Але при виконанні вправи задіюється і прес, і навіть спина. Виконується наступним чином. Треба встати біля стінки, для упору руками. Ноги поставити на ширині плечей. Напружити м'язи преса і підняти одну ногу вбік, як можна вище. Не потрібно робити махов, інакше навантаження на прес зменшиться. Напружувати одночасно не тільки прес, але і внутрішні м'язи стегна. Повторювати від 20 підйомів в одну сторону, не затримуючись сильно, але і не поспішаючи.

Ми запропонували прості, доступні вправи. Щоб отримати довготривалий ефект - потрібно робити від трьох кіл. Тобто, робити одне коло - 4 вправи по 20 повторів, потім знову починати з першого і робити ще коло, від трьох заходів. Тоді втрата ваги і вплив на м'язи живота будуть максимальними.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua