← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зелений кава з імбиром для схуднення відгуки

Що кажуть про зелений кава для схуднення

Відгуки про схуднення на зеленому кави з імбиромЗелена кава з імбиром для схуднення відгуки отримує не завжди однозначні. Тим не менше, і той, і інший інгредієнт окремо володіють властивостями, які здатні вплинути на процес схуднення в організмі. І ось виробники цього напою припустили, що від об'єднання цих двох компонентів може вийти суперзасіб для позбавлення від зайвих кілограмів.

Позитивні відгуки про зелений кава з імбиром можна зустріти на багатьох сайтах і блогах. Тут описуються всі їх позитивні властивості. Наприклад, імбир є прекрасним жіросжігателя, допомагає організму з легкістю переварити їжу, оскільки сприяє виробленню шлункового соку. Він також бореться з холестерином і може поліпшити стан організму при багатьох захворюваннях. Що ж стосується зеленої кави, то він також володіє безліччю корисних якостей. Так, якщо смажений чорний кава має в основному вражає властивостями, що міститься в зелених зернах хлорогенова кислота здатна розщеплювати підшкірні жири. Враховуючи всі ці корисні властивості, деякі виробники вирішили посилити ефект цих двох напоїв, об'єднавши їх в один засіб для схуднення.

Здавалося, що нічого поганого від цього бути не може, але в деяких блогах з'явилися негативні відгуки про зелений кава з імбиром для схуднення. Так на що скаржаться люди, які встигли спробувати дія цього напою на собі? Найбільш цікавим виявився коментар жінки, яка відмовляла людей купувати вже готові напої, пропоновані на інтернет-сайтах. Вона привела в приклад випадок з однією зі своїх знайомих, яка стала жертвою цього напою. Жінка бажала позбутися від пари-трійки зайвих кілограмів, а в результаті вживання напою сильно схудла у кінцівках, у той час як верхня половина тулуба набрякла. На думку цієї жінки, готові збірні напої з зеленої кави та імбиру здатні вивести з ладу будь-який, навіть самий здоровий організм. Після його використання у людей порушується стілець, і вони не можуть справляти нужду природним шляхом. Крім цього, у них спостерігається зневоднення в одних частинах тіла, а інші, навпаки, починають набрякати. Тому вона, піклуючись про здоров'я ні в чому не винних людей, попереджає їх про небезпеку, яка криється в цьому «жахливо невкусном напої».

Відгуки лікарів про схудненні на зеленому кави з імбиром теж неоднозначні. Деякі лікарі-дієтологи вважають, що він не може пошкодити здорового організму, проте при наявності тієї чи іншої хвороби, наприклад, гіпертонії, цукрового діабету, прийом даного напою строго заборонений. А що стосується готового напою, то жоден лікар не може дати той чи інший відгук, якщо цей склад не пройшов хімічної експертизи, адже в напої може містити все що завгодно. Тому вони вважають, що кращий спосіб схуднути - помірно харчуватися, ходити в спортзал і вести здоровий спосіб життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua