← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Оральні ласки

версія для друку

ОРАЛЬНИЙ СЕКС АБО ЯК УРІЗНОМАНІТНИТИ ЕРОТИЧНІ ПЕСТОЩІ


Попередні ласки: оральний секс


оральний сексБільшість чоловіків володіє високою статевою збудливістю, і оргазм настає у них досить швидко, навіть якщо жінка під час інтимної близькості веде себе пасивно і не відчуває статевого збудження.

А у жінки швидкість настання оргазму залежить по-перше, від вроджених особливостей її темпераменту, по-друге, від її психічного і фізичного стану до моменту статевого зближення (втома, погане самопочуття, хвороба, коливання збудливості у зв'язку з менструальним циклом та інше), по-третє, від її псіхоеротіческой налаштованості на статеву близькість, а по-четверте, і це найголовніше, - від інтенсивності і адекватності стимуляції її ерогенних зон, тобто еротичних ласк.

Багато жінок говорять, що в настанні оргазму основне значення має психічний стан, ступінь псіхоеротіческой налаштованості на статеву близькість. Для того, щоб у жінки виникла психоэротическая готовність до статевого акту, бажання близькості, сексуальне збудження, - їй потрібна попередня підготовка ( інші назви - увертюра, прелюдія, попередні ласки, еротичні пестощі). Вона виражається в ніжності, пестощах всього тіла і інших ерогенних зон і лише потім стимуляції найбільш чутливою ерогенною зони, яка найчастіше знаходиться в області статевих органів (клітор, малі губи, вхід у піхву, зона S та інші).

За даними А.Кинси, американські чоловіки під час увертюри застосовують поцілунки в 99,4% випадків, ласки грудей рукою - 98%, ласки статевих органів рукою (в тому числі і роздратування клітора пальцем) - у 95%, поцілунки і ласки сосків ротом - у 93%, техніку глибокого поцілунку - у 87% і ласки статевих органів жінки ротом і язиком - у 54% випадків. Ці дані відносяться в 1954 році. В даний час відсоток оральних ласк серед молодих пар ще вище.

Якщо немає псіхоеротіческой готовності, якщо чоловік нехтує прелюдією, якщо жінка з якихось причин не хоче близькості саме з цим чоловіком чи саме в цей момент, то яким би тривалим не був статевий акт, вона може залишитися незадоволеною, якщо під час статевого зносини думає про те, що її турбує, чи партнер їй неприємний.

При наявності псіхоеротіческой налаштованості переживання оргазму наступає тим швидше, чим інтенсивніше роздратування ерогенних зон і чим більше воно відповідає потреби самої жінки.

Напевно, немає на світі людини, якого не цікавила б тема витончених сексуальних пестощів. Хоча мистецтво любові - найдавніше з мистецтв, сучасні люди приділяють йому недостатньо уваги.

Ще в Елладі існували керівництва по сексуальній техніці і Храми любові, де жерці і жриці навчали своїх підопічних еротичних ласк. «Гілки персика» та інші давньоіндійські трактати, книги давньокитайських філософів дао любові оповідали про техніку сексу і витончених еротичні пестощі, подружжя перед вступом у шлюб навчали, як доставляти найвищу насолоду своєму сексуальному партнерові.

Ще Мішель Монтень у своїх «Дослідах» писав: «У чому винен перед людьми статевий акт - такий природний, такий насущний і настільки виправданий, - що всі як один не наважуються говорити про нього без фарби сорому на обличчі і не дозволяють собі піднімати цю тему серйозної і благопристойній бесіді? Ми не боїмося вимовляти: вбити, пограбувати, зрадити, - але це заборонене слово застряє у нас на зубах. Чи не можна звідси вивести, що чим менше ми його згадує в наших промовах, тим більше зупиняємо на ньому наші думки?»

Французький лікар ХVI століття О.Феррье підкреслював, що для гармонійних відносин надзвичайно важливе значення має еротична прелюдія. Доктор дав поради для чоловіків і жінок по науці любові (цитується за Г.Егорову):

1. Для чоловіків і кавалерів: Справжнього чоловіка не може бути без ніжності. Приступаючи до любовної прелюдії, починайте пестити і цілувати руки, плечі і шию дами. Потім переходьте до вух, потилицю і опускайтесь до талії, не забуваючи при цьому приділяти увагу і внутрішній стороні стегон. І лише потім переходьте до ласки грудей і сосків, а від них повільно - до клітора: трепетним джерела насолод вашої коханої. Обережність - кращий попутник будь-якої на шляху до насолоди. Більшість дам бажають, щоб кавалер умів збудити їх клітор, так як без цього вони не можуть досягти оргазму. Але багатьом дамам потрібна тривала ласка сосків, щоб вони могли досягти вершини насолоди. Існує безпосередній зв'язок між сосками і піхвою. Стимулюючи бутони сосків, ви доставите ні з чим не порівнянне насолоду вашій дамі. Якщо ви володієте мистецтвом еротичного поцілунку, ніколи не виникне у вас проблем з ерекцією.

2. Для дам: Починайте завжди з передньої частини шиї і внутрішньої частини вуха партнера. Пестіть їх, цілуйте і облизувати їх мовою, потім засасывайте соски, що володіють властивостями ерекції, і, нарешті, переходите до внутрішньої поверхні стегон, мошонки і статевого члена. Починайте завжди з дотику тіла, поцілунків і пестощів шиї, вух, грудей і сосків, а не з оральної або мануальної стимуляції пеніса. Якщо подібна ласка не викликало у вашого коханого ерекції, переходите до інших пестощів. Пам'ятайте, що пеніс молодого чоловіка більш чутливий до дотиком і швидше еякулює. Тому ви повинні пестити його цілком, але докладати зусилля до кореня. З пенісом навченого роками чоловіки можна поводитися менш обережно, бо він рідко досягає відразу повної ерекції і не еякулює настільки швидко. Також зосередьте ласки на мошонці, укладаючи її в складені чашечкою долоні, і одночасно стимулюйте корінь пеніса.

3. Для обох: Ні на мить не переставайте відчувати один одного руками і губами до тих пір, поки триває ваш любовний поєдинок. Пестячи, не застывайте без руху, не затримуйтесь на одному місці, нехай ваші руки пробігають по всьому тілу. Постарайтеся збагнути значення еротичних поцілунків для досягнення гармонії і любові. Запам'ятайте: ваші губи і язик є, по суті, еротичними органами, але якщо піхву і пеніс управляються мимовільними рухами м'язів, то губи і язик управляються осмислено.

Незважаючи на те, що з часу написання цього наукового трактату минуло вже чотири століття, поради французького лікаря не втратили своєї актуальності. Можливо, саме тому французи вважаються хорошими коханцями.

Однак багато сучасні люди, навіть молодого віку, цими знаннями незаслужено нехтують. Чимале значення має недолік інформації.

На жаль, вітчизняних посібників з сексології для масового читача поки немає. У нашій країні існує безліч керівництв і посібників з усіх галузей знань, але тільки не в області сексуальних відносин і еротичних ласк.

У колишні роки ставлення до інтимного життя було іншим. Ця офіційна установка відображена і в словах одного з сучасних громадських діячів: «У нашій країні сексу немає». Очевидно, з цих позицій сексуальні відносини мали розглядатися лише як засіб продовження роду, а будь-які відступи від норми розцінювалися як «розпуста».

Тому ні один лікар не зважився б рекомендувати в монографії занадто «сміливі» еротичні ласки. До того ж монографії наших знаменитих вчених присвячені сексопатології, а не сексології, і адресовані лікарям. Людям із сексуальними розладами, безумовно, треба лікуватися у сексопатологів, а не намагатися коригувати свої порушення по книгах.

За ці роки погляди суспільства на сексуальні відносини і діапазон прийнятності різних еротичних ласк і поз статевого акту, - істотно змінилися, і навіть в газетах і тижневиках друкуються рекомендації сексологів з орального сексу.

Однак дефіцит інформації все ж існує. Людям, які багато чого ще не знають про нормальних сексуальних відносинах, потрібні популярні видання, де просто і ясно викладені основні відомості, які допоможуть їм у їхньому сімейному та сексуального життя.

Сексолог Яніс Залітіс пише: «Діапазон прийнятності - це все те, що жінка або чоловік вважає допустимим у взаємних пестощах і під час акту. Дуже нещасливі люди з вузьким діапазоном прийнятності».

Всі сучасні сексологи вважають, що попередні еротичні ласки - найважливіше для сексуальної гармонії і досягнення найвищої насолоди.

Жінка повинна дозволяти чоловікові повністю виявляти його сексуальний альтруїзм, дозволяючи ласки всіх ерогенних зон тіла в будь-якій позі. Але і сама жінка повинна бути альтруїстичною, прагнучи доставити партнеру найвищу насолоду.

Людям, яких неправильно виховували з дитинства, прищеплюючи їм аскетизм або помилкові переконання, що різноманітність поз і сексуальних ласк є свідченням «розбещеності» та «розпусти», - важко доведеться в житті. Вони і самі обділяють себе, позбавляючи найвищої насолоди, і свого партнера змушують страждати від сексуальної незадоволеності.

«Коли в ліжко приходить сором, з неї зникає відчуття», - так говорили стародавні греки, які дуже багато уваги приділяли еротиці.

Якщо ви позбудетеся від своєї скутості в ліжку і комплексів, забудете про нравоучениях часів наших бабусь, будете віддавати в ласці кожну клітинку свого тіла, то ваші ночі будуть спекотними і повними захоплень і нових відчуттів.

У чоловіків спочатку виникає сексуальний потяг до жінки, а лише потім приходить любов і прихильність, а у більшості жінок на першому місці стоїть любов. У багатьох жінок тільки через деякий час від початку статевої близькості з партнером виникає сексуальний потяг до нього.

Тому пробудження чуттєвості жінки залежить від такту, чуйності і ніжності партнера. Якщо чоловік квапливий, грубий або неуважний до своєї партнерки, він «не розбудить» її чуттєвості, і це може призвести до її статевої холодності.

Всі сексологи вважають, що без хорошої прелюдії, підготовляє жінку до статевого акту, всі старання чоловіка довести свої сексуальні здібності не принесуть успіху, так як головне в статевому зносинах - це ласки.

Тривалість статевого акту різна. Наприклад, Д.Ройбен вважає, що нормальний статевий акт повинен тривати 6-10 хвилин, а Х.Эллис - одну годину з чвертю. Для людей, які знають техніку дао любові, - і дві години не межа. При обстеженні наших співвітчизників, Г.С.Васильченко встановив, що коїтус тривав у них в середньому, 2 хвилини 20 секунд.

Як бачите, діапазон норми досить варіабельний. Навіть в одного і того ж чоловіки можуть бути коливання - від декількох секунд (в результаті статевого утримання) до 15 - 30 хвилин.

Попередні ласки (прелюдія) мають у 5 разів перевищувати тривалість самого статевого акту. Відповідно, етап еротичних ласк повинен займати від 15 до 50 хвилин, в залежності від статевої збудливості партнерів.

Якщо темперамент жінки низького або середнього рівня, то бажано, щоб прелюдія до статевого акту була більш тривалою.

Більш темпераментним жінкам потрібно менше часу для того, щоб сексуальне збудження досягло потрібної інтенсивності, однак і вони потребують хорошої прелюдії. Це дає їм можливість випробувати найвищу насолоду і багаторазові оргазми.

А після статевого зносини сексологи рекомендують ще 10-15 хвилин пестити партнерку, так як у жінок збудження спадає не так швидко, як у чоловіків, і якщо чоловік відразу після статевого зносини повернеться до партнерки спиною і засне, то жінка залишиться незадоволеною, навіть якщо вона випробувала оргазм під час коїтусу.

Але тут є одна проблема, яка для багатьох пар може бути перешкодою для такого тривалого періоду попередніх еротичних ласк - далеко не всі чоловіки можуть «витримати» стільки часу, зберігаючи ерекцію і пестячи свою партнерку. Але це вже проблема чоловіків. Якщо партнер хоче, щоб жінка була достатня збуджена перед статевим актом, якщо він хоче її добре підготувати і дати можливість їй пережити оргазм, то він повинен піклуватися про свою потенції, трохи менше пити і курити. Якщо ж у чоловіка є сексуальні проблеми, якщо у нього пропадає ерекція під час прелюдії, то йому слід звернутися до сексопатолога, а не прагнути якнайшвидше приступити до статевого акту, залишаючи жінку без ласк, недостатньо збуджена, а після статевого акту - незадоволеною.

Але в попередніх ласках потребують не тільки жінки, але і чоловіки. Одне з частих невірних уявлень жінок - те, що нормальний чоловік здатний збудитися сам, навіть якщо партнерка не проявляє ніякої ініціативи, а лежить і чекає, коли у чоловіка настане нормальна ерекція. Може бути, і настане, якщо вони знайомі лише пару місяців, і він відчуває до партнерки сильний сексуальний потяг.

Але навіть якщо він хоче її завжди і скрізь, це не означає, що жінка повинна бути пасивною. З часом його потяг до неї зменшиться і що тоді вона буде робити? В першу чергу жінка сама постраждає від цього.

Сексолог Я.Залитис рекомендує розділити еротичні ласки під час прелюдії на 2 етапи - спочатку вище талії, потім ласки нижньої половини тіла.

Під час сексуальної прелюдії спочатку чоловік повинен пестити губи, шию, плечі, мочки вух, потилицю, груди жінки, впливаючи на ті ерогенні зони, про які йому вже відомо.

Але ніколи не шкідливо експериментувати, а раптом буде виявлена блукаюча ерогенна зона. Наприклад, у деяких жінок ерогенною зоною є область між лопаток, а у деяких - певний ділянку попереку або сідниці. Про інших ерогенних зонах блукаючих сказано у відповідній главі.

Найсильніші ерогенні зони вище талії - груди і губи. Поцілунки жіночих сосків готують жінку до статевою зносинам. Соски грудей у деяких жінок настільки реактивні, що може бути оргазм навіть без статевого акту. Їх можна злегка крутити, потягувати вгору, цілувати, лизати, смоктати, злегка покусувати. Стимуляція сосків поцілунками багатьом жінкам дає величезне задоволення, при цьому наростає збудження, і зовнішні статеві органи наповнюються мастилом.

Багатьом жінкам подобається, коли чоловік злегка стискає груди, або гладить, здійснюючи кругові рухи. Як правило, немає жінок, які були б байдужі до ласки грудей. Так само як і немає чоловіків, байдужих до жіночих грудей.

Якщо ласки грудей жінці неприємні і болючі, то сексологи і гінекологи рекомендують таким жінкам обстеження, так як у них може бути мастопатія.

Іноді опір жінки ласк грудей викликано їх соромливістю. У таких випадках чоловікові рекомендується бути терплячим і ніжним, поступово привчаючи партнерку до цієї ласки, і з часом сексуальна реакція партнерки пробудиться.

Еротична реакція грудей абсолютно не залежить від її розміру та краси. Навіть дуже невелика груди може бути легко збудливою, а велика менш реактивної.

У старокитайських трактатах, присвячених дао любові, еротичним поцілунків і ласки грудей приділялася велика увага.

Вчитель дао Ву Синь докладно описує еротичні поцілунки в книзі «Узливання трьох вершин». Першою вершиною вважаються губи жінки, а другий - її грудей. Ласки грудей «розслаблюють тіло і душу жінки, роблять її більш щасливою і вільною».

Вже по реакції партнерки чоловік зрозуміє, що пора спускатися нижче. Деякі жінки самі направляють руки або голову партнера до ерогенних зон, ласк яких їм хочеться. І тут чоловік повинен повністю слідувати бажанням партнерки. Це і в його інтересах, якщо він справжній чоловік.

Якщо жінка сама не показує, яких ласк їй хочеться, то чоловік повинен пестити нижню частину живота, зовнішню, а особливо внутрішню поверхню стегон, стопи, пальці ніг. На цьому етапі статевих органів можна лише злегка торкатися.

Один з найбільш відомих людей нашого часу Арістотель Онасіс, був відомий не тільки своїм багатством і шлюбом з Жаклін Кеннеді, але і дуже майстерними попередніми ласками. Красуню Інгеборг Дедикен, яка була вище його, і на її тлі некрасивий товстун Онасіс здавався смішним, - він підкорив своїми ніжними ласками. Вона говорила, що він не був статевим гігантом, у неї бували коханці і сильніше, але він пробудив у ній надзвичайну чутливість: «Часто під час наших амурних ритуалів він жадібно лизав мене в нижній частині і між пальців ніг, роблячи це ніжно і так обережно, як кіт, вылизывающий себе до чистоти. Навіть сьогодні я ностальгічно згадую ніжність і ласку мого обожнюваного одного в моменти повного забуття і екстазу. Ніколи раніше я не відчувала такого пронизливо-дикого чуттєвого блаженства. Ніхто з двох моїх перших мужів не вмів пробудити в мені таких разючих, бурхливих емоцій, як він.»

Тонкі і витончені ласки цінують навіть ті жінки, які мають великий досвід любовних зв'язків, і їм є з ким порівнювати свого коханця.

Під час ласк жінки ведуть себе по-різному, і це залежить від їх темпераменту. Жінка зі слабким або середнім темпераментом може бути зовні пасивної, лише відчуваючи ласки чоловіка і віддаючись їм, а темпераментні більш активні і легше збуджуються. Вони обсипають партнера поцілунками і відповідними ласками, що збуджує і чоловіка.

Але ласки приємні всім жінкам, незалежно від їх темпераменту. Навіть якщо партнерка зовні не виявляє цього, чоловік не повинен припиняти пестити її. Рано чи пізно він буде винагороджений.

І тільки після гарної підготовки чоловік може приступити до пестощів на кліторі. Це може бути стимуляція рукою, пальцем або мовою. Про техніку ви прочитаєте нижче. Деякі пари використовують вібратори.

У більшості жінок область клітора є високочутливою ерогенною зоною, а піхву і інші ерогенні зони можуть бути малочутливі. Ці жінки переживають оргазм тільки якщо клітор додатково дратується партнером під час статевого акту.

Хоча ласки на кліторі мають важливе значення для підготовки жінки до статевого акту, а у багатьох жінок клітор є головною ерогенною зоною, але якщо партнер відразу ж, без першого етапу прелюдії, почне його стимуляцію, то це може привести до зворотного ефекту. Непідготовлена попередніми ласками жінка може відчувати неприємні відчуття, особливо, якщо чоловік так горить бажанням скоріше порушити її, щоб зробити статевий акт, що буде квапливий, грубий або неделикатен.

Всі сексопатологи вважають, що стимуляція клітора і будь-які ласки цій області не приносить ніякої шкоди здоров'ю і не тільки допустимі в моральному відношенні, але й обов'язкові, якщо у жінки клиторический або змішаний (клиторно-вагінальний) варіант оргазму.

Додаткової стимуляції клітора особливо потребують ті жінки, у яких клітор розташований високо (більш, ніж 2,5 см від входу в піхву). При цьому під час статевого акту статевий член не стосується клітора, незалежно від розмірів чоловічого органу.

І при мануальної (тобто, рукою або пальцем), і при оральної (ротом і язиком) стимуляції клітора приємні відчуття у жінки викликають аж ніяк не будь-які дотики, а саме ті, які відповідають її потребам - тобто, адекватна стимуляція клітора.

Деякі чоловіки, здійснюючи клиторные ласки, керуються своїми власними уявленнями про стимуляції, заснованими на досвіді мастурбації, тому вони здійснюють швидкі й інтенсивні рухи пальцем або рукою.

Однак така стимуляція клітора абсолютно не влаштовує жінок. Клітор дуже чутливий, потребує легких, ніжних дотиків, і будь-яка грубість і інтенсивний тиск або тертя, викличуть у жінки біль, і надалі вона буде відкидати всі спроби чоловіка стимулювати її клітор таким чином.

Для того, щоб ласки клітора призвели до оргазму, крім псіхоеротіческой налаштованості, потрібно строго індивідуальна і адекватна стимуляція ерогенною зони.

У кожної жінки свої індивідуальні переваги клиторных ласк. Одним подобається ритмічне тиск в одному і тому ж місці, іншим легкі, дотичні, ковзаючі рухи, але без сильного тертя, третім - постійно роздратування різних ділянок, так як ділянка, на який виявлялася стимуляція, через кілька секунд стає невозбудимым.

Найоптимальніше для жінки - відкинути помилковий сором і сказати партнерові, що вона хоче, або взяти його руку і показати, як саме він повинен здійснювати стимуляцію, якщо у жінки є досвід мастурбації або досвід клиторных ласк з іншими чоловіками, і коригувати його дії під час стимуляції ерогенною зони.

Якщо жінка сама поки не знає цього, то про це теж треба сказати партнерові під час стимуляції ерогенної зони - які саме ласки їй найбільш приємні, а які не надають необхідної стимуляції. Тоді методом «проб і помилок» партнер знайде оптимальний метод стимуляції ерогенною зони.

Якщо статеві органи жінки не зволожені секретом, то стимуляція клітора і малих губ пальцем «насухую» дуже скоро викличе у жінки неприємні відчуття і біль, які можуть зберегтися у неї і після статевого акту. А якщо партнер був незграбний або сильним тертям завдав їй ушкодження, то хворобливість в області статевих органів може зберігатися досить довго. Така жінка вже ніколи не дозволить своєму невмілого партнеру доторкнутися руками до своїх статевих органів.

Тому при стимуляції клітора і малих губ рукою або пальцем найкраще змащувати статеві органи жінки спеціальним кремом. Можна використовувати «Дитячий крем», там немає парфумерних добавок, які можуть викликати подразнення слизової оболонки статевих органів жінки. Рекомендується і рослинне масло, яке не викличе подразнення слизової оболонки. Деякі сексологи рекомендують борний вазелін, але вазелін лише спочатку дає ефект змащення й ковзання, однак він дуже «сушить», тому вже незабаром жінка буде відчувати сильне тертя.

Деяким жінкам подобається, коли одночасно з ласками на кліторі чоловік здійснює стимуляцію анальної області (задньопрохідного отвору), де зосереджені нервові закінчення, і ця область теж є ерогенною зоною. А інші жінки це категорично відкидають - з міркувань моралі або з-за того, що ця зона у них невозбудима.

Багато чоловіків одночасно зі стимуляцією клітора вводять кілька пальців іншої руки в піхву жінки і починають енергійно стимулювати стінки піхви. Деяким жінкам це приємно і підсилює порушення, а іншим не тільки неприємно, але і гасить відчуття, одержувані при подразненні клітора.

Це може бути пов'язано з декількома причинами.

По-перше, піхва у багатьох жінок ареактивно (невозбудимо), і ніяких приємних відчуттів від його стимуляції жінка не відчуває.

По-друге, навіть при наявності реактивності піхви воно може стати збудливим тільки після того, як надана достатня стимуляція клітора, а якщо здійснювати стимуляцію обох зон одночасно, то роздратування непідготовленого піхви буде тільки гальмувати відчуття з клітора.

По-третє, руху статевого члена з піхви при фрикції набагато ніжніші, ніж при енергійної стимуляції піхви пальцями партнера, і таке роздратування вже не фізіологічне і може бути неприємно жінці.

По-четверте, якщо жінка ще недостатньо збуджена, і залози ще не виділили достатньої кількості мастила, а піхву знаходиться в спав (а не розширеному стані запровадження пальців в сухе і вузьке піхву викличе сильне тертя і больові відчуття.

Все сказане ще раз підкреслює, що всі еротичні ласки (стимуляцію ерогенних зон), потрібно здійснювати надзвичайно ніжно, послідовно залучаючи роздратування інших ерогенних зон по мірі наростання збудження жінки, з урахуванням її псіхоеротіческой налаштованості і підготовки її статевих органів.

А тим чоловікам, які нічого не вміють, або всього цього не враховують, і починають терзати статеві органи жінки так само, як вони стимулювали свій статевий член при мастурбації, завдаючи цим партнерці одну лише біль, - краще все залишити і ерогенні зони жінки, і саму жінку в спокої і або навчитися правильно пестити жінку, або задовольняти себе з допомогою мастурбації, оскільки примітивне статеві зносини з жінкою без умілих еротичних ласк - це сексуальний егоїзм.

Деякі жінки кажуть, що їх так злить невміння партнера, що вони воліють, щоб він взагалі більше не торкався їх клітора і статевих органів, ніж даремно «заводитися», а потім в результаті залишатися збудженої, але незадоволеною.

Вчені все більше переконуються, що клітор - головне джерело статевого задоволення жінки. Особливу цінність мають ласки клітора, які виробляються не рукою партнера, а мовою.

«Збудження клітора мовою, - пише М.Кинесса, - сприймається жінкою як справжнє свято тіла, статевий делікатес. Людство, по суті справи, пережила своє друге народження, як тільки мова чоловіки доторкнувся до клітора жінки. Це дотик породило нову еру в людських відносинах - еру нової сексуальної культури, еру справжньої любові і любовного трепету».

Багато людей називають оральні ласки (від слова «оро» - рот) - «французькою любов'ю». Це невірно. Орально-генітальні контакти не придумали французи. Вони відомі давно, ще з часів стародавньої Греції, тому більш правильно називати їх «грецькими ласками».

Інші назви оральних ласк - феллация (від слова «fello» - смоктати), пенилинкция - якщо жінка пестить пеніс чоловіка, і кунілінгус (від слів «cunnus» - зовнішні статеві органи жінки і «lingo» - мову, лижу), кумбитмака, куннилинкцио, куннилинктус, - якщо чоловік пестить геніталії жінки.

М.Кинесса пише, що «грецькі ласки» (оральні ласки) - це основні види пестощів, призначені для розпалювання пристрасті в статевих органах як жінок, так і чоловіків перед статевим актом. Цільове ж призначення їх - зробити оргазм доступним кожній жінці, незалежно від особливостей її статевого апарату, темпераменту, віку, рівня сексуальної збудливості і психологічного стану.

Історія цих ласк сягає в далеке минуле. У пошуках взаємності людина давно помітив, що цілування статевих органів сильно збуджує чутливість і є більш ніжною статевої ласкою, ніж подразнення статевих органів партнера рукою.

Давні греки одними з перших поставили собі питання: чому пестити рукою статеві органи один одного, якщо партнер любимо, можна, а мовою не можна, якщо є всі умови для приведення геніталій ідеальне гігієнічний стан?

Існує переказ про «пестощах Геби». Згідно йому, Геракл, один з найпопулярніших героїв стародавньої Греції, був сином бога Зевса і смертної жінки Алкмени, до якої Зів з'явився в образі її чоловіка Амфітріона. Ревнива дружина Зевса Гера намагалася різними способами погубити його, але це їй не вдалося. Зробивши 12 подвигів, Геракл вознісся на Олімп, ставши безсмертним богом. Його дружиною стала Геба-богиня вічної юності, дочка Зевса і Гери. Але з-за жалоби вона дала обітницю зберегти цнотливість протягом 40 після їхнього весілля. Засмучений Геракл намагався наполягати на статевому акті, але Геба не погодилася і сказала, що вона принесе йому насолоду іншим способом. І вона виконала свою обіцянку і так пестила мовою статевий член Геракла, що той помирав від блаженства протягом 40 днів. А потім Геба попросила Геракла, щоб він теж пестив її язиком. Геракл розповів про пестощі Геби своєму батькові Зевсу, а той, у свою чергу, своїй дружині, Гері. І коли Гера стала так само пестити Зевса, той теж був на вершині блаженства, а потім теж пестив мовою свою дружину. Гера, дружина Зевса, яка до цього була сварливою і ревнивою жінкою, зовсім змінилася. Щедрі боги вирішили поділитися своїм відкриттям з людьми і скинули на землю папірус з описом цих ласк.

У стародавній Греції В сім'ях знаті орально-генітальні контакти були загальноприйнятим явищем. Їх успіху в чому сприяли «керівництва по пестощів» для чоловіків і жінок давньогрецького поета Анакреона. Цим пестощів віддавалася навіть перевагу перед звичайним статевим зносинами, а до статевого акту стародавні греки вдавалися з метою зачаття і продовження роду. Збереглися стародавні фрески, на яких зображені пози, в яких дружина пестить пеніс чоловіка ротом або мовою, і чоловік пестить мовою статеві органи жінки. У древній Греції були створені два Храми тілесної краси, де крім фресок і зображенням статевого акту, жерці і жриці Храму навчали охочих мистецтву еротичних ласк і розпалювання пристрасті в статевих органах або демонстрували ласки на своєму партнері.

Давньогрецька поетеса Сафо писала, що немає на світі нічого ніжніше дотику мови. Так вважали всі стародавні греки.

Але оральні ласки були відомі і в стародавньому Китаї. У вже згадуваній книзі Ву Синя «Узливання трьох вершин», де двома вершинами вважалися губи і груди жінки, третя вершина називається «вершиною рожевого гриба» або «темними воротами» - зовнішні статеві органи жінки. Древні даоси вважали, що вилив цієї третьої вершини - місячний квітка - перебуває в її палаці інь (матці). Ворота палацу інь закриті майже завжди, вони відкриваються тільки тоді, коли жінка дуже задоволена.

Еротичним поцілунків даоси не приділяли менше уваги, ніж самому статевого акту. В еротичних поцілунки чоловік і жінка отримують радість від гармонії інь і янь (жіноче і чоловіче начало).

У давньокитайській філософії любові пестливі дії мови вважали, по-перше, важливою і пікантною частиною любовної гри, по-друге, орально-генітальні поцілунки, або кунілінгус і феллация, даоси вважали дуже ефективними засобами для збудження чоловіка і жінки.

Щоб успішно здійснювати феллацию, жінці рекомендувалося розслабити свій рот і закрити губами зуби, щоб не поранити юхэн (статевий член). Кунілінгус користувався великою прихильністю давніх китаянок.

Оскільки дао любові ґрунтувалося на принципах максимального задоволення жінки і контролю чоловіка за еякуляцією, воно більше схвалювало оральні ласки статевих органів партнерки партнером, ніж ласки мовою жінки статевого члена чоловіка, оскільки, як пише у своїй книзі «Дао любові» Чжан Чжунлань, «лише деякі чоловіки здатні протистояти облизывающему впливу мови, супроводжується ніжним і глибоким засасыванием, і тому існує небезпека неконтрольованої еякуляції».

Він пише: «Є відносно небагато уявлень феллации; хоча вона є законною частиною любовної гри, це тягне за собою небезпеку чоловічий еякуляції. Однак кунілінгус більш часто представлений так, як це традиційно розглядалося, як схвалений спосіб отримання чистої інь-сутності з жінки».

У сучасній сексології оральні ласки позначаються терміном «ороальтруизм». Цей термін був вперше введений польським сексологом Євою Браун.

І термін цілком точно відображає суть цих ласк. Це дійсно альтруїзм - тобто, прагнення піклується про благо коханої людини, навіть нехтуючи своїми особистими інтересами.

Але в цьому випадку мова про нехтування своїми інтересами не йде, так як ороальтруист теж відчуває задоволення від свідомості того, що саме завдяки його пестощів його партнер відчуває надзвичайно сильні відчуття.

По інтенсивності відчуттів та їх тривалості насолоду в результаті оральних ласк незмірно вище, ніж при звичайному статевому акті.

Казанова писав: «... я зрозумів природу жінки, пізнав закони жіночої любові і те, що вся сексуальна сутність жінки заснована на пестощі, без яких у неї може не відкритися матка».

Відомий польський сексолог К.Имелинский, книги якого «Сексологія і сексопатологія» і «Психогігієна статевого життя», стали настільною книгою будь-якого сексолога, писав: «Цілуючи статеві органи коханої людини, деякі партнери відчувають глибоке сексуальну насолоду. У той же час ласки такого роду по відношенню до малознайомій людині можуть викликати цілком природне почуття огиди».

Сексолог М.Кинесса пише: «Багато жінок вважають аморальним цілувати статевий член чоловіка. Природно, що вони тим більше не дозволяють чоловікам цілувати вульву. В той же час проти звичайних статевих актів вони не заперечують. Чому цілувати статеві органи коханої людини повинно вважатися соромом справою? А чим краще щоки, губи, рука, на яких у багато разів менше ерогенних нервових закінчень? І ніякого сорому, навіть ознак сорому тут не повинно бути. Навпаки, це в люблячій сім'ї має стати нормою статевого життя, статевим делікатесом, першою ознакою глибокої поваги партнерів один до одного. Що ж тут соромно? Чому жінка не соромиться, коли вона розводить ноги і дозволяє чоловікові вводити свій член в її піхву і лягати на неї? Чому ж вона повинна знати тільки грубий статевий акт, що нагадує злучку тварин? Чому вона не повинна відчувати сладчайшие ласки, пов'язані з цілуванням клітора? Цілування чоловіком і жінкою статевих органів один одного - распрекраснейшее і найкращий засіб розпалювання пристрасті в статевих органах. Ласки, рівній цілування статевих органів, сексологія не знає.»

Всі ці цитати наведені тут так детально для того, щоб переконати ту частину читачів, яку можна вважати ще недостатньо обізнаною в області основ сексу та еротичних ласк. Ця глава книги не для літніх людей, які виховувалися на зовсім інших принципах, і яких не переконає навіть думка всесвітньо відомих авторитетних сексологів. Вона для тих, хто ще тільки починає свій сексуальний досвід, для молодят, і можна сподіватися, що з допомогою сучасних знань у галузі науки сексуальної любові освоїть її до самих витончених форм.

Все, що відбувається між двома люблячими людьми під час інтимної близькості, все, що їх духовно зближує і приносить їм насолоду, все, що відбувається в подружній спальні і не виходить за рамки ложа любові, - все абсолютно природно і необхідно. Ханжеские погляди на поведінку партнерів під час сексуальних ігор і пестощів зовсім недоречні.

У всьому цивілізованому світі відбувається закономірний і незворотний процес зміни моральності. Тільки ханжі можуть називати це «падінням моралі». Цей процес закономірний і диктується самим життям. Те, що вважалося аморальним кілька десятиліть тому, вже давно стало нормою. Якщо б суспільство слухалася лише ханжей, у нас досі не було б протизаплідних засобів, а після першої шлюбної ночі на загальний огляд вивішувалися б простирадла молодят. А це і є аморальність - сунути свій ніс в чужу інтимне життя.

Динаміка числа жінок, які отримують задоволення від статевого акту наочно видно з даних Американського сексологического інституту. Взяті жінки з різницею у віці 20 років. Ті, які народилися на 20 років пізніше, вели себе більш вільно і розкуто під час статевої близькості, і число жінок з статевої холодністю скоротилося вдвічі.

На 22 всесвітньої конференції сексологів в 1969 році англійський сексолог Грей в доповіді «Про стан сучасної сексуальної культури в Європі» сказав, що культура в деяких сім'ях Заходу суттєво просунулась - дружини використовують оральні ласки, але й чоловіки успішно використовують мовні ласки своїх дружин. Згідно зі статистичними даними, сім'ї, де дружини застосовують ласки ротом і язиком, котируються як найміцніші на сьогоднішній день. І абсолютно точно, що жінки, які отримують оральні ласки, абсолютно вірні своїм чоловікам і не схильні до зрад ні під яким виглядом.

Нашій країні поки ще далеко до передових цивілізованих країн, проте ми намагаємось перейняти у Заходу багато, на жаль, поки ще не найкраще з їхнього досвіду. Можна сподіватися, що з часом до наших співвітчизників дійде і передовий досвід західних подружніх пар, і тоді у нас стане менше розлучень і подружніх зрад.

А те, що витончені сексуальні ласки не вітаються ханжами - то це їх особиста справа. Крім того, ханжі не є прикладом для наслідування, оскільки вони найчастіше самі є сексуально холодними і давно «побороли жало плоті», так що їм цього зрозуміти не дано.

Всі сучасні сексологи схвалюють і рекомендують цілування статевих органів коханого партнера, справедливо вважаючи їх найбільш фізіологічними і ніжними у всьому арсеналі сексуальної витонченості. Ніякої шкоди для моральності при взаємних пестощах двох люблячих людей немає, все, що викликає ніжність і прихильність подружжя один до одного - все морально.

Це приносить користь не тільки у духовному сенсі, зближуючи партнерів, які дарують один одному насолоду, але і в аспекті користі для здоров'я, оскільки при відсутності статевої задоволеності і у чоловіків, і у жінок виникають різні порушення.

Особливо важливі оральні ласки для жінки. Чоловікові може регулярно відчувати оргазм при звичайному статевому акті, оскільки піхву жінки дає йому всю необхідну стимуляцію, а оральні ласки для нього - «статевий делікатес» і різноманітність.

А переважна більшість жінок без клиторных ласк при звичайному статевому акті не може відчувати оргазм, оскільки сексуальне задоволення у багатьох жінок безпосередньо пов'язано зі стимуляцією цього органу статевого насолоди жінки, тому ласки на кліторі набувають для них першорядне значення. І це не має ніякого відношення до статевої холодності, ця нормальна реактивність більшості жінок.

Першою необхідною умовою для оральних ласк повинна бути гігієна статевих органів. По своїй чистоті геніталії чоловіки і жінки перед оральними ласками повинні бути такими ж чистими, як особа. Сексологи рекомендують зрошувати волосся на статевих органах духами або іншими речовинами для надання статевим органам приємного, злегка збудливого запаху.

Другою необхідною умовою для ефективних оральних ласк повинна бути досвідченість партнера, який пестить ротом своєї коханої людини. Навіть такий гнучкий і ніжний орган, як мова, може заподіяти не тільки насолоду, а й біль. Тиск мови на ерогенну зону має бути мінімальним, легким і ніжним. Будь-яка грубість чи квапливість, сильний тиск або надмірне засмоктує вплив призведуть до прямо протилежного ефекту - партнер буде відчувати неприємні відчуття, і його збудження швидко згасне.

В деяких посібниках оральні ласки рекомендуються сексологами, але не описується їхня техніка.

При оральних ласках на кліторі (киннилингус) жінки М.Кинесса рекомендує чоловікові ніжно приголубити голівку і нижню плоть клітора, що дасть партнерці найвищу кількість сексуальних відчуттів. Разом з клітором вона рекомендує чоловікові час від часу пестити вхід у піхву і малі статеві губи, бо вони теж потребують ласки.

«Мова, - пише М.Кинесса, - самий теплий, вологий і ніжний орган людини. Жоден орган не зрівняється з ним також і працездатності. Він здатний виконувати сотні різних операцій. Зокрема, їм можна поплескувати, погладжувати, лизати, притискати, лоскотати, притягати, смоктати, дражнити ледь вловимими дотиками будь ерогенні зони (хоч клітор, хоч головку члена). Мова здатна на ерогенних зонах перекидатися, обертатися, витягатися в «млинець» за ерогенною зоні, стискатися, складатися в «трубочку» або «совочок», згинатися на ерогенних зонах.

Ось чому «грецькі ласки надзвичайно різноманітні і неповторні. Чоловіки-альтруїсти зробили з цього висновок: мова і тільки мова, а не член, яких би розмірів він не був, задовольняє найкраще ненаситні в своїй жадобі клітор жінки. З цієї точки зору він є ідеальним засобом розпалювання пристрасті в статевих органах чоловіка і жінки, самим сильним механічним збудником.

В цьому відношенні він перевершує всі. Для чоловіка язичок навіть краще жіночої піхви. Покритий ніжними сосочками, вологий, завжди теплий, надзвичайно мінливий по своїй конфігурації і вкрай рухливий, він здатний викликати захват у самого байдужого до пестощів людини, у самій фригідною жінки. Поступово стає ясно, що жіночому клітора чоловічий язичок просто необхідний, ласки мови створюють йому райську насолоду».

Деякі жінки кажуть, що партнер все робить не так, як би їм хотілося, - дратує ерогенну зону то занадто сильно, і жінка здригається від болю, чи їй неприємно, навпаки, чоловік «втрачає» клітор або саму возбудимую точку, стимулює не ту ділянку. При цьому жінка спочатку відчуває приємні відчуття, але потім вони слабшають. Жінці хочеться, щоб локус стимуляції перемістився на більш чутливе місце, і вона з допомогою рухів тазу намагається, щоб чоловік досяг саме найбільш збудливого ділянки. Якщо чоловік доторкається до іншої зони, то збудження жінки не досягає потрібної міри і може навіть піти на спад. Або чоловік потрапляє на чутливу точку, то «втрачає» її, а жінка з напругою чекає, коли він знову «знайде» її, так як до цього її порушення йшло по наростаючій, і вона вже відчувала наближення оргазму. Якщо чоловік втомився, змінив позу або став надавати іншу стимуляцію, то вона буде розчарована і незадоволена.

Все це пов'язано з тим, що клітор досить рухливий. При статевому збудженні жінки відбувається його ерекція, клітор стає щільним і легко переміщається серед м'яких тканин, тому як би «втрачається». Перед настанням оргазму він переміщається догори і знову зникає, тому чоловік знову може його втратити». А жінка, вже передчуваючи оргазм, не отримує необхідного для продовження його завершення. Як кажуть жінки, «не вистачило всього трохи» до оргазму, але це «трохи» зводить на «ні» всі попередні зусилля чоловіка.

Якщо чоловік втратив» возбудимую зону, і збудження жінки пішло на спад, вона може розсердитися, що негативні емоції чинять гальмівний вплив на її збудження, і вже ніякими зусиллями неможливо знову порушити її, а подальша стимуляція може призвести до хворобливості в області клітора, і всі ласки жінці стають неприємні.

Особливо важко партнерам досягти взаєморозуміння, якщо жінка соромиться дати чоловікові зрозуміти, де саме і як стимулювати клітор - по тривалості, силі тиску, характером впливу на ерогенну зону (дотичне, ковзне або ритмічний тиск, безперервне або переривчасте, потягування головки клітора вгору).

Жінка сподівається, що партнер сам здогадається, але якщо вона нічим не дає йому зрозуміти, як саме її треба пестити, то недосвідченому чоловікові дуже важко здогадатися, чого саме вона хоче, і він здійснює стимуляцію виходячи з власних уявлень про її техніці. А його уявлення можуть зовсім не співпадати з дійсними очікуваннями жінки. Спробувавши декілька разів і залишилась незадоволеною, жінка надалі буде відкидати дотику чоловіка до ерогенну зону.

Навіть досвідчені чоловіки, які не раз практикували ласки на кліторі з іншими жінками, не можуть відразу здогадатися, що потрібно саме цій партнерці. Чоловік буде здійснювати стимуляцію ерогенної зони так, як він звик з іншими жінками, а у нової партнерки можуть бути зовсім інші вимоги. Якщо жінка мовчить і не показує свого невдоволення, то йому важко зрозуміти, що він повинен змінити техніку еротичних ласк. Тому помилковий сором може заподіяти шкоду самій жінці, позбавляючи її можливості випробувати ні з чим не порівнянне насолоду.

Чоловік, який добре володіє технікою орального сексу, може припиняти стимуляцію, майже довівши партнерку до стану блаженства, а потім знову відновити її, і так багато разів протягом тривалого часу, змушуючи жінку то злітати на вершину насолоди і тремтіти від збудження, то даючи їй перепочинок, а коли вона вже буде знемагати від цих інтенсивних відчуттів і благати про завершення, - довести її до надзвичайно гострого оргазму. Затяжний оргазм - до години і більше, а також багаторазовий оргазм - від 4 до 10-20 , - найчастіше буває саме при ласках на кліторі.

Клінічний приклад.

Історія з життя жінка, яка формально не була моєю пацієнткою, вона просто розповіла про себе.

Ірина Н. 29 років. Освіта вища, одружений, синові 9 років.

Чоловік був першим чоловіком у її житті, познайомилися ще будучи студентами. Він старше Ірини на 3 роки.

Статевий акт їй був приємний, чоловік завжди довго цілував, гладив і пестив її, але оргазму в Ірини не було.

У підлітковому віці Ірина деякий час мастурбировала і знала, що таке оргазм. Бачила і сцени в еротичних і порнографічних фільмах. Тому під час статевого зносини з чоловіком навчилася імітувати оргазм - часто дихала, стогнала, міцно притискала його до себе, довільно скорочуючи м'язи черевного преса, як буває при цьому оргазм. Стимуляції клітора чоловік не проводив, вважаючи, що вона і так задоволена.

Ірина не уникала близькості з чоловіком, так як він був завжди з нею ніжний і ласкавий, вона любила і поважала чоловіка і вважала, що зобов'язана «винагородити його за таке ставлення.

У віці 26 років Ірина поїхала відпочивати за туристичною путівкою в Іспанію. Путівку їй чоловік купив у подарунок до дня народження. Сам він не міг поїхати з-за роботи.

На пляжі готелю Ірина познайомилася з хлопцем, який приїхав з Угорщини, який жив у тому ж готелі. Він був дуже галантний і уважний, дарував квіти і дрібні подарунки. Вони проводили разом всі дні. Вдень вони загорали і плавали, а вечорами ходили в ресторан або танцювали в холі готелю, де кожен день були танці і шоу, трохи випивали в барі.

Він їй дуже подобався, і їм не заважав навіть мовний бар'єр. Обидва трохи говорили по-англійськи, і цього їм було цілком достатньо. Спочатку Ірина вважала, що це просто легкий, ні до чого не зобов'язує флірт, кокетувала з ним, з задоволенням приймала подарунки та знаки уваги.

Але через тиждень Ірина стала думати, що навряд чи його залицяння закінчаться так невинно, оскільки обидва вже не діти. У неї солодко завмирало серце, але вона раніше ніколи не зраджувала чоловікові і не мала досвіду сексуального спілкування з іншими чоловіками, тому трохи побоювалася.

Але морально вона була вже готова, і коли він в один з вечорів запитав дозволу замовити легкий вечеря з вином в її номер, вона з легкістю погодилася, вирішивши, що нічого небезпечного для неї немає, чоловік все одно нічого не дізнається, а любовна пригода має бути у кожної поважаючої себе жінки.

Ірина не була закохана у свого шанувальника, він їй просто не подобався. До того ж вся атмосфера як припускала, що у самотньої жінки на відпочинку обов'язково повинен бути короткий і бурхливий любовний роман.

Він виявився дуже вправним коханцем, пестив її язиком у всіляких позах, і вона відчула в першу ж ніч кілька оргазмів. Але він жодного разу не зробив з нею звичайного коїтусу, і вона була дуже здивована. Коли Ірина вже трохи осміліла, вона намагалася сама притягти до себе коханця, щоб перейти до статевою зносинам, але він з посмішкою відмежовувався і говорив, що ще не час.

В першу ніч він сам ні разу не випробував оргазм, хоча у нього постійно була сильна ерекція. Ірина запитала його, чому він не хоче задоволення, а коханець їй відповів, що він вже задоволений, володіючи такою красивою жінкою. Вони провели разом цілу ніч не спали ні хвилини.

Вранці у Ірини від слабкості підгиналися коліна, але вона була щаслива. Вони знову засмагали і купалися, іноді коханець виразно їй підморгував і высовывал кінчик язика, а Ірина сміялася, кажучи, що пережитих відчуттів їй вистачить надовго. На що коханець похитував головою і казав, що не впевнений в цьому.

Вночі все знову повторилося. Ірина стогнала, задихалася і мліла, одного разу вона навіть закричала в екстазі: «Убий мене, мені так добре, що краще не буде вже ніколи».

Після кількох її оргазмів коханець підніс до її роті свій ерегований член і злегка провів їм по її губах. Звичайно, Ірина знала про оральних ласках, вона цілком сучасна жінка, але не знала, як треба пестити партнера. Вона була така щаслива і так йому вдячна, що не було ніякого неприйняття цього виду ласки. Але з-за своєї недосвідченості вона постійно завдавала йому болю, і він різко здригався. Потім він не витримав і сам показав їй, як треба правильно його пестити.

З часом у Ірини стало отримувати краще. Вони чергували ласки один одного, а іноді й одночасно, в позі «69», а потім використовували і статеві зносини в різних позах.

Обидва не висипалися, так як всю ніч грали в свої сексуальні ігри, і коханець Ірини був невичерпний на вигадки. Вдень обидва відпочивали, а потім навіть ввечері перестали виходити, замикаючись в номері Ірини або в його номері.

Три тижні відпустки Ірини пролетіли непомітно. Їй було важко собі уявити, що вони розлучаться, але ніяких перспектив щодо продовження стосунків у них не було. У день прощання Ірина плакала, їй не хотілося з нею розлучатися. Але він був веселий, жартував і на прощання сказав, щоб вона не сумувала, вона знайде чоловіка, який її по достоїнству оцінить, а Ірина якщо при цьому буде згадувати свого наставника, то він це відчує.

Ірина зі страхом чекала зустрічі з чоловіком. Їй здавалося, що він все прочитає на її обличчі, і вона прикинулася, що від перельоту погано себе почуває, і повернувшись додому, відразу лягла в ліжко. Чоловік був радий її повернення, як завжди, турботливий і уважний, приніс їй в ліжко чаю і таблетку від головного болю, не наполягав на близькості, і Ірина заспокоїлася.

Їх відносини увійшли в звичне русло, при звичайному коїтус з чоловіком оргазму у Ірини раніше не було, навіть коли вона намагалася фантазувати, уявляючи на місці чоловіка свого коханця. Їй дуже хотілося тих ласк, але вона боялася, що чоловік зразу здогадається, що вона придбала новий сексуальний досвід і змінила йому.

Але одного разу вони разом з чоловіком дивилися еротичний фільм, де партнер пестив свою партнерку, і вночі Ірина нагадала чоловікові про цій сцені, сказавши, що всі молоді люди пробували оральні ласки, а вони ще немає.

Чоловік одразу погодився, і пізніше по його поведінці Ірина зрозуміла, що у нього є досвід у таких пестощах. Вона відчула укол ревнощів, подумавши, кого ж чоловік так пестив, але йому про це не сказала, бо боялася, що тоді він одразу здогадається, що їй теж є з ким порівнювати. Ірина теж пестила чоловіка, і він був дуже радий.

Вона стала регулярно відчувати оргазм при оральних ласках чоловіка, а при звичайному коїтус задоволення не було. Ірина перестала вдавати, що відчуває оргазм при статевих зносинах, а коли чоловік запитав, у чому справа, чому вона не задоволена, вона сказала, що відчуття при клиторных пестощах набагато інтенсивніше, тому коїтус перестав її задовольняти.

Іноді вона з ніжністю і вдячністю згадувала свого колишнього коханця, але ніякої туги не відчувала. Сексуальне життя з чоловіком її цілком влаштовувала. У них не було таких бурхливих ночей, як з коханцем, але стосунки стали ще краще. І коли чоловік через рік знову запропонував їй поїхати відпочити одного, Ірина відмовилася, сказавши, що краще почекає до його відпустки, і вони поїдуть разом.

Крім ізольованих оральних ласк, М.Кинесса рекомендує подружнім парам використовувати у своєму арсеналі еротичних ласк і ласки Жофрея». Вони названі по імені героя серії французьких фільмів «Анжеліка». Тим читачам, які не дивилися цього фільму, коротко нагадаю його зміст. Він присвячений найсильнішою пристрасті двох абсолютно різних людей юної красуні Анжеліки і її чоловіка, потворного, кульгавого і немолодого чоловіка графа Жофрея де Пейрака, за якого її видали заміж проти її волі. Жофрей виявився не тільки хоробрим воїном, але і дуже розумним, освіченим, тактовним і делікатним людиною, досить майстерним в еротичні пестощі. В першу шлюбну ніч, коли Анжеліка тремтіла від жаху на шлюбному ложі, ні в подальші він не доторкнувся до своєї юної і невинної дружині. Але згодом Анжеліка починає відчувати до чоловіка таку безмежну любов і пристрасть, що жоден чоловік не може з ним зрівнятися, і нехтуючи труднощами і стражданнями, вона всюди розшукує коханого чоловіка.

Хоча еротичні ласки у фільмі не показано, але М.Кинесса вважає, що Жофрей пестив статеві органи Анжеліки, використовуючи «грецькі ласки» на кліторі, одночасною стимуляцією піхви і матки за допомогою так званих «поршеньков» і «медовок» (замінників статевого члена).

Американський сексолог А.Кинси, зустрівшись автором фільму, переконався, що здогадки сексологів підтвердилися - малися на увазі саме ці ласки. Основою послужила власна інтимне життя кінорежисера фільму зі своєю дружиною Жаннет, до якої він застосовував різноманітні ласки і переконався, як вони важливі для жінки, і ніякими іншими способами неможливо досягти такої міри жіночого оргазму.

Деяким жінкам для роздратування ерогенних зон потрібно тільки певна поза. Якщо під час статевого акту пеніс чоловіка не потрапляє на високочутливу зону, то навіть якщо партнер володіє хорошою потенцією, оргазму жінка не досягне.

Наприклад, якщо ерогенною зоною є зона S, яка знаходиться на передній стінці піхви, в передній чверті його довжини, то її роздратування можливо тільки при глибокому ритмічному тиску і притиснення її до внутрішньої поверхні лобкової кістки (наприклад, з допомогою руки партнера) або в певній позі, коли ноги жінки розсунуті і сильно зігнуті в тазостегнових суглобах, і вона кладе їх на плечі партнера - тоді статевий член під час фрикцій дратує ерогенну зону S, і жінка може досить швидко відчути оргазм.

Або ж якщо сильної ерогенною зоною є шийка матки, то для переживання оргазму жінці необхідні ті пози, коли статевий член ніжно і ритмічно зачіпає шийку матки під час фрикцій, наприклад, при позиції «жінка зверху» або «жінка сидячи на колінах чоловіка» обличчям до партнера або спиною, а також при інших позах залежно від анатомічних параметрів обох партнерів.

Під час статевого акту жінці може не подобатися ритм фрикцій (дуже повільні або навпаки, занадто швидкі) і їх інтенсивність, що теж негативно позначається на її порушення. Недосконалість техніки статевого акту теж може призвести до того, що ерогенні зони жінки не стимулюються достатньою мірою, при цьому вона не відчуває достатньої збудження, оргазм не настає, і вона залишається незадоволеною.

У цих випадках жінка теж повинна підказати партнеру про те, якого ритму фрикцій їй би хотілося, якими ласками повинен супроводжуватися статевий акт для досягнення оргазму. Почуття збентеження, зайва сором'язливість або «закомплексованість», страх нерозуміння партнера в разі подібної прохання можуть перешкоджати настання оргазму у жінки.

М. Кинесса дає наступні рекомендації по техніці оральних ласк на пенісі чоловіка (феллация):

Жінка повинні вміти здійснювати активні і пасивні рухи язиком по органу чоловіки.

Активні руху полягають у тому, що губи рота нерухомі, а мова робить червоподібні руху по пенісу.

Пасивні рухи мови - коли сама мова залишається на місці, але за рахунок рухів голови жінки (а значить і її рота) взад і вперед, він простягається по голівці пеніса, часто з подвернутым кінчиком мови. Це протягування кінчика язика по голівці чоловічого пеніса несе особливо приємну солодкість. Щоб навчитися цьому, жінці треба уявити, що вона як би злизує з головки чоловічого члена якусь солодкість.

Головка пеніса - джерело всіх статевих почуттів чоловіка, вона дуже чутлива. У ній закладені тільця нервових закінчень - «рецептор тиску» (або Фатер-Пачиневы тільця), «рецептори дотику» (Мейсонеровы тільця) і «рецептори холоду» (генітальні тільця). Всі рецептори дуже чутливі до контактним, чуттєвим і температурних впливів. Досить збільшити тиск губ і мови, як статеве почуття чоловіка загальмовується.

Рецептори дуже чутливі до різноманітності дотику. Тому кожні 10-12 секунд М.Кинесса рекомендує жінці розривати контакт рота з голівкою пеніса, а через 4-5 секунд відновлювати. По-перше, це подарує чоловікові нові відчуття, по-друге, дасть перепочинок мови і губ жінки, щоб вона не втомилася і не могла через це ненавмисно посилити тиск.

Підсумовуючи сказане, М.Кинесса призводить три умови оральні ласки: ніжність тиску, рух і різноманітність дотиків.

Вона вважає, що жінці потрібно багато знати і вміти, щоб чоловік залишився задоволений, оволодіти мистецтвом «перепочинку» і «отрывчиков», ніжних «лизаний», «присосочек» і «щекотаний». Перед «отрывчиками кожен раз треба вміти прискорювати темп рухів мови по пенісу, щоб чоловік витягався від солодощі, а член його набухал «до неможливості» (вислів знаменитого психіатра-сексопатолога Р.Крафт-Ебінга).

Неправильним є безперервне і одноманітний рух губ, яке втомлює саму жінку і притуплює відчуття партнера.

Правильні ласки, які наводить у своїй книзі М.Кинесса, полягають у тому, що жінка бере головку чоловічого члена в рот і кілька десятків секунд ніжно цілує його з участю мови. Потім, відчуваючи, як набухає під язиком і губами пеніс чоловіка, робить коротку паузу (не більше 5 секунд) і, змінивши положення язика і губ, знову здійснює ротової контакт з голівкою пеніса. Як тільки партнерка помітить збудження чоловіка за його поведінкою і станом статевого члена, - губи знову відпускають голівку. Причому «відрив» повинен бути повним, не залишаючи ні губ, ні мови на голівці пеніса. За 10-15 секунд перерви жінка дає повністю відпочити мови, губ і ротовим м'язам. Потім, не беручи голівку пеніса в рот, жінка витягає злегка язичок і ніжними неквапливими рухами лоскоче вершинку конусоподібної головки там, де знаходиться гирло каналу. Переконавшись, що чоловік остаточно впорався з напливом почуттів, і йому не загрожує сім'явивергання в самий найближчий час, жінка розташовується над чоловічим пенісом зручніше, прихоплює долонею знизу чоловічі яєчка (що теж дуже приємно чоловікові, оскільки мошонка у період порушення теж є ерогенною зоною) і кільцем рота опускається на головку порушеної статевого члена чоловіка. І так 2-3 рази.

Але кількість «отрывчиков» може бути і 10, і 15 - це за бажанням жінки. Якщо вона хоче доставити неповторні відчуття чоловікові, коли він відчуває наближення оргазму, а вона вміло затягує його, а потім щоразу в новій позиції накладає губи і язик на ерогенну зону, торкаючись інших сплетень головки, - то це цілком у її владі.

Чоловік буде стогнати і трепетати від новизни відчуттів і дуже тривалого солодкого захвату, якого він ніколи не досягне при звичайному статевому акті, надовго запам'ятає це і буде потім мріяти про повторення.

Коли в процесі ласк чоловік зможе витримувати їх не більше 4-5 секунд, так як він дуже збуджений, і незабаром може наступити оргазм, тоді на розсуд обох партнерів оральні ласки переходять у статеві зносини або оргазм відбувається при продовженні оральних ласк.

Ніколи чоловік не проміняє свою сексуальну партнерку, майстерну в ороальтруистических пестощах, ні на одну іншу жінку. Статистичні дані про міцність таких шлюбів, наведені доктором Гріємо, - явний приклад.

Спартак відчував безмежну любов до Валерії, яка пестила його ротом. З-за любові до Валерії він і загинув.

М.Кинесса закликає жінок, які пристрасно люблять партнера і хочуть надовго «приворожити» його і викликати відповідні гарячі почуття, - подолати страх і сором, якщо вони ще ніколи цього не пробували, і звернутися до чарівною оральні ласки.

Якщо партнер є людиною високої сексуальної культури, він зрозуміє, що це - найвищий альтруїзм та найсвятіша, найінтимніша ласка в арсеналі люблячої жінки.

Навіть якщо чоловік - «дикий провінціал», сексуально неграмотний і тому може обуритися» діями жінки, то М.Кинесса рекомендує таку маленьку хитрість - спочатку поцілувати чоловікові груди, потім живіт, а потім як би зовсім випадково торкнутися губами головки пеніса, як би позначаючи поцілунок. При цьому в жінки є «алібі» - дотик було несвідомим, досконалим в пориві любовного страждання, вона лише випадково поцілувала не ту частинку тіла. А коли чоловік розтане від такого альтруїзму, він стане тільки вітати ці ласки. Якщо жінка застосовує їх з поезією і натхненням, то чоловік під час ласк повністю відключається від зовнішнього світу і завмирає від млості.

Клінічний приклад такої «маленької жіночої хитрості», яка допомогла відновити сімейну гармонію подружжя, давно втратили інтерес один до одного, наведено у розділі «Сексуальної гармонія».

«Коли дружина пестить ротом статевий член чоловіка, - пише М.Кинесса, - то це цілком нормально. Йде підготовка до статевого акту, і жінка збуджує ніжним і теплим мовою член чоловіка, щоб викликати тим самим посилений приплив крові до нього, а в подальшому і самої випробувати масу задоволення».

Багато сучасні пари часто використовують оральні ласки, а деякі віддають їм явну перевагу перед звичайним статевим актом.

І це цілком виправдано. Якщо оральні ласки здійснює досвідчений партнер, то інтенсивний і тривалий оргазм гарантований. А при звичайному статевому зносинах оргазму може і не бути, особливо у жінки.

Оргазм і у жінок, і у чоловіків може настане при оральних ласках навіть без статевих зносин. І чоловіки, і жінки при оральних ласках можуть тремтіти і мліти, повністю будучи у владі партнера-ороальтруиста, і це дає надзвичайно сильні відчуття не тільки тому партнеру, якого пестять, але і того, хто пестить.

«По впливу на організм, - пише М.Кинесса, - оральні ласки перевершують всі тонізуючі речовини. Вони дозволяють всім без винятку жінкам (навіть фригідним) відчувати сильний оргазм, покращують набрякання статевих органів, сприяють бурхливому протікання статевого акту, формують оргазм вищих ступенів, а найголовніше, зводять нанівець наслідки диспропорції у розмірах статевих органів партнерів».

Багато сучасні сексологи вважають оральний секс таким же рівноправним способом сексуального задоволення, як і статевий акт. А в деяких випадках він стає єдино можливим.

Сучасні молоді пари, навіть не читаючи посібників, самі опановують технікою орального сексу. Практикують їх навіть пари зрілого віку. Літні люди цього, можливо, і не схвалюють. Але керівництва щодо нормалізації сексуальний відносин написані не для них, а саме для молодих людей, які ще тільки починають своє сексуальне життя повинні навчитися правильно її будувати.

Але і в наш час деякі громадські діячі похилого віку заявляють, що вони мають дітей і внуків і ніколи не користувалися эротизирующими засобами.

Однак сексуальна гармонія і дітородіння - далеко не одне і те ж. Безумовно, без статевого зносини немає і зачаття, однак зачаття потрібно подружній парі всього лише кілька разів у житті, а інтимне життя їм потрібна завжди, навіть якщо подружжя живе разом десятки років.

Якщо подружня пара має вузький діапазон прийнятності і виключає для себе можливість використання еротичних ласк, то їх ніхто до цього не примушує. Сексологи в своїх радах не імперативне, вони рекомендують, а не вимагають.

Прийняти чи не прийняти ці рекомендації - право кожної людини. Це залежить від його індивідуальних рис характеру, виховання, уявлень про моральність. Якщо він виключає для себе можливість оральних ласк - це його особиста справа. Але засуджувати інших людей - це вже неприйнятно. У нього є право відмовитися від оральних пестощів, у інших є право їх практикувати.

Якщо що-то допомагає людям досягти сексуальної гармонії або відновити її і свій шлюб, то це, безумовно, на користь. Якщо подружня пара зможе з допомогою еротичних ласк нормалізувати своє сексуальне життя або урізноманітнити її, то в цьому немає нічого протиприродного чи аморального. Недарма сучасні сексологи підкреслюють, що все, що відбувається в подружній спальні і допомагає відновити сімейну гармонію, - все морально.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
14.04.2010 18:34 | Анжела) | Re: оральний секс
Оральні ласки-це дивовижно! Співчуваю тим, хто їх відкидає, і вважає що це непристойно...


25.02.2010 22:41 | Джека | Re: оральний секс
Психологічна настроєність - це єдина складова успішного сексу як і орального, так і вагінального. А без цієї складової ви не отримаєте ніякого задоволення від того, що вам роблять, і вже точно відчуєте неприємість при виконанні цього партнеру!!!


25.02.2010 22:37 | Джека | Re: оральний секс
Лерик, швидше за все, він егоїст, який думає лише про своє задоволення. Думаю, в житті він буде вести себе так само.


30.07.2009 15:04 | Роман | Re: оральний секс
Кричав це ключ до успіху


30.07.2009 05:00 | Лерик | Re: оральний секс
а мій чоловік дуже любить коли я пещу його, але не робить цього у відповідь. У мене останнім часом моторошне почуття задоволеності, вже думаю про розставання


22.07.2009 11:18 | Євген | Re: оральний секс
Люди, не перетворюйте секс у тваринний інстинкт! Це мистецтво! А для мистецтва всі методи, прийоми і способи хороші. Оральні ласки-один з найважливіших інструментів для втілення цього мистецтва в щось вартісне і значуще! Я повністю і цілком за оральний секс!


21.07.2009 22:21 | міки | Re: оральний секс
я позитивно отнощусь до оральним ласкам.Кто ще цього не пізнав раджу,впевнена вам сподобається!!!


04.07.2009 10:26 | Васьок | Re: оральний секс
Мінет це супер...


03.07.2009 17:55 | Змієня | Re: оральний секс
чомучка - бо так нам зручніше і ми боїмося не розрахувати рухи тазом))))


11.06.2009 23:06 | Лелик | Re: оральний секс
Дівчата вам подобається під час орального сексу, коли пестять вашу попку?


09.06.2009 10:38 | Ірина | Re: оральний секс
Оральні ласки - це Супер!


05.05.2009 08:04 | Гульнара | Re: оральний секс
я обожнюю оральні ласки...


05.04.2009 23:16 | Чомучка) | Re: оральний секс
Скажіть люди - чому під час орального сексу хлопці воліють, щоб дівчина лежала зверху?)


10.02.2009 13:01 | Лелек | Re: оральний секс
Нещасні ті люди, хто не пізнав "це" і не займається оральним сексом в шлюбі. Витрати виховання можуть зруйнувати шлюб.


1
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua