← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Сексуальний темперамент

версія для друку


Сумісність темпераментівсексуальна сумісність, сексуальний темпераментЧому одна жінка відгукується навіть на легкий дотик чоловіка, а інша на всі старання партнера реагує мляво? Сексологи вважають, що справа зовсім не в еротоманія або горезвісної статевої холодності, а в типі сексуального темпераменту.


Сексуальна сумісність темпераментів

Всі ми знаємо приказку «Шлюби укладаються на небесах». Але життєвий досвід все більше переконує, що важливою є також і згода в ліжку. Якщо таке присутнє, то ймовірність щасливого шлюбного союзу дуже висока. У свою чергу, успіх в інтимному житті багато в чому залежить від сексуальної сумісності темпераментів чоловіки і жінки.

Темперамент - вроджена. Він багато в чому обумовлений кількістю гормонів, що виробляються організмом, тому свідомо знизити або підвищити сексуальність без шкоди для психіки практично неможливо.

Одна іноземна актриса минулого століття вирішила закріпити за собою імідж сексуальної діви не тільки на екрані, але і в житті. Без природної на те потреби вона стала виснажувати себе численними любовними втіхами. І що ж? Справа кінчилася нервовим зривом.

У наші дні лікарі, провівши відповідне обстеження і зробивши потрібні аналізи, виявили б у неї низький естрогенний профіль ( рівень жіночих статевих гормонів ). Такі жінки зазвичай малотемпераментны в сексі. Та й з досягненням оргазму у них можуть бути проблеми.

А ось представниці прекрасної статі з високим вмістом естрогенів досить енергійні, діловиті, у них все йде на лад і в сексі, як правило, проблем немає.

Є, звичайно, і німфоманки, для яких секс - життя. Але це вже відхилення від умовно прийнятої норми. Один з таких прикладів - пацієнтка відомого німецького психіатра кінця XIX століття Ріхарда фон Крафт-Ебінга, у якій було по 10-15 сексуальних контактів на добу. Серед чоловіків існуємо міф, що таких жінок багато. Насправді ж з лічені одиниці - приблизно одна з 2500.Типи сексуальних темпераметров

сексуальна сумісність, сексуальний темпераментСучасні сексологи умовно ділять людей на три групи: з високим, середнім і низьким сексуальним темпераментом. І для кожної характерні такі приємні відчуття, які не властиві людям з іншим темпераментом.

Високий сексуальний темперамент

Представників цього типу відрізняють бурхливе бажання, постійне жадання і невгамовна тяга до експериментів. Ті, кого природа наділила високим темпераментом, як правило, дозрівають швидше однолітків і вже в 12-13 років можуть почати статеве життя. Подорослішавши, вони відчувають потребу в сексі практично кожен день, і тяга до протилежної статі у них не згасає дуже довго.

Дами з високим темпераментом в попередніх ласках особливо не потребують. Їх цікавить сам процес. Варто залишити їх на день без відповідної турботи, і вони тут же знайдуть собі нового партнера або будуть знаходитися в стані внутрішнього конфлікту.

Низький сексуальний темперамент

Секс - не головне в житті таких людей. Їх статевий розвиток зазвичай запізнюється. Сексом вони займаються один раз в місяць або навіть рідше і легко переносять тривале утримання, намагаючись вибрати одного партнера на все життя.

Жінки цього типу - справжні поціновувачі попередніх пестощів. Щоб розпалити їх пристрасть, чоловік повинен бути освічений щодо місцезнаходження ерогенних зон дами і добре підкований у стратегії і тактиці любовних ігор. Зате вони надзвичайно романтичні і здатні подарувати незабутні відчуття своєму партнерові.

Середній сексуальний темперамент

Це найчисленніша група. Їх сексуальна життя - щось середнє між постійними пристрастями і їх відсутністю. Більшість людей із середнім темпераментом вдаються до плотських радощів не частіше двох-трьох разів у тиждень. У першій половині життя вони можуть часто міняти партнерів, а потім заспокоюються. Правда, трапляється й навпаки.

До речі, вважається, що представники цього типу найбільш мобільні і здатні плавно переміщатися від однієї крайньої точки до іншої, пристосовуючись до обранця.

У даній типології розподіл сил наступне: близько 80% людей входять у середню групу, а інші представляють крайні полюси ( приблизно по 10% ). Істинної статевої холодністю страждає всього лише 1%.Сумісність сексуальних темпераментів

В ідеалі для сексуальної гармонії у чоловіка і жінки повинен бути однаковий сексуальний темперамент. Непогано можуть співіснувати і сусідні типи: високий і середній чи середній і низький. А от у парі високий - низький один буде вважати партнера сексуальним маніяком, а інший страждати і сумніватися в справжності почуттів найдорожчої половини.

Або того гірше, высокотемпераментный чоловік визнає свою благовірну фригідною, а дружина, що належить до високого типу, вирішить, що у її менш темпераментного чоловіка проблеми з потенцією.

Зате двоє низкотемпераментных, здатних в інших сферах життя бути куди сильніше найпотужніших секс-гігантів, з насолодою, близьким до оргазму, стануть обговорювати під ковдрою теорему Ферма або нюанси написання китайських ієрогліфів в Середні століття.Показники сексуального темперамета

сексуальна сумісність, сексуальний темпераментВиявляється, існують антропометричні показники сексуального темпераменту. Вони, звичайно, дещо розпливчасті, але стандарти все ж є. Які ж вони? Фізіологи вважають, що їх визначає передусім довжина ноги. Тільки не думайте, що чим більше, тим краще, - вся справа в пропорції.

Якщо виміряти довжину ноги від верхнього виступу на стегнової кістки ( він називається трохантер - у перекладі з латині «горбок» ) до п'яти, а потім розділити зростання в сантиметрах на отримане число, то можна дізнатися трохантерный індекс, який, власне, і свідчить про статевої конституції. Далі наведена схема залежності сексуального темпераменту від трохантерного індексу.Сексуальна сумісність-формула гармонійної пари

Вчені стверджують, що для любові і злагоди всього-то й потрібно, щоб чоловік був в 1,09 рази вище жінки. Наприклад, у неї зріст - 172, у нього - 187,5 див. Доктор Богуслав Половски з Польщі провів дослідження, в якому взяли участь 600 пар у віці від 19 до 50 років. Вимірявши партнерів, доктор зробив цікавий висновок: виявляється, чоловіки і жінки, самі того не усвідомлюючи, шукають супутника з такими фізіологічними даними, що коефіцієнт у більшості випадків дорівнює 1,09. І, як показала практика, взаємини в цих парах найбільш гармонійні.

Високий темперамент: чоловіки - 1,99 - 2,00; жінки - 2,01 - 2,05.

Середній темперамент: чоловіки - 1,92 - 1,98; жінки - 1,97 - 2,00.

Низький темперамент: чоловіки - 1,85 - 1,91; жінки - 1,88 - 1,96.

Чоловіки з високим статевим темпераментом, як правило, середнього або нижче середнього зросту, з пропорційною фігурою, що відрізняється мужнім видом ( широкі плечі, вузькі стегна ). Дами теж не високі, з пишними грудьми і стегнами і не дуже довгими ногами.

До речі, Леонардо да Вінчі виявився неперевершеним експертом в цій галузі: він радив брати в дружини для радості душі і тіла низькорослих, коротконогих, пухкеньких веселушек.

Володарі низького сексуального темпераменту зазвичай високі і худі, нерідко сутулы. Часто у них запалі груди і вузькі стегна. Якщо скласти показники перше і друге і розділити результат на два, то виходить «середнячки» - численні представники середньої ланки.

У процесі знайомства ми часто намагаємося розгледіти один в одного якісь зовнішні відмітні характеристики ( наприклад, колір очей ), дізнатися про наявність диплома і доходи обранця, в кращому випадку уточнюємо, до якого зодіакальному знаку належить потенційний обранець. Насправді перше, про що варто було б поцікавитися, - до якого типу належить людина за сексуальним темпераментом. Тоді б ми домоглися сексуальної сумісності і змогли запобігти у своїй сексуальній і побутовому житті багато розчарування і проблеми.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua