← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Зелений кава з імбиром: протипоказання

Протипоказання до зеленого кава і кореня імбиру

Протипоказання до зеленого кава з імбиромЗелена кава з імбиром протипоказання до застосування має, незважаючи на те, що не є лікарським засобом. І ці протипоказання і побічні дії все частіше стають причиною суперечок між апологетами і противниками даної методики схуднення. Офіційною медициною давно встановлено, що несмажених кавові зерна здатні викликати отруєння організму. Отже, зелений кава з імбиром шкідливий, якщо його приймати в занадто великих дозах. Хіміки вважають, що навіть 150 мл напою, випитого натщесерце, може стати причиною погіршеного самопочуття.

Висока концентрація хлорогенової кислоти, що міститься в каві, може спровокувати розвиток цукрового діабету, оскільки її постійне вживання стає причиною порушення метаболічних процесів. Тому зелений кава з імбиром протипоказаний якщо в анамнезі були проблеми ендокринологічного характеру.

Оскільки у складі зеленого кава занадто висока концентрація кофеїну, цей напій не рекомендується вживати тим, хто страждає захворюваннями неврологічного профілю, епілепсією або серйозними порушеннями в роботі серцево-судинної системи (ішемічна хвороба, пороки серця, тромбоцитопенією і т. д.).

Імбирний корінь протипоказаний вагітним жінкам (у II та III триместрі), а також у період лактації, оскільки активні речовини проникають з грудним молоком в організм малюка, викликаючи безсоння і дратівливість. Містяться в ньому гингероли і ефірні масла гнітюче діють на роботу ШКТ, тому корінь не рекомендується вживати при гастриті, гастродуоденіті, ентероколіті та виразці дванадцятипалої кишки. Також імбир не можна вживати тим, хто страждає захворюваннями сечостатевої системи.

Основні протипоказання до зеленого кава і кореня імбиру:

  • індивідуальна непереносимість;
  • дерматологічні захворювання;
  • висока температура;
  • захворювання легенів;
  • період менструації (маткові кровотечі можуть посилитися);
  • наявність злоякісного новоутворення або доброякісного характеру;
  • захворювання печінки;
  • вагітність та лактація;
  • залізодефіцитна анемія.

Суворо забороняється приймати напій страждають ожирінням. Метаболічні процеси у таких хворих вважаються нестабільними, а значить, активні речовини, що містяться в зеленому кави і імбирі, будуть ще більше пригнічувати їх, що негативно позначиться на роботі ендокринної системи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua