← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Любов. Сексуальність. Психологія відносин

Автор
Діля Єнікєєва

Діля Єнікєєва - ім'я відоме. Кандидат медичних наук, практикуючий лікар-психіатр, талановитий психолог, вона ще й безперечний авторитет в області взаємин чоловіка і жінки.

сексуальне життя жінки

Сексуальне життя жінки

Що заважає сексуального життя жінки, чому буває сексуальна і психологічна дисгармонія в шлюбі і як можна змінити своє сексуальне життя і поліпшити психологічний клімат вашої сім'ї ...

детальніше


 
статевий потяг

Сексуальне, статевий потяг

Любов, якщо немає в ній пристрасті, - ніщо, лише банальне та безглузде пригода в світі зла. Томас Манн.

детальніше


 
жіночі статеві органи

Жіночі статеві органи

Зазвичай статеві органи поділяють на внутрішні і зовнішні. До зовнішніх статевих органів у жінок відносять переддень піхви, клітор і статеві губи, у чоловіків - статевий член та мошонку.

детальніше


 
статеві органи жінки

Будова статевих органів жінки

Довжина піхви у жінок, в середньому, 8 див. Але у деяких жінок воно може бути довшою - до 10-11 см, рідше - більше, а може бути і короткий піхву - 6 див.

детальніше


 
статеве збудження

Статеве збудження

Фізіологічні фази циклу сексуальної реакції включають: сексуальний потяг, сексуальне збудження, оргазм і фазу дозволу.

детальніше


 
ерогенні зони жінки

Ерогенні зони жінки

Ерогенні зони - це найбільш чутливі ділянки тіла, дія на які (це називається стимуляцією, роздратуванням, еротичними ласками) викликає сильне статеве збудження і може привести до оргазму.

детальніше


 
оральні ласки

Оральні ласки

Більшість чоловіків володіє високою статевою збудливістю, і оргазм настає у них досить швидко, навіть якщо жінка під час інтимної близькості веде себе пасивно і не відчуває статевого збудження.

детальніше


 
пози сексу

Пози сексу

Правильному підбору пози статевого акту сексологи приділяють велике значення. Зміна позиції служить не тільки еротизації статевого життя і різноманітності інтимних відносин, але і дає можливість усунути багато перешкоди в сексуальному житті...

детальніше


 
як задовольнити жінку

Як задовольнити жінку

Щасливі ті сучасні пари, які ставляться до своєї сексуального життя з партнером як засобу дати і отримати найвищу насолоду, з якими незрівнянно жодне інше відчуття.

детальніше


 
як урізноманітнити сексуальне життя

Як урізноманітнити сексуальне життя

Якщо ви не хочете зруйнувати свій шлюб або довести свої відносини до того, що без допомоги сексолога вам їх вже не врятувати, то, поки ще не пізно і не все втрачено....

детальніше


 
сексуальний потяг

Сексуальний потяг

У тривалому шлюбі традиційні форми статевого акту перестають задовольняти чоловіка і дружину. В наш напружений час чоловіки і жінки дуже втомлюються, тому перед інтимною близькістю потребують в додатковому емоційному настрої.

детальніше


 
тренування м'язів піхви

Тренування м'язів піхви

«Сексуально досвідчена і темпераментна жінка вміє азартно працювати стегнами і тазом і навчається мистецтву любові вульвой», - пише М.Кинесса.

детальніше


 
12 3
  


на головну наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua