← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чоловік і коханець

версія для друку

Глава 19. ЧОЛОВІК І КОХАНЕЦЬ

чоловік і коханець, дружина зраджуєСексуальна або психологічна незадоволеність у шлюбі може призвести до подружніх зрад. У кожній родині ставлення до зради чоловіка різне, це залежить від характеру чоловіка і дружини, взаємин і багато чого іншого.

Одні чоловіки чи дружини мовчки миряться з зрадами своєї половини, роблячи вигляд, що ні про що не здогадуються, інші ставляться до цього вкрай болісно.

Однак є і загальні закономірності. Сексологи вважають, що змінив чоловік (дружина) шукає в новому сексуальному партнерку (партнера) те, що не може знайти своєї половини.

Багатьох чоловіків приваблюють нові сексуальні відносини. Якщо дружина веде себе в ліжку скуто, не дозволяє «нічого зайвого» і сама не виявляє активності, то в коханці подобається її сексуальна розкутість і можливість нових відчуттів.

Якщо жінка сварлива, прискіплива і вимоглива, то в коханці він може шукати притулок від своїх сімейних конфліктів, спокою і втіхи.

Але сексуальний аспект все ж домінує. Чоловік може «поплакатися» коханці і поскаржитися на важкий характер дружини, але це не означає, що їх відносини обмежуються бесідами і його скаргами.

Жінки більше шукають романтичних відносин, компліментів, яких давно вже не говорить чоловік, можливості подобатися і викликати бажання. Але і сексуальна сторона теж для них приваблива, якщо немає задоволення в шлюбі.

Деякі жінки, обзавівшись коханцем, стають більш уважними до свого чоловіка, так як почуття провини, яке вони при цьому відчувають, спонукає їх якось «компенсувати» свою невірність, приділяючи більшу увагу чоловікові.

Клінічний приклад.

Одна з моїх пацієнток, яка лікувалася з приводу істеричного неврозу, говорила: «Мені потрібно іноді відчути себе тварюкою і ходити з опущеною головою. Тоді я стаю спокійним і не чіпляюся до чоловіка. А в звичайному житті я стерва і істеричка, мене все у чоловіка дратує. Коли у мене є коханець, у нас будинку - тиша, я вдаюся з побачення і пещу плекаю свого чоловіка, і ми живемо як голубки. А коли у мене нікого немає, я знову лізу на стінку, злюся і кричу на чоловіка.»

У них давно немає сексуальних стосунків з чоловіком, але тим не менш вона вважає, що саме завдяки таким «струсу» вони і живуть так довго разом і розлучатися з чоловіком вона не збирається.

Деякі жінки не проти завести легкий, ні до чого не зобов'язує роман, якщо це їм нічим не загрожує. А не роблять цього вони, в основному, з побоювань, що про це дізнається чоловік і це може позначитися на сімейних стосунках. Але якщо б можна було злегка «розважитися» на стороні без якого-небудь збитку для сім'ї, то вони б не відмовилися від такої можливості.

Недарма «курортні романи» - настільки поширене явище. Вони привабливі саме своєю безкарністю і швидкоплинністю. Жінка розважилася, відчула себе бажаною, - і цього цілком достатньо. Кінчається відпустка, «курортні коханці» роз'їжджаються по своїх містах і залишаються лише приємні спогади. Ніхто з жінок не будує серйозних планів, заводить інтрижку на курорті. І чоловік ні про що не дізнається. І всі задоволені.

Є й такий мотив зради, коли дружина хоче «насолити» чоловікові, якщо він недостатньо приділяє їй уваги, як би доводячи цим, що вона все ще приваблива і бажана для інших чоловіків. При цьому вона навмисно дає зрозуміти чоловікові, що він не єдиний чоловік в її житті.

Є жінки, яких дуже збуджує можливість обіймати чужого чоловіка, коли в сусідній кімнаті сидить його дружина або її власний чоловік.

Клінічний приклад.

Зінаїда Н. 33 року. Журналістка. Одружена вдруге. Синові від першого шлюбу 11 років.

За характером товариська, комунікабельна, гостра на мову, життєрадісна жінка. Обожнює нові компанії і нових друзів.

Любить чоловіків, терпіти не може жінок, презирливо називає всіх жінок «бабиному» і «кухонними комбайнами вітчизняного виробництва». Сама до домашнього господарства байдужа, вдома завжди все догори дном, на столі впереміш тарілки, чашки та її робочі матеріали. Називає це «робочим безладом».

Її косметика або щітка для волосся може опинитися в самому невідповідному місці. В її дамській сумочці» чого тільки немає! Але вона легко знаходить все - запустивши руку в свою об'ємну сумку, навпомацки відразу ж випитує потрібну річ. Чи може без особливих церемоній перевернути свою сумку і витрусити з неї весь вміст, і на стіл летять ручки, блокноти, презервативи, помада, пудрениця та інша косметика, записки, флакон парфумів, носові хустки, цукерки, деодорант, жуйка, гребінець, тампакс, жіночі гігієнічні серветки, прокладки, запасні трусики, чиїсь візитні картки, складна зубна щітка, безліч ключів від чиїхось квартир - від чиїх, вона й сама вже не пам'ятає. Потім все це «господарство» вона так само недбало запихає назад в сумку.

Якщо при такій «ревізії» хтось присутній, навіть чоловік, її анітрохи не бентежить, що він бачить інтимні речі її туалету. «Малий джентльменський набір в жіночому варіанті, - повідомляє вона гордо, - зате все при мені, і я завжди у всеозброєнні і завжди готова. Мало куди закине мене доля і які мене там чекають пригоди».

Зінаїда мала інтимні стосунки з чоловіками всіх своїх подруг і знайомих, з будь-яким новим чоловіком, який їй був цікавий, але тільки тоді, коли всі інші шумно веселилися, пили, танцювали або фліртували у вітальні, а вона займалася сексом з чужим чоловіком в туалеті, ванній, в іншій кімнаті, в коридорі за вішалкою, на сходовому майданчику біля сміттєпроводу, і навіть в кухні, куди міг увійти будь-хто з гостей, у тому числі і її чоловік або дружина її партнера. Дуже любила займатися сексом і на роботі, наприклад, коли всі співробітники йшли в кабінет шефа на нараду, а вона залишалася «на хвилинку» в кімнаті з ким-небудь з колег.

Їй потрібен був саме елемент ризику бути захопленою, і вона за час поспішного статевого акту майже відразу ж збуджувалася і відчувала такий сильний оргазм, що одного разу прокусила собі руку до крові, щоб не закричати.

Але від продовження відносин в іншій обстановці з цими партнерами Зінаїда найчастіше відмовлялася - спробувала кілька разів з ними зустрітися, але це було зовсім не те. «Це так прісно, - говорила вона, - майже як з чоловіком. Зустрілися, поцілувалися, лягли. Я при цьому майже нічого не відчуваю. Мені приємно, іноді буває оргазм, але зовсім не такий, як тоді, коли ризикуєш, що тебе впіймають. Мені здається, що мені навіть хочеться, щоб мене зловили».

Хоча іноді все ж зустрічалася з коханцями, але не любить тривалих відносин. «Така довга і безрадісна зв'язок», - так вона називає тривалі романи.

Зінаїда розповіла, що її кілька разів бачили приятелі або приятельки під час статевих зносин, але вони з партнером навіть не припиняли його, а сама Зінаїда відразу ж відчувала оргазм, якщо входив хтось сторонній.

Найдивовижніше, що її чоловік досить довго про це навіть не підозрював, але коли одного разу він застав її за цим заняттям, вибухнув страшний скандал, і вони розійшлися.

Потім їй було вже не так цікаво спокушати чужих чоловіків, так як особисто їй це нічим не загрожувало, крім клока выдранных волосся, які вона іноді залишала в руках дружини свого партнера, або декількох подряпин і образ. Але її це збуджувало набагато менший, ніж ризик бути захопленою власним чоловіком.

Нестачі в партнерах у неї ніколи не було, хоча багато хто і знали, що число її коханців обчислюється навіть не десятками, а сотнями. Вона легка в спілкуванні і безтурботний чоловік. Незважаючи на її легковажність і непостійність, в неї закохувалися і не раз пропонували вийти заміж, але «узаконена безрадісна зв'язок» її зовсім не приваблювала.

Потім вона все ж вийшла заміж, можливо, тільки для того, щоб знову мати можливість ризикувати і бути захопленою, і точно так само зраджувала і другому чоловікові. Найдивовижніше, що її другий чоловік, який починав знайомство з нею з пози ззаду у ванній чужої квартири, навіть і не припускав, що він не перший і не останній, хто так само задовольняє його дружину.

Зінаїда одного разу добряче дісталося від розлюченого дружини одного з її випадкових партнерів, вона потрапила в НДІ ім. Скліфосовського, і їй довелося накласти кілька швів. А чоловікові вона сказала, що це коханка її колишнього чоловіка. Помста чужої дружини її анітрохи не злякала, і Зінаїда не збирається залишати своїх ризикованих сексуальних занять. «Скінчиться тим, що мені коли-небудь переламають всі кістки, - сміялася вона, - але я буду знати, що отримала за справу».

Ревниві дружини вже не запрошують його в гості, знаючи слабкість Зінаїди до чужим чоловікам, але у неї велике коло знайомих, а за родом своєї професії вона має можливість постійно оновлювати склад своїх знайомих, тому можливостей у неї достатньо.

Для деяких жінок приваблива сама по собі боротьба за чоловіка і боротьба з самим чоловіком. Багато жінок, що мали любовні романи, кажуть, що найцікавіше - це попередня гра, коли чоловік і жінка ще тільки намацує шляхи один до одного, приміряються, ходять навколо так близько, кидають один на одного красномовні погляди, кожен жест і погляд сповнений певного сенсу, зрозумілий тільки їм двом.

Ось в цьому і є найбільша гострота відчуттів, коли серце калатає, коли все ще невизначено, коли в крові «бродить адреналін».

А вже коли справа дійшла до ліжка, то тут все дуже ясно і виразно, і такій жінці це вже нецікаво. «Що там особливо нового відчуєш в ліжку, - говорила одна жінка, - я і так знаю, що і як буде. Оргазм - він і є оргазм, і абсолютно байдуже, з ким він буде. Для оргазму у мене є постійний коханець. А поки ще справа не дійшла до ліжка, поки йде гра поглядів і серце тріпоче, - ось в цьому і є весь азарт! Тому я так люблю початок нового роману. А коли ти віддаєшся чоловікові, то ти йому вже нецікава, та й мені з ним вже нецікаво.»

Є жінки, які змінюють чоловікам з ким завгодно, користуючись будь-якою можливістю. Найчастіше це психічно неповноцінні жінки, незрілі в емоційному відношенні, не здатні до тривалих схильностям. Навіть до своїх дітей вони не відчувають нормальних материнських почуттів. Шлюб з такою жінкою - нещастя для чоловіка, особливо якщо є діти. Деякі чоловіки терплять це тільки заради дітей, так як не можуть довірити їх такою легковажною матері. Таким чоловікам залишається тільки поспівчувати. Але, на щастя, таких жінок не так вже й багато.

Іноді безладні сексуальні зв'язки є наслідком комплексу провини. Якщо дівчину батьки виховували в строгості, навіюючи, що вона повинна бути цнотливою до шлюбу, а вона втратила цноту раніше, то потім вона відчуває почуття провини. Вона може або взагалі відмовитися від сексуального життя, або пускається «всі тяжкі», як би прагнучи саму себе покарати за ранню втрату цноти і утвердитися в думці, що вона «аморальна», «розпущена» і гідна тільки такого життя.

У чоловіків безладні сексуальні зв'язки і часті зради можуть бути викликані неусвідомленим страхом виявитися неспроможним, і вони таким чином кожен раз доводять самим собі, що з потенцією у них все в порядку.

Або чоловік несвідомо опирається прагненню жінки утримати його, не може примиритися, що повинен належати тільки одній жінці, і своїми частими зрадами як би доводить право на свободу.

Часті зради і постійні пошуки любовних пригод, як правило, свідчать про прихованої психічної патології. Діапазон її досить широкий - від інфантильності (невідповідності психічного розвитку віком людини), незрілість, невпевненість, різних комплексів - до більш серйозних психічних порушень.

У заміжньої жінки, яка захопилася іншим чоловіком, зміщуються її звичні пріоритети, так як час, витрачений на побачення, вкрадено у власних дітей. Тому нерідко невірність жінок приносить шкоду сімейним взаєминам.

Заміжня жінка, зацікавлена в збереженні свого шлюбу, не може постійно приходити додому пізно, після побачення з коханцем, так як вдома її чекають діти та сімейні обов'язки. До того ж вона не може призвести до виправдання пізнього повернення таких доказів, як чоловік.

Тому жінка, якщо вона дуже захоплена коханцем, якщо вона обтяжується їх рідкісними зустрічами і хоче частіше з ним бачитися, - здатна зважитися на розлучення.

Те, що жінки все ж в цілому рідше змінюють, ніж чоловіки, пояснюється і тим, що у них менше можливостей для зрад - робота, дім, друзі та родичі, - ось звичний коло спілкування заміжньої жінки. Якщо на роботі немає підходящих кандидатур на роль залицяльника, якщо її моральні принципи не дозволяють їй завести інтрижку з чоловіком подруги, - то вибирати заміжній жінці не з кого. І доглядати за нею теж нікому.

Але якщо на роботі з'явиться новий співробітник, симпатичний і цікавий, який буде явно небайдужий до цієї жінки, то шанси, що вона відкине його залицяння, невеликі.

Дуже часто буває так, що той, хто зраджує, будь то чоловік або жінка, не допускає і думки про те, що його половина теж може змінити. Невірні чоловіки, що мають заміжніх коханок, навіть і думки не можуть допустити про те, що в цей самий момент його дружина теж може лежати в обіймах коханця. Невірна дружина на побачення з коханцем переконана, що в цей самий момент чоловік знаходиться на роботі, у приятеля, у своєї матері, а це може бути зовсім не так.

Більшість дружин і не підозрює про інтрижках чоловіка. І дуже добре, що вони залишаються в невіданні. Обом спокійно, ніщо дружину не турбує.

А багато чоловіків, як і невірні дружини, завівши роман, стають уважнішими до дружини, якщо до цього у них були хороші відносини - квіти, маленькі подарунки, поступки дружині, - цим вони «компенсують» свою невірність.

Первісна ініціатива в любовному романі належить чоловікові. Жінка може проявити своє ставлення, заохочувати його залицяння, але вирішальна роль - у чоловіків. Тому чоловіки більш активні і частіше зраджують дружинам, ніж дружини чоловікам.

Більшість чоловіків не вважає, що зради позначаться на відносинах з дітьми і дружиною. Вони шукають у любовних зв'язках того, чого немає звичного сімейного життя. Але при можливості вони воліють зберігати і те, і інше.

Чоловіки і жінки перебувають у завідомо нерівних умовах. У сильної статі набагато більше можливостей, ніж у слабкого, і в їх руках ініціатива. Жінка не може сама познайомитися з її чоловіком, наприклад, у громадському місці, на вулиці або в метро. А чоловік може познайомитися з жінкою в будь-якому місці. Більшість жінок не можуть першими показати свій інтерес до чоловіка навіть у звичному колективі або в компанії, а чоловіки можуть, і ці знаки уваги, швидше за все, будуть сприйняті жінкою прихильно .

І громадська думка більш поблажливо до невірності чоловіків, ніж до зрад дружин. Недарма для позначення чоловіків, одерживающих численні любовні перемоги, використовуються такі слова як «герой-коханець», «статевий гігант», «секс-машина», «гуляка» та інші, зміст яких швидше позитивний, ніж негативний, що тішить самолюбство чоловіків і відображає поблажливе ставлення суспільства до чоловічої невірності. «Лайливих» слів для таких чоловіків набагато менше. А якими словами таврує громадська думка невірних дружин, ви, мабуть, і самі знаєте. «Повія» - це ще саме м'яке з них.

Вплив громадської думки проявляється і в тому, що у чоловіків формується переконання, що їм можна «погуляти», а дружинам не можна. Дружина, на думку деяких чоловіків, навіть дивитися на інших чоловіків не має права. а вже про зради і мова не йде. Багато чоловіків, переконані, що дружина так дорожить своїм чоловіком і шлюбом, що ніколи не наважиться на зраду. Крім того, багато хто вважає, що дружина пробачить їм цю «маленьку слабкість» - адже він же чоловік! Тому вони так самовпевнені і не дуже-то розмірковують про наслідки своєї зради, якщо є для цього можливість.

Якщо б у всіх заміжніх жінок було стільки можливостей, як і у чоловіків, то, можна припустити, що кількість вірних дружин значно поменшає.

І часу у одружених чоловіків набагато більше, ніж у їхніх дружин. І це теж важливо. Сімейні обов'язки, побут, щоденні клопоти і діти займають весь вільний час жінки, і вона ще тричі подумає, як їй вдасться поєднати все це з побаченнями з коханцем. Якщо вже вона зовсім втратить голову від пристрасті до коханця, то може всім цим і знехтувати. Але скільки жінок зважиться кинути своїх дітей заради зустрічей з коханцем? До того ж пристрасть не приходить раптово, потяг у жінок розвивається більш поступово, ніж у чоловіків.

Чоловік більшою мірою здатний відразу захопитися, якщо зустріне дуже привабливу жінку, оскільки в середньому, сексуальність у більшості чоловіків більш інтенсивна, ніж у жінок.

Якщо ж ви поки вірні чоловікові і любите його, потрібно добре подумати про можливі наслідки зради, якщо ви поки ще тільки подумки змінюєте чоловікові і роздумуєте обзавестися коханцем.

Якщо ви збираєтеся завести тривалий роман, то знайте, що він має на увазі не тільки приємне хвилювання в очікуванні майбутнього побачення і радості під час побачення, але і багато негативні аспекти.

Вам доведеться обманювати і викроювати час для цих побачень, вам буде їх не вистачати, а повертаючись після зустрічі з коханцем ви будете ховати очі від чоловіка і мучитися докорами совісті.

Чи впевнені ви, що ваша зрада не принесе шкоди для ваших взаємин з чоловіком і, в першу чергу, не відіб'ється на ваших дітей, коли сцени ревнощів і з'ясування відносин відбуватимуться на їх очах?

Крім того, жінка набагато швидше прив'язується до чоловіка, ніж він до неї. Не стане для вас самої цей зв'язок джерелом страждань і сліз? Адже ваш коханець може ставитися до цього як до легкої інтрижки, а ви можете серйозно захопитися і сподіватися на його сталість.

Багато жінок, змінюючи чоловікові, думають лише трохи розважитись, забути про сімейної рутини, а потім потрапляють в капкан, з якого важко вибратися.

А може бути, краще все добре зважити і спробувати налагодити ваші відносини з чоловіком, якщо вас вони не влаштовують і ви саме з-за цього вирішили «погуляти на стороні»?

Якщо ви маєте намір зберегти ваш шлюб хоча б заради дітей, то варто подумати, чи впораєтеся ви, якщо у вашому житті з'явиться ще один чоловік.

Хоча подружні зради в наш час стали частим явищем, але нерідко вони приносять жінці більше розчарування, ніж задоволення. Початися все може добре - залицяння, увагу нового чоловіка і компліменти подобаються будь-якій жінці. Але потім починаються труднощі й прикрощі.

Дуже небагатьом заміжнім жінкам вдається зберегти тривалу любовний зв'язок в таємниці від чоловіка. Негативний аспект полягає не тільки в тому, що зради неминуче відображаються на сімейних взаємовідносинах, але і в тому, що з часом цей зв'язок може стати в тягар і самій жінці, а різко порвати з коханцем вона вже не може.

Л.Шлезингер теж не рекомендує жінкам мати зв'язок без значення і вважає, що краще ніякого, ніж бути з людиною, яка не має для вас значення. Бурхлива пристрасть і секс, на її думку, не оздоровлять відносини, а змусять відчути відчай і своє жахливе самотність.

Але легкий флірт зовсім не протипоказаний нормальної жінки, і чоловіки повинні ставитися до цього спокійно. Легка гра, кокетство необхідні жінці, щоб відчути себе все ще привабливою і цікавою чоловікам.

Однак сексологи і психологи рекомендують жінкам бути в таких випадках обачними, не переходити певну межу, за якою кінчається флірт і починаються інші відносини, не прагнути так розохотити чоловіка своїм кокетством, щоб він не розцінював легкий флірт як аванс, як обіцянку інтимних відносин і не мав необґрунтованих надій, інакше жінка може потрапити в дуже непросту ситуацію.

Якщо ж відносини з чоловіком настільки не задовольняють жінку, що вона не має намір зберігати свій шлюб, то тут порад бути не може. Кожна жінка сама вирішує, як їй діяти в такому випадку.

Хоча вважається, що жінка більш зацікавлена у збереженні подружжя, ніж чоловік, в житті виходить не завжди так.

Якщо жінка зраджує чоловікові і знаходить коханця переваги, які для неї більш привабливими, ніж у чоловіка, то вона швидше зважиться на розлучення, ніж чоловік, який має коханку. Буває, що розходяться з чоловіком навіть ті жінки, у яких немає шансів вийти заміж за свого коханця, наприклад, якщо він одружений і не має наміру залишати сім'ю.

Сексологи вважають, що жінки, благополучні у своєму сімейному житті, не прагнуть до подружніх зрад.

При нормальних сексуальних і міжособистісних відносинах в родині жодна психічно здорова жінка не буде зраджувати своєму чоловікові. Шукають нових партнерів і змінюють тільки ті жінки, які не задоволені в сексуальному плані або стосунки в сім'ї конфліктні. А якщо є і те, і інше, - то й поготів.

Так що, шановні чоловіки, якщо ви хочете зберегти свою сім'ю, не доводьте свою дружину до того, щоб їй захотілося пошукати іншого чоловіка, який буде до неї уважніший.

чоловік і коханець, дружина зраджуєДРУЖИНА ЗРАДЖУЄ ЧОЛОВІКОВІ
КОХАНЕЦЬ

Скочила


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua