← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чоловік зрадив, зрада чоловіка

версія для друку

Глава 22. ПОРАДИ ДРУЖИНАМ, ЯКЩО ЧОЛОВІК ЗРАДИВ

чоловік змінивЯк ставитися до зрад чоловіка, якщо ви про це дізналися? Якщо ви ревниві за характером, то навряд чи вам допоможуть поради. Ревнощі - важкий тягар і для того, хто ревнує, і для того, кого ревнують. Управляти ревнощами і придушити її багато людей не здатні.

Але якщо ви розумна жінка і не вважаєте себе патологічно ревнивою, то поради, наведені нижче, можуть допомогти подолати це болісне відчуття, що цілком природно для дружини, яка дізналася про невірність чоловіка.

Звичайно, поради давати легше, ніж їх виконувати, але все ж прислухайтеся до них. Психіатрам нерідко доводиться мати справу з жінками, які з-за зради чоловіка намагаються покінчити з собою, або у них розвивається важка депресія.

Якщо ви будете впадати у відчай, ридати, битися головою об стіну або дорікати чоловіка в зраді, ви навряд чи змінити ситуацію на краще. Важко буде вам, а якщо ви будете постійно влаштовувати чоловікові сцени ревнощів і створите будинку нестерпну обстановку, то ви своєю поведінкою можете так довести чоловіка, що сімейне життя здасться йому пеклом, а обійми коханки - раєм, де він буде шукати порятунку й розради. І рано чи пізно він зважиться розлучитися з вами, можливо, навіть і не відчуваючи при цьому докорів сумління, а виправдовуючи свою поведінку тим, що жити з вами неможливо. При цьому швидше за все, він переставить місцями причину і наслідок і черговість події, кажучи всім, що він пішов від дружини тому, що вона жахлива жінка і забувши, що спочатку він зрадив дружині, а вже потім сімейне життя стало нестерпним.

І найголовніше, не забувайте про своїх дітей. Ви дорослі люди і рано чи пізно розберетеся з вашими відносинами, а для дитини, який є свідком ваших сварок з чоловіком, розгублений і не розуміє, що відбувається і чому світ його родини похитнувся, - це може бути важкою психічною травмою.

Порада перша. Не забувайте, що чоловіки більш мінливі, ніж жінки, і у них знаменитий рефлекс академіка І.п.павлова «Що таке?», - виражається в тому, що чоловік проявляє інтерес до багатьом жінкам, а не тільки до своєї постійної партнерки.

І ефект новизни, і бажання пізнати іншу жінку, і прагнення довести, що він «справжній чоловік», який може підкорити будь-яку жінку, - все це притаманне нормальному чоловікові, у якого все в порядку з головою і потенцією.

Саме з цього і треба виходити, оцінюючи свого супутника життя. Не сподівайтеся, що зв'язавши чоловіка узами шлюбу, вам вдасться захистити його від усіх навколишніх привабливих жінок і змусити не звертати на них увагу. Якщо ви на це сподіваєтеся, то значить, вам потрібен не чоловік, а ручне домашня тварина, яка буде робити все по вашому «хотінням».

Кожна людина прагне зберегти певну свободу, право чинити по-своєму. Чоловікам це притаманне більшою мірою, ніж жінкам. Ви опираєтесь, коли він намагається вас переробити на свій смак? І йому теж хочеться залишатися самим собою. Переробити його вам не вдасться. Узи шлюбу не дають повного права на всю внутрішню сутність людини. А інтерес до інших жінок цілком природний для нормального чоловіка.

Невже вам не подобається, коли інші чоловіки приділяють вас увагу? Ви ж не вважаєте для себе негожим трохи пококетувати, якщо є можливість.

Ви можете заперечити, що при цьому ви зберігаєте вірність чоловікові. Але ви ж жінка, а у жінок набагато більше психологічних бар'єрів, змушують їх бути обачними і не втрачати голову.

Порада друга. Змиріться з думкою, що змінюють дружинам багато чоловіків, коли для цього у них є можливість. Подружня невірність стала широко поширеним явищем. Деякі чоловіки говорять, що змінили дружині «просто так», тому що «так вийшло», «так склалися обставини». Тобто, вони не були заздалегідь налаштовані на зраду, а все вийшло спонтанно, під впливом раптово спалахнув потягу або просто випала сприятлива можливість.

Все сказане аж ніяк не виправдання невірних чоловіків, це лише констатація факту і пояснення причин подружніх зрад. Можливо, це допоможе вам більш спокійно ставитися до них.

Подумайте над цим і не судіть чоловіків так суворо. Не тільки вони схильні до зрад, але і жінки, просто у чоловіків більше можливостей, сильніше сексуальне потяг і інші пріоритети. І ваш чоловік - не виняток.

Ставитися поблажливо до такої слабкості чоловіків. Вам не пощастило, що ви дізналися про зраду чоловіка. А якщо б не знали - то жили б у спокійному невіданні, як більшість інших жінок, чоловіки яких теж зраджують.

Зрада стає драмою, коли дружина сама створює з неї драматичну ситуацію. Не робіть з цього трагедії, і вам буде набагато простіше жити.

Порада третя. Проаналізуйте, чому чоловік став вам змінювати. Можна, звичайно, піти найлегшим шляхом, обізвавши його легковажним, «бабієм», «тяганиною» або ще чим гірше. Моральне полегшення це вам, можливо, і принесе, але проблеми в цілому не вирішить.

Подружні зради - найчастіше результат відсутності гармонії. Якщо погано - в будь-якому відношенні, психологічне або сексуальне, якщо чоловік незадоволений своїм сімейним життям, - він шукає розради в любовному зв'язку.

Можливо, вам це не сподобається - як же так, насправді винен саме він, «підлий зрадник», він вас обдурив, а виходить, винні ви самі. Так, як це боляче усвідомлювати, швидше за все, саме так. Саме ви щось упустили у ваших сімейних взаєминах, чогось недодали вашому чоловікові - душевного тепла, турботи, уваги, щирого інтересу до його проблем або чогось ще, а швидше за все, і обділяли його в сексуальному відношенні, - і в результаті цього ви змушені мучитися ревнощами.

Подумайте про це спокійно і тверезо, оцініть всю вашу сімейне життя і ваші взаємини і постарайтеся виправити ситуацію. Так, так, саме ви повинні постаратися повернути ситуацію так, щоб в кінці кінців не втратити чоловіка, якщо ви цього не хочете.

Порада четверта. Будьте самі для себе психотерапевтом. У будь-якій ситуації можна знайти і позитивні сторони і негативні, бути песимістом чи оптимістом.

Якщо коханка вашого чоловіка молода і приваблива, а вам вже за сорок, то ви ж теж були молоді і привабливі, і подарували молодість своєму чоловікові. А він теж за ці роки аж ніяк не помолодшав.

Якщо коханка значно молодше вашого чоловіка, то не вважайте, що це не на вашу користь. Як раз навпаки. В безкорисливу любов двадцятирічної дівчини до 45-річному чоловікові особисто я не дуже вірю і вам не раджу. Буває, звичайно, і мені доводилося зустрічати такі пари, але достатньо рідко. А в сучасних умовах при такій різниці у віці найчастіше переважають меркантильні інтереси. Так що вважайте, що в цьому випадку сила на вашому боці - рано чи пізно чоловік зрозуміє, що її більше цікавить його гаманець, а не його душа.

Якщо ж вона немолода, то тут теж можна знайти свої плюси - а чим вона в такому випадку краще вас? Краще вас виглядає? Це можна виправити. Зло чоловікові займіться собою і добийтеся, щоб ви помінялися ролями. Злість і ревнощі вам у цьому допоможуть. А користь буде в будь-якому випадку. Це допоможе вам відволіктися від болісних роздумів, дасть можливість відчути себе привабливою і стане в нагоді на майбутнє.

Ви вже знаєте, що чоловіків більше приваблюють сексуальний аспект любовному зв'язку. Що заважає вам помірятися і тут силами з суперницею? Комплекси? Помилковий сором? Але їй це не заважає, раз вона привабила своєю сексуальністю вашого чоловіка. Чому вам це повинно заважати?

Позбавтеся від своїх упереджень і помилкових уявлень, читайте еротичну літературу, оволодійте технікою сексу, дивіться еротичні фільми, щоб «завестися» випробуйте все це на практиці.

Але якщо чоловік став уникати близькості з вами, якщо ви не викликаєте у нього сексуального потягу, ще раз нагадую, що швидше за все ви щось упустили. Якщо ви зробите правильні висновки, то ще не пізно все виправити. При бажанні можна спокусити навіть власного чоловіка. Вечір удвох, шампанське, еротичний фільм і трохи фантазії, але все це - за умови, що ви підете наступним трьом радам. Якщо ж ви будете влаштовувати йому скандали, то про інтим з чоловіком можете забути.

Всі любовні романи рано чи пізно проходять. Якщо ви не будете загострювати ситуації, то з часом пройде і захоплення вашого чоловіка. Дуже рідко буває, що при хороших сімейних взаєминах чоловік кине сім'ю, як би йому не подобалася його нова коханка.

Прихильність до дружини, якщо вони прожили разом гармонійну спокійну життя зазвичай переважує над новим захопленням. Чоловіки менше, ніж жінки, керуються у своєму житті емоціями, розум у них домінує над почуттями. Тому одружені чоловіки прагнуть зберегти «статус кво» - тобто, колишнє, незмінне стан, маючи і сім'ю, і коханку.

Якби заміжні жінки мали можливість вислухати скарги жінок, молодих і «сексапільних», як важко змусити одруженого чоловіка розлучитися, вони були набагато більш спокійні за стабільність свого шлюбу.

Тому вважайте, що важко не вам, а вашій суперниці, так як їй треба домагатися вашого чоловіка, якщо вона має намір роздобути його в чоловіки. А якщо у неї немає таких намірів, - то ще краще. Через деякий час їх відносини вичерпають себе і «все повернеться на круги своя».

Порада п'ята. Ні в якому разі не влаштовуйте сцен ревнощів, сварок, скандалів, з'ясування, кому з вас він більше любить. Як би вам не було боляче і образливо, але якщо ви хочете зберегти чоловіка і повернути його в сім'ю, зберіть всю свою волю і залишайтеся стриманою.

Чим більше ви будете сваритись і дорікати його, тим більше шансів, що у коханки він буде шукати розради від ваших сварок, і цей тихий оазис може стати для нього більш привабливим, ніж ваші сімейні бурі. Навіть якщо він не мав наміру з вами розлучатися, то ви можете своєю неправильною поведінкою спровокувати його на відхід з сім'ї.

Порада шоста. Не ставте чоловікові ультиматум - або я, або вона. Переважна більшість одружених чоловіків, заводячи коханку, аж ніяк не планують негайний розлучення і одруження на новій пасії. Це для них скоріше розвага, прагнення до різноманітності, а також нові сексуальні відносини.

Якщо коханка вселила йому таку пристрасть, що він зважиться на розлучення, то він сам сповістить вас про це. А своїм ультиматумом ви тільки підштовхнете його до такого рішення.

Болісними роздумами, з ким залишитися, з дружиною чи коханкою, якщо є можливість бути з обома жінками, а тим більше, якщо з дружиною прожито чимало років, є діти і багато подружжя пов'язує, - невірні чоловіки зазвичай себе не обтяжують, якщо немає зовнішнього поштовху.

Якщо чоловік так втратить голову, що готовий зруйнувати шлюб і вступити в новий, то він не буде мучитися і роздумувати, а вирішиться сам.

Порада сьома. Постарайтеся зробити в точності навпаки - нехай удома ваш чоловік відчуває себе спокійно, без сімейних сцен, а коханка, не сумнівайтеся, рано чи пізно почне його терзати вимогами розлучення. А вона обов'язково буде це робити, так як вона жінка, і як і всі жінки, повторить цю вічну помилку - показувати чоловікові, як їй хочеться позбавити його свободи вибору, пов'язати себе узами шлюбу.

Жінка, якій дуже хочеться заміж, завжди відлякує чоловіків. Тому тут сила на вашому боці - ви вже заміжня, а їй ще тільки хочеться. Чим більше вона буде пред'являти на нього права, тим краще для вас.

Ще жоден чоловік не одружився на жінці тільки тому, що вона про це вимагає, а він сам категорично не хоче. Тільки юнака можна змусити одружитися проти його волі, якщо його подружці вже пізно робити аборт, та й то не сама подружка зможе його змусити, а батьки. А ваш чоловік вже не юнак.

Нехай коханка з ним свариться, вимагаючи, щоб він розлучився, тріпає йому нерви, хай вона буде скандалісткою, а не ви. Вашу мудрість і благородство чоловік обов'язково оцінить, якщо тільки він не клінічний ідіот. Але за ідіота не варто так вже й боротися, вірно?

Порада восьма. Якщо у вас дуже важко на душі - плачте, не стримуйте своїх емоцій, бийте посуд, проткніть фотографію чоловіка в'язальної спицею, порвіть одну з його фотографій (але не всі, решта вам ще знадобляться), розріжте його улюблену річ і викиньте її, але робіть так, щоб ніхто цього не бачив - ні чоловік, ні ваші діти.

Наодинці з собою робіть все, що ви хочете, обзивайте чоловіка і його коханку усіма немислимими лайкою, кричіть, бажайте обом усіляких напастей, загрожуєте вбити обох, - все, що вам хочеться їм побажати поганого. Выплескивайте свої емоції, не тримайте вашу біль всередині, вам буде легше, якщо ви реалізуєте свою лють і образу емоційно. Депресія найчастіше виникає у жінок, які мовчки страждають.

Якщо вам дуже хочеться з кимось поділитися вашою бідою, будьте дуже обережні. Не розповідайте про це вашій мамі, їй буде ще болючіше, ніж вам, так як допомогти вам вона не в силах. Пощадіть її, адже вона набагато старше і напевно в неї вже хворе серце або підвищений тиск. Якщо у вас є дитина, поставте себе на місце вашої матері - як би ви реагували, дізнавшись, що ваш зять змінив і змусив так страждати вашу дочку - вам би хотілося вбити його. Так само буде страждати і ваша мати. Дуже часто матері кажуть, що якби це було можливо, вони б взяли на себе весь біль своєї дитини, і моральну, фізичну, разом нього пішли на операцію, замість нього хворіли і мучилися. Бачити, як страждає твоя дитина, неважливо якого віку, навіть якщо вже дорослий, і бути не в змозі нічим допомогти - боляче і нестерпно для матері. З часом ваша ситуація вирішиться, і ваш чоловік знову повернеться до вас, ви його вибачте, а ваша мама цього не забуде і буде жити в страху, що все повториться, або затаїть образу на вашого чоловіка, і їх відносини разладятся і вже не відновляться навіть, коли все обійдеться.

Будьте обережні і з подругами. Найперші зрадниці - це найкращі подруги. Яких тільки капостей не роблять подруги з милою посмішкою і запевняючи у своєму щирому ставленні! Найменше, що вона може зробити - це розповісти всім знайомим про зраду вашого чоловіка, і вашу сімейну драму будуть смакувати всі, кому не лінь.

Повірте мені, як психіатра і жінці, мало хто щиро співчуває обдуреної дружини, навіть якщо роблять вигляд, що сповнені співчуття. В душі багато жінок відчувають зловтіха і навіть торжество, бачачи приниження подруги. Що ж, такі жінки! Може бути, ваша подруга, зловтішаючись, буде думати про себе: «Сама винна, подивилася б на себе з боку. А ось мені чоловік ніколи не буде змінювати!», - хоча це може бути зовсім не так, і скоро вона сама опиниться на вашому місці. Прочитайте у всіх клінічних прикладах, наведених у цій книзі, як ведуть себе кращі подруги, адже все це - приклади з реального життя.

Ваша єдина подруга в цій ситуації - ви сама. Самій собі і скаржтеся, і все розповідайте. А на людях намагайтеся нічого не показувати. Ви потім самі переконаєтесь, наскільки це правильно, якщо будете вести себе з гідністю.

Порада дев'ята. Якщо ваш чоловік буде бачити вашу печаль і біль, адже ви дійсно відчуваєте, - то це тільки на користь. Жодних словесних докорів, але німий докір у ваших очах, таємних сльозах і пригніченості, - ось найкращий засіб, щоб він відчув себе винуватим. Не зовсім же він бездушна колода, щоб змушувати страждати жінку , з якою він прожив чимало років і яка є матір'ю його дітей!

Рада десятий. Питання, прощати чи не прощати чоловіка за його зраду, - поки залиште відкритим. Ви до цього повернетеся, коли ситуація вирішиться, і може бути, він буде знятий сам собою. Може бути, чоловік сам, оцінивши ваш розум і благородство, незабаром буде валятися у вас в ногах, вимолюючи прощення, а ви проявите щедрість та милосердя, раз він все усвідомив.

Рада одинадцятий. Ваша зброя - діти. Але ні в якому разі не вплутуйте їх в цю ситуацію, не кажіть, який у них поганий батько, що він проміняв маму на іншу погану тітку. Не намагайтеся знайти в їх особі союзників і налаштовувати їх проти батька. Ваш чоловік заподіяв вам біль, а не дітям, їм не на що на нього ображатися, якщо він хороший батько.

Цим ви завдати непоправної психічну травму вашим дітям. Вони ні в чому не винні і нічого не повинні знати. Не можна їх травмувати проблемами дорослих людей. Вони все одно нічого не зрозуміють, не зможуть вам допомогти і не зможуть зненавидіти батька тільки через те, що він вам змінив, якщо ви не будете їм цього вселяти.

Діти ні в якому разі не повинні бачити ваших сліз. Будь-які сварки батьків діти сприймають вкрай болісно, як загрозу звичного сімейного укладу. Неврози в дітей - завжди наслідок сімейних негараздів.

Якщо ви втянете в цей дітей - це буде вашою найбільшою помилкою. Ви порушите їх душевну рівновагу, але своєї мети не досягнете, а тільки переконайте чоловіка, що ви нерозумна мати, яка користується недозволеними засобами. Це ваші проблеми з чоловіком і вирішуйте їх самі.

Будьте раніше ласкаві і уважні до своїх дітей, щоб чоловік міг це оцінити. Навіть якщо у нього вже немає до вас палких почуттів, але на батьківських почуттях любовний зв'язок на стороні ніяк не відбивається. Діти - це одне, а секс - це інше.

Дайте дітям можливість більше спілкуватися з батьком, щоб вони своєю присутністю постійно нагадували йому про те, що він - батько і несе відповідальність за них. Якщо діти чекають приходу батька, радісно вибігає йому назустріч, виснуть у нього на шиї, вимагають його уваги, повіряють йому свої дитячі радощі і секрети - то перспектива позбутися всього цього для чоловіка не менш страшна, ніж для жінки.

Багато чоловіків саме через дітей не в силах залишити сім'ю. Ні в якому разі не шантажуйте чоловіка дітьми. Якщо він до них прив'язаний, він і так з ними не розлучиться. А якщо він погано ставиться до дітей, то за такого чоловіка не варто боротися. Навіщо вам поганий чоловік та ще й поганий батько ваших дітей? Боротися треба тільки якщо це того варто.

Рада дванадцятий. Будьте впевнені, що чоловік теж відчуває комплекс провини із-за того, що ви дізналися про його зраду і страждаєте. Ваше ставлення до цього факту його теж хвилює. Він би волів, щоб ви залишалися в невіданні про його любовний зв'язок, але раз вже так вийшло, що ви про це дізналися, він не може ставитися до цього байдуже.

Дати йому відчути себе винуватим, але дуже тонко, без сліз і докорів. Дати зрозуміти, що цим він створює загрозу для вашого шлюбу, - теж у ваших силах. Якщо ви будете вести себе «з розумом», ви повернете чоловіка, якщо ви не хочете, щоб він залишив сім'ю.

Тому будьте розумницею, станьте вище банальних сімейних чвар і ви завоюєте свого чоловіка.

Рада тринадцятий. Не забувайте, що час працює на вас. Ефект новизни дуже недовговічний. З часом чоловік зрозуміє, що його коханка - звичайнісінька жінка, ніяких таємниць і загадок для нього вже не буде. Ідеальних жінок не існує, і вона теж напевно не ідеальна, і він це побачить.

Ви теж, звичайно, не ідеальні, раз чоловік став «погулювати». Але зате ви прожили разом багато років, і крім мінусів, в цьому є і плюси, раз вам вдалося тривалий час зберегти ваш шлюб.

Психологи вважають, що критичний час, коли є шанс, що чоловік залишить свою сім'ю, - один рік. Якщо він протягом першого року любовної зв'язку не розлучився, то шанси, що він зробить це пізніше, - дуже невеликі. Чоловік звикає, все стає буденним, і йому вже не так цікаво.

Чимало випадків, коли чоловіки з часом розчаровуються у своїх коханок і розлучаються з ними за власною ініціативою. Або їй набридне чекати і сподіватися, і вона сама його кине.

Так що наберіться терпіння і витримки, будьте врівноваженою, не створюйте будинку нестерпної обстановки, вчіться на власних помилках, постарайтеся їх виправити і нікуди ваш чоловік не дінеться.

Рада чотирнадцятий. Навіть якщо вам хочеться помститися суперниці, не варто цього робити.

По-перше, важко придумати що-або витончене, щоб це і вас задовольнило, і залишилося безкарним. Такі вчинки з кримінальним відтінком, як вихлюпування в обличчя суперниці кислоти або підсипання чогось в їжу, - не безпечні. Чоловіка ви цим не повернете, а у в'язницю потрапити можете.

А по-друге, якщо ви підете з'ясовувати стосунки з суперницею, намагаючись видерти їй очі, вирвати жмут волосся і обізвавши всіма мислимими лайкою, - то це не прикрасить вас, а зведе до примітивного «бабського» рівня, не додадуть вам поваги вашого чоловіка, а як раз навпаки. А якщо будете вести себе гідно, то це з часом буде оцінено.

Рекомендації, як можна здійснити «маленьку помсту» своєї суперниці і залишитися безкарною, - дано в наступній главі.

Рада п'ятнадцятий - найбільш ризикований, зате найефективніший. Як відомо, кращі ліки від кохання - це нова любов. Спробуйте, якщо зумієте, відплатити чоловікові тим же. Розумію, що це вже не порада лікаря, а просто взято з життя як найоптимальніше рішення цієї проблеми. Воно дієве у всіх відносинах.

По-перше, ви позбудетеся від свого болісного почуття образи і приниження.

По-друге, ви поквитаетесь з чоловіком і помінялися з ним ролями, тепер хай він страждає від ревнощів і приниження. Навіть якщо це буде випадкова зрада, ваш настрій відразу покращиться. А якщо чоловік про це не дізнається, але ви-то самі знаєте, що вже сплатили йому, і при бажанні ще раз відплатите, якщо самі захочете.

По-третє, ви придбаєте впевненість у собі, якщо зможете за короткий термін звабити іншого чоловіка, і вже не будете так триматися за свого чоловіка. А ця впевненість у собі дуже допомагає жінці в сімейному житті.

По - четверте, ви дасте чоловікові зрозуміти, що він не єдиний чоловік на світі, а ви ще цілком приваблива жінка, на яку чоловіки звертають увагу.

По-п'яте, це буде профілактикою його повторних зрад, якщо ви дасте йому зрозуміти, що якщо він спробує ще раз вам змінити, то ви без зволікання відплатите йому тим же.

Запевняю вас, для чоловіка опинитися в ролі «рогоносця» - набагато болісніше, ніж для жінки. Жінки власниці, так би мовити, духовні, вони більше претендують на душу і почуття чоловіки, а чоловіки більшою мірою власники «тілесні», вони претендують на одноосібне володіння тілом дружини, і думка про те, що дружини стосувався хтось інший, доводить чоловіка до сказу. Мабуть, це пов'язано не тільки з інстинктом власника - «Це моє, не чіпай!», а з підсвідомим комплексом неповноцінності, або принаймні, невпевненістю чоловіки, чи так він хороший, а раптом коханець дружини краще.

Саме тому чоловіки так ревно ставляться навіть до платної «любові». У нас вже з'явилася і така служба «інтим-сервісу», запозичена на заході, як чоловіки-повії (або проститути?). Багато жінок досить спокійно ставляться до того, що чоловік користується послугами повії, але чоловіка це може призвести до нестями - як же так, ним нехтували, воліли іншого чоловіка! Неважливо, що оплачені послуги, важливо, що він може виявитися більш розумним, ніж він сам. А це дуже болючий удар для самолюбства чоловіки. Багато чого може пробачити чоловік, але тільки не те, що стосується його сексуальних здібностей - це місце біля нього найвразливіше. Тим більше, що професіонали, звичайно ж, вправнішим, ніж чоловік-дилетант, і ніколи не залишать клієнтку незадоволеною, на відміну від чоловіка.

Але особисто я вам не раджу користуватися такими секс-послугами. Для тіла це, можливо, щось і дасть, але не для душі. Краще спробуйте самі бути завоевательницей - навіть якщо це не дасть вам фізичної насолоди, зате ви отримаєте моральне задоволення, що досадили чоловікові і ви ще цілком «у формі».

По-шосте, може бути, вам і самій сподобається так «мстити» чоловікові. Але в цьому випадку постарайтеся, щоб чоловік ні про що не здогадався. Вашого морального задоволення (а можливо, і фізичного, якщо вам пощастить з коханцем) буде цілком достатньо, щоб вже не мучитися із-за зради чоловіка, і ви зможете спокійно пережити цей період, поки коханка вашого чоловіка не набридне.

По - сьоме, в крайньому випадку, якщо ваш чоловік буде захоплений своєю коханкою настільки, що втратить голову і зважиться на розлучення, у вас є «запасний аеродром» - людина, який допоможе вам пережити цей важкий період, кому можна буде і «поплакатися» і знайти розраду в його обіймах. А далі - як знати! Принаймні, ви не залишитеся самотньої розлученою жінкою, у вас буде чоловік «про запас».

Де вам знайти підходящий об'єкт для того, щоб «помститися» чоловікові - тут я вам не порадник. Шукайте самі, якщо вирішите випробувати цей метод боротьби зі зрадою чоловіка.

Давно відомо одне - якщо жінка хоче, вона без чоловіка не залишиться. Подумайте самі - чому у однієї жінки, не дуже красивою, було безліч чоловіків, а у іншої, набагато більш красивою - тільки один або навіть жодного. А тому, що перша налаштована на чоловіків, навіть в її погляді є заклик, який відразу відчувають чоловіки - жінка готова, чому б чоловікові не ризикнути?! А інша відштовхує чоловіків своєю холодністю і неприступністю.

Сучасні чоловіки не люблять тривалої облоги, не люблять довго обходити жінку. Вони вже не стоять під балконом коханої, зітхаючи і страждаючи від нерозділеного кохання.

Навіть сучасні підлітки вже не ведуть себе, як Ромео і Джульєтта, і якщо обраниця відмовляє їм у близькості, вони швидко втішаються з іншого, більш доступною.

А дорослий чоловік тим більше не стане довго страждати і домагатися. Всім ніколи, всім хочеться отримати все відразу, чоловіки діють штурмом, а якщо не вийшло з цією жінкою, то знайдуться інші.

Я вже не раз говорила тут, що чоловіки стали ліниві навіть у коханні. Тому якщо жінка сама проявляє ініціативу, вона полегшує чоловікові життя. А який же чоловік відмовиться від того, що саме так легко йде в руки?!

Але тільки не зрозумійте мене так, ніби я раджу вам вийти на вулицю і «будувати вічка» першому ж зустрічному чоловікові. Це зазначено лише для того, щоб ви зрозуміли, що багато залежить від самої жінки, від її настрою. Замучена життям і проблемами жінка з погаслим поглядом, заклопотано поспішає додому, навантажена сумками, або пригнічена, сумна, сумна, - ніколи не приверне уваги чоловіка.

Головне, щоб у вас з'явилося бажання подобатися. Встряхнитесь, подивіться на себе в дзеркало, ви ж ще молоді! Неважливо, скільки вам років, молода жінка не роками, а своїм настроєм, своїми почуттями, своєю впевненістю у власній привабливості.

Як казала моя подруга, лікар-гінеколог: «Жінки думають, що 45 років і клімакс - це кінець бабиного століття. Дурні! Коли вони доживають до сорока п'яти, вони розуміють, що життя ще тільки починається!» Їй самій 47 років, син одружений, у нього двоє онуків, а вона так виглядає, що дай бог кожному!

А інша моя подруга, яка старша за мене рівно на десять років, коли мені виповнилося 30 років, і я думала, що молодість уже позаду, сказала: «ти ще молода! Ти ще тільки починаєш жити!» Коли мені виповнилося 40, а їй 50, вона говорила те ж саме. Тепер мені 46, і я розумію, як вона була права. А їй 56, і вона вважає себе ще молодий, і вона справді молода і чудово виглядає. Вона відчуває себе такою, і вона така і є. Впевнена в собі, красива жінка, яка, скільки я її пам'ятаю, навіть в метро ніколи не сідала, а коли чоловіки їй поступалися місце, відмовлялася зі словами: «Спасибі, але я не люблю сидіти, я боюся пом'яти спідницю». Ось така жінка, і на неї приємно подивитися. І справа була не тільки в спідниці, хоча вона завжди бездоганно одягнена і елегантна, просто вона завжди хотіла бути в тонусі, а не розпливатися, «як діжа», на сидінні в цілковитій прострації, хоча ми обидві їхали з роботи, а робота у психіатра нелегка, ви вже повірте мені. Вона завжди жвава, енергійна, ділова, очі горять, завжди з посмішкою, і будь-який чоловік в її присутності тут же починає відчувати себе таким гоголем, чепуриться, бундючиться і прагне справити на неї враження. Її роки нікого не хвилюють, в тому числі і її прихильників у неї завжди було скільки завгодно. Але вона дуже вимоглива жінка і далеко не кожного чоловіка удостоює своєю прихильністю. Намагалися за нею доглядати дуже багато, але пощастило небагатьом, а інших вона вміє тримати на відстані, не відштовхуючи, але і не наближаючи. Не тому, що їм коли-небудь пощастить добитися її прихильності, а для того, щоб «не втрачати тонус». Це її свита. Небагато знайдеться жінок, які так вміють керувати чоловіками, як вона, навіть тими, з ким у неї не було роману. Ця жінка - сама сексапільність, заради таких чоловіки завжди втрачали голову. Але її голова - завжди у неї на плечах. У неї був єдиний чоловік, який її обожнював і завжди говорив: «Я пам'ятаю її 18-річною, і вона назавжди для мене залишилася 18-річної». На жаль, вона, недавно овдовіла. При бажанні вона могла б вийти заміж стільки разів, скільки їй самій хотілося б, але вона сама більше не хоче. Такої долі позаздриш, хоча шалено шкода її чоловіка, дивний був чоловік, трудяга, чесний і порядний, яких зараз мало.

А моя мати, дуже мудра і досі красива жінка казала: «Ніколи не боюся залишитися без чоловіка. Навіть якщо чоловік мене кине в 60 років, я без мужика не залишуся, вже якого-ніякого, а окручу». Їй зараз 70 років, і мій батько її кидати не збирається і як і раніше любить.

Навмисно наводжу приклади з особистого життя, хоча психіатри зазвичай ніколи цього не роблять, оскільки між пацієнтом і лікарем, завжди є якийсь психологічний бар'єр, невидима перешкода, і спрощення відносин неприпустимо, інакше це може зашкодити авторитету лікаря. А авторитет лікаря - це святе, без цього лікування може не принести успіху. Але в даному випадку ризикну це зробити заради психотерапевтичних цілей, в надії, що ці приклади допоможуть хоча б кільком жінкам знайти упевненість в собі. До того ж, одна справа клінічні приклади з практики, коли пацієнтка потребує допомоги психіатра, і зовсім інша справа - приклади успішних жінок, яких я знаю десятки років і переконуюсь, наскільки вони мають рацію.

Сподіваюся, ви зрозуміли, що справа зовсім не в тому, щоб ви обов'язково завели коханця. Справа в тому, щоб ви відчули себе жінкою, впевненою в собі і в своїй привабливості. Це найважливіша якість у жінці, важливіше, ніж краса і молодість. Жінки, упевнені в своїй привабливості, дійсно привабливі, скільки б ні було років. А буде у неї коханець - це вже не настільки важливо.

Якщо вам захочеться подобатися іншим чоловікам, значить, ви вже выздоравливаете. Лікуйте себе так, як вам більше подобається, балуйте себе, якщо дозволяє ваше фінансове становище, купіть собі подарунок і обов'язково туфлі на високому каблуці. На підборах дуже важко ходить з опущеною головою. Жінка на високих підборах завжди ходить з гордо піднятою головою-у неї пряма спина і горда постава, вона мимоволі підтягує живіт і виглядає стрункішою. А якщо ви випряміть свою спину і зверхньо йдете на всіх оточуючих чоловіків, впевнена в своїй привабливості, то нестачі в чоловічому уваги у вас не буде. Відповісти на нього чи ні - ваше право, але легкий флірт вам не зашкодить, а дуже підніме настрій.

І найголовніше, не забувайте, що не народився ще на світі такий чоловік, із-за якого варто було б довго сумувати і придбати хоча б одну зморшку. Одна дуже красива жінка сказала: «Я ніколи не плачу, тому що від цього додаються зморшки». Побережіть свою красу і свою шкіру. Жоден чоловік не вартий того, щоб заради нього псувати свою зовнішність.

А в крайньому випадку - на ньому світ клином не зійшовся. Знайдеться інший, який вас утішить і оцінить. Єдина цінність на світі - це наші діти. А чоловіків багато.

«І це пройде», - як сказав один мудрий чоловік. І біль рано чи пізно мине, якщо ви не доведете себе до депресії, і життя на цьому не закінчується, як би далі не склалася доля.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua