← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зарядка для схуднення

Худнемо за допомогою зарядки

Ранкова зарядка для схудненняЗарядка для схуднення потрібна багатьом чоловікам і жінкам. Але чи справедливо вважати, що скинути зайві кілограми допоможе будь-який вид фізичного навантаження? Безумовно. Питання в іншому. А точніше - всі ми піддаємося фізичному навантаженні. Чому ж серед нас стільки повних людей? А повнота - це не тільки передчасне старіння, але і старіння на тлі набору хвороб. Звичайно, справедливо буде заява - серед худих теж маса хворих. Але зайва вага завжди був протиприродним, і з часом люди знайшли спосіб від нього позбавлятися. Кращий варіант - це ранкова зарядка для схуднення у поєднанні зі здоровим харчуванням. Зупинимося на першому пункті і наведемо певні вправи для схуднення. Отже, розімніться, зробивши 20-хвилинну пробіжку, і приступайте до справи.

Вправа перше чудово підходить як розминка. Це присідання. Але сідати треба не повністю. Ноги потрібно згинати під кутом 90 градусів, тримаючи спину прямо і завмираючи в цьому положенні на декілька секунд. Випрямляючись - розслабляти м'язи, а присідаючи - напружувати. Ця вправа допоможе спалити жир в різних областях тіла - не тільки в ногах, але і в області живота. Також помітно зміцнюється спина. Повторювати вправу 20 разів. Для кращого ефекту потрібні гантелі або штанга. Гантелі тримають у витягнутих вниз руках, а штангу розміщують грифом на плечах. Це складніший варіант, його краще використовувати тоді, коли ви можете похвалитися попередньою підготовкою.

Вправа друге - це зарядка для схуднення живота, боків і сідниць. Для його виконання потрібно постелити на підлогу підстилку, встати на коліна. Далі потрібно сісти з положення стоячи на колінах праворуч від себе, встати і сісти ліворуч. Це прекрасна вправа видаляє жир з талії і боків, зі спини, сідниць і навіть з рук, якщо вони відчувають напругу. Для кращої балансування при присяд, справа рук треба зчепити разом і витягнути вліво, а в процесі вставання їх потрібно витягнути перед собою, не розчіплюючи. Ця вправа здається складним, але воно дуже ефективно. Воно спрямоване і на прес, і на внутрішню поверхню стегон, і на багато інших систем м'язів тіла. Намагайтеся тримати спину прямо. Повторювати вправу 20 разів для кожної сторони.

Вправа третє потрібно робити тим, хто хоче побачити власний прес. Вихідне положення - сидячи на підлозі, руки уперти ззаду. Далі акцент переноситься на п'яти, потрібно встати на 4 точки - на долоні і ступні. Спина повинна бути паралельна підлозі, а ноги до коліна перпендикулярні йому. Шию тримати в одній лінії з хребтом. Таким чином тренується не тільки прес, але і спина, руки, сідничні м'язи. Повторити вправу 20 разів.

Вправа четверте - підтяжка м'язів внутрішньої поверхні стегна або по-простому - зарядка для схуднення ляшек. Потрібно постелити підстилку, встати на коліна, впертися руками в підлогу. Шию слід тримати паралельно підлозі. Підняти ліву ногу, зігнуту в коліні, вбік. Це важка вправа направлено точно на внутрішню поверхню стегна, але помірне напруження йде на все тіло. Повторити 20 разів, намагаючись не махати ногою, а встигати напружувати її. Зробити 20 разів для іншої ноги. Можна поліпшити балансування, поклавши для лівої ноги за голову праворуч та навпаки.

Не забувайте, що тренування треба проводити в кілька підходів. Для схуднення підходить кругової тренінг. Тобто - треба робити кожну вправу з потрібними повтореннями по черзі, а потім знову повторити коло, і повторити всі вправи ще раз. Для швидкого результату потрібно робити хоча б 3 підходи. Можна виконувати всі вправи по черзі по три підходи - тобто, спочатку присідання, з перервою 20 секунд через кожні 20 повторів і т. д. Цей варіант дещо складніше, оскільки напружаться певні м'язи. Якщо чергувати вправи, різні групи м'язів зможуть відпочивати. Зарядка для схуднення в домашніх умовах закінчується розтяжкою м'язів тіла з допомогою спеціальних вправ, а також відновлення дихання. Приймати їжу рекомендується не раніше ніж через годину після тренування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua