← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як красиво помститися суперниці

версія для друку

Глава 23. ЯК КРАСИВО ПОМСТИТИСЯ СУПЕРНИЦІ

Якщо ваш чоловік займається підприємницькою або іншою діяльністю, у зв'язку з чим він «ласий шматок» для юних «хижачок», які полюють за його гаманцем, то вам не зашкодять деякі поради.

В першу чергу поцікавтеся, яка у нього секретарка. Але чоловік ні в якому разі не повинен здогадатися про ваші наміри.

Як-небудь забіжіть до нього в офіс під будь-яким приводом - пішла по магазинах і скінчилися гроші, зламалася машина, тож нехай він дасть свою, просто заскочила провідати і ніжно поцілувати, скучила, треба негайно порадитися з важливій справі тощо. Але все має бути природно. Чи можете заздалегідь попередити чоловіка, що ви сьогодні або днями заїдете до нього по справі.

Якщо ви жінка прониклива і з досвідом, то вже з першого погляду на його секретарку ви зможете зрозуміти, в яких вона відносинах з вашим чоловіком.

Якщо вона оцінить вас оцінюючим поглядом і задоволено посміхнеться, мовляв, я набагато молодше і привабливіше, - то поставте одну «галочку» в актив того, що у вашого чоловіка з нею далеко не офіційні відносини.

Не потрібно дивитися на неї пронизливим ненавидить поглядом. Навпаки, всім своїм поводженням демонструйте, що ви - кохана дружина, яка прийшла до чоловіка тому, що дуже скучила, а вона - всього лише одна з його службовців.

Не ведіть себе як інспектор, який проводить перевірку, або як ревнива дружина, яка стежить за власним чоловіком. Краще взагалі не звертати на неї уваги, а всі свої зусилля зосередити на чоловіка.

Затримайтеся в кабінеті чоловіка довше під будь-яким приводом - важливий розмова з ним, або вам треба подзвонити по телефону, або скажіть, що самі чекаєте дзвінка і для цього дали службовий телефон чоловіка.

Ведіть себе невимушено і природно. Чоловіка ви напевно зможете обдурити, але його секретарку провести буде важче - по-перше, вона теж жінка і, отже, володіє інтуїцією, по-друге, ви для неї основна суперниця в боротьбі за вплив на вашого чоловіка.

Постарайтеся в цей день виглядати дуже привабливо. Використовуйте всі хитрощі, жіночого кокетства. Якщо у вас є така можливість, заздалегідь побувайте в перукарні і скажіть чоловікові, що прийшли продемонструвати свою нову зачіску. Або новий костюм, який ви тільки що купили.

Щоб чоловік не здивувався вашій несподіваного приходу, ведіть себе як трохи навіжена жінка, яка зробила перше, що їй прийшло в голову - ви самі собі подобаєтесь з новою зачіскою, що вам захотілося негайно здатися чоловіку, не чекаючи поки він прийде пізно ввечері.

Якщо протягом вашого перебування вона кілька разів під незначним приводом увійде в кабінет, хоча могла б всі повідомити шефа по селектору, - ще одна «галочка». Їй страшенно цікаво, навіщо ви приїхали до чоловіка, як ви виглядаєте і як ведете себе.

В її присутності проявляйте максимум ніжності до чоловіка, називайте його ласкавими зменшувальними прізвиськами, які зазвичай використовуєте тільки в інтимні хвилини. Підійдіть до нього, торкніться, поцілуйте - демонструйте, що ви любляча подружня пара. Навіть якщо у звичайному житті такі «ніжності» невластиві вам, ви завжди можете пояснити чоловікові, що так його любите, так вдячні, що він дає вам можливість балувати себе новою покупкою, що ви просто не змогли стримати своїх почуттів.

Звертайтеся з його секретаркою як з прислугою - зарозуміло і з вимогливо, але не образливо, дайте зрозуміти, що ви - дружина шефа і маєте багато права, попросите приготувати каву або скажіть, щоб вона вас залишила наодинці з чоловіком, так як вам треба поговорити.

Але ні в якому разі не давайте зрозуміти, що вами рухає ревнощі, демонструйте лише дистанцію між вами і поставте її на місце. Різниця в тоні спілкування - ласкавий тон з чоловіком і наказовий з його секретаркою, - ще більше її розлютять і виведуть з рівноваги.

Кількох неприємних вечорів вашому чоловікові забезпечені. Все своє роздратування і ображене самолюбство вона виплесне на нього. До цього, можливо, вона була впевнена, що має на нього всі права і буде глибоко розчарована, переконавшись, що всі права на чоловіка поки у вас.

Якщо ви відчуєте, що чоловік явно тяготиться вашою присутністю, особливо «ніжностями» у присутності секретарки, і хоче, щоб ви якнайшвидше покинули його кабінет - ще одна «галочка».

Не дратуйте чоловіка, але і не йдіть відразу. Можете сказати, що не будете йому заважати, лише дочекаєтеся дзвінка, а поки полистаете журнал і посидьте в куточку.

Але якщо він буде як і раніше напружений, хоча ви вже нічим йому не заважаєте, - то можете поставити наступну «галочку», а після цього, щоб не розсердити його остаточно і не порушити його підозр, безтурботно заявіть, що ви вже йдете і попросіть, щоб чоловік проводив вас, не забувши ще раз цмокнути його на прощання - ви успокоите цим чоловіка щодо причини вашого приходу і викличете ревнощі його «пасії».

Якщо у неї інтрижка з вашим чоловіком, він напевно говорив їй, що з вами його пов'язують тільки діти або що-небудь ще, що він вас давно не любить і навіть не спить з вами - так говорять багато чоловіки своїм коханкам, навіть якщо це неправда.

А ви своєю поведінкою покажете, що це зовсім не так. Ви його любите, і він вас любить, тому ніяких шансів роздобути вашого чоловіка в неї немає.

Якщо саме це було метою, то вона може сама втратити інтерес до вашого чоловіка і пошукає собі іншу кандидатуру.

Але якщо вона не мала намір одружити його на собі, а їй було достатньо того, що він їй платить, - то вона для вас не небезпечна. Ставитеся до інтрижку чоловіка приблизно як до зв'язку з повією - йому потрібна партнерка по сексу , і вона у нього є.

Не варто навіть ревнувати, так як більшість чоловіків прекрасно усвідомлюють мотиви, які рухають такими дівчатами - їй потрібні тільки гроші, а йому потрібні її послуги за ці гроші. Не будете ж ви ревнувати чоловіка, якщо він вдасться до послуг повій. До повії звертатися небезпечно, а ця завжди під рукою.

Але якщо ви за поведінкою чоловіка зрозумієте, що він сильно захоплений, наприклад:

він сильно змінився, повеселішав або навіть помолодшав, став приділяти багато уваги своїй зовнішності та одязі, хоча раніше це йому було властиве,

якщо він став регулярно повертатися додому пізно, хоча раніше це було не так часто, і він не пояснює причини або ви бачите, що це лише відмовки,

якщо він став потайливий, і ви відчуваєте, що він дуже змінився, чогось не договорює, але ви впевнені, що це не пов'язано з його роботою або іншими проблемами,

якщо йому дзвонять, а він намагається відіслати вас з кімнати, щоб залишитися одному під час телефонної розмови,

або він сам намагається дзвонити, коли вас немає поруч, а за розмови ви розумієте, що він розмовляє з жінкою, якщо він відповідає односкладово, що «мимрить», щоб ви нічого не зрозуміли, і веде себе як герой фільму «Осінній марафон», який брехав і дружині, і коханці,

якщо він став уникати близькості з вами (хоча це не обов'язково, деякі чоловіки здатні поєднувати «подружній борг» і сексуальні контакти з коханкою), а до цього з сексом у вас було все в порядку,

якщо ви почали його дратувати, хоча раніше цього не було, - і по всьому комплексу ознак і багатьма іншими ознаками, які дозволять вам запідозрити не просто фізичну зраду (в цьому, повторю ще раз, ще нічого страшного немає), але і його сильні емоційні переживання, то це вже стає небезпечним.

Напевно ви не хочете втратити свого чоловіка, не хочете, щоб ваша суперниця його дістала. Тому постарайтеся, по можливості, дотримуватися порад, які в попередній главі дано для жінок, які дізналися про невірність чоловіка.

Якщо у вас вже є діти, то ризик, що коханка чоловіка зважиться на позашлюбної дитини, порівняно невеликий.

Чоловіка, у якого вже є діти, залучити дитиною і змусити одружитися досить важко. Його тяга до батьківства вже задоволена.

До того ж до маленьким дітям багато чоловіків не відразу відчувають прихильність. Навіть до своїх законним дітям багато чоловіків прив'язуються пізніше, коли дитина починає говорити, і з ним стає цікаво.

А поки це крикливий грудочку, що вимагає постійної уваги і турбот, деякі папи, на відміну від мам, ще не відчувають настільки теплих почуттів. І якщо у чоловіка ще свіжі спогади, то прагнення коханки мати дитини може мати зворотний ефект.

Юні леді чудово усвідомлюють, що під час вагітності вони будуть виглядати далеко не так спокусливо, як раніше, не зможуть «тусуватися» з коханцем і дарувати йому радощів сексу. А після народження дитини почнуться ще більші проблеми.

Крім того, немає ніякої гарантії, що чужий чоловік, ставши батьком позашлюбної дитини , відразу виявить бажання розлучитися з колишньою дружиною і узаконити свої стосунки з матір'ю цієї дитини. Швидше навпаки. Якщо раніше його приваблювало відсутність будь-яких зобов'язань, то вимушеність такого шлюбу може викликати його активний опір. До того ж раніше коханка була струнка і приваблива, а після пологів зовнішність багатьох жінок змінюється, що теж не сприяє посиленню потягу.

Тому цей аспект проблеми нехай вас не турбує. Якщо ви з'ясували, що саме секретарка чоловіка є вашою суперницею, то потрібно розробити план, як від неї позбутися.

Звичайно, є шанс, що чоловік буде продовжувати з нею зустрічатися, навіть якщо ви досягнете, щоб він її звільнив, але ще більше шансів, що з-за своєї службової зайнятості він не зможе з нею так часто зустрічатися, і з часом цей роман загасне, або вона знайде собі іншого приятеля і кандидата на роль чоловіка. Вона для вас небезпечна тільки в тому випадку, якщо має своєю метою домогтися розлучення. Тому спробувати варто.

Спочатку підшукайте чоловікові іншу секретарку. Зателефонуйте самі за таким оголошенням, де вказуються не відомості, які відразу дають зрозуміти, що претендентка має намір бути не тільки секретаркою, але і наложницею, але її професійні якості. Або самі дайте оголошення з усіма необхідними професійними вимогами, але щоб про це не дізнався чоловік - не давайте в оголошенні номер свого домашнього телефону, дайте краще службовий, якщо ви працюєте, а якщо ні - то номер абонентської шухляди в поштовій відділення.

Потім зустріньтеся самі з претендентками. Шукайте професійну секретарку, яка добре знає свої обов'язки. Але ні в якому разі не зупиняйте свій вибір на жінці віком або безстатевому істоту в окулярах і з плоскою грудьми. Чоловік відразу запідозрить вас в ревнощів і відмовиться від такої кандидатури.

Нехай вона буде порівняно молодої, симпатичної, але досить скромною, інтелігентною, без всіх атрибутів сучасних розкутих дівчат «без комплексів» щодо сексу. Якщо вона заміжня і в неї є дитина - ще краще. Відразу поставте їй умова, що як тільки ви дізнаєтеся про її зв'язки з вашим чоловіком, - це буде останній день її роботи в його фірмі.

А після цього починайте «обробляти» свого чоловіка. Підуть будь-які, самі фантастичні звинувачення. Але вони повинні звучати дуже переконливо. Наприклад:

  • ви випадково зустріли його секретарку в товаристві іншого чоловіка , з яким вона цілувалася на вулиці
  • ви побачили її нежничающей з жінкою, явно схожою на лесбіянку
  • вам хтось розповів, що вона : заразила колишнього коханця венеричним захворюванням
  • вона раніше працювала «валютної» повією або «дівчиною за викликом», або просто вуличною повією
  • вона пішла з колишньої фірми з-за того, що її викрили в крадіжці
  • вам розказали, що вона була коханкою всіх своїх колишніх шефів і з деякими з них до цих пір зустрічається, так як не залишила надії одружити кого-небудь з них на собі
  • вона приймає чоловіків будинку і бере у них гроші
  • або будь-яку іншу версію, яку вам підкаже ваша фантазія.

Але люди, на яких ви будете посилатися, які вам нібито розповіли ці відомості повинні реально існувати, і вони повинні користуватися довірою вашого чоловіка. Якщо ви пошлетеся на свою подругу, яку він терпіти не може, або на свою матір, - то він швидше за все відмахнеться і скаже, що все це «бабині» плітки.

Краще всього, якщо ви пошлетеся на знайомого чоловіка. Можете сказати, що цей знайомий сам колись був коханцем його секретарки і тому так добре обізнаний про її особисте життя.

Постарайтеся знайти такого союзника у вашому оточенні, який би підтвердив вигадану вами історію, якщо ваш чоловік вирішить її перевірити. Не звертайтесь до першого ліпшого. Якщо хтось з ваших приятелів або друзів чоловіка колись був до вас небайдужий, а тепер ви в хороших відносинах - це найкраща кандидатура. Але навіть йому не слід все розповідати, чому ви це робите. Скажіть, що це - всього лише безневинний жарт чи ваша «маленька помста».

І взагалі запам'ятайте - чим менше ви будете розповідати про себе і своїх взаєминах з чоловіком іншим людям, - тим менше ви будете уразливі і тим спокійніше буде жити. Не тільки при здійсненні цього плану, але і у всіх інших ситуаціях.

Заручившись підтримкою союзника, у розмові з чоловіком невимушено розкажіть, що недавно зустріли вашого спільного знайомого, який як-то бачив вашого чоловіка з його секретаркою (не уточнюється, де саме, а то чоловік може вас спіймати на брехні, робіть вигляд, що не знаєте всіх деталей) і дуже здивувався, так як давно її знає і знає про неї ... те-то і те-то, - і розкажіть свою «легенду».

Ви ні в якому разі не повинні дати чоловікові зрозуміти, що знаєте про його зв'язки з нею. Просто скажіть, що вона, очевидно, непорядна дівчина, тому якщо про її минуле хтось дізнається, то це може скомпрометувати фірму.

На перший раз цього цілком достатньо. Не затягуйте розмову, не вдавайтеся в деталі, робіть вигляд, що всього лише поділилися тим, що вам розповів ваш спільний знайомий, так як щиро дбаєте про репутацію фірми і вашого чоловіка як керівника.

Якщо чоловік сам зажадає подробиць, порадьте йому звернутися до вашому знайомому. Але того заздалегідь попередьте та проінструктуйте, які ще «жахливі» подробиці він повинен розповісти вашому чоловікові про його коханку.

Цілком можливо, що цього буде цілком достатньо. Будь-який з варіантів вашої «легенди» торкнеться його чоловіче самолюбство і він буде з'ясовувати стосунки зі своєю коханкою. Їй доведеться виправдовуватися, а найважче спростувати саму абсурдну брехню. Тим більше, що вона до цього не готова і крім заперечення, ніяких доказів представити йому не зможе.

А далі чекайте і спостерігайте за чоловіком. Будьте до нього уважними, проявляйте участь, але не лізьте в його справи. Якщо ви зрозумієте, що він охолов до своєї коханки, а тим більше, звільнив її, - заспокойтеся, забудьте і ніколи йому не нагадуйте про це. Ви помстилися і досягли своєї мети, тому що цього цілком достатньо.

Але якщо їх зв'язок продовжується, то через деякий час знову поверніться до цього питання і з невинним виглядом поцікавтеся, як він вчинив зі своєю секретаркою. Не повторюйте ту ж «легенду», це буде вже підозріло.

Робіть акцент на її слабких професійних якостях. Для цього поцікавтеся у кого-небудь із співробітників, як вона працює. Напевно, у неї є недоброзичливці, особливо серед жінок, якщо у неї роман з шефом.

Але чоловік нічого не повинен про це знати. В крайньому випадку, якщо він дізнається, можете сказати, що щиро дбаєте про інтереси фірми і професійних якостях всіх співробітників.

Розкажіть йому все погане, що ви про неї дізналися. А потім запропонуйте іншу кандидатуру, яку вам нібито порадив ваш колега або спільний знайомий.

І тут проявляйте наполегливість і цілеспрямованість. Чоловік не зможе довго опиратися, так як якщо вона дійсно посередній працівник, у нього не буде навіть такого аргументу, що незважаючи на її аморальність, вона високопрофесійна. Можливо, він погодиться не відразу, але не відступайте, планомірно домагайтеся свого. Навіть якщо він поки не має наміру з нею розлучатися, йому доведеться поступитися і звільнити. Він буде думати, що навіть після звільнення він зможе з нею зустрічатися. Але його юна подруга швидко розчарує, знайшовши іншого шефа і власника.

Якщо з якихось причин рекомендована вами секретарка у нього довго не затримається, майте про запас іншу кандидатуру або кілька. Але всі вони повинні бути під вашим контролем. У західних країнах в аналогічній ситуації деякі дружини завжди самі намагаються підбирати секретарок своїм чоловікам, і тим нічого не залишається, як погодитися.

Не обов'язково, що коханкою вашого чоловіка є його секретарка. Це може бути будь-яка молода приваблива співробітниця, колега по роботі. Але ця тактика у дещо видозміненому вигляді підійде і для її дискредитації.

У будь-якому колективі знайдеться пліткарка, яка все про всіх знає. Якщо у вас є подруга, якій ви довіряєте, можете вдатися до її допомоги, щоб довідатися побільше про коханку свого чоловіка. Деякі жінки обожнюють брати участь у таких авантюрах.

Якщо ви з'ясували, що це дружина одного з ваших друзів або ваша подруга, (а як показує практика, саме так найчастіше і буває) то не варто негайно бігти до неї, щоб видерти їй очі. Не показувати виду, що ви знаєте про їх зв'язки.

Такі суто жіночі «уколи» як: «Люба, ти знову поправилася, у мене є хороша дієта, хочеш, я тобі розповім,» або «Ти погано виглядаєш, напевно, втомилася і не висипаєшся?», - можуть дати вам задоволення, але розлютять її і насторожать. Краще робіть вигляд, що ви як і раніше хороші подруги і ні про що не здогадуєтеся.

А при зустрічі можна з невинним виглядом у присутності вашого чоловіка запитати її: «Я на днях бачила тебе з Аліком, ти знову стала з ним зустрічатися?» Але цей «Алік» повинен бути в минулому реальним коханцем цієї жінки, якщо ви раніше були присвячені в її інтимне життя.

Якщо вона стане обурюватися, що не бачила Аліка вже п'ять років, то цим самим підтвердить, що він дійсно був у її житті. Тому розвивайте цю тему, говорите, що не могли помилитися, так як тільки він завжди був з нею настільки галантний, і його важко з кимось сплутати, а вона була в своєму улюбленому зеленому платті (або костюмі), яке так любив Алік, а потім опишіть реально існуюче сукню своєї подруги.

Чим жвавіше і довше буде ваша дискусія, свідком якої стане ваш чоловік, тим більше він упевниться, що коханка його обманює і паралельно зустрічається ще з одним чоловіком.

Найбільше чоловіки страждають від ураженого самолюбства і відчуття, що їх обманюють і ними нехтують. Так що з'ясувань стосунків з вашим чоловіком вашої суперниці не уникнути.

Якщо ж ви не знаєте про колишніх любовних інтрижках вашої подруги, то не називайте імені, просто скажіть, що випадково бачили її нежничающей з дуже привабливим чоловіком і опишіть його у всіх подробицях. Вона буде впевнена, що ви просто помилилися і буде спростовувати ваші слова. Але ваше слово проти її слів, а сумніви в душі вашого чоловіка все ж оселяться.

Але найголовніше - ведіть себе дуже природно, як ніби ви не маєте ніяких цілей і нічого не знаєте про її роман з вашим чоловіком. Тоді ніхто з них не засумнівається у вашій упередженості, - адже ви не в присутності її чоловіка про це говорите, а при своєму чоловікові.

Якщо ви погана актриса і «вийти з образу», то тільки все зіпсувати, краще і не починати, якщо ви не впевнені, що впораєтеся з таким завданням.

Але якщо ця розмова почує не тільки ваш чоловік, але і чоловік вашої подруги, - то це ще краще. Бажано, щоб її чоловік під час вашої дискусії перебував десь поза межами вашого зору, як-ніби ви не помітили його присутності в кімнаті. А після закінчення розмови зробіть вигляд, що ви тільки що його помітили і тоді якомога натуральніше зобразіть жах і каяття: «Ах, люба, вибач, я не помітила твого чоловіка», - і почніть виправдовувати її, але тут вже навмисно фальшивьте, як-ніби ви хочете згладити свій промах, боячись, що ненавмисно «протинялися», підвели подругу і спровокували ревнощі її чоловіка. Чим ненатуральнее ви будете спростовувати свої ж власні слова, тим більше запевняться і ваш чоловік, і чоловік вашої суперниці, що ви сказали правду.

Так що їй будуть забезпечені відразу два скандалу - і від свого чоловіка, і від вашого, - і це надовго виведе її з душевної рівноваги.

Діля Єнікєєва Глава 23 Як красиво помститися суперниціна головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua