← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Мало часу на секс?

версія для друку

Глава 17. ЯКЩО У ВАС НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ НА СЕКС

Рідкі сексуальні контакти - проблема багатьох подружніх пар, навіть тих, у яких в сексуальному плані все гаразд, і вони обидва отримують від сексу задоволення.

Але щоденна зайнятість, рутина домашніх обов'язків, постійні турботи змушують багатьох відкладати секс «на завтра» або на вихідні дні. І як часто буває, що це «завтра» не відбудеться через появу якихось невідкладних справ. А потім не відбудеться і «післязавтра», і «післяпіслязавтра», і ось ви вже спохватываетесь, що два тижні або більше не відчували обіймів свого чоловіка або дружини.

Чи можна допомогти самим собі і щось змінити? Безумовно, можна. Ось декілька простих рад, які не так складно виконати. Тільки на перший погляд вони можуть здатися вам неприйнятними, але якщо ви гарненько проаналізуєте і спробуєте їх на практиці, ви самі переконаєтеся, наскільки вони справедливі. Вони адресовані, в основному, жінкам, так як найчастіше саме вони зайняті вечорами більше чоловіка, і саме їх втому і вічна зайнятість є причиною настільки рідкісних сексуальних контактів. Але деякі з них будуть корисні і чоловікам.

Навіть якщо вам здається, що ви дуже зайняті, і у вас абсолютно немає часу, навряд чи немає можливості так перебудувати свій графік, щоб викроїти час для сексу.

Багато часу забирає у жінок виконання домашніх обов'язків. Сексолог А.Костомарова пропонує подружжю скласти список домашніх обов'язків, які вони будуть виконувати спільно, щоб звільнити весь наступний вечір від всіх домашніх справ.

Рада, звичайно, хороший, але він підходить тільки тим парам, де чоловік завжди допомагає дружині по будинку. А якщо чоловік раніше ніколи не виконував домашніх обов'язків (а це, на жаль, досить часте явище), то змусити його «впрягтися в сімейну упряжку» для спільного виконання господарських справ заради того, щоб завтра повністю звільнити вечір для сексу, - навряд чи вдасться.

Раніше дані поради, як «привчати» чоловіка постійно допомагати вам по господарству. Але якщо все ж це у вас не вийде, або якщо ваш чоловік багато працює заради того, щоб добре забезпечити сім'ю матеріально, і ви не хочете навантажувати його додатковими обов'язками, то ви самі цілком можете впоратися без допомоги чоловіка.

Найпростіша порада жінкам - не треба настільки сверхценно ставитися в порядку і чистоти у вашому домі. Будь-яка жінка знає, що домашня робота ніколи не закінчується - зробиш одна справа, а треба переробити ще кілька, і так жінка крутиться по хаті, як «білка в колесі», поки не звалиться в ліжко повністю знесилена.

Милі жінки, хіба ви самі не знаєте, що скільки б ви не терли свою плиту, раковини, ванну і унітаз, - через кілька днів вони знову вимагають ваших зусиль. І пил в будинку ніколи не кінчається. І на килимі постійно з'являються якісь нитки, папірці та інше сміття. І діти щодня розкидають свої іграшки і книги по всьому будинку.

Не впевнена, що зможу переконати вас, але від того, що у вашому будинку буде ідеальна чистота, і все буде сяяти і блищати, а ви будете постійно відчувати себе втомленою, дратівливою, пригніченою, вічно стурбованою і сексуально незадоволеною, так як на секс у вас не залишається ні часу, ні сил, - щастя у вас не додасться.

Так, дійсно, багатьом чоловікам хочеться жити в чистому і доглянутою квартирі. Але при цьому їм зовсім не хочеться, щоб дружина постійно ходила по будинку в робочому фартусі або халаті з брудною ганчіркою в руці і постійно щось терла і мила.

Мені доводилося бачити жінок, які не так багато часу приділяють уваги чистоті у своїй квартирі. Ні, у них немає павутиння по кутках або гір сміття на підлозі, цього не допустить ні одна поважаюча себе жінка. Але для домашнього прибирання у них є певні дні, коли вони встигають переробити всі самі необхідні справи. А якщо в проміжку між прибиранням у них буде кілька плям на кухонній плиті або на підлозі, - вони до цього ставляться абсолютно спокійно. І діти у них теж є, і вони зовсім не замурзані обшарпанці, а цілком доглянуті і симпатичні. Але такі жінки вміють раціонально спланувати свій домашній графік, виділивши першочергові справи і відклавши другорядні. Зате вільного часу у них достатньо і вони не виглядають як «загнана коняка». Це сучасні, доглянуті жінки, і всі вони працюють, не маючи ніяких домробітниць або економок. І з чоловіком стосунки у них чудові.

Запитайте свого чоловіка, що б він вибрав, щоб ви постійно щось чистили і мили, а потім падали в ліжко від втоми і постійно відмовлялися від близькості з ним , або щоб у домі не так все блищало й блищало чистотою, але ви були б веселі, життєрадісні і з задоволенням займалися з ним сексом так часто, як вам цього хочеться обом?

Ні хвилини вільного часу немає навіть у деяких домогосподарок. Вони не встигають за цілий день переробити всю домашню роботу, з якої справляється будь-яка працююча жінка.

Так що справа не в тому, що домашньої роботи у жінки занадто багато, а в тому, що вона не вміє раціонально планувати свій графік.

Якщо ж чоловік не переносить безладу, то завжди можна його самого залучити до прибирання, навіть якщо йому цього не дуже хочеться. Але найчастіше, коли чоловік у хорошому настрої, і у подружжя хороші відносини, і психологічні і сексуальні, він не відмовляється виконати якісь господарські доручення.

Однак не варто переборщувати, змушуючи чоловіка прати, мити посуд або підлогу, так як більшість чоловіків терпіти не може чисто «жіночу» роботу, і це принизливо для чоловіка. А пропилососити, вибити килими або закупити продукти чоловік не відмовиться.

Але ні в якому разі не слід шантажувати його вашими сексуальними стосунками і ставити умови: «Ти допоможеш мені в прибиранні, а я піду назустріч твоїм бажанням», зробивши таким чином секс «розмінною монетою». Цим ви позбавите ваші відносини всій їх емоційної і романтичної боку.

Крім того, на світі не так багато чоловіків, які дуже акуратні, люблять чистоту і порядок і вимагають, щоб всі в будинку блищало і лежало тільки на певних своїх місцях. Найчастіше педантизм і надмірна акуратність властиві людям з епілептоїдними рисами характеру, а їх не дуже багато.

Більшість же чоловіків розкидають де попало свої шкарпетки, сорочки, брюки та інший одяг, залишають скрізь свої горнятка з недопитим кавою або чаєм, не можуть знайти потрібну річ і звертаються до дружини, і напевно це знайоме багатьом жінкам. Жінок, які люблять порядок і акуратність, це дратує, і вони бурчать або самі постійно підбирають розкидані речі.

Якщо у вас саме такий чоловік, то значить, він цілком терпимо поставиться до того, що в будинку іноді буде безлад. Не завжди, але іноді, коли ви вирішите влаштувати собі перепочинок.

Тому не варто настільки "сверхценно" ставитися до домашніх клопотів. Нехай краще сьогодні у вас буде брудно в будинку, але ви відішліть дітей до бабусі, а якщо немає такої можливості, після того, як укласти дітей спати лягаєте і самі на годину раніше звичайного і не відмовляйте собі ні в чому.

А прибирання зробите завтра або через кілька днів. Ніколи причиною розлучення не служить недолік чистоти в будинку. Найчастіше, навіть якщо чоловік скаржиться, що дружина «нечупара і ледащо», не в цьому справжня причина. Неохайність і лінь - це наслідок особистісних відхилень жінки, які поширюються на всю її психіку і проявляються і в міжособистісних стосунках. Крім безладу в будинку, у таких жінок ще безліч інших недоліків, які значно більшою мірою негативно впливають на взаємовідносини подружжя.

Якщо ж жінка не настільки завзято наводить чистоту в квартирі, але майже щовечора приносить чоловікові насолоду в ліжку, - запевняю вас, він ніколи не проміняє таку «нечупару» на «чистюлю», у якої все в будинку буде виблискувати, але яка в ліжку буде «колода» чи буде постійно уникати близькості з-за того, що вона дуже втомилася.

Американський сексолог Л.Барбах пропонує заздалегідь планувати спеціальні дні, коли подружжя можуть побути лише вдвох. Він підкреслює, що це не виключає несподіванки і радості в сексуальних відносинах, оскільки навіть запланований свято може принести радість, а регулювання сексуальних відносин готує основу для отримання задоволення.

Багато вітчизняні сексологи теж рекомендують раціонально планувати свій час, щоб мати можливість знайти більше часу для заняття сексом.

Якщо подружжя вважають, що їх сексуальних контактів їм недостатньо, але у них немає достатнього часу для більш частих статевих зносин, то можна віддати перевагу не кількості, а якості.

У більшості подружніх пар, які перебувають у тривалому шлюбі, немає можливості щоденних статевих зносин, і не тільки щоденних, але й кілька разів у тиждень.

У такому разі влаштовуйте собі гарний струс хоча б раз на тиждень. Влаштуйте «сексуальну ніч з суботи на неділю, і навіть якщо не виспитеся, то у вихідний можна довше повалятися в ліжку з ранку. Як можна за порівняно короткий проміжок часу мати кілька статевих зносин, - описано в главі про сексуальної гармонії. Після цього ви зможете весь тиждень відчувати себе повноцінними коханцями і з нетерпінням чекати наступного разу.

Для впорядкування своєї інтимного життя можна переглянути частоту зустрічей подружжя з родичами і друзями.

Як часто приятелі, друзі і родичі забирають дорогоцінний час і сили! Це не означає, що потрібно повністю відмовитися від спілкування з ними і замкнутися в чотирьох стінах. Аж ніяк ні, спілкування необхідно кожній людині. Але частота зустрічей може бути різною.

Згадайте, про що ви зазвичай розмовляєте при зустрічі зі своїми знайомими і родичами - напевно чималий час займають пустопорожні розмови, обговорення спільних знайомих або якихось подій. А чи справді ви потребуєте в подібних розмовах в такій кількості? Що корисного чи емоційного залишають після себе розмови на комунально-побутові теми?

Багато пар часто збирають вдома гостей або самі ходять в гості. Їм здається, що вони цікаво проводять час, спілкуючись зі своїми друзями. Проаналізуйте ці зустрічі, так це? Чи справді вам цікаво кожну тиждень або навіть частіше сидіти з друзями за келихом вина і говорити «ні про що»? Що корисного для себе ви дізналися з цих зустрічей? А може бути, навпаки, ви обділили себе і свого чоловіка, так як в цей же самий час могли зайнятися іншим, що принесло б вам набагато більше задоволення і задоволення?

Ще раз повторю, що не закликаю вас негайно відмовитися від зустрічей з друзями, але лише наголошую, що якщо ви вважаєте, що у вас зовсім немає часу, то такі зустрічі можуть бути рідше без якого-небудь збитку для вас. Ця рада адресований і чоловікам, і жінкам.

Раптового «навали «родичів або регулярних зустрічей бабусі з онуками (дітьми) - теж не уникнути, але їх можна раціонально планувати. Нехай не бабуся приходить до вас, а ви самі відвезіть дітей до неї на вихідних або в будні ввечері, щоб залишитися наодинці з чоловіком (дружиною).

Якщо ви вирішили побути удвох, вимкніть телефон, щоб вас ніхто не турбував. Уявіть собі, що ви обидва з нетерпінням чекали цього вечора, раділи майбутнім збудливим пестощів, і раптом в самий невідповідний момент задзвонить телефон, вам доведеться вислуховувати когось і відповідати на запитання. Навіть якщо ви швидко закінчите розмову, інтимна атмосфера вашого вечора відразу порушиться, потяг і сексуальне збудження згаснуть, і вам вже навряд чи вдасться все знову відновити.

На світі не так вже багато справ, які не можуть почекати до завтра. Запевняю вас, телефонні розмови віднімають масу часу, а толку від них не так вже багато. Це теж відноситься і до чоловіків, і до жінок.

Одна мудра жінка говорила так: «Коли люди тобі дзвонять, то вони хочуть від тебе чогось, віднімають цим твій час і сили. Коли я відключила телефон, то часу у мене стало набагато більше. Раніше вечорами у мене не змовкав телефон, і зовсім не було часу для відпочинку і роботи. А тепер я взагалі не підходжу до телефону, а прослухавши на автовідповідачі всі повідомлення, дзвоню сама, якщо це по справі. Якщо ж це пустопорожні розмови моїх приятельок, яким не терпиться похвалитися новою покупкою або розповісти якусь плітку, - не дзвоню і не витрачаю на це свій час».

Можу порадити це багатьом діловим жінкам і чоловікам, у яких немає часу відпочивати навіть удома, так як постійно дзвонить телефон і треба вирішувати якісь проблеми. Ви самі переконаєтеся, що ніякої терміновості в цих справах немає, вони цілком можуть почекати до завтра, коли ви вранці прийдете на роботу.

Залиште всі свої службові проблеми на роботі, беріть приклад з американців - вони люди раціональні і економлять свої сили. Вони вважають, що робота - в робочий час, а домашній відпочинок - це святе, і дзвонять по службових справах тільки в разі крайньої необхідності.

Якщо ж ви чекаєте важливого дзвінка, користуйтеся автовідповідачем, зараз придбати його - не проблема, і ви заощадите масу дорогоцінного часу і душевних сил, позбавивши себе від непродуктивного спілкування і багатьох дріб'язкових справ.

Якщо ж у цей день у вас залишилося багато невирішених службових проблем, краще не планувати на цей вечір інтимних відносин, так як думки про те, що ще не зроблено, не дадуть вам можливості розслабитися душевно і фізично. Перевантаження на роботі - велика перешкода для еротики.

Постарайтеся так спланувати свої службові справи, щоб в цей день вас ніщо не турбувало. І це цілком можливо. Уміння раціонально планувати свої професійні справи і відмовлятися від них в домашньої обстановки - допоможе вам зберегти душевний комфорт і позбавить вас від стресів, неврозів і вічної втоми.

Ваші родичі та приятелі напевно часто телефонують вам просто «від нічого робити», щоб «поговорити». Побережіть свої сили і час і не витрачайте їх на те, щоб вислуховувати цю балаканину. Нічим особливо примітним це вас не збагатить. Якщо ви нудьгуватимете, то зможете зателефонувати самі.

Може бути, ставити телефон на автовідповідач кожен день ви не зможете, але давайте собі перепочинок від телефонних розмов хоча б кілька разів на тиждень. Якщо ви добре відпочинете ввечері, це налаштує вас на ліричний лад, можна буде лягти раніше і сил в ліжку у вас виявиться набагато більше. А якщо ви весь вечір не відходив від телефону, вирішуючи дрібні проблеми, то про яке романтичному настрої може йти мова!

Подружжя самі повинні створювати собі можливість сексуального життя, так як такий вихід для деяких пар може бути єдиним способом підтримання сексуальних відносин. Подружжю можуть свідомо резервувати час для цього, створюючи відповідну ситуацію, наприклад, відправивши дітей на пару годин до сусідів, які мають дітей того ж віку.

Раціональне планування анітрохи не позбавляє кохання та еротику їх романтичної боку. Все залежить від вас, як ви обставите свої вечори наодинці.

Якщо ви з ранку діловито заявіть дружину: «Дорогий, у нас сьогодні вечір для сексу», - то це один настрій.

А якщо ви вже з ранку будете в піднесеному настрої в очікуванні приємного вечора, а під час роботи будете кілька разів телефонувати чоловікові, кажучи, що з нетерпінням чекаєте вечора, прийдете з роботи хоча б на півгодини раніше, щоб приготувати легкий вечеря на двох (саме легкий, так як якщо він буде рясним, ви обидва отяжелеете і вам захочеться спати і буде не до еротики), а ще краще - подбаєте про вечерю напередодні, по дорозі візьміть пляшку шампанського або заготовите її заздалегідь, щоб у вас був час прийняти душ або ванну , - то у вас буде чудовий настрій, який відразу відчує і ваш чоловік.

Сексологи рекомендують, щоб робочий стіл був як можна далі від вашої спальні, щоб збираючись прилягти, ви не могли мимоволі затриматися поглядом на своїх документах і згадати про своїх «невідкладні» справи, що налаштує вас на діловий, а не ліричний лад, і навіть якщо у вас були наміри приємно провести вечір з дружиною, ви знову усядетесь за свої документи.

Робота ніколи не закінчується, завершується одна справа, а на зміну йому приходить інший, а життя проходить. На активне сексуальне життя звичайній людині відпущено не так вже багато - всього 25-30 років. Це не так багато, як здається на перший погляд.

А коли вам буде вже за п'ятдесят, і ви досягнете всього, чого прагнули в молодості, то буде пізно надолужувати згаяне. Багато чоловіків в пізньому віці намагаються це зробити, але рідко кому це вдається.

Лисих, старих чоловіків з відвислим животом не люблять сексуально привабливі жінки. Чоловіки вважають, що можна залучити жінку грошима, але вони глибоко помиляються.

Можна обзавестися молодою коханкою, якщо чоловік здатний її утримувати і виконувати всі її забаганки, але це не означає, що він купить собі любов. Багато хто з таких «утриманок», як показує практика, не проти завести «для душі і тіла» молодого коханця на гроші старого, в душі сміючись над ним і зневажаючи його. А слова про те, що вона любить «свого старенького»папіка", - це всього лише слова.

Мені довелося одного разу взяти участь у кумедній дискусії. Один з чоловіків - амбітний молодий чоловік, казав, що найголовніше - зробити кар'єру, а цьому заважають жінки, але коли він стане професором (у ті часи це вважалося престижним), - ось тоді його будуть любити всі жінки. А його керівник, немолодий професор, сказав йому з гіркотою: «Дурень ти нічого не розумієш. Коли ти станеш професором, жінки вже перестануть тебе цікавити, та й вони вже не будуть цікавитися тобою, хіба тільки заради того, щоб одружити на собі. Була б у мене зараз можливість помінятися з тобою віком і посадою, я би не дивлячись змінився». Мораль зрозуміла, шановні чоловіки? Посада не має значення, назвіть замість «професора» будь-яку сучасну престижну професію.

Так що користуйтеся усіма радощами життя, поки ви молоді. Цього потім не повернути ніколи, і ні один чарівник ні за які блага не поверне вам вашої молодості, енергії, здоров'я і радощів сексу.

Позбавтеся від невірної розстановки пріоритетів - на першому місці робота, потім-діти, потім ваші захоплення, а на останньому місці секс. Переставляйте їх місцями хоча б на час, і ви переконаєтеся, що всьому іншому це теж не принесе ніякої шкоди, а як раз навпаки - відновивши душевну рівновагу і тонус, ви легко впораєтеся і з усім іншим.

Не так вже й багато треба часу для сексу, як здається. При нормальному статевому зносинах попередні ласки займають 20-30 хвилин, сам коїтус - від 2 до 10 хвилин, якщо подружжя добре «розігріті», або трохи більше, і ще хвилин 10-15, щоб полежати в обіймах один одного, згадуючи свої відчуття і пестячи дружина. Тобто, години вам вистачить з лишком. Невже так важко спланувати свій день, щоб виділити цей час, який дасть вам і вашому чоловікові можливість любити один одного ще сильніше?!

Крім планування ваших вечорів наодинці з чоловіком не відмовляйтеся і від випадків, коли бажання нахлинуло на вас раптово. Це жодним чином не суперечить романтичним уявленням про кохання.

Якщо ви всім своїм поводженням покажете чоловікові, що горите від бажання близькості саме з ним , саме він для вас так сексуально привабливий, що ви не в змозі себе контролювати, - то це не тільки приємно пестить його самолюбство, але і викличе відповідне бажання.

Будь-яке явище можна і опошлити, і звести на вівтар. І саме сексуальні взаємини дають для цього безмежні можливості. Можна любити і зберегти своє почуття надовго.

Але в кінцевому підсумку все залежить від вас. Ще не пізно оживити вашу любов, якщо ви відчуваєте, що пристрасть починає згасати.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua