← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Методи ліпосакції

версія для друку

Пластика живота

Абдомінопластика це пластику живота, тобто його корекція у разі розтягування м'язів і шкіри, що призвели до утворення "фартуха". Це може статися після вагітності із - за різкого скидання ваги, а також в результаті порушення обміну речовин, коли утворюється надлишок жирової прошарку, до якого приєднується втратила еластичність шкіра. "Фартух" може зависнути і з віком в силу природних причин.

Показання: всі кому необхідно, за винятком жінок, які лише планують вагітність,- в процесі виношування дитини м'язи можуть розтягнутися. Не дуже рекомендована жінкам, які прагнуть схуднути, оскільки результат майже гарантовано піде нанівець.

Операція робиться наступним чином: на передній черевній стінці робиться розріз, віддаляються надлишки тканин нижче пупка, стягуються до нормального стану м'яза. Накладається косметичний шов. Коштує операція від $2000

Ускладнення, побічні ефекти: залежать від індивідуальних особливостей, а також способу життя.Методи ліпосакції

Ліпосакція ( від латинського lipos - жир і англійської suction - всмоктування ) не є способом зниження ваги!,а - процедура в більшості випадків ефективна тільки для локального видалення жиру у певних зонах: "булочки" на колінах "попины вуха", друге підборіддя і т.д. - тобто такі жирові відкладення, з якими важко або неможливо впоратися консервативними методами.

Моделювання контурів тіла показана власницям таких відкладень при нормальній вазі і еластичній шкірі. У молодих жінок результат буде краще, ніж у жінок середнього віку. Не варто розраховувати на ліпосакцію тим, кому нещодавно була зроблена операція в тій же області.

Всі існуючі види види ліпосакції можна умовно розділити на дві групи. До першої належать методики, засновані на механічному дробленні жирової тканини. Класичний приклад - вакуумна ліпосакція. Друга група - це способи, при яких жирова тканина руйнується за рахунок різних хімічних та фізичних чинників, наприклад, спеціальних розчинів або ультразвуку.

Розрізняють стандартну, тумесцентную, ультразвукавую, шприцевую ліпосакцію і гидролипоскульптуру. Окремим пунктом варто метод електронного ліпомоделювання.

Стандартна (вакуумна) ліпосакція- піонер серед інших видів видалення жиру. Навряд чи є ті, хто ніколи не чув про цю процедуру. Виконують її так: через невеликі розрізи в підшкірно - жирову клітковину вводять спеціальну порожнисту голку (канюлю). Обережними рухами спеціаліст переміщує канюлю під шкірою, руйнуючи таким чином жирові клітини, які відразу ж виводять через вакуумний апарат. Втім, ви нічого цього не відчуєте, так як будете міцно спати - операцію виконують найчастіше під загальним наркозом. Проста на перший погляд методика є досить травматичним, зате з допомогою вакуумної ліпосакції можна позбутися такого об'єму жирової тканини, що вражаючий результат ви побачите відразу ж, як тільки зніміть компресійну білизну.

Плюси. Можна позбутися від найбільш великих обсягів жиру (до 10 л). Невисока вартість у порівнянні з іншими видами ліпосакції.

Мінуси. Як правило, застосовують загальну анастезію. Найвища ймовірність кровотечі та ускладнень (гематоми, сірому, жирова емболія, в рідкісних випадках призводить до летального результату).

Тумесцентная ліпосакція майже не відрізняється від вакуумного способу. Різниця лише в тому, що перед початком процедури хірург вводить в проблемну зону спеціальний препарат (розчин Кляйна), що складається з фізіологічного розчину анестетика і судинозвужувальних засобів. В результаті звужуються кровоносні судини, а жирові клітини, навпаки, набухають, що полегшує їх подальше видалення. Якщо в ході процедури застосовують не стандартні канюлі, а тонкі (до 3 мм) порожнисті голки, такий метод називають гидролипоскульптурой. Як правило, його використовують як завершальної процедури після інших видів ліпосакції.

Плюси. Можливо прибрати досить великі обсяги, крововтрата незначна.

Мінуси. Як правило, застосовують загальну анестезію. Нерідкі ускладнення естетичного характеру (порушення контурів тіла, пігментація, хронічна набряклість).

При методі ультразвукової ліпосакції жирові відкладення спочатку розбивають за допомогою спеціального ультразвукового зонда, який вводять безпосередньо в жировий шар. Потім жирові клітини видаляють канюлями.

Плюси. Мінімальна крововтрата, ефект ліфтингу шкіри.

Мінуси. Високий ризик ускладнень (опіки, сіроми, некроз шкіри в ділянці операції).

Шприцевую ліпосакцію застосовують у тих випадках, коли необхідно прибрати невелику кількість жиру (до 0,3 л). Операцію проводять вручну - замість вакуумних насосів хірург використовує шприци. Саме втручання триває досить довго, іноді п'ять - шість годин, зате завдяки використанню тонких шприців на шкірі не залишається гематом і набряків.

Плюси. Застосовують місцеву анестезію.

Мінуси. Неможливо вилучити великий обсяг жирової тканини.

Електронне ліпомоделювання багато фахівців називають сенсацією в ліпосакції. Метод заснований на дії струму високої частоти, який розплавляє жирову тканину. Відбувається це наступним чином. В тканині вводять тонкі голки, присоедененные до генератора, що створює електричне поле. Розріджений струмом жир видаляють за допомогою дуже тонких канюль. Додатковий бонус: струм сприяє прискоренню обміну речовин в адипоцитах (жирових клітинах), тому ви будете втрачати зайву вагу протягом декількох місяців після процедури. Зауважимо, що ніяких розрізів вам робити не стануть. Досить двох - трьох найтонших проколів, після яких на шкірі не залишиться ніяких слідів.

Плюси. Використовують місцеву анестезію. Пролонгований ефект схуднення плюс підтяжка шкіри.

Мінуси. Методика не призначена для видалення великих обсягів жиру.Після ліпосакції

Ускладнення, побічні ефекти: видалити жир - не те ж саме, що вилити воду зі склянки. За описом операцію проста, але ця простота оманлива. Якщо ліпосакція проведена невдало, то найбезпечніший побічний ефект - легка нерівність шкіри. далі йдуть "комковатость" і ефект "пральної дошки"- адже видалені жирові клітини вже не відновляться, але залишилися сусідні можуть легко збільшитися в розмірах, якщо ви наберете вагу, і влаштувати вашій шкірі гру в ямки і гірки. Ліпосакція вимагає дуже ретельної подальшої реабелитации з підключенням ручних і апаратних методик. У цій операції - один з найбільш тривалих і болісних відновлювальних періодів. Тільки підвищена температура може триматися більше місяця. Плюс синці, набряки, біль і випливають з них обмеження в русі і навіть у спокої (спробуйте спокійно поспати, якщо вся зона колишнього "галіфе" на стегнах - суцільний синець).на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua