← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чоловік зраджує

версія для друку

Глава 21. ЯКЩО ЧОЛОВІК ВАМ ЗРАДЖУЄ

Чоловік зраджує, що робити?

чоловік зраджуєПричину своєї невірності деякі чоловіки навіть не можуть пояснити, кажучи, що самі цього не знають, просто представився випадок. Психологи наводять чотири типи чоловіків-зрадників:

Розчарований - коли після довгих років подружнього життя і втрати попередньої любовної пристрасті партнери втрачають бажання інтимної близькості. Чоловік не готовий по-новому проявити свою ніжність по відношенню до дружини і намагається довести свої сексуальні здібності, заводячи коханку.

Завойовник - чоловік, який прагне постійно завойовувати жіночі серця для самоствердження. Висока потенція для нього - ознака справжнього чоловіка. Своїми любовними перемогами він постійно прагне довести собі та оточуючим, що він сильний чоловік, і може навіть хвалитися своїми досягненнями.

Втікач - чоловік, який вона обтяжена узами шлюбу, як клітиною, яка обмежує його свободу, тому прагне вирватися з неї за допомогою любовних авантюр.

Досконалий - чоловік, який вважає, що прихильність до однієї жінки перешкоджає пошуку якогось ідеалу, який він шукає. Ні одну жінку він не вважає досить досконалою, щоб зберігати їй вірність.

Спробуйте з цих позицій оцінити свого невірного чоловіка і, можливо це допоможе вам хоча б зрозуміти його, якщо вже немає можливості його змінити і запобігти його зради.

Якщо трапиться слушний випадок, якщо інша жінка кокетує з ним і показує, що він їй цікавий, і вона не проти його залицянь, - такий шанс не упустить жоден чоловік, якщо він чоловік.

Психолог А.Нерина наводить такі дані статистики - дві третини одружених чоловіків хоча б один раз змінили своєї дружини. Половина одружених чоловіків мали більш або менш тривалі любовні зв'язки.

Не змінюють тільки ті чоловіки, які не цікавлять інших жінок або які самі не цікавляться жінками. Або якщо чоловік так закоханий, що поки інші жінки його не хвилюють. Але закоханість з часом проходить, і в тривалому шлюбі багато чоловіків починають поглядати у бік інших жінок. У деяких інтерес цим і обмежується, якщо немає можливості.

Але якщо обставини складуться сприятливо, то багато чоловіків не будуть вести себе як ченці. Така вже психологія чоловіків, вона істотно відрізняється від психології жінок, але з цим нічого не поробиш.

Змінюючи дружинам, більшість чоловіків не відчуває болісних сумнівів і самозвинувачень, що вони вчинили «недобре». Навпаки, вони відчувають себе повноцінними чоловіками, перед яким не в силах встояти жодна жінка. Але ставляться до своїх зрад вони частіше всього як до легкої інтрижки, приємному різноманітності, тому і не мучаться докорами сумління.

Чоловік упевнений, що любить дружину і дітей, що не збирається залишати їх, а любовний роман, який його ні до чого не зобов'язує, - приємно розбурхує кров. До того ж можна при нагоді похвалитися перед приятелями черговою коханкою , можна пишатися своїми перемогами і відчувати себе повноцінним чоловіком.

Коли є можливість нової сексуальної зв'язку, чоловік вважає, що це його ні до чого не зобов'язує, він розважиться і безболісно розлучиться з коханкою, коли йому це набридне. Складнощі починаються вже потім. І якщо б чоловік міг заздалегідь припускати, до чого це призведе, він навряд чи був би так безтурботний.

Багато дружини не заводять легких романів не з-за того, що вони цього не хочуть, а з-за того, що у них немає такої можливості. Або ж з-за того, що вони не подобаються чоловікам і ніхто за ними не доглядає.

І не варто з цього приводу обурюватися. Те, що ви вважаєте, що заміжня жінка повинна зберігати вірність чоловікові - це ваша особиста думка. А насправді - це особиста справа кожної жінки.

Церковна мораль забороняла перелюб, а за законом шаріату невірних дружин били камінням. Однак багатьох жінок це не вберегло від зрад. Якщо б не було невірних дружин, то не було б і необхідності приймати такі закони. Зверніться до історії і самі в цьому переконаєтеся. Це об'єктивні факти, які змінити не дано, навіть якщо особисто ви дотримуєтеся зовсім інших поглядів на мораль. Погляди багатьох людей інші.

У сексології відомий і такий феномен як комплекс яка провокується зради. Він проявляється в тому, що партнер своєю поведінкою, розмовами, натяками або діями як би підштовхує іншого партнера до зради.

Сексологи А.Клюенков і З.Лев-Старович вважають, що причинами такої поведінки є пошук особливо гострих відчуттів під час статевого акту з змінив партнером другий являє себе у ролі «підступного спокусника» (або «спокусниці»).

Деякі партнери провокують іншого на зраду з мазохистических спонукань, коли «ревнощі солодше кохання». Мазохізм проявляється в тому, що людина відчуває сексуальне збудження, коли йому завдають приниження, страждання і біль. У цих випадках неусвідомлені мазохистические тенденції реалізуються, коли людина страждає від ревнощів і це його самого збуджує.

Третім приводом для спровокованої зради є завуальована форма, коли людина підштовхує партнера до зради, щоб самому мати право на аналогічну поведінку.

І найчастішим приводом є провокує прагнення перекласти відповідальність за розрив на іншого партнера. Коли людина вже обтяжується союзом і хоче «красиво піти», але не вирішується сам зруйнувати свій шлюб або припинити любовний роман, він підштовхує партнера до зради і таким чином робить його «винним» у розриві.

Сексологи не відносять комплекс яка провокується зради до сексуальних девіаціям. Вони розцінюють його як порушення зв'язку між партнерами, виклик партнерським зв'язкам, любові (заперечення любові), прояв прихованих потреб і мотивів та не рекомендують задовольняти їх настільки ризикованим способом.

Чи може чоловік любити свою дружину і змінювати їй? Може. І таке буває досить часто. Змінюють дружинам і чоловіки, які не задоволені своїм сімейним життям, і ті, хто вважає, що любить дружину. Він може любити дружину, а з коханкою можуть бути суто сексуальні стосунки.

А буває, що чоловік кохає двох жінок одночасно, і ні одну з них не хоче втрачати і обох хоче зберегти. Він каже, що вони такі різні, і йому потрібні обидві. Добре б їх з'єднати і як би створити одну жінку, яка володіє якостями обох улюблених жінок, але оскільки це неможливо, то ні з однією з них він не хоче і не може розлучитися. Хоча насправді чоловік і не хоче «об'єднувати» двох улюблених жінок, так як одна як би доповнює іншу або навпаки, одна з них є повною протилежністю іншого.

Одружений чоловік, обзавівшись коханкою, аж ніяк не поспішає розлучитися і вступити в новий шлюб. Змусити чоловіка розлучитися з дружиною не можуть навіть багато молоді і привабливі коханки, у яких є всі переваги, яких немає у дружини.

Чоловік може обіцяти своїй коханці, що скоро розлучиться, але саме зараз він не може цього зробити, але обов'язково розлучиться пізніше, і призведе до виправдання цілком переконливі аргументи. Але така ситуація може тривати роками, і чим далі, тим менше шансів, що він дійсно залишить сім'ю.

Наведу два приклади. Хоча я спостерігала цих пацієнтів з приводу алкоголізму, але їх відносини з коханками і дружинами ілюструє вищесказане.

Клінічний приклад ( чоловік зраджує ).

Анатолій К., 59 років. Керівник великого спільного підприємства, що має багато філій у різних містах і країнах. Співголова відомого банку. Одружений, двоє дітей.

Народився в сім'ї дипломата, батьки не зловживали алкоголем. Психічними захворюваннями ніхто в родині не страждав.

З дитинства ріс здоровим, фізично міцним, займався різними видами спорту - теніс, плавання, волейбол, але більше для загального розвитку, а не заради досягнення якихось результатів. Майже нічим не хворів, навіть дитячими інфекціями.

За характером спокійний, врівноважений, наполегливий, наполегливий, працьовитий і посидющий.

Під час роботи батьків закордоном навчався в спецінтернаті для дітей дипломатів. У школі завжди його хвалили за гарну успішність та зразкову поведінку. Непогано співав, малював, писав вірші, але більше «для душі». Був редактором шкільної стінгазети, займався в драмгуртку, брав участь у святкових концертах.

Закінчив школу, а потім МДІМВ з відзнакою, на 5-му курсі вступив у партію. Досконало володіє трьома європейськими мовами, непогано знає японська, іспанська та італійська.

За рекомендацією батька його взяли на роботу в колишній Державний комітет по зовнішніх економічних зв'язках. Швидко зростав по службі, допомагали і зв'язку батька, і його власні якості.

Завжди старанний, дисциплінований, обов'язковий, зневажав нероб, «дурнів» і п'яниць. В міру товариська, мав двох близьких друзів ще з часів навчання в спецінтернаті, постійно підтримував стосунки, в основному з ними. Але багато приятелів, в основному, з колег по роботі та дипломатичних кіл.

Одружився в 25 років, від шлюбу двоє дорослих дітей. Має онука.

До 27-річного віку спиртне вживав дуже рідко, вважав це порожнім» і марним заняттям. Ставши в цьому віці вже керівником відділу, часто брав участь у переговорах з іноземцями, які закінчувалися невеликим банкетом, найчастіше в ресторані. Випивав помірно, не більше, ніж його партнери.

Зловживати алкоголем став під час роботи за кордоном. Роботи було багато, дуже втомлювався, на розваги не залишалося ні часу, ні сил. Якось після роботи дружина запропонувала йому випити трохи «для тонусу». Після цього став випивати регулярно, майже щодня, але тільки вдома, з дружиною. На роботі це ретельно приховував. Якщо збиралися колеги відзначити чийсь день народження або свято, не відмовлявся від запрошення, але ніколи не пив в суспільстві більше 3 чарок, та й інші теж дотримувалися невеликих кількостей алкоголю.

Але вдома міг випити набагато більше, особливо вечір п'ятниці і суботи. Пив завжди лише з дружиною, вважає її найближчою людиною, більше іншому, ніж дружиною. Вона, з його слів, «обожнює» його. Сама пропонувала йому випити, якщо бачила, що він дуже втомився, ніколи не дорікала в подальшому за пияцтво. Сама вона пила трохи більше «за компанію», щоб він не пив один, сиділа з ним за столом чи була десь поруч, щоб він не нудьгував. Їй він міг розповісти все і завжди знаходив розуміння.

Повернувшись після закордонного відрядження, будинки випивати став менше , так як народився син, і він допомагав дружині по догляду за дитиною. Пологи у неї були важкі, вона довго потребувала догляду, і він дбав і про неї, і про дитину. Але став більше випивати на роботі. Кожні 2-3 року переходив на нову посаду з незмінним підвищенням.

Після народження другої дитини здоров'я дружини значно погіршився, і він перестав випивати будинку. Щоб випити, зустрічався зі своїми друзями і, з його слів «надирался до поросячого вереску». Іноді вони пили у когось вдома, іноді виїжджали на його дачу, ходили в лазню. Після такої «струсу» міг тижнями не пити. Потім знову напивався, іноді по кілька днів поспіль, якщо на свята вони їхали за місто. Якщо друзі були зайняті, пив один.

Одного разу після переговорів, де він випив тільки 3 чарки, «свою офіційну дозу», як він її називає, а йому дуже захотілося випити, напився з випадковою супутницею в ресторані, і проводжаючи її, в таксі забув портфель зі службовими документами. До цього випадку його репутація була бездоганною, за нього заступилися друзі батька і тільки тому його не понизили в посаді, але він отримав партійне стягнення. Це його «отверезило».

На деякий час він зовсім припинив вживання спиртного, з головою поринув у роботу, і партійне стягнення зняли. Але і після цього він не пив 2 роки.

Знову став випивати, познайомившись з молодою жінкою. І до цього він користувався успіхом у жінок. Завжди елегантний, підтягнутий, стриманий і впевнений у собі, він володів великим чарівністю, але «бурхливих романів» у нього не було - не хотів, щоб це позначилося на роботі та сімейного життя, так і за складом характеру він не був захопленою людиною.

У зв'язку з хворобою дружини і її раннім клімаксом їх сексуальна життя припинилася. Періодично у нього з'являлися коханки. Але ніколи він не вибирав їх у своєму колективі, побоюючись скандалу на роботі, хоча подобався багатьом жінкам і прекрасно усвідомлював це. Зазвичай його знайомили приятелі або сам знайомився, якщо йому подобалася жінка.

Волів інтелігентних жінок, м'яких, розумних, цінував не тільки як сексуальну партнерку, але і як співрозмовницю. Не виносив жіночих істерик, сліз, скандалів. Під час побачення завжди пив - іноді багато, іноді не дуже, в залежності від того, чи потрібно було йти на роботу або мав бути вихідний. Часто, коли дуже хотілося випити, їхав саме до чергової коханки, або разом з нею до друзів.

З однієї з коханок, починаючої актрисою, він «натерпівся» саме того, чого найбільше не любив жінок - вона влаштовувала йому сцени ревнощів (навіть до дружини, якій у той час було 46 років), дзвонила додому й на службу, ридаючи і благаючи про прощення після чергового скандалу. Вона подкарауливала його біля службового входу, біля машини, то несподівано приїжджала до нього на дачу, коли там збиралася компанія його приятелів, і якщо виявляла там жінку, знову влаштовувала істерику і так далі.

Він промучився» з нею півтора року, не раз намагався розлучитися, але його дуже тягнуло до неї, вона була удвічі молодше, і як йому спочатку здавалося «шалено любила його, вимагала. щоб він одружився на ній.

Але він не збирався залишати дружину, у них були хороші стосунки, вона ніколи не контролювала його, не скандалила і залишалася близькою людиною.

У віці 49 років переніс мікроінфаркт. Після виходу з лікарні припинив вживати спиртне, «по-іншому глянув на себе».

Одночасно охолов і до своєї коханки, як він сам говорив, «одного разу вранці прокинувся іншою людиною», і все, що вона витворяла, здалося йому дешевої мелодрами, акторством, він зрозумів, що в житті вона грає «в любов», як на сцені.

Різко порвав з нею стосунки, висловивши все, що він думає. Це викликало в неї лють, потік образ на адресу його сексуальних можливостей і його віку, але він навіть був радий, що більше вона йому докучати не буде.

Проте її слова «старий імпотент» та інші в тому ж дусі «засіли в голові», і він періодично повертався до цього, обмірковуючи, чи це дійсно так чи вона сказала зі зла. Йому здавалося, що раніше його коханки були задоволені ним, і щоб перевірити це, зустрівся з однією з колишніх. Але, звикнувши випивати перед сексуальним контактом, без спиртного вони обидва відчували себе скуто, до того ж давно не бачилися, відвикли один від одного, і як вона не старалася, він вперше виявився неспроможним.

За його власним визнанням, для нього це був удар, яких ніколи раніше він не відчував. Будучи завжди впевненим у собі, легко долаючи всі перешкоди, він вперше розгубився.

Знову з'явилися болі в серці, він не міг заснути, аналізував, чи дійсно він уже неспроможний як чоловік, але перевірити це побоювався, заспокоюючи себе тим, що він просто перевтомився. Став знову випивати щодня, але потроху, так як лікарі категорично заборонили йому спиртне.

Одного разу в гостях у приятеля випив приблизно 250.0 коньяку, після чого увійшла нова гостя, від якої «знову забилося серце». Весь вечір він провів з нею, разом вони забагато випили, а потім вона забрала його до себе, і він знов відчув себе повноцінним чоловіком».

Після цього він махнув рукою на поради лікарів і на своє здоров'я і став пити, як і раніше, сказавши собі : «Один раз живемо, краще я буду пити, і тоді у мене все нормально, ніж відчувати себе тверезим імпотентом». Він одразу повеселішав і на роботі все складалося вдало.

В останні роки створив власну фірму, постійно буває закордоном, багато працює. Кілька років має постійну коханку, якій купив квартиру недалеко від свого будинку, машину, повністю забезпечує і її, і свою сім'ю. Залишати дружину не збирається. У них як і раніше теплі довірчі стосунки з дружиною, і вона нічого не знає про його зради. Коли він у коханки, дружина вважає, що він затримується на роботі, впевнена, що субота у нього робочий день.

У коханки його другий дім. Вона молодша за нього вдвічі, але це їм не заважає. Вона знає всі його смаки, все його минуле життя, він їй розповідає. Він буває у неї кілька разів на тиждень - увечері після роботи і кожну суботу. До його приходу коханка завжди красиво одягається, накриває стіл, запалює свічки. Йому добре і вдома, і у неї. Нічого в своєму житті він міняти не збирається.

Клінічний приклад ( чоловік зраджує ).

Борис Н. 57 років. Одружений, від шлюбу дочку. Власник власної фірми. В даний час проживає в Ізраїлі.

Закінчив Московський інститут культури, сам родом з Харкова, туди ж повернувся після закінчення інституту, працював у філармонії на різних посадах, організовував гастролі артистів і музикантів.

Одружений, дружина на 16 років молодша. Відносини з дружиною хороші. Від шлюбу дочку, народилася, коли хворому було 42 роки, хвора на дитячий церебральний параліч, прикута до ліжка.

Хворий зловживає алкоголем з 20-річного віку. Не приховує, що пив майже кожен день і багато. Саме цим пояснює хвороба доньки: «Не треба було мені, старому п'яниці, дітей заводити, але я так хотів саме дочка, і ось доля не мене покарала, а ні в чому не винного дитини».

До дочки дуже прив'язаний, з усіх закордонних гастролей привозив їй купу ліків для лікування хвороби, іграшки, одяг. Мріяв відправити дитину за кордон на лікування.

Постійно бував у Москві по своїх справах, тут мав постійну коханку, у якій жив під час приїздів.

За характером веселий, «заводний», товариська, з почуттям гумору, вічний комік і «душа» будь-якої компанії, завжди бере на себе роль тамади - життєрадісний товстун, завжди готовий посмішити і посміятися сам, з підвищеною жестикуляцією і балакучістю, дуже привабливий і галантний з жінками.

Вважає, що пияцтво - витрати його професії : «Де ви бачили артиста, який не п'є!» Не приховує, що у нього давно є потяг до алкоголю: «Я без нього не працівник. Пробував якось кинути, так всі справи розвалив і друзів розгубив».

Хвалиться, що може випивати по чотири пляшки горілки. При цьому ніхто не бачив його п'яним, він веселий, балакучий і в тверезому стані, і в сп'янінні. Навіть випивши дуже багато, залишався веселим, доброзичливим, компанійським, ніколи не сидів на одному місці, скрізь у нього було багато друзів. Випивши в одному місці, дзвонив в інше і вирушав туди один або прихопивши з собою всю компанію і скрізь його зустрічали із захопленням. Він ніколи не пив один, тому що не виносив самотності і навколо нього завжди були люди. Улюбленим місцем був ресторан СОТ, де його всі знали і він усіх знав, підсідав то за один столик, то за іншого.

При цьому артисти його дуже поважали і любили за лагідну, неконфліктний характер, що досить рідко в цьому середовищі. Він був хорошим адміністратором, завжди бездоганно організовував гастролі, і артисти відчували себе з ним «як за кам'яною стіною». Він вміло залагоджував неминучі конфлікти між артистами, легко знаходив компроміси і мирив їх. У нього була дуже хороша репутація, і з часом він став організовувати і зарубіжні гастролі.

Він умів зачарувати жінку будь-якого віку та інтелектуального рівня. Навіть відправляючись один у відрядження, він відразу обзаводився приятельками і приятелями вже в літаку чи поїзді, і у стюардеси невідомим чином відразу знаходилася пляшка горілки для нього, якщо він не захопив із собою, а провідниця поїзда бігла в вагон-ресторан і приносила йому все, що він просив. У новому місті він без проблем влаштовувався в найкращому номері кращого готелю і йому дозволяли робити те, що не дозволяли робити іншим проживають - в його номері в перший же вечір збиралася галаслива компанія нових приятелів та приятельок.

У нього було безліч коханок, і він вважався дуже хорошим сексуальним партнером. Але постійна коханка у нього була одна - значно молодші за нього, красива, холеная, дуже примхлива і істерична жінка. Він давав їй грошей, закидав її подарунками, пишався нею, але дуже ревнував і голосив, що вона зведе його в могилу. Вона влаштовувала бурхливі сцени за будь-якої дрібниці, в будь-якому місці, де б вони не знаходилися, і потім він принижено просив у неї вибачення, стоячи під дверима з квітами і черговим подарунком.

Одного разу вона вигнала його зі свого будинку в нижній білизні, покидала з вікна всі інші його речі, але тут же сама вибігла за ним боса, простоволоса, і театрально заламуючи руки, кричала : «Вернися, коханий!»

Вони навіть билися, причому била його, в основному вона, а він намагався лише утримати її, але страшно пишався її темпераментом і експресивністю емоцій. Одного разу вони побилися на вулиці, біля входу в ресторан СОТ на очах здивованих перехожих - елегантна жінка в дорогий шубі і респектабельний пан, не менш дорого одягнений. В запалі боротьби він випадково порвав її перлове намисто, і вона прийшла в ще більшу сказ, лупцювала його сумкою, штовхала ногами, поки він, стоячи на колінах, вишукував у снігу перлини розсипалися. Про це скандалі зі сміхом казала потім вся московська богема, яка знала про їхні стосунки, і цим він надзвичайно пишався.

При цьому у нього зберігалися добрі стосунки з дружиною, він постійно приїжджав до неї, привозив подарунки дочки. Ніяких намірів залишити сім'ю і одружитися на коханці у нього ніколи не було. Він говорив, що вони настільки різні, що йому потрібні обидві - дружина спокійна, урівноважена, але в ліжку «холодна», а коханка хоч і істеричка, але емоційна, а в ліжку - «просто тигр».

Коли він захворів панкреатитом, коханка його кинула, і через деякий час він емігрував з дружиною і дочкою в Ізраїль.

Те, що багато чоловіків, маючи постійну коханку, не збираються залишати дружину, пояснюється не тільки тим, що людина звикає до певного стереотипу життя в шлюбі і не хоче все руйнувати (хоча це теж важливо), але і тим, що одружений чоловік більш вільний, ніж заміжня жінка. У нього немає домашніх турбот, він не так обтяжений турботою про дітей, як жінка, він може затриматися ввечері і сказати, що працював понаднормово або зайшов випити до приятеля.

Його цілком влаштовує такий стан речей. Навіть якщо вдома конфліктна обстановка, він знаходить «віддушину» у любовному зв'язку. Якщо дружина недостатньо сексуальна - коханка заповнить недолік в сексі. Будинок - це одне, а стосунки з коханкою - інше. Буває навіть і так, що чоловік каже, що любить дружину і коханку, але по-різному.

Подружня невірність стала в наш час досить поширеним явищем. Найбільш небезпечним віком сексолог П.Нерина вважає віці між 30 і 40 роками, з «піком» зрад між 37 і 39 роками. На її думку, змінюють найчастіше приблизно на 14-му році сімейного життя, і саме ті чоловіки, які до шлюбу мали досвід любовних романів, а в зрілому віці мають хороші фінансові можливості, що дозволяють балувати коханку подарунками.

Є сім'ї, де чоловік, як мовиться, «не пропускає ні однієї спідниці», дружина про це здогадується, але вважає за краще робити вигляд, що нічого не знає. Одна з таких жінок навіть сказала: «Нічого страшного, не мильна, не зітреться. Головне, щоб яку-небудь бруд мені не приніс і не заразив який-небудь гидотою».

Є навіть такі жінки, які навмисно відпускають чоловіка «погуляти» і «попустувати на травичці», кажучи, що чоловіка треба «тримати на довгій шворці», щоб у нього була можливість для маневрів». «Погуляє, побігає і знову прибіжить до мене». Вони вважають, що такі інтрижки все ж безпечніше для міцності шлюбу, ніж тривалий роман, який ще невідомо чим скінчиться.

Деякі жінки миряться з таким становищем не тому, що вони дійсно хочуть, щоб чоловік зраджував, але просто вони з двох зол вибирають менше.

Є чоловіки-»гуляки», які не можуть не змінювати дружині, і ніякими силами неможливо змусити їх зберігати вірність дружині. Будь-яка більш-менш цікава жінка, що опинилася поруч, негайно викликає його інтерес і пекуче бажання пізнати її. Але зазвичай вони швидко притуплює і втрачають інтерес до завойованої жінці, перемикаючись на іншу, так як нездатні зберігати вірність жодній жінці - ні дружині, ні коханки.

Їх бідні дружини після безуспішних спроб боротися з зрадами чоловіка, змиряються з цим, хоча їм теж нелегко. Але у них просто немає іншого виходу, бо якщо дружина починає стежити за чоловіком і контролювати його, він все одно знайде можливість, щоб звабити якусь жінку, коли дружина трохи втратить пильність, а її суворий контроль чоловік розцінює як обмеження своєї свободи і прагне звільнитися від цього всіма силами, аж до розлучення. Та дружині, якщо вона не хоче цього, нічого не залишається, як миритися з його інтрижками, сподіваючись, що ні одній жінці теж не вдасться довго утримати біля себе чоловіка.

У таких чоловіків найчастіше можна виявити особистісну патологію і емоційну недостатність, що не дозволяє йому відчувати тривалу прихильність до однієї жінки.

Деякі заможні чоловіки можуть собі дозволити мати утриманку, яку вони забезпечують всім необхідним, балують подарунками, приховуючи від дружини свої доходи і витрати на коханку.

Їхні коханки найчастіше керуються меркантильними інтересами, і такий спосіб життя їх зовсім не обтяжує. Але деякі сподіваються, що з часом багатий коханець одружується на них.

Вони гарні актриси, відчувають, що саме потрібно чоловікові, і кожним ведуть себе по-різному, подлаживаясь під нього і граючи на його слабкостях, пихатість або сексуальному потязі.

Буває і так, що чоловік прекрасно знає про далеко не бездоганному минуле своєї коханки, але то по наївності, чи то з марнославства вірить «красивим» словами, які говорить їм коханка, очевидно, вважаючи, що раніше вона міняла чоловіків, так як не могла зустріти гідного, але саме в його особі знайшла такого, якого змогла полюбити. Розповім про одну з таких жінок.

Клінічний приклад.

Алевтина С. 47 років. За фахом перекладач англійської мови. Колишня «валютна» повія.

Народилася на Україні, у невеликому містечку, мати - викладач початкових класів школи, батько - інвалід, алкоголем не зловживає. Ранній розвиток своєчасне, від однолітків не відставала. За характером весела, товариська, дуже любила бути на виду, привертати до себе увагу. Завжди користувалася увагою чоловіків, мала багато шанувальників.

У 17 років приїхала до Москви і вступила в інститут іноземних мов, на останньому курсі вийшла заміж за москвича, без любові, а щоб залишитися в Москві. Чоловік був музикантом, незабаром вони поїхали на заробітки в місто Магадан, де чоловік грав в ресторанному оркестрі, вона викладала англійську мову в школі.

Чоловік пив, з цього часу почала випивати з ним і вона. Вечорами сиділа в ресторані, де працював чоловік, пила шампанське, кокетувала з чоловіками. Її пригощали і спочатку по два-три келихи за вечір, потім до двох пляшок. Так тривало два роки. Дітей не було.

З часом зрозуміла, що якщо буде продовжувати таку життя, скоро почне пити, і поїхала в Москву. Жила в квартирі, яка належала чоловікові. Через рік чоловіка вбили в п'яній бійці. Працювала в Інтуристі перекладачкою. Мріяла вийти заміж за іноземця, але на роботі всі контакти суворо контролювалися, і з заміжжям нічого не виходило.

Якось поскаржилася на це своїй близькій приятельці, теж перекладачці, і та порадила їй професійну сводницу. З її допомогою почала зустрічатися з іноземцями, але за браком знову не виходило. Через два місяці про це дізналися на її роботі і її звільнили, попередивши, що більше в цих організаціях вона працювати не зможе, так як її взяли на облік.

Залишившись без засобів до існування, знову звернулася до тієї ж звідниці, і та стала направляти до неї «клієнтів»-іноземців, які їй платили. Приймала у себе вдома або приходила до них у готель. Раніше сподівалася знайти чоловіка серед своїх «клієнтів».

На «роботі» пила небагато, тільки щоб розслабитися і підготуватися до зустрічі, але вдома стала пити побагато. Іноді їй хотілося напитися і з «клієнтом», але насилу стримувала себе, боячись що-небудь накоїти. Так тривало п'ять років.

Її образ життя її не тяготил, іноземці були ввічливі і щедрі, вона купила машину і кооперативну квартиру, шикарно одягалася, бувала у всіх модних ресторанах і на престижних прем'єрах. Лише шкодувала, що роки і краса йдуть, а сім'ї немає, і немає перспективи.

У 33 роки, за її власним висловом, «вийшла в тираж», так як вік вже не дозволяв їй знаходити пристойних іноземців, а «працювати» зі своїми співвітчизниками вона не хотіла.

Та ж сводница допомогла їй стати «утриманкою» забезпечених чоловіків. Першим був адміністратор ресторану з міста Сочі, грузинів, він жив у неї під час приїздів до Москви. Але на її думку, він був жадібним, давав їй мало грошей, ревнивим і погано ставився до неї, ображав її, до чого вона не звикла і з чим змиритися не хотіла. Вона не відмовилася від нього , бажаючи зберегти «на крайній випадок».

Сводница знайшла їй нового багатого коханця. Він був великим чином в МВС Краснодарського краю, часто приїжджав у Москву в службові відрядження, та був з нею дуже щедрий. Купив їй нову машину, оплатив ремонт квартири і нові меблі, давав багато грошей, постійно привозив і надсилав об'ємисті посилки, в яких було все, починаючи від продуктів та спиртних напоїв і кінчаючи кухонним начинням, білизною, одягом, які він сам для неї обирав .всі у неї було «по вищому класу».

У Москві він водив її по валютних магазинах (тоді вона ще були) або в магазини «Берізка» і купував їй усе, на що вона показувала пальцем. З її слів, він дійсно любив її, хоча знав про її професії.

Вона теж вміло розігрувала «любов», писала йому зворушливі листи, постійно дзвонила на службу і могла дві години говорити про те, як вона його любить і як по ньому нудьгує, кажучи присутнім при розмові приятелькам: «Він же сам оплачує телефонні переговори, можу й півдня говорити по телефону».

Акторство в ній було. Але вона робила це дуже тонко, інтуїтивно відчуваючи людину, якій адресована її гра, і ніколи не виходила з образу». Вона дуже чарівна жінка, відразу розташовує до себе і вміє подобатися, зовні в ньому не було нічого, що нагадує про її професії.

Вона була цинічною тільки зі своїми приятельками, які привозили їй дорогий одяг і різні необхідні речі. Після побачення, провівши «улюбленого» і багаторазово сказавши, що вона буде вважати кожну хвилину до наступної зустрічі, вона зі сміхом могла сказати: «Так, а тепер подивимося, скільки він оцінив мене сьогодні, мені довелося добре попрацювати», - і заглядала в скриньку тумбочки, де він залишив гроші.

Чи могла цинічно розповісти, як під час їх спільних «набігів у магазини» коханець купував подарунки - їй нову шубу, дружині - духи «Червона Москва», а дочки - дешевий шкільний ранець. Його дружина - проста жінка і навіть не підозрювала про доходи чоловіка, який заради своєї коханки брав великі хабарі.

Як це ні парадоксально, але коханець дійсно дуже любив її. Я бачила його неодноразово, мені навіть довелося одного разу надавати йому медичну допомогу під час нападу стенокардії, і як трепетно він ставився до неї, видно було відразу. Він навіть хотів розлучитися і одружитися на Алевтині, але в ті часи розлучення відразу привів би до краху його службової кар'єри, а отже, він не зміг би брати хабарі і так щедро утримувати свою коханку. Вона це чудово розуміла і цинічно говорила своїм приятелькам, що не збирається ставати дружиною «мента у відставці». Йому ж вона говорила, що не хоче заподіяти горе його сім'ї, а вона його так любить.

Чоловіків Алевтина вміла обманювати завжди і в душі їх зневажала. При знайомстві вона говорила, що її звуть Алікс - так, як називав імператрицю Олександру Федорівну останній російський імператор. Микола П. Чому вона вибрала собі такий псевдонім - вона і сама не могла пояснити, але своє справжнє ім'я вона вважала «плебейським», а себе - аристократичним. Вона говорила коханцям, що вона нібито дворянських кровей, і грала «світську даму». В душі Алевтина була дуже пихате і порівнювала себе з відомими куртизанками і содержанками. Улюблена книга - «Дама з камеліями» А.Дюма-сина.

Я була її приватним особистим лікарем, коли її власне споживання алкоголю стало її обтяжувати, і з її слів, починало «заважати роботі».

Так одного разу до неї несподівано приїхав її коханець, коли вона була сильно п'яна (багато пила вона тільки на самоті, а з «клієнтом» розігрувала з себе непитущу, довго ламалася, змушуючи її умовляти). Вона була «не в дусі», в сп'янінні не контролювала себе і вибухнула такий нецензурної тирадою, що навіть її покровитель, що має справу зі злочинцями і сам нерідко користується подібними виразами, - оторопів.

Вона вигнала його, але потім дуже шкодували, просила в нього вибачення і тут же написала зовні дуже переконливу історію, що вона від нього вагітна, але шансів на шлюб з ним у неї немає і це її засмучувало. Вона «з горя» нібито випила всього дві чарки коньяку, а оскільки вона до нього не привчена (з ним вона пила тільки шампанське, хоча одна п'є тільки коньяк), то так сильно сп'яніла, що «себе не пам'ятала». Він повірив і відразу простив її.

Після цього випадку Алевтина вирішила, що пора зав'язувати» і звернулася до мене. У неї була потреба виговоритися, чого вона не могла зробити зі своїми «колегами» по професії, боячись, що ті її «підставлять», і мені вона відверто і досить самокритично розповіла про себе все.

Насправді вона була дуже самотньою і нещасною жінкою, не приховує, що жоден навіть самий багатий чоловік не зможе її утримувати. Їй навіть не вистачало того, що давав їй постійний коханець, і паралельно з ним вона завела ще одного.

Після лікування Алевтина не тільки припинила пити на самоті, але навчилася пити помірно не тільки зі своїми «клієнтами», але й одна. Протягом п'яти років вона жодного разу не перевищила дозу 2-3 чарки коньяку або пару келихів шампанського, хоча і не приховувала, що періодично у неї виникає бажання «надертися» як колись.

Але тут її головного власника засудили на тривалий термін за хабарі. Вона дуже переживала, була на суді і навіть домоглася побачення з ним, намагалася підкупити посадових осіб, але нічого не вийшло. Після цього вона знову запила і у неї з'явилися запої, зазвичай нетривалі, по 3-4 дні, і похмільний синдром.

Вона пропила всі наявні гроші і вирішила шукати ще одного покровителя. Ним став успішний представник московської творчої еліти, і як вона сама вважала, вона вперше в житті закохалася, хоча він ображав її, постійно називав «ментовській підстилкою» і навіть бив. Він майже не давав їй гроші, вона сама постійно давала їх йому , подарувала свою машину, оплатила його великі карткові борги. Пили вони практично кожен день і багато. Їх роман був бурхливим, але не тривалим. Вона припинила відносини з власної ініціативи, хоча він дуже не хотів цього.

Після цього вона знову вирішила кинути пити і вийти заміж. Їй вдалося і те, й інше. Все та ж сводница познайомила її з іноземцем, угорцем, який приїхав до Москви на навчання у військову академію, був одружений і мав дочку, які залишилися в Будапешті.

Вона розігрувала перед ним «світську даму», переодягалася до його приходу в капелюхи і дорогі туалети, хоча він прекрасно знав, хто вона така, і це знайомство відбулося і з його ініціативи - в перші ж місяці перебування у Москві він примудрився захворіти гонореєю, і щоб це більше не повторилося, вирішив обзавестися постійною коханкою.

Але тим не менш, він закохався в неї, як і всі інші чоловіки в її житті. Вона домоглася, що він розлучився з дружиною, хоча він дуже любив дочку, а це розлучення і новий шлюб коштувала йому кар'єри .

Свій успіх у чоловіків Алевтина пояснює тим, що знає саму вразливу межу чоловіків - їх марнославство. Вона каже, що жінка повинна вміти лестити чоловікові і говорити йому компліменти, оскільки чоловіки люблять вмілу лестощі набагато більше, ніж жінки, тому що зазвичай їм ніхто цього не говорить, а жінки і так знають собі ціну.

Вона знала, які саме слова бажав би почути кожен з її коханців, але впевнена, що годиться навіть явна брехня або значне перебільшення достоїнств чоловіка, і він буде слухати їх з захопленням. Чим більш красива коханка і чим більше вона його хвалить, - тим більше чоловік її любить.

Алевтина презирливо називала всіх чоловіків «півнями» і сміялася, що їм лише здається, що вони люблять її, а насправді вони люблять чути ті слова, які вона їм говорить, і самі починають вірити в них.

Лестощі - це наркотик для чоловіків, - вважає вона. Вона впевнена, що зможе спокусити будь-якого чоловіка, якщо захоче. І справа не в її красі, навколо безліч красивих жінок, а розумних мало.

На молодих чоловіків вона ніколи не звертала уваги, вважаючи їх самозакоханими бовдурами, і справа не тільки в тому, що у них не так багато грошей, скільки їй хотілося б, а в тому, що в них вона не бачить гідних партнерів, вони занадто зайняті собою і не вміють красиво залицятися.

Її акторство було вражаючим. Коли її наречений ще погано знав російську мову, Алевтина демонструвала своїм приятелькам таку сцену - гладячи його по руці, ніжно заглядаючи в очі, вона воркующим голосом говорила фрази, суцільно складаються з нецензурних висловів, у яких вона обговорювала його чоловічі гідності та інтелектуальні здібності. Він у відповідь щось лопотал на своїй мові з виразом блаженства на обличчі, а приятельки хостингу реготали.

Він практично не пив, і вона теж, навіть одна.. Вона народила йому дочку, вийшла за нього заміж і виїхала з ним в Угорщину. Його звільнили з армії, і він став комерсантом. В даний час вона вважає себе багатою жінкою, у неї двоє дітей, і вона п'є дуже помірно, не частіше 1 разу в місяць і тільки з нагоди якогось свята.

Такі розумні, розважливі жінки набагато більш небезпечні, ніж пустоголові красуні, у яких немає нічого, крім їх зовнішності та сексуального досвіду.

Своєю майстерною грою вони можуть вселити одруженому чоловікові, що шалено люблять його і можуть зруйнувати його благополучне сімейне життя.

Хоча такі жінки вкрай егоїстичні, але у стосунках із чоловіком вони демонструють самовідданість, вони як би повністю розчиняються у своєї уявної любові, віддають себе чоловікові цілком, чудово усвідомлюючи, що це вміла гра і пишаючись тим, що вони використовують чоловіка, як маріонетку.

Такі розумні жінки ведуть свою гру дуже тонко, емоційно, з рідкісним почуттям ситуації і вмінням правильно поводитися, без істерик і скандалів, поступово підводячи чоловіка до прийняття потрібного рішення. Вони ніколи не натякають коханцеві прямо, що він повинен залишити сім'ю, але разом з тим дають зрозуміти, що вони залишаються вільними, тому чоловік сам повинен їх завойовувати і прагнути утримати. І одружений чоловік сам вирішується на розлучення і новий шлюб.

Коли сильна пристрасть приходить до чоловіка в зрілому віці, - він здатний на безрозсудні вчинки.

Наведу приклад неправильної поведінки дружини, яка дізналася про зраду чоловіка.

Клінічний приклад.

Віктор і Світлана, прожили разом майже 25 років. Обидва мають вищу освіту. Віктор старше дружини на 4 роки.

Знайомі ще зі школи, були закохані одне в одного. В молодості Світлана зробила декількох абортів, а потім вже більше не вагітніла, хоча мріяла про дитину.

Світлана чоловіка дуже любила, в усьому слухалася, він був для неї і батьком, і дитиною, все своє життя вона присвятила йому.

Віктор - досить розпещений, з характером, впертий. Жінок воліє м'яких, подчиняемых, жіночних. Світлана саме така, до того ж дуже красива жінка.

Але в цілому їх сімейне життя було вдалим. У них було багато друзів, вони цікаво проводили час, обидва добре заробляли. У 1991 році Віктор створив свою комерційну фірму. Світлана працювала в іншій фірмі. Машина, дача, велика квартира, гроші - всі матеріальні атрибути благополучного сімейного життя у них були. Вони практично ніколи не сварилися, так як Світлана завжди поступалася.

У віці 43 років Віктор обзавівся 18-річної коханкою, яка працювала в його фірмі, виконуючи дрібні доручення. Вона була і не дуже красива, і розумна, і погано вихована, і в усьому значно поступалася красивою, розумною і інтелігентної Світлані. Єдиною його перевагою була її молодість. Віктор це розумів і ніяких серйозних намірів не мав.

Але через деякий час його коханка завагітнів, одразу сповістила про це Віктора і з його згоди народила. З самого початку він був дуже прив'язаний до дочки, давав гроші на її утримання, постійно провідував. З тих пір його коханка ніколи не працювала, він повністю її забезпечував.

Але він як і раніше жив зі Світланою і залишати її не збирався. Там у нього була одна сім'я, а зі Світланою - інша. Він навіть не виключав можливості, що Світлана коли-небудь завагітніє і народить, хоча їй було вже 39 років.

Всі їх друзі знали про його другий сім'ї та його дитину, але все щадили Світлану і ніхто їй цього не говорив. Вона ні про що не здогадувалася.

Коли дочки Віктора було 2 роки, Світлана зовсім випадково знайшла вдома її фотографії. На фото дитина був на руках у Віктора, а поряд була мати дитини, про існування якої і зв'язку з Віктором Світлана давно знала, але мовчала. Але про те, що у чоловіка є дитина, вона не припускала, і це було для неї ударом, тим більше, що сама вона залишилася бездітною. Тільки цим можна пояснити несподіваний вчинок м'якою інтелігентної жінки.

Світлана з'ясувала адреса коханки Віктора і поїхала до неї, коли та була одна. Вона влаштувала коханці чоловіка сцену на підвищених тонах. Звичайно, вона не рвала їй волосся і не дряпала їй обличчя, але говорила дуже схвильовано, різко і не вибираючи виразів.

Повернувшись додому, вона нічого не розповіла чоловікові, але про її відвідини у фарбах йому повідала коханка. Можливо, вона сильно перебільшила, але своєї мети досягла. Віктор був розлючений таким «словесним мордобоєм», як він висловився, сказав, що ніяк не очікував від інтелігентної жінки, що вона буде вести себе «як базарна баба», він перестав її поважати, тому негайно подає на розлучення.

Світлана вже сама шкодувала про свій вчинок, просила простити її, але Віктор був непохитний. Незабаром вони оформили розлучення. Але і після розлучення Світлана шукала примирення, але Віктор не змінив свого рішення.

Його поведінка було незрозуміло всім друзям, всі жаліли Світлану. І хоча ніхто його не засуджував, оскільки в їхньому колі не прийнято втручатися в чужі сімейні справи, але формально Віктор був винен перед дружиною, і чому він раптом зайняв таку непримиренну позицію, ніхто не розумів.

Світлана залишилася одна, а Віктор незабаром одружився на своїй коханці. Його нова дружина після пологів ще більше змарніла, до того ж вона абсолютно іншого інтелектуального і соціального рівня. Про неї одна із їхніх знайомих досить влучно сказала, що «інтелектом її обличчя не спотворено». Йому з нею нудно і не про що говорити, а за характером вона відрізняється від Світлани і від того типу жінок, які йому подобаються - при всій її обмеженості, вона вперта, ригидна, намагається наполягти на своєму, надто високої думки про себе. Вона постійно сперечається з Віктором за будь-якої дрібниці, свариться й ревнує його до всіх друзів, намагається перешкоджати його зустрічам з ними. В їх компанії її так і не взяли, особливо жінки, які раніше спілкувалися зі Світланою. Віктор завжди буває у своїх друзів без нової дружини після того, як вона одного разу влаштувала потворну сцену, і йому було ніяково за неї. І хоча він сам усвідомлює, що зробив помилку, - але змінити вже нічого не може, так як дуже прив'язаний до дитини.

У Світлани після розлучення була важка депресія, яка вимагала лікування у психіатра. Але і після лікування вона не змогла стати колишньою, була млявою, до всього байдужою, життя для неї втратила весь сенс, періодично виникали думки про свою нікчемності, тому часто приходила на бесіди.

Вона підтримує стосунки з колишніми друзями, жадібно цікавиться всіма новинами про Віктора, і коли їй розповідають, як змарніла його нова дружина, яка вона скандальна, у неї знову з'являється надія, що Віктор до неї повернеться.

Світлана винить у всьому себе, вважає, що раз вона безплідна, то Віктору нічого іншого не залишалося, як знайти іншу жінку, здатну народити дитину, і їй треба було поставитися до цього спокійно, а не влаштовувати найбезглуздішу сцену, за яку їй самій ніяково. Вона згодна, що у Віктора може бути дві сім'ї. Світлана досі лікується з приводу безпліддя і готова народити навіть в 50 років, якщо Віктор повернеться.

Мені не довелося поговорити з Віктором, так як вони не бачаться зі Світланою, і привести його на консультацію у неї не було можливості. Залишається лише сподіватися, що їхні спільні друзі розкажуть йому про її душевну шляхетність, і він сам зможе щось змінити.

Історія трагічна, і найсумніше, що, крім лікування депресії, допомогти Світлані нічим не можна. Всього лише один необдуманий вчинок, здійснений під впливом неконтрольованих емоцій, перевернув і скалічив життя двох людей.

Інший приклад, як жінка правильно повела себе в аналогічній ситуації.

Клінічний приклад.

Натан і Фіра, 52 та 45 років, у шлюбі прожили 27 років.

Натан доглядав за майбутньою дружиною, коли їй було ще 15 років, а йому 22 голи, і він вже був студентом юридичного факультету.

Майже всі три роки до весілля їх відносини були платонічними. Батьки Фіри суворо виховували і контролювали свою дочку, в 9 вечора вона мала вже бути вдома. Мати часто казала, що дівчина повинна вийти заміж цнотливою і подарувати себе чоловікові тільки після весілля. І Фіра боялася послухатися матері й одразу заявила про це Натану. Але він і не наполягав, так як був впевнений, що вони скоро одружаться.

Коли Фірі виповнилося 18 років, вони одружились. Вона поступила в інститут, а Натан вже працював адвокатом.

Їх сімейне життя складалося добре. Натан буквально носив її на руках, «пилинки здував» і дуже пишався красунею-дружиною. Фіра в молодості дійсно була дуже красива - мініатюрна, з величезними карими очима і копицею кучерявого чорного волосся. Чоловік називав її «Дюймовочкою» та «кишенькової жінкою».

Сам Натан ніколи не був гарним чоловіком, але він був впевненим у собі, сильним, надійним, і мати Фіри вважала, що улюблена дочка буде за ним «як за кам'яною стіною».

Фіра з дитинства відрізнялася слабким здоров'ям - з 10-річного віку у неї був кістковий туберкульоз. Вона часто хворіла, лежала в лікарні, їздила в санаторії.

Через хворобу вона не змогла закінчити інститут, але чоловік дуже добре заробляв, цілком міг забезпечити сім'ю і сказав, що їй з її здоров'ям працювати противопоказанно, нехай відпочиває і лікується.

Так вони прожили «душа в душу» майже двадцять п'ять років. Фіра практично поправилася, зміцніла, але як і раніше не працювала. В цьому не було необхідності, так як у неї і без того було все, що вона хотіла - чудові діаманти і багато коштовностей, власна машина, шуби і дорогі туалети. Будь-яку її забаганку Натан тут же виконував.

І хоча з віком вона вже втратила колишню красу, сильно розповніла, але в неї був дуже поступливий характер, вона чудово готувала, вдома у них все було доглянуто, часто збиралися друзі, вони самі ходили в гості, і їхні стосунки були дуже теплими.

Сам Натан теж дуже погладшав і став часто хворіти - у нього були бронхіальна астма, виразка шлунка і стенокардія.

Під час нападів Фіра віддано доглядала за чоловіком, навчилася сама робити уколи, сиділа ночі безперервно в його ліжку, коли він хворів. В останні роки він повинен був дотримуватися сувору дієту, і вона готувала тільки дієтичну їжу і сама теж їла її, щоб чоловікові не було образливо і не було бажання порушити дієту.

Але трагедією цієї пари було те, що Фіра не могла мати дітей. Із-за туберкульозу у неї було кілька викиднів, а в останні десять років вона не вагітніла. Фіра дуже переживала, роками лікувалася, але безуспішно.

Коли Фірі було 38 років, а Натану 45, вони вирішили взяти прийомну дитину. Більше хотіла Фіра, а Натан звик виконувати всі прохання дружини.

Вони приготували всі документи, Фіра сказала всім знайомим і навіть батькам, що вона вагітна, щоб ніхто не дізнався, що дитина приймальний, а потім на півроку поїхала до своєї тітки в інше місто, щоб всі думали, що вона там народила.

Але ніхто цьому не повірив, так як всі вважали, що жодна жінка, стільки років мріяла про дитину, не буде їхати з Москви, де є хороші клініки і фахівці, в якийсь маленький місто до далеких родичів, щоб там народжувати. Тим більше, що Натан залишався в Москві.

Вони взяли дівчинку місячного віку. Хоча вона в грудному віці була чорноволоса, але вже до двох років стала світлою шатенкою і зовсім не була схожа на своїх прийомних батьків (вони обидва брюнети). Тому всі знайомі розуміли, що дитина приймальний, але робили вигляд, що вірять «легендою».

Але Натан і Фіра дуже прив'язалися до дівчинки. Фіра її просто обожнювала, вона постійно носила дитину на руках, дзвонила всім приятелькам, щоб поділитися, яка в неї чудова дочка. Натан привозив дитині з Парижа і з інших країн дорогі речі, які не можна було купити в Росії, і казав усім, що у його дочки все буде найвищого класу.

Він створив власну фірму і був у неї генеральним директором. Натан ніколи не зраджував своїй дружині до тих пір, поки його приятель не порекомендував йому змінити секретарку на «престижну», мотивуючи тим, що секретар - це обличчя фірми. До цього секретарем Натана була звичайна жінка зрілих років, яка добре справлялася зі своїми обов'язками і його цілком влаштовувала.

Але він погодився з думкою приятеля і взяв ту дівчину, яку той йому порекомендував. Нова секретарка була чудово поінформована про матеріальне становище майбутнього шефа, його сім'ї і прийомної дочки.

Вона була типовою представницею певної категорії сучасних молодих жінок - цілеспрямована, чіпка, жорстока, егоїстична і без комплексів, типова «хижачка» з усіма атрибутами, необхідними для подруги заможних чоловіків - зовнішність, довгі ноги, прекрасна фігура, «сексапільність» і чималий сексуальний досвід.

У перший же свій робочий день, вона прийшла в міні-спідниці і жакеті з глибоким декольте, які демонстрували бажаючим все, що ті бажали побачити. Вже на другий день в обідню перерву, відпустивши всіх співробітників, вона мовчки увійшла в кабінет Натана і негайно приступила до реалізації своєї мети, влаштувавши шефу сеанс орального сексу.

Натан спочатку навіть був ошелешений її напором, так як незважаючи на її погойдування стегнами, красномовні погляди і легкі дотики, коли вона до нього підходила, він не мав на неї жодних видів.

Йому було вже 50 років, він страждав задишкою, ожирінням і стенокардією, і з Фірою у нього давно не було сексуальних відносин, так як лікарі їй це заборонили. Він ніколи не вважав себе привабливим чоловіком, а тим більше для 25-річної красуні. Але чоловік є чоловік, і звичайно, він не став чинити опір. Давно забуте задоволення так його вразило, що він без жодних вагань погодився в той же день поїхати до своєї секретарки.

Вона жила одна, знімала квартиру, щоб жити окремо від батьків, які не заохочували її способу життя. Коханка влаштувала шефові «сексуальний свято», і він повернувся додому лише пізно ввечері, закоханий «за вуха».

Натан мав намір приховувати свій роман від підлеглих, але це не входило в плани його коханки. Вона навмисно демонструвала близькість з шефом, пригорталася до нього, воркувала і називала його пестливих прізвиськами навіть при сторонніх, а він танув і був не в силах їй це заборонити.

Вона запевняла його, що їй завжди подобалися тільки чоловіки у віці, а він як раз в її смаку, і так успішно грала свою роль, що він був повністю впевнений, що вона закохалася в нього з першого погляду.

Думка про те, що він вже немолода і хвора людина, і раніше, коли не був багатий, ні одна жінка у нього не закохувалася, - йому навіть не приходила в голову.

Сексуальні надмірності не пішли йому на користь, їх вечора у неї на квартирі стали набагато рідше, так як Натан швидко видихався і часто лежав з нападом стенокардії. Але його коханку це цілком влаштовувало, і вона швидко знайшла заміну «сексуальним свят».

За її наполяганням вони стали часто бувати на всіляких «тусовках», вечірках та презентаціях, які раніше Натан уникав з нездорову або з-за зайнятості. До того ж Фіра терпіти їх не могла, так як багато процвітаючі чоловіки приходили не з дружинами, а з привабливими молодими коханками, і Фіра скаржилася, що вона себе почуває серед них маленькою, товстої і старої. А його коханку така «світське» життя приводила в захват, відмовити їй він не міг і покірно погоджувався всюди її супроводжувати.

Але його ставлення до Фірі не змінилося, і вона ні про що не здогадувалася. Він як і раніше її любив і залишати не збирався.

Через кілька місяців коханка завагітніла і стала шантажувати цим Натана. Він був щасливий від перспективи стати в такому віці батьком, що був готовий на все, крім розлучення. Хоча прийомну дочку він теж любив, але та - цілодобово, а майбутня дитина - свій, рідний.

Але коханка поставила умову - або він розлучиться і одружується на ній, або вона зробить аборт, так як матір'ю-одиначкою, вона ставати не бажає, а обтяжувати себе дитиною, не влаштувавши особисте життя - тим більше.

Вона влаштовувала істерики, робила вигляд, що намагається покінчити з собою, плакала і благала, але Натан був непохитний. Він був категорично проти аборту, але твердо заявив, що Фіру він не залишить.

Зрештою коханка виторгувала собі чималу суму, яку Натан буде їй щомісяця виплачувати нібито на утримання дитини. І він справно платив. Він купив їй квартиру, машину, дорогі туалети, вона спостерігалася у кращих лікарів, їздила «розвіятись» на закордонний курорт.

Але своїх намірів одружити Натана на собі вона не залишила, сподіваючись, що це вдасться їй після народження дитини.

Вона раніше працювала в його фірмі і всюди з'являлася з ним до самих пологів, демонструючи всім свій живіт і не приховуючи, хто батько майбутньої дитини.

Майбутній татусь був гордий і щасливий. Він не сумнівався, що вона його любить, а те, що він їй платить, - його нітрохи не бентежило, так як всі його приятелі були в аналогічному положенні і навіть хвалилися подарунками для своїх коханок. Але ні одна з них не збиралася подарувати їм дитину, а Натан вірив, що його коханка зважилася на це виключно з любові до нього.

Після народження сина він так зрадів, що вперше в житті напився, хоча давно вже не вживав спиртного. Він влаштував «мальчишник» і вибрикував, як молодий щасливий батько, вихваляючись перед усіма друзями. Приятелі, у яких були не тільки діти, але й онуки, поблажливо поставилися до його поведінки, так як всі знали про бездітності Фіри і прийомну дитину.

Ледь оговтавшись після пологів, його коханка одразу вийшла на роботу, взявши для дитини годувальницю і няню, хоча Натан намагався наполягати, щоб вона сама його годувала та доглядала за сином. Але вона найбільше боялася, що він візьме іншу секретарку, яка може повторити її шлях, тому пильно стерегла коханця, планомірно позбавляючись від всіх молодих жінок в їх фірмі.

Вони знову ходили на всі «тусовки», їздили відпочивати за кордон, а Фірі Натан сказав, що їде по справах фірми. Під час відпочинку він дзвонив дружині кожен вечір, цікавився її здоров'ям і настроєм, говорив, як він сумує, хоча після цього коханка влаштовувала йому сцену, плакала і говорила, що вона його шалено ревнує до дружини, вимагала, щоб він розлучився і вони були разом завжди.

Вона говорила йому багато «гарних» слів про своєї уявної любові і муки з-за того, що вони не можуть бути разом, Натану це лестило, але відносно дружини він був непохитний.

Фіра дізналася про існування позашлюбного дитини лише через півроку. Один з приятелів Натана розповів про це своїй дружині, а та негайно прибігла до Фірі і все розповіла, нібито з найкращих спонукань.

Фіра була вражена цією новиною. Вона була так впевнена в Натане, що навіть коли чула скарги приятельок, що у чоловіка знову нова секретарка-коханка, з якою він ходить на всі прийоми, їй і в голову не приходило, що хтось може спокусити і її Натана.

Але йому вона спочатку нічого не розповіла. Плакала і радилася з приятельками.

Але, як це нерідко буває, приятельки завжди заздрили безхмарному щастю Фіри і в душі зловтішалися, тому давали їй свідомо неправильні поради. Але зневірена жінка не могла відрізнити облуди і удаваного співчуття від істинного участі.

За їх порадою вона стала стежити за Натаном, спочатку сама, а потім через приватне розшукове агентство. І чим частіше вона бачила, як її чоловік виходить з офісу зі своєю коханкою і їде з нею на машині, чим більше їй приносили фотографій, де невірний чоловік був поруч зі своєю коханкою, тим більше вона впадала у відчай.

В кінці кінців вона зважилася на розмову з Натаном і заявила, щоб він припинив цю зв'язок, або тікав з дому. Під час цієї розмови вона була зовні спокійною, говорила рівним безбарвним голосом, але від цього її слова справили на чоловіка дуже сильне враження.

Вона заявила, що ніколи не пробачить, що він її зрадив і вступив безчесно, вдаривши по самому хворому місцю її бездітності, і більше вона жодного дня не бажає перебувати з ним під одним дахом.

Натан намагався її заспокоїти, але ніяких переконливих аргументів привести не міг. Коли Фіра зажадала обіцянки різко порвати з коханкою, він сказав, що не може цього зробити, так як вся його життя - у сина.

Це виявилося останньою краплею, і Фіра мовчки зібрала його речі й поставила біля дверей валізи. Так само мовчки пішов Натан і поїхав до коханки.

Вона спочатку зраділа, так як вирішила, що тепер він точно розлучиться. Але Натан не поспішав з розлученням. Він намагався дзвонити Фірі і помиритися з нею, але вона вішала трубку, почувши його голос. Він приїжджав до їхнього будинку і чекав, коли Фіра вийде гуляти з дитиною, намагаючись порозумітися. Але вона вимагала тільки одного - щоб він залишив коханку і більше ніколи не бачився ні з нею, ні з сином. Цього він обіцяти не міг, і їх розмова заходила в глухий кут. Так тривало півроку.

Обидва дуже тяготились розривом. Фіра постійно плакала, змарніла, постаріла, стала часто хворіти, лікувалася у психіатра від депресії.

Їй було важко і матеріально, так як вона звикла жити на широку ногу, ні в чому не знаючи відмови, раніше вона навіть не ходила по магазинах, так як всі продукти привозив Натан. Своїх засобів у неї не було, і їй довелося продати дещо з своїх коштовностей. Але головним було не це, а страх перед самотністю і усвідомлення своєї безпорадності.

Вона вже розуміла, що вчинила неправильно, так як чутки про хворобу Натана до неї доходили. Фіра була вже готова на примирення, але він перестав до неї приїжджати після декількох безуспішних спроб помиритися.

Натан теж постійно хворів, ходив пригнічений і розгублений. Він навіть запустив справи у своїй фірмі, довіривши все комерційному директору, так як сам часто хворів. До того ж коханка постійно мучила його вимогами розлучення, істериками і скандалами.

Якось вона заявила, що не збирається губити свою молодість і красу, «виносячи судно» з-під старого і хворого коханця, який їй не дає ніяких надій на шлюб, і якщо він негайно на ній не жениться, то у неї вже є «бой-френд», який пропонує їй вийти за нього заміж.

Після цього скандалу у Натана був тяжкий напад стенокардії, і його відвезли в лікарню. Коханка дулась і не відвідувала його, і він попросив лікаря зателефонувати Фірі. Вона відразу прийшла.

Обоє плакали і просили один у одного вибачення. Фіра розповіла, як їй важко одній, як вона сумує і як і раніше любить Натана. Вона визнала, що була неправа і погодилася, щоб він відвідував свого сина, але лише просила, щоб він не зраджував їй.

Натан на все погодився, тим більше, що з коханкою останнім часом вони, в основному, сварилися, а не займалися сексом.

З лікарні він повернувся до Фірі. У них відновилися хороші відносини.

Спочатку колишня коханка намагалася перешкоджати зустрічам Натана з сином, скандалила або не відчиняла йому двері, але потім він пообіцяв їй платити набагато більше, і вона милостиво погодилася.

Через рік вона знайшла собі підходящого чоловіка, і дитина стала її обтяжувати. Вона намагалася віддати його на виховання своєї матері, але Натан сказав, що в цьому випадку він перестане виплачувати обумовлену суму.

Він довго не наважувався поговорити на цю тему з Фірою, ходив засмучений тим, що тепер його син буде жити з вітчимом, який навряд чи буде до нього добрий і турботливий.

Натан вже давно не плекав ілюзій щодо справжніх намірів і характеру своєї колишньої коханки і був упевнений, що вона виходить заміж за розрахунком і напевно буде скандалити і з чоловіком при дитині, так як вона ніколи не була доброю матір'ю, і про їх сина дбали няні, а не вона сама.

Але Фіра сама заговорила на цю тему й запропонувала йому взяти дитину в сім'ю.

Натан заплатив колишній коханці велику суму, яку вона зажадала, але поставив умову, щоб вона ніколи не приходила до сина. Коханка виконала свою обіцянку і ніколи не намагалася побачитися з сином. Але з чоловіком вона незабаром розлучилася і періодично зверталася до Натану з проханням про гроші. Він ніколи не відмовляв, але бачити її не хотів і передавав їй гроші через свою нову секретарку.

Натан з Фірою усиновили дитину. Обоє щасливі, виховують обох дітей.

Трагедією обох жінок з наведених прикладів була їхня бездітність. Саме цією обставиною скористалися їх суперниці, використовуючи дітей як сильний важіль для тиску на чоловіка.

Але далеко не кожна «мисливиця за чужим чоловіком» скористається настільки ризикованим способом утримати чоловіка і одружити його на собі.

У тому, що діями молодих коханок з наведених вище прикладів керувала не любов, а холодний розрахунок, можна не сумніватися. Так само як і в намірах інших юних створінь, коханок заможних чоловіків поважного віку. Чому вони не стають супутницями похилого інтелігента людини або іншої професії, у якого немає таких коштів, щоб забезпечувати їй розкішну життя, а шукають саме людей певного кола.

А чоловіки зрілого віку нерідко потрапляють у мережі таких спокусниць. Відома приказка «Сивина в бороду, а біс у ребро», - дуже добре відображає стан речей. З певного віку, коли чоловік починає усвідомлювати, що кращі роки вже позаду, і вже насувається старість, а з нею і втрата потенції, - він починає гарячково надолужувати згаяне.

Навіть якщо в молодості він був вірний своїй дружині і не шукав любовних утіх на стороні, то в період інволюції (чоловічого клімаксу), що передує в'янення, його моральні принципи можуть змінитися.

Причому, старіючих чоловіків, як правило, залучають молоді дівчата, а не зрілі жінки. По-перше, поруч з молодою партнеркою чоловікові здається, що він і сам помолодшав, по-друге, це престижно - мати молоду коханку і приємно лоскоче чоловіче марнославство, а по-третє, в цьому віці вже можуть бути проблеми з потенцією, а з недосвідченої партнеркою це буде не так явно, як зі зрілою жінкою, а з тією, яку він містить, - і поготів.

Зріла жінка не стане коханкою літнього чоловіка зі слабкою потенцією. Меркантильних інтересів у таких жінок теж немає, так як вони шукають в любовному зв'язку або романтичних відносин, або сексуального задоволення, а бажано, і того, і іншого. Тому вони теж віддадуть перевагу коханця молодші.

А з молодою коханкою брак чоловічої сили старіючий коханець може «компенсувати» матеріально. Не обов'язково, що він буде їй платити, але форми «винагороди» можуть бути різними - подарунки, розкішні туалети, путівка на престижний курорт і багато іншого.

Сучасні молоді привабливі дівчата давно не мають ілюзій і романтичних уявлень про проблеми взаємини чоловіків і жінок. Газети рясніють оголошеннями: «Приваблива блондинка 20 років (діапазон - від 18 до 23 років) шукає високооплачувану роботу секретаря або референта в солідній фірмі...» - і далі наводиться зріст, вага, об'єм грудей, талії, стегон і інші параметри.

Як ви думаєте, які послуги дівчина передбачає за свою високооплачувану роботу, наводячи ці параметри? І зустрічні оголошення: «Фірмі потрібно приваблива дівчина не старше років .... » і так далі.

Така узаконена проституція - звичайне явище в наші дні. Дівчата, у яких немає інших здібностей і переваг, щоб забезпечити собі безбідне існування, саме таким чином сподіваються покращити своє фінансове становище, торгуючи собою за офіційну зарплату або в надії на неофіційну винагороду.

Поверхнево опанування роботою на комп'ютері та іншими самими найпростішими навичками, в професійному відношенні такі секретарки, референти, помічники, - найчастіше досить посередні співробітники. Вони і не прагнуть домогтися високого професіоналізму, сподіваючись добитися всього іншим способом.

Багато чоловіків після сорока років стають інертними, пасивними і навіть лінивими у пошуках нових сексуальних партнерок. Тому вони воліють вибирати їх зі свого найближчого оточення. І тут дружині треба проявити пильність і бути весь час насторожі.

Всім відоме правило - «Довіряй, але перевіряй» - цілком підходить, щоб захистити чоловіка від таких юних створінь, які не страждають комплексами і не мають поняття про моральність. Поради, як це зробити, наведені у главі «Як красиво помститися суперниці».на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua