← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Скочила

версія для друку

Глава 20. ЯКЩО ВИ ЗМІНИЛИ ЧОЛОВІКОВІ


Змінила чоловікові: що робити?

змінила чоловіковіБуває так, що жінка, змінивши, потім мучиться докорами совісті, не знає, як їй тепер вести себе з чоловіком, розповісти йому або носити цю таємницю в собі, усвідомлюючи, що вона його обманює.

Таким жінкам хочу навести слова одного навченої досвідом і в минулому далеко не праведної жінки, яка сама мала чимало коханців, але тим не менш, прожила з чоловіком понад півстоліття і розлучатися вони не збираються.

Вона вчила свою дочку: «Ніколи не признавайся чоловікові ні в чому. Навіть якщо він застав тебе в ліжку з коханцем, говори все, що завгодно - впала, втратила свідомість, не пам'ятала себе, не знаю, хто це такий, у перший раз його бачу, він змусив мене, я спала, а він сам прийшов тощо, - але тільки не признавайся, що у тебе є коханець. Чоловік повірить чого завгодно, тому що йому хочеться в це вірити. Навіть якщо потім він тебе мучити докорами і питати, обіцяючи, що все пробачить, якщо ти все чесно розкажеш, - ні в чому не признавайся. Дай йому можливість зробити вигляд, що він повірив твоїй самої абсурдної брехні. Це дозволить йому зберегти самоповагу і збереже вашу сім'ю».

Треба сказати, що частка істини в цих словах є. Це той варіант, про який кажуть, що це - брехня на спасіння. Звичайно, брехати недобре, хто ж буде з цим сперечатися, але хіба вам ніколи не доводилося брехати і за більш нікчемного приводу? Дорослі вчать дітей ніколи не обманювати, але самим дорослим іноді доводиться порушувати цю заповідь.

Людина, який вимагає правди, коли у нього існують сумніви, жадає почути зовсім не правди з усіма її подробицями, а як раз навпаки - спростування своїм сумнівам. Тому згляньтеся свого чоловіка, раз ви вже і так вважаєте себе винуватою, дайте йому надію, що насправді все не так.

Це на той випадок, якщо у нього з'явились сумніви у вашій вірності. А якщо він ні про що не підозрює, - мовчіть, і нехай ця таємниця помре разом з вами.

Не слід розповідати про свій роман не тільки чоловіка, але і будь-якій іншій людині, який близький до вашої сім'ї. Як би вам не хотілося поділитися своєю «пекучої таємницею» з найближчою подругою, - ніколи не розповідайте їй про своє захоплення. Практика показує, що зраджують саме найкращі подруги. Вона може розповісти вашому чоловікові або ще комусь, і чоловік дізнається.

Тому вважайте, що ви з чоловіком вже «поквиталися», і своєї «маленької жіночої помстою» ви уже помстилися за його неувага до вас. Навіть якщо вам дуже захочеться в запалі сварки крикнути йому, що він вас недооцінює, а знайшовся чоловік, який вас оцінив по достоїнству, - не робіть цього ні в якому разі, якщо не хочете втратити чоловіка.

Жоден чоловік не пробачить зради, а особливо якщо його виставляють на посміховисько і порівнюють його здобутки з достоїнствами іншого чоловіка.

Не сподівайтесь, що якщо ви все чесно розповісте і «покаялися», чоловік вам все пробачить. Навіть якщо на словах і скаже, що пробачив, в душі у нього залишиться образа, ревнощі і він вже ніколи не буде вам довіряти, і ваші відносини ніколи не будуть колишніми. Це в тому випадку, якщо ви маєте намір зберегти чоловіка і не хочете розлучення.

Не треба розповідати своєму партнеру, незалежно від того, одружені ви чи ні, і про своїх минулих романах, навіть якщо вони були дуже давно і вже не мають для вас жодного значення.

Мотиви такої відвертості жінок різні.

Деякі жінки керуються самими благими намірами, як би кажучи чоловікові - ось бачиш, у мене теж були раніше чоловіки, але я люблю тільки тебе, а про минуле давно забула.

Інші хочуть «набити собі ціну», як би маючи на увазі, що її розташування домагалися так багато чоловіків тому що у неї є маса переваг.

Є жінки, які вважають, що два люблячих людини повинні знати один про одного абсолютно все, і таїти в собі щось недомовлене «нечесно», тому вони зобов'язані розповісти чоловікові все про своє минуле.

Незалежно від того, який мотив для своєї відвертості воліє жінка, - всі вони неправі. Підсумовуючи причини небажаність зайвої відвертості можна сказати словами старого прислів'я: «Свою брудну білизну не можна показувати нікому». Може бути, вас образить таке порівняння, так як особисто для вас ваші спогади святі й чисті. Дуже добре, ставитеся до них як ви самі хочете, але тримайте їх у своїй душі. Далеко не все можна розповідати навіть самому близькому і коханій людині.

Чоловіки люблять похвалитися своїми любовними перемогами, в тому числі і перед жінкою, щоб надати собі більшої ваги і створити репутацію «пожирача сердець».

Більшість жінок не ревнує чоловіка до його минулого, бо то було давно, а вони зараз разом. Але якщо вас це зачіпає, ставитеся до цього бахвальству спокійно і «не беріть в голову», так як це найчастіше бравада і сильно перебільшено.

Нормальний чоловік, хороший коханець і так знає собі ціну і не буде використовувати настільки дешевий спосіб підкорити жінку. Свої якості коханця він доведе в ліжку, а не на словах. А базіки і хвалькуваті люди найчастіше посередні коханці.

Але якщо чоловік розповідає вам про своє минуле, вимагаючи відповідної відвертості, - не піддавайтеся на обман, так як ні до чого хорошого ваша відвертість не призведе - чоловіки більш болісно ставляться до минулого своєї подруги і навіть здатні ревнувати до колишніх сексуальним партнером.

Можливо, це пояснюється тим, що жінок не так, як чоловіків, хвилюють свої сексуальні здібності, і вони не побоюються, що в минулому в чоловіка була більш сексуальна партнерка. Жінки в цьому відношенні більш впевнені в собі, і зазвичай не ревнують до колишніх коханок. І це цілком логічно - якби колишня коханка була так вже хороша, напевно, чоловік не став би з нею розлучатися. І якщо чоловік в даний час з нею, а не з колишньою коханкою, то жінка вважає, що вона краща. І вона права.

У любовних зв'язках жінок більше приваблює їх романтична сторона, душевне хвилювання, переживання, очікування побачення, загальна взбудораженность і піднесеність настрою.

Чоловіків більше цікавить не романтична, а сексуальна сторона любовному зв'язку. Тому чоловіки більш ревниві до статевої близькості партнерки з колишніми коханцями, а жінок більше цікавить, чи любив він своїх колишніх сексуальних партнерок, - тобто, емоційний, а не чисто сексуальний аспект.

Якщо чоловік скаже, що в колишній любовний зв'язок його приваблював лише секс, - жінка заспокоїться. Але якщо він скаже, що безумно любив колишню партнерку, навіть якщо сексуальні відносини були не на висоті, - тоді жінка теж може відчувати муки ревнощів і допитуватися у свого коханого, а кого з них він любить більше. Якщо партнер скаже, що її любить більше, - жінка задоволена і навіть пишається тим, що зуміла вселити велику любов, ніж його колишня кохана.

Чоловіка ж найбільше хвилює чи не були колишні коханці більш сильними в сексуальному відношенні.

Тому навіть якщо зовні ваш партнер і не виявить своєї ревнощів, але на душі в нього може бути неспокійно, він нічого не забуде і може відчути себе ображеним. І не виключено, що коли-небудь потім в запалі сварки він може висловити свою негативну думку про вас і ваших минулих романах, і вам доведеться пошкодувати, що ви були з ним так відверті. Не обов'язково, що він сам, кажучи вам різкі слова, буде думати про вас, що ви «розбещену жінку», але в цих словах може проявитися його образа , ревнощі і уражене самолюбство.

А у невпевнених у собі чоловіків навіть може сформуватися комплекс неповноцінності. Він вам може нічого не розповісти про своїх болісних побоюваннях, але сам буде постійно аналізувати й сумніватися, чи так він хороший, як ваші колишні коханці.

Якщо б жінки завжди говорили тільки правду, життя стало б нецікавою. У тих пар, які розповідають один одному все про себе, конфлікти бувають набагато частіше, ніж у тих, які щось приховують. «Говори правду і тільки правду, але не всю правду», - дуже мудра фраза.

Тільки сама жінка здатна вирішити, що слід сказати чоловікові, що потрібно приховати, щоб не позбавляти його ілюзій, не зачепити його самолюбство і його чоловічу гордість, а також, щоб зберегти мир в сім'ї і уникнути неприємних обом пояснень і з'ясування стосунків.

Жінка володіє інтуїцією і краще знає характер свого чоловіка, щоб правильно вирішити, які з її дрібних обманів допоможуть зберегти душевний спокій її чоловіка. Завдяки своїй фантазії та інтуїції жінка здатна знайти вихід з багатьох складних ситуацій.

Навчені життєвим досвідом жінки завжди радять не відкривати чоловікам всіх тайники своєї душі, навіть якщо у партнерів дуже довірчі відносини.

Якийсь флер таємниці, загадковості, недомовленості - тільки додасть жінці чарівність, зацікавить чоловіка і викличе прагнення відкрити завісу таємниці. Але чоловіка треба дражнити, обіцяти, але при цьому бути «собі на умі», відкриваючи тільки трохи, але при цьому залишаючи багато нерозгаданого.

Багато психологи і сексологи рекомендують те ж саме. Психолог Е.Холодова радить жінкам, щоб вони «не уподібнювалися криниці, з якої вибрали всю воду до дна і вже нічого не чекають від нього». Жінки повинні зберегти в таємниці хоч щось, невідоме чоловікові. І поки «в цьому союзі присутня таємниця, він зберігає свою чарівність і нерозривність». І тим більше не слід визнаватися в зраді. Для душевних виливів психолог рекомендує знайти нейтрального, зацікавленого слухача.

Психолог О.Крутова теж радить жінкам ні в якому разі не говорити чоловікові про своє залицяльника, поменше випитувати і поменше розповідати. Якщо ж він щось запідозрив, - то все заперечувати, поступати так як поступають чоловіки, якщо навіть їх застають голяка в ліжку з іншою жінкою, не відчувати себе винуватою, якщо минулу ніч вона провела з іншим чоловіком, позбутися комплексу приналежності одному чоловікові і не мучитися, якщо в її житті є й інші, оскільки чоловіки в таких випадках навіть не замислюються над такими дрібницями.

Вона рекомендує жінкам не боятися зачепити самолюбство чоловіка, оскільки йому і в голову не прийде, що вона зустрічається з кимось ще, крім нього, так як чоловіки вважають, що жінка не наважиться на полігамію і надмірно самовпевнені, вважаючи, що повністю задовольняють жінку за 10 хвилин в ліжку один раз в тиждень, після чого у жінки нібито повинно пропасти всяке бажання поглянути на іншого чоловіка.

Ці поради доктора О.Крутовой більше прийнятні для незаміжніх жінок, які ще не знайшли свого обранця, і таким чином мають можливість вибирати з декількох шанувальників єдиного. Але дещо з цих порад можна взяти на озброєння і жінкам, які перебувають у шлюбі.

Якщо ви змінили чоловікові одноразово, випадково або під впливом раптово нахлынувшего бажання, і більше не шукаєте зустрічей з коханцем, то краще про це забути, або ж можна згадувати і фантазувати під час близькості з чоловіком, що ви лежите в обійми коханця.

Але ніколи навіть не натякайте про це чоловікові, щоб не завдавати йому душевну рану, раз навіть для вас ця скороминуща зв'язок не мала продовження.

Такі випадкові зради навіть і не варто розцінювати як зраду. Раптовий потяг, короткочасне затьмарення розуму, - ось приблизно так до них треба ставитися. Це струс, коротка розрядка, яку ви собі дозволили, щоб відчувати себе, як і раніше бажаною, сексуально привабливою жінкою.

Скороминуща фізична зрада - дурниця в порівнянні з зрадою психологічної. Якщо ви всього лише побували в чиємусь ліжку, але нічого в душі у вас не сколихнувся, - забудьте про це і не картайте себе. В шлюбі є більш важливі пріоритети, ніж фізична зрада.

Але якщо ж з новим партнером ви відчуваєте духовну близькість, якої бракує з постійним партнером, якщо без неї вам життя не миле, якщо ви вважаєте години до вашого побачення і з нетерпінням чекаєте телефонного дзвінка, - ось тоді і потрібно вважати, що ви дійсно змінюєте.

змінила чоловіковіЗМІНИЛА ЧОЛОВІКОВІ, ЗРАДА

Коханець: дружина зраджує чоловікові


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua