← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Жіночі статеві органи

версія для друку

Відмінність в будові статевих органів жінок


Жіночі статеві органи фото 1В будові зовнішніх статевих органів різних чоловіків і різних жінок є значні індивідуальні відмінності.

Довжина піхви у жінок, в середньому, 8 див. Але у деяких жінок воно може бути довшою - до 10-11 см, рідше - більше, а може бути і короткий піхву - 6 див.

Крім цього, статеві органи жінки розрізняються за топографическому положення входу в піхву, положенням клітора щодо входу в піхву (високо, низько), розмірами клітора (великий, маленький), величиною і оформленням статевих губ, особливо малих, ступенем зволоження піхви соками (секретом) при статевому збудженні (сухе, достатня або надмірно змочений піхву), а також тим, у якій площині стиснута статева трубка жінки.

Класифікація жіночих статевих органів за цими параметрами наступна (за Л.Я.Якобсону):

«Целка» - незайманий чоловіками статевий орган дівчата

«Дичка» - статевий орган з розтяжної дівочої плівою, зберігається до пологів

«Чилийка» - статевий орган дівчата без дівочої пліви. Зустрічається в Індії, Бразилії, Чилі. Дівчаток з дитинства матері так енергійно підмивають, що знищують невинну пліву.

«Єва» - вульва з великим клітором. Жінки з великим клітором менш розумні, але більш чутливі

Жіночі статеві органи фото 2«Мілка» - вульва з клітором, розташованим близько до входу в піхву (низько) і частин, що труться при статевому акті безпосередньо з статевим членом чоловіки. Жінки з «мілкою» легко задовольняються, при статевому акті майже не вимагається додаткових ласк

«Пава» - вульва з високо розташованим клітором. При статевому акті у виключній мірі потребує пестощах, так як її клітор не треться безпосередньо про статевий член чоловіка.

«Замазудя» - вульва з рясним сокоотделением при статевому збудженні жінки. Викликає неприємні відчуття у статевого партнера і нерідко призводить до відмови чоловіка від злягання

«Кістянка» - недорозвинений плоский зовнішній орган з інфантильними статевими губами. Зустрічається, як правило, у худорлявих жінок з вузьким тазом. Майже всі «кістянки» мають низьке розташування статевих органів. «Кістянка» - один із найбільш непривабливих статевих органів для чоловіка.

«Мавпочка» - статевий орган жінки з ненормально довгим клітором - більше 3 див. Він названий так тому, що у деяких самок мавп клітор буває довше статевого члена самця.

«Готтенготский фартух» - статевий орган жінки з надмірно розвиненими малими статевими губами, що закривають вхід у піхву і звисаючими за межі великих статевих губ. Така патологія органу може розвинутися в результаті надмірного жіночого онанізму на статевих губах.

Жіночі статеві органи фото 3«Княгиня» - самий красивий жіночий статевий орган з добре розвиненим клітором і малими статевими губами у вигляді бутона рожевого кольору над входом у піхву. «Княгиня» - найулюбленіший чоловіками, самий привабливий і зручний для зносини в будь-якій позі орган. При гарній гормональної секреції жінка, що має «княгиню», здатна отримувати сама і доставити чоловікові задоволення невимовне. Поєднується з невеликими розмірами піхви, що теж привабливе для чоловіків. «Княгиня» зустрічається тільки у невисоких або середнього зросту жінок з повними стегнами і широким задом.

«Полукнягини», «полуевы», «полукостянки» та інші різновиди жіночих статевих органів займають проміжне положення.

Розташування статевої щілини теж може бути різним - близько до заднього проходу (мала промежину), рівно по центру (нормальна промежину) або високо, близько до живота.

М.Кинесса наводить таку класифікацію:

«сиповка» - жіночий статевий орган з низьким розташуванням статевої щілини

«королівка» - з високим розташуванням

«ладушка» - з нормальним

Жіночі статеві органи фото 4У багатьох людей існує невірне уявлення про анатомічну будову статевих органів і наслідків «розбіжності» параметрів статевих органів чоловіка і жінки. Це одне з найбільш стійких і помилкових переконань.

Відмінності стосуються і будови внутрішніх статевих органів - різний нахил піхви щодо тазу, різний кут вагіни з шийкою матки, ступінь її рухливості. На зляганні відображаються не тільки такі параметри, як ширина і довжина вагіни, але і її нахил, ступінь зволоження і навіть кислотність.

Жіноча матка по довжині дорівнює піхви і досить рухома. При оргазмі матка на зв'язках може опускатися в піхву, ближче до вагінального входу, а при надмірній довжині статевого члена матка відсувається назад одночасно з натягом стінок піхви.

У різних народностей будова жіночих статевих органів різному. У гречанок, француженок і італійок переважають вузькі і короткі піхви. У жінок африканських національностей, а також негритянок і мулаток американського континенту переважають довгі вагіни. У грузинок, іспанок і німкень переважають недорозвинені зовнішні органи (див. «кістянка»).

Нормальна довжина ерегованого (порушеної) статевого члена чоловіки - 11-12 см (але може бути і 14 см і навіть більше), що ненабагато більше відстані від входу в піхву (малих губ) до шийки матки.

Оптимальним є правильне співвідношення розмірів статевого члена чоловіка і піхви жінки. Якщо пеніса в ерегованому стані довше вагіни на 2-3 см, то за рахунок малих статевих губ, складок і еластичності піхви це компенсується.

Жіночі статеві органи фото 5Найбільш стійка і невірне переконання чоловіків, що більшість жінок віддає перевагу довгий статевий член. Однак він є оптимальним тільки для жінок з довгим піхвою. А таких жінок в житті не так вже багато.

А для жінки з нормальними розмірами піхви, а тим більше з короткою вагіною - найдовший статевий член чоловіка - це причина багатьох неприємностей. Якщо пеніс більше, ніж на 4 см довший піхви, то в результаті постійної травматизації жіночих статевих органів у жінки може розвинутися рак матки.

Багаторічний досвід роботи гінеколога і сексолога М.Кинессы дозволяє їй впевнено говорити, що найдовший статевий член - нещастя чоловіки і трагедія жінки, так як статевий акт з таким партнером призводить до хворобливих явищ і важким захворюванням жіночої статевої сфери і може викликати у жінки відраза до статевих зносин. Тому вона рекомендує жінкам «на рушничний постріл не підпускати до своїх статевих органів чоловіка з довгим членом».

Про довжину пеніса судять тільки в ерегованому стані, оскільки довжина статевого члена у збудженому стані не відображає справжнього стану речей - більш короткий пеніса в стані ерекції подовжується більше, ніж довгий.

У реальному житті знайти такого партнера, який би повністю відповідав усім критеріям, - дуже непросто.

Але навіть якщо вийшло так, що ви любите свого партнера, але параметри статевих органів у вас не збігаються, то це цілком поправимо, і ніякої трагедії в цьому немає.

Жіночі статеві органи фото 6Більшість випадків неспівпадання параметрів статевих органів можна виправити з допомогою використання певних поз і техніки статевого зносини. Про це ви прочитаєте у відповідних розділах.

Жінка з довгим піхвою може відчувати певні труднощі з звичайним партнером, якщо її вагіна довше ерегованого статевого члена чоловіка.

При цьому головка статевого члена не дістає до шийки матки, а оскільки партнер теж не відчуває достатньої стимуляції, то його може не задовольняти така партнерка. Як говорив знаменитий американський сексолог А.Кинси, «чоловіча головка втрачає жіночу шийку».

Але при неможливості дотику головки пеніса з шийкою матки залишається незадоволеною і сама жінка, якщо шийка матки є ерогенною зоною.

Труднощі при статевих зносинах можуть бути і в тому випадку, якщо у жінки дуже короткий піхву, наприклад, 6-7 см, а у партнера ерегований пеніс має нормальну довжину - 11-12 см або трохи більшу.

Хоча жіноче піхву за рахунок своєї еластичності і складок може подовжуватися, але ця можливість не безмежна - 3-4 сантиметри. У цьому випадку жінці не загрожує пошкодження стінок і заднього склепіння піхви. Різниця в 5 сантиметрів вже небезпечна, так як під час оргазму піхву судорожно скорочується, укорачиваясь на 2-3 сантиметри, і якщо у партнера довгий статевий член, то може статися розрив вагіни.

Жіночі статеві органи фото 7Оптимальна різниця між довжиною піхви жінки і довжиною статевого члена в стані ерекції - 3 сантиметри. Якщо у жінки нормальна довжина вагіни, тобто, 8-9 сантиметрів, то для статевого життя їй найбільше підходить партнер з нормальною довжиною пеніса - 11-12 сантиметрів.

Якщо довжина статевого члена чоловіка в ерегованому стані значно перевищує можливості жіночого піхви, то стінки вагіни під час статевого акту сильно стоншуються, до 1 мм. Навіть якщо чоловік намагається проводити статеві зносини обережно, все одно більшість жінок відчуває біль при коїтус.

А при сильному збудженні, відчуваючи, що наближається оргазм, чоловік вже не в змозі контролювати себе та може здійснювати енергійні фрикційні руху в піхву, при цьому статевий член з силою впирається в шийку матки або задній звід піхви, і може статися розрив у задньому склепінні. В розрив миттєво потрапляє повітря і можливо зараження, аж до перитоніту. Можуть бути й інші небезпечні для здоров'я і життя жінки пошкодження. При статевому зносинах з довгим пенісом постійно травматизируется і шийка матки, що може привести до розвитку раку.

Тому якщо статевий член чоловіка перевищує 11-12 сантиметрів у довжину в стані ерекції, то для жінки з нормальними параметрами вагіни це зовсім не благо, а як раз навпаки, джерело болю і багатьох захворювань.

Фахівці кажуть, що думка про те, що розмір статевого члена чоловіка можна судити за величиною носа або довжині долоні, а про довжині і ширині піхви жінки - за розміром її рота або ширині долоні - ні на чому не грунтується. Гінекологи та урологи, обстежили тисячі хворих, не знайшли в цьому ніякої закономірності.

Жіночі статеві органи фото 8Тільки за типом статури можна судити про розміри статевих органів. Знаменитий скульптор і художник епохи Відродження Леонардо да Вінчі, воспевавший красу людського тіла, так радив чоловікам підбирати собі дружин:

«Не захоплюйтеся жінками з тонкими і довгими ногами, худим тілом, вузьким задом, наскільки б привабливими вони не були на обличчя. Не дивіться на таких, а побачивши, скажіть: «така жінка в ліжку подарує мало радості, зате багато потребує, бо у неї ненаситна утроба». Зупиніть свій вибір на жінці міцно складена, але нижче середнього зросту, з товстенькими ногами і стегнами, широким тазом. Вона годиться для ліжку. У неї є те, що потрібно нормальному чоловікові: пристрасність тіла, красивий, добре розвинений орган, в неї ви легко дістанете до матки. Отже, вона вам подобається, тепер подбайте про її душі». Великий майстер не був гінекологом, але, очевидно, знав толк в жінках.

Думка сучасних сексологів повністю збігається з твердженнями великого майстра.

М.Кинесса вважає, що у худих і високих жінок з вузьким тазом і тонкими ногами найчастіше спостерігається самий непривабливий для чоловіка статевий орган - «кістянка». Довгі тонкі ноги цілком виразно можуть говорити про довгому піхву, що вона завжди знаходила при обстеженні таких жінок в гінекологічному кріслі. Досвідчений гінеколог, на її думку, вже до огляду може сказати, який тип вульви він виявить у цієї жінки.

А у повних жінок з широким тазом майже не буває недорозвиненого статевого органу, оскільки ізольований інфантилізм жіночої статевої сфери зустрічається вкрай рідко. Найчастіше статевий інфантилізм (недорозвинення) поєднується із загальним інфантилізмом.

Жіночі статеві органи фото 9Закон пропорційності розвитку поширюється на всі органи без винятку. Тому «княгиню» - найбільш привабливий статевий орган жінки, який підходить будь-якому чоловікові і доставляє задоволення і самій жінці, - абсолютно марно шукати у жінок худих, з вузьким тазом. «Княгиня», як і «ладушка» зустрічаються у повних жінок.

У реальному житті жінка з чудовою вульвой у вигляді «княгині» може залишитися самотньою. Зате скільки насолоди могла б дати чоловікові жінка з «княгинею», так як крім цього, багато повні жінки ще й душевні і емоційно теплі.

А жінка з вульвой у вигляді «кістянки» і довгим піхвою виходить заміж, так як її худа фігура з ростом 180 см і з тонкими ногами «від вух», - вважається модною і сучасною, а повна фігура вважається «не модною».

Її чоловік живе в муках з «кістянкою», яка не дає йому достатньої стимуляції під час статевого акту. До того ж нерідко такі жінки бувають занадто високої думки про себе і своєї зовнішності, примхливі, істеричні і вимогливі, докоряють ні в чому не винного чоловіка, що у нього занадто короткий статевий член, хоча у нього цілком нормальний пеніс. Недарма великий Леонардо казав, що «в ліжку від них мало пуття, так як у них ненаситна утроба». І сама жінка залишається незадоволеною, і партнер під час статевого акту не отримує необхідної стимуляції головки статевого члена.

Таку моду на жіночі фігури створюють законодавці мод. А модельєри жіночого одягу, найчастіше, гомосексуали. Очевидно, з ненависті до всіх жінок, вони нав'язують нам в якості еталону жіночої краси манекенниць без натяку на жіночність, схожих на хлопчиків-переростків або полуребенка - дуже високих, з зростом до 180 см, неймовірно худих, з вузьким тазом, широкими плечима, довгими тонкими ногами, розвиненою грудьми, - типу знаменитих манекенниць Твіггі або Кейт Мосс. А більшість нормальних чоловіків вважає «сексапільною» фігуру жінки, у якої є і гарні груди, тонка талія і широкі стегна.

Жіночі статеві органи фото 10Більшість лікарів, сексологів, психологів і антропологів теж вважають, що жіночу сексуальність можна визначити за будовою фігури. Такі особливості фігури, як невисокий зріст і широкий таз підтверджують пристрасність «пампушок» в любові.

Психолог-сексолог В.Меньшинин пише, що женшины-тростиночки зовсім не сексуальні, тому коли сучасні худі красуні грають киноэротику, намагаються довести, що вони «сексі», і претендують на роль «секс-символа», - для фахівця це виглядає просто смішно.

По статурі чоловіки теж можна припустити розміри статевого члена. М.Кинесса пише, що високі чоловіки частіше всього мають невеликий статевий член, а низькорослі - більш довгий, і це спростовує думку багатьох жінок, що чим вище чоловік, тим більше його чоловічу гідність.

У огрядних чоловіків член маленький, довжина його може бути відповідає за товщиною. Середній або короткий пеніс нерідко буває більш товстим. Довгий ж статевий член товщі 4 - 4,5 см не буває.

Ці закономірності дотримуються в більшості випадків, хоча можуть бути і винятки. Наукового обґрунтування цим закономірностям поки немає.

Оптимальні розміри статевого члена бувають у чоловіків з сильною фігурою, широкими плечима. У фізично недорозвинених, виснажених, ослаблених чоловіків найчастіше бувають інфантильні статеві органи.Жіночі статеві органи фото 11Однак прогнозувати з достатнім ступенем точності неможливо, оскільки на ріст і розвиток статевих органів впливають статеві гормони. Вони мають велике значення в періоді статевого дозрівання.

Статевий член чоловіка зростає до 25 років. Якщо до цього віку гормональний фон у нього був нормальним, то статеві органи могли сформуватися правильно. А у подальшому житті чоловік може захворіти, схуднути або розтовстіти, але це вже не вплине на розмір його пеніса.

Зростання статевих органів перешкоджають посилені заняття спортом (важка атлетика, боротьба та інші), тому в цих атлетично складених чоловіків може бути невеликий статевий член.

на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua