← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Пози для сексу

версія для друку

СЕКС-ПОЗИ ДЛЯ СТАТЕВОГО АКТУ

пози для сексуПравильному підбору пози статевого акту сексологи приділяють велике значення. Зміна позиції служить не тільки еротизації статевого життя і різноманітності інтимних відносин, але і дає можливість усунути багато перешкоди в сексуальному житті, як анатомічні і фізіологічні, так і психологічні.

Крім того, правильна поза допомагає коригувати розбіжність анатомічних параметрів статевих органів, ввести в вагіну слабоэрегированный статевий член і продовжити статевий акт.

Статеві стосунки не люблять одноманітності і монотонності, в результаті чого втрачається повноцінність сексуального життя. Сексуальні ігри і зміна поз з ініціативи чоловіка може мати своєю метою розпалити партнерку.

Пошуки оптимальної позиції в першу чергу необхідні холодним жінкам, які не отримують задоволення від статевого життя.

Іноді жінка може досягти оргазму тільки в певній позі, наприклад, коли є зіткнення пеніса з клітором, або при щільному зіткненні головки пеніса з шийкою матки, або при стимуляції передньої стінки піхви, або навпаки, при стимуляції задньої стінки вагіни та області ануса, або тільки тієї позиції, коли партнер може стимулювати її головну ерогенну зону - у більшості жінок це клітор, але можуть бути різні варіанти - соски грудей, шкіра між лопаток і блукаюча ерогенна зона.

Є і терапевтичні (лікувальні пози), наприклад, якщо жінка не може завагітніти за загину матки, витікання насіння з піхви після коїтусу, хворобливості статевого акту, при запальних процесах жіночої статевої сфери. Певні пози необхідні для сексотерапії - лікування різних сексуальних розладів.

Є пози, в яких активність одного з партнерів мінімальна, що важливо для людей з серцево-судинними захворюваннями, після важкої хвороби, у літньому віці.

Правильно підібрана поза може допомогти вирішити психологічні проблеми, зокрема, коли жінка володіє владними, деспотичними рисами характеру, прагне до лідерства в сім'ї, - у цих випадках статевий акт у позиції «жінка зверху» у всіх його варіантах, що дозволяє жінці домінувати, так як вся активність належить їй, а активність партнера мінімальна. Реалізувавши таким чином свою потребу до лідерства, жінка позбавляється від прагнення придушувати чоловіка у звичайних життєвих ситуаціях.

Зміна позиції статевого акту є однією з відмінних рис людської сексуальної життя від злягання тварин.

Постійний пошук партнерами оптимальної пози для статевого зносини сам по собі надає пікантності і екстаз при заняттях любов'ю.

Під час попереднього етапу еротичних ласк і самого статевого акту партнерам потрібно використовувати лише ті позиції, які приємні обом і ні для кого не принизливі.

Чоловікам слід знати, що далеко не всі жінки можуть сказати партнерові, що вони незадоволені якою-небудь позою або одноманітністю статевих зносин. Якщо чоловікові подобається якась певна поза, то це не значить, що він повинен використовувати тільки її, навіть якщо його партнерка мовчить і нічим не показує свого невдоволення.

Якщо їх відносини доверительны і розкуті, то партнер може запропонувати жінці спробувати нові позиції або сам проявляти ініціативу, якщо жінка не заперечує. Але це не означає, що з тілом жінки потрібно звертатися, як з ганчір'яній лялькою, змушуючи її приймати незручні чудернацькі пози лише для того, щоб продемонструвати свою «сексуальну ерудицію» і великий досвід.

Буває і так, що техніці статевого акту надається першорядне значення, а сам він перетворюється в подобу спортивного змагання. Наприклад, коли партнер, начитавшись стародавніх або сучасних посібників по техніці статевого зносини, починає практикувати коїтус в незвичайних екзотичних позиціях, в яких незручно ні йому самому, ні партнерці, і обидва не отримують задоволення.

У багатьох посібниках, де наводяться різні мальовничі і часом досить складні пози для статевого акту, не акцентується, що кожна пара повинна підходити до неї творчо, використовуючи всю силу своєї уяви, але адаптуючи їх для себе, вибираючи тільки ті, які зручні обом партнерам.

У звичайному житті люблячої парі слід імпровізувати і самим експериментувати з позами. Важко уявити, що подружжя візьмуть в спальню книгу і по ній пробувати ту чи іншу позицію. Це може образити одного з партнерів і навіть викликати охолодження, якщо він психологічно не готовий до цього.

Крім того, далеко не всі можуть в точності відтворити рекомендовані пози за малюнками або їх описів. Якщо партнери будуть заглядати в керівництво, щоб правильно розташувати свої руки, ноги і корпус тіла, то це позбавить секс всій його романтики і зведе до механічного процесу.

Спроба механічно скопіювати пози з керівництв по сексуальній техніці може призвести до збентеження, розчарування і навіть до комічних ситуацій. На цю тему є гумористична мініатюра Юхима Шифріна, в якій подружжя, які не знають азів сексу, намагалися «випробувати неземне блаженство» і «пізнати радості сексу» по одному із східних посібників, використовуючи немислимі пози.

Якщо ініціатором зміни позицій є партнер, то він повинен заздалегідь підготуватися, вивчивши ці пози і показати партнерці, не посилаючись на прочитане в книжці, щоб не образити і не збентежити її механічним копіюванням рекомендованої в керівництві пози. Якщо партнерка сором'язлива, то чим менше слів і команд, як вона повинна лягти, тим краще. Все можна показати і без слів.

Жодна книга не може порекомендувати ідеально відповідні пози для будь-якої пари. Неможливо знайти дві пари, повністю однакові по статурі - будовою свого тіла і його пропорцій, ваги, зросту, а також розмірами геніталій.

У главі про анатомії статевих органів не дарма настільки докладно описані відмінності в статевих органах у різних людей. Особливо багато відмінностей в будові геніталій у жінок - десятки параметрів, поєднання яких дозволяє гінекологів говорити, що знайти двох абсолютно однакових жінок дуже складно. А вже тим більше поєднання параметрів чоловічих і жіночих геніталій може бути настільки різноманітною, що знайти дві абсолютно однакові пари просто неможливо.

Описані тут пози потрібно розцінювати лише як основу, підказку, відправну точку для усунення будь-яких труднощів в сексуальне життя партнерів.

А далі партнери вже самі мали постійно експериментувати, відкривати для себе нові позиції і підібрати кілька найбільш оптимальних поз і чергувати їх. Подружжя з фантазією можуть винайти десятки позицій на основі тих, що пропонуються нижче.

Якщо ви підібрали декілька відповідних поз, в яких ваші відчуття найбільш приємні, і якщо ви обидва досягаєте в цих позиціях задоволення, то практикуйте їх як основні, а інші можна використовувати лише для різноманітності, щоб оживити чуттєвість. А якщо одному із партнерів добре в одній позиції, а іншому - в інший, то за основу слід взяти ті, які оптимальні для обох, а час від часу використовувати більш сприятливу для кожного з партнерів.

Часта зміна поз важлива ще й тому, що заняття любов'ю не будуть втрачати свою привабливість через повторень однієї і тієї ж пози, і це дозволяє урізноманітнити сексуальне життя.

У книзі відомого латиського сексолога Яніса Залитаса «Еротизації шлюбного життя сексотерапия», яку рекомендується прочитати всім дорослим людям, а також молодим людям перед вступом у шлюб, описані найбільш прийнятні позу для статевого акту. Книга вийшла у Ризі в 1992 році, знайти її важко, тому наведу рекомендації доктора Залитиса.

Рекомендуються 6 основних поз:

  1. Чоловік зверху.
  2. Чоловік знизу.
  3. Бічна позиція.
  4. Чоловік ззаду.
  5. Сидячи і стоячи обличчям до партнера.
  6. Перехресні позиції.

Ті пози, в яких партнери розташовуються обличчям один до одного, називаються людськими. Але це не означає, що інші пози неприпустимі. Це просто історична назва, яка не несе жодного негативного змісту.

Традиційна поза - жінка лежить знизу, чоловік лежить зверху.

Сексологи називають її також норма-позою або позою королеви Вікторії. Вона була рекомендована саме нею як єдино прийнятна «людська» поза (очевидно, на відміну від колінно-ліктьовий, в якій відбувається спарювання інших ссавців), тому отримала її ім'я.

У цій позі сексуальне напруга направлено на передню стінку піхви і задній звід. Позиція незручна для багатьох жінок, у яких головною ерогенною зоною є клітор, так як статевий член його не стосується, а рукою партнер здійснювати стимуляцію не може. У цій позиції лідером почувається чоловік.

Всі варіанти норма-пози підходять для пролонгованого статевого акту. Крім фрикцій чоловіки, в статевому акті може брати участь і жінка - не тільки рухами, а й з допомогою стискання і розслаблення м'язів піхви, оргазмічної манжетки, м'язів стегон і живота - це прискорює оргазм жінки.

Ця поза не рекомендується чоловіків з маленьким пенісом, крім того, вона не рятує жінку від надмірно довгого статевого члена.

Варіанти традиційної пози: щоб посилити обопільну насолоду, жінка може звести ноги разом або схрестити їх. Це дає можливість стискати член партнера і власний клітор м'язами стегон.

Другий варіант цієї пози - під поперек жінка може підкласти подушку або валик.

Третій варіант - жінка підкладає подушку або валик під поперек, піднімає ноги і притискає ступні до попереку партнера, а руки кладе йому на спину або на стегна. При цьому вона може з допомогою рук, ніг і рухів тулуба активно брати участь в статевому акті, визначаючи потрібний темп фрикций для досягнення оргазму. Така поза необхідна, якщо найбільш сильна ерогенна зона знаходиться в глибині піхви і шийки матки, а також при певному нахилі статевої трубки.

Четвертий варіант - позиція для узгодження ритму рухів - від традиційної відрізняється тим, що жінка кладе зігнуті ноги на поперек партнера, а валик під крижі (а не під поперек, як у попередніх двох варіантах). За рахунок цього пеніс буде дратувати передню стінку піхви, яка дуже чутлива. Шийка матки отримує достатньо стимуляції. Оскільки клітор в цій позі дратується слабо, то в прелюдії йому приділяється особлива увага.

Лідерство у чоловіка, він повністю керує актом.

Ця поза хороша, якщо у чоловіка дуже маленький статевий член.

Хороша для жінок з широкою лобкової кісткою і з «гострим краєм».

Поза допомагає наступити вагітності у жінки.

Недолік її в тому, що жінка мало чим може допомогти чоловікові, тому що їй не можна задіяти м'язи стегон і промежини.

Поза «жінка зверху».

Варіантів її багато. Жінка зверху може бути в позиції «сидячи» і «лежачи».

У всіх варіантах лідерство у жінки, вона керує ритмом фрикцій, діє м'язами піхви, оргазмічної манжетки, стегон.

Перший варіант - поза «маленької Віри» (названа за однойменним фільмом). Чоловік лежить, жінка сидить на ньому обличчям до партнера, охопивши гомілками тіло чоловіка, підводячись або злегка похитуючись вперед-назад.

Другий варіант - жінка сидить над партнером навпочіпки, підводячись і опускаючись.

В обох випадках жінка повинна використовувати мускулатуру піхви і оргазмічної манжетки, підводячись і стискаючи її, як би намагаючись не випускає з себе статевий член.

Ці пози, а також поза «вершниці», мають психологічне значення - вони гарні для жінок, які прагнуть домінувати над чоловіком. Лідерство під час статевого акту дозволяє їм більш уступчиво вести себе в звичайному житті. Жінка може прискорити статевий акт або уповільнити його, якщо хоче.

Ця поза - одна з найбільш оптимальних для пролонгації статевого зносини. Для того, щоб продовжити в цих позах статевий акт і відстрочити еякуляцію чоловіка, поки партнерка не буде задоволена, при наближенні оргазму чоловік повинен їй про це сказати або подати сигнал. Партнерка звільняється від пеніса чоловіка, сідає на стегна і клацає пальцями на його член до невеликого болю в ньому, після цього оргазм у партнера відсунеться (техніка здавлювання Мастерса і Джонсон, описана в главі про пролонгованому статевому акті). Прийом можна повторити кілька разів, поки не насолодитися партнерка.

Це найбільш важливі пози, використовувані в сексотерапії для усунення статевого безсилля чоловіка і подовження статевого акту, якщо у чоловіка прискорена еякуляція.

При цих позах вдається ввести в піхву слабоэрегированный статевий член чоловіка, щоб потім викликати ерекцію під час рухів жінки.

Позитивним є і те, що партнер має можливість милуватися оголеним тіло партнерки, її грудьми, бачити її обличчя, на якому відображаються її еротичні переживання. Коли вона піднімається, він може бачити її геніталії і взаємодія статевих органів, і все це його ще більше збуджує.

Поза незамінна для чоловіків, повільно досягають порушення, з відстроченим оргазмом. За час, який необхідно партнеру для досягнення піку насолоди, встигає отримати задоволення і партнерка, або оргазм у неї настає раніше, якщо вона сама прискорює свої рухи і скорочення м'язів оргазмічної манжетки.

Можна поставити дзеркало за головою партнера, і тоді жінка теж бачить зіткнення статевих органів під час коїтусу.

Крім того, в цих позах партнер або партнерка сама мають можливість надавати стимуляцію клітора з допомогою руки, пальці або вібратора.

Ці пози незамінні для чоловіків, яким противопоказанна фізичне навантаження. Вони підходять для тих пар, де чоловік страждає серцево-судинними захворюваннями, так як від нього не вимагається фізичної напруги, а також якщо чоловік значно старше дружини і вже не так активний.

В сім'ях, які практикують ці позиції, немає фригідних жінок, так як холодна жінка не буде використовувати ці пози, де всі зусилля доводиться робити їй самій, вона віддасть перевагу традиційну, де лідер - чоловік, а її пасивна роль.

Ці позиції складні, якщо вхід у піхву жінки знаходиться низько, тобто, ближче до анусу (заднього проходу), а також якщо жінка огрядна або недосвідчена.

Якщо жінці складно самій здійснювати фрикції або у неї ще немає досвіду, то чоловік може їй допомогти, зустрічаючи її рух на півдорозі, або ж він може натискати на неї або піднімати її, поклавши руки їй на стегна або на талію в залежності від її росту.

Не люблять ці позиції жінки з негарною фігурою - занадто худі з розвиненою грудьми або навпаки, дуже повні з деформованою фігурою і занадто великими грудьми. Таким жінкам можна порекомендувати позицію «жінка зверху лежачи».

У позиції «жінка зверху» можна перейти з традиційною і чергувати їх протягом статевого акту, якщо партнери цього хочуть.

Третій варіант - поза «вершниці» - жінка сидить зверху, спиною до обличчя чоловіка.

Плюси - майже ті ж, як і в попередніх варіантах, крім того, що партнер не бачить груди і обличчя жінки, зате бачить її спину і сідниці. Крім того, він не може стимулювати клітор, але його може стимулювати сама партнерка, одночасно пестячи геніталії чоловіка. При використанні вібратора можлива одночасна стимуляція клітора і пеніса.

Щоб партнер міг бачити все оголене тіло жінки, в його ногах можна поставити дзеркало.

Четвертий варіант - «жінка зверху лежачи».

Тут руху партнерки більш обмежені, і багато позитивні якості попереднього варіанту губляться. Більш детально вона описана в главі про дао любові.

Ця позиція рекомендується жінкам, що прагнуть до лідерства, якщо у них з якихось причин немає можливості практикувати позу «жінка зверху сидячи», наприклад, огрядна фігура, фізичні недоліки, відсутність досвіду, негарна груди, немолодий вік і відповідно, знижена активність, та інші.

Вона може використовуватися як проміжна, якщо жінка втомилася. В положенні «лежачи» жінка може плавно перейти з пози «жінка зверху сидячи», не розриваючи контакту статевих органів з партнером, щоб уникнути ризику втрати ерекції чоловіком, - спочатку жінка лягає грудьми на чоловіка і може здійснювати рухи в такій позиції, а потім повільно випрямляє ноги і далі може здійснювати коїтус в двох варіантах - щільно охопивши ногами стегна партнера або навпаки, зсунувши ноги і помістивши їх між ногами чоловіка.

Позиція «ззаду» - теж має багато варіантів.

Перший варіант - жінка рачки (колінно-ліктьове положення або жінка спирається не на лікті, а на долоні, або лягає грудьми на ліжко).

Деякі жінки тільки у цій позиції здатні дійти до оргазму, якщо ерогенною зоною є задня стінка піхви і анус (задній прохід), а також якщо блукаюча ерогенна зона знаходиться між лопатками, і під час статевого акту партнер повинен її цілувати.

Ця поза сприяє настанню вагітності при деяких особливості анатомічної будови статевих органів жінки, наприклад, при загині матки назад. Крім того, ця поза перешкоджає витіканню сперми після коїтусу, що теж важливо для настання вагітності.

Перевага цієї позиції і в тому, що придатки матки і всі органи черевної порожнини зміщуються вперед, і жінка не відчуває болю під час коїтусу, якщо у неї запалення придатків.

Перевагою цієї пози є і те, що чоловік може вільно здійснювати стимуляцію клітора.

Чоловікові ця поза приємна тому, що він може бачити сідниці жінки, які впливають як релізера, посилюючи його порушення. Груди, сідниці і статеві органи жінки - найбільш сильні релізери.

Другий варіант - жінка стоїть на краю ліжка на колінах, а чоловік стоїть на підлозі.

Плюси ті ж, що і в першому варіанті. Поза зручна для чоловіка.

Третій варіант - чоловік лежить на жінці ззаду, його ноги між її розсунутих ніг. Позиція не дуже зручна, так як важко утримати статевий член у піхву. Рекомендується підкласти валик під живіт жінки.

Жінці вона мало цікава, так як чоловік може пестити тільки її спину, але не інші ерогенні зони. Можна використовувати її для різноманітності.

Четвертий варіант - той же, що і другий, але жінка може зрушити ноги.

П'ятий варіант - чоловік кладе руку жінці під живіт або на клітор і стимулює його.

Шостий варіант - жінка спирається про який-небудь предмет (меблі, стіну) злегка або сильно нахиляє верхню частину корпусу, а чоловік стоїть і вводить пеніс у піхву ззаду.

Плюсом цієї пози є те, що статевий акт може здійснюватися в невеликому просторі, наприклад, у ванній кімнаті і навіть в туалеті, якщо партнери не мають своєї кімнати (наприклад, живуть в одній кімнаті з дітьми). Партнери можуть бути навіть повністю роздягнені, якщо використовують «швидкий секс» в одязі.

Позитивним є і те, що партнер може стимулювати клітор.

Позиції лежачи на боці.

Ці позиції хороші тим, що не вимагають багато зусиль від партнерів, ні один із партнерів не тисне вагою свого тіла на тіло іншого. Рекомендується під час вагітності жінки або якщо хтось з партнерів нещодавно був хворий і ослаблений або страждає серцево-судинним захворюванням.

У цій позиції жінка має можливість задіяти м'язи стегон, піхви і оргазмічної манжетки. Чоловік має можливість глибоко проникати в піхву жінки, що важливо, якщо ерогенні зони знаходяться глибоко в піхву і в шийці матки.

Гарна ще й тим, що партнер може здійснювати стимуляцію клітора рукою. Блукаюча ерогенна зона у партнерки може бути в області стоп, тоді партнер має можливість стимулювати їх.

Варіантів у цієї пози багато - обличчям до обличчя, ноги жінки зрушені і витягнуті, щоб ефективно задіяти всі три групи м'язів, або нога зігнута і утримується партнером або кладеться на партнера, а також - чоловік ззаду партнерки.

Варіант - жінка має верхню частину тіла під кутом 45 градусів до партнера.

Варіант - голови партнерів знаходяться в протилежних сторонах.

Поза сидячи.

Вони гарні для чоловіків зі слабкою ерекцією. У позиції сидячи статевий акт може здійснюватися на підлозі , на краю ванни, на стільці, низькому пуфі. Різноманітні варіанти в залежності від того, на чому сидить чоловік або жінка.

У позиції лицем до лиця стимулюється передня стінка піхви, яка у більшість жінок більш збудлива, ніж задня.

У більшості варіантів статевий член глибоко у піхву не проникає, тому зручна для пар, де пеніс, довший піхви жінки більше, ніж на 3-4 сантиметри.

Якщо параметри геніталій партнерів оптимальні, то для більш глибокого проникнення пеніса жінка може відкинутися назад, що трохи нагадує позу «маленької Віри», але не вимагає від жінки такої напруги, як у позиції «жінка зверху сидячи».

Якщо жінка хоче задіяти раніше зазначені три групи м'язів для посилення свого збудження, то вона повинна сидіти між ніг чоловіка із зімкнутими ногами.

Зручні для тих подружжя, які живуть в одній кімнаті з дітьми або батьками. Вони можуть усамітнитися у ванній.

Перший варіант - жінка сидить, зігнувши ноги і поставивши ступні на краю пуфа, чоловік стоїть на колінах між її ніг.

Другий варіант - те ж, але жінка охоплює ногами партнера за поперек.

Третій варіант - жінка сидить на дуже низькому пуфі, ноги на підлозі, партнер між її ніг, його гомілки на підлозі.

Четвертий варіант - чоловік сидить жінка сидить до нього особою (цей варіант більш детально буде описано далі).

П'ятий варіант - чоловік сидить на підлозі, витягнувши ноги вперед, обличчям до спини партнерки, партнерка до нього спиною, її гомілки паралельно підлозі, ногами охоплює ноги партнера.

Поза стоячи

Досить важкі, але їх перевага в тому, що статевий акт може здійснюватися, коли подружжя повністю роздягнені. Наприклад, бажання охопило їх раптово, коли вони вже готові, щоб йти в гості чи в театр, а привабливість дружини у вечірньому платті і подання її тіла під сукнею так розпалює чоловіка, що він не в силах з собою впоратися. Це один з варіантів «швидкого сексу», про який ви прочитаєте далі. «Швидкий секс» в одязі розвиває уяву чоловіка, і коли його дружина в тому ж вечірній сукні йде по фойє театру, він представляє її оголене тіло під сукнею і свої недавні відчуття. Це розбурхує кров, а виразний погляд хвилює і його дружину, і повернувшись увечері, подружжя можуть здійснити свої бажання вже з допомогою «повільного сексу».

Статевий акт в одязі, повністю або частково, незамінний і в тих випадках, коли в одного з подружжя є дефект тіла, наприклад, шрам після операції, у жінки видалено груди.

Перший варіант - обидва партнери стоять лицем до лиця, злегка відкинувшись корпусом тіла назад.

Другий варіант - чоловік стоїть, тримаючи партнерку за стегна або сідниці, жінка обхоплює зігнутими ногами його тіло.

До позиціях «стоячи» відноситься і статевий акт у воді. Але це можливо тільки в тих випадках, коли водойма екологічно чистий, так як під час коїтусу вода потрапляє в піхву жінки, і якщо вода брудна, у жінки може розвинутися запалення. Чиста морська вода надає лікувальну дію.

Жінка тримається руками за плечі партнера, відкидаючи корпус назад. Занурена у воду жінка набуває невагомість, і чоловікові легше утримувати її за стегна і рухати в ритмі фрикцій.

Перехресні позиції

В них тіла партнерів розташовуються перпендикулярно один одному або кілька похило (осі тел перехрещуються).

Перший варіант - поза хрестом - жінка лежить на спині, ноги зігнуті в колінах і розсунуті. Партнер стоїть на колінах між її ніг, на ліжку.

Другий варіант - жінка лягає з піднятими ногами на низький диван, щоб її таз знаходився на краю його, чоловік на колінах навпаки. Коли застосовувати цю позу, сказано далі.

Плюси цієї пози - тут сексуальне напруга направлено на клітор, який чоловік може стимулювати під час акту рукою або вібратором. Сексуальне напруга в піхву можна регулювати подушкою, підкладеною під поперек або під крижі, в залежності від того, на яку стінку піхви - передню або задню - бажано направити стимуляцію під час фрикцій.

Лікувальний варіант - жінка лежить на спині, одна нога піднята і лежить на плечі партнера, він на колінах. Рекомендується при запаленні одного яєчника у жінок. У цьому випадку жінка піднімає іншу ногу, наприклад, якщо у неї болі зліва, то вона піднімає праву ногу, при цьому напруга направляється праворуч, тому больових відчуттів в лівій стороні буде менше. Ті ж самі рекомендації щодо стимуляції клітора.

В залежності від топографічної анатомії статевих органів жінок М.Кинесса дає наступні рекомендації кращих поз для статевих зносин:

Статева щілина високо («королівка») - зносини традиційним способом, тобто, чоловік зверху, жінка знизу, - недостатньо ефективно. Рекомендуються інші способи зносини на боці або жінка нагорі. Колінно-ліктьовий спосіб абсолютно неефективний.

Статева щілина низько («сиповка») - статеве традиційним способом малопридатне, оскільки чоловік навіть з довгим членом проникає в піхву лише наполовину. У цьому випадку жінка найчастіше звинувачує чоловіка, що у нього маленький член, хоча з іншою жінкою, наприклад, має «ладку», йому добре.

Рекомендуються наступні способи: колінно-ліктьовий, при якому пеніс вільно входить у піхву. Слід пам'ятати, що сама по собі колінно-ліктьова поза не дасть жінці відчуття оргазму, якщо при цьому партнер не проводить стимуляцію клітора.

Поза «по-офіцерськи» - жінка лежить на спині, а ноги піднімає вгору і кладе чоловікові на плечі. Вона називається так тому, що ноги жінки лежать на плечах чоловіка, як погони. В цей позі ті ж рекомендації щодо стимуляції клітора.

Його різновид: жінка лежить поперек ліжка або на низькому дивані, надавши нахил тазу вниз з допомогою подушечки, підкладеною під таз, ноги взяті в руки, чоловік стоїть біля ліжка на колінах, руху обох партнерів назустріч один одному. Плюс стимуляція клітора.

Ще один спосіб - жінка сідає на статевий член лежачого чоловіка і злегка нахилившись, спирається на ложі витягнутими руками, за час статевого акту пружинить ногами і насуває піхву пеніс чоловіка.

Інший спосіб - жінка лягає животом вниз, злегка виставляючи таз, чоловік лягає зверху. Жінка повинна бути активною, здійснюючи руху назустріч чоловікові.

При центральному положенні статевої щілини («ладушка») - годяться будь-які засоби. Можна урізноманітнити звичайні пози:

Жінка сідає на коліна партнера обличчям до нього. Чоловік сидить на краю стільця або ліжка, при цьому піхву як би надівається на член - щільно, до великих статевих губ. Найменший рух ніжно лоскоче шийку матки і приводять жінку в екстаз. Це єдиний спосіб найтіснішого контакту статевих органів чоловіка і жінки, і зіткнення головки пеніса з шийкою матки приносить найвищу насолоду як чоловікові, так і жінці.

Гі де Мопассан називав цей спосіб зносини «солодкої скачкою удвох».

Жінкам варто навчитися спрямовувати пеніс на шийку матки, інакше він буде впиратися у піхвовий звід, не приносячи нічого, крім болю.

Сексопатологи вважають цей спосіб зносини одним з найбільш фізіологічно правильних і багатих відчуттями.

Наведені позиції можуть використовувати люди з широким діапазоном прийнятності, не скуті забобонами і комплексами, часто не добирають прекрасною наготи свого тіла. Вони можуть дати багато для зміцнення уз шлюбу, не дозволяючи інтимних стосунків перетворитися на «виконання подружнього боргу», даючи простір уяві і дозволяючи уникнути багатьох перешкод у сексуальних відносинах.

Г.Селье пише: «Стеснительное придушення природних бажань, від яких все одно не позбутися, особливо, якщо ці бажання нікому не шкодять, - викликає почуття провини і психологічний стрес».

Люди, виховані на пуританських або святенницьких принципах, з невеликим діапазоном прийнятності сексуальних ігор, що використовують з сором'язливості лише традиційну, норма-позу, придушуючи в собі природні бажання, самі створюють основу для стресів і внутрішнього розладу. Найголовніше, чоловіки повинні знати, що традиційна норма-поза, яку найчастіше одноманітно практикують багато подружні пари протягом багатьох років, - одна з найбільш несприятливих для жінки, а крім того, не підходить і багатьом чоловікам.

На початкових етапах подружніх стосунків, коли жінка ще не втратила сором'язливості (деякі жінки не можуть позбутися від неї навіть після багатьох років шлюбу), чоловік не повинен відразу вимагати, щоб вона була повністю оголена, дозволивши їй залишатися в нічній сорочці або піжамної куртки. З часом вона звикне і стане більш розкутою, так як при зміні позицій повністю приховати своє тіло їй не вдасться, і це вже не буде її так бентежити.

Збереження частини одягу на партнерці може бути навіть приваблива для партнера, так як загальновідомо, що повна нагота - асексуальне. На жінці завжди має бути щось, що чоловікові хотілося б зняти. Частина одягу, що прикриває тіло коханої, ще більше хвилює чоловіка, збуджуючи його уяву.

Чоловікам слід знати, що жінки більш консервативні відносно поз, якщо їм добре у певній позі. Часта і різка зміна позицій статевого акту може викликати у партнерки негативне ставлення, оскільки руйнує стереотип. Чоловіки завжди більше прагнуть новизни, ніж жінки, які вважають, що «від добра не шукають».

Сексолог Я.Залитис рекомендує переходити до нової позі дуже обережно і дбайливо, майже як в першу шлюбну ніч. Це має значення в тих випадках, якщо партнерці подобається якась постійна позиція, а чоловікові хочеться новизни. Буває, що нова позиція спочатку не подобається, а потім партнери розуміють її перевага перед колишніми.

Хоча пересичення в шлюбі відбувається не тільки з-за одноманітності пози, - у цьому беруть участь багато факторів, але в самій зміні позиції статевого акту вже закладені еротичні мотиви, які можуть внести свіжість у інтимне життя, викликати бажання поліпшити відносини між партнерами, а в цілому - позитивно позначитися на шлюб. Якщо подружжя духовно дуже близькі, то зміна пози дасть можливість для нових переживань і можливості дізнатися партнера з несподіваного боку, і сімейні будні не означають у таких пар буденні відносини.

Крім того, зміна позиції необхідна при тривалій подружнього життя, коли з віком, у другій половині життя, сексуальна активність чоловіка все більше знижується, а дружина досягає піку своєї сексуальності. У цих випадках позиції «жінка зверху» та інші, де найбільш активна жінка, - просто незамінні.

У виборі пози повинні враховуватися інтереси обох партнерів. Якщо одному вона подобається, а іншого з якихось міркувань не влаштовує, то треба шукати іншу, яка влаштовувала б обох.

В незручній позиції чоловік не зможе здійснювати пролонгований статевий акт, не може використовувати різні типи фрикцій, які дозволять не тільки продовжити коїтус, але дати найбільші відчуття обом партнерам.

Хибною є думка, що чоловік і жінка автоматично опиняться в найкращій позиції, якщо у них немає досвіду.

Навіть мали в минулому чималий сексуальний досвід чоловіки й жінки, опинившись разом вперше, не зможуть обрати оптимальну позу. Якщо чоловік знає параметри свого ерегованого пеніса, то він не може знати параметри геніталій його нової сексуальної партнерки. А від цього багато залежить, не тільки для жінки, але і для партнера.

Їм потрібно чимало часу, щоб звикнути до тіл один одного. Але і знайшовши оптимальні позиції, вони зможуть відкривати для себе все кращі і кращі пози, якщо будуть постійно експериментувати.

Тому ті чоловіки і жінки, які часто міняють партнерів - найчастіше погані коханці, які кількістю любовних зв'язків підміняють якість сексуального життя. За одне або кілька любовних побачень жоден, навіть досвідчений коханець не може випробувати всі позиції статевого акту. Довгий список любовних «перемог» таких «серцеїдів» - аж ніяк не гідність, а свідчення того, що вони нездатні до високої техніці сексу, не задовольняють свою партнерку (або партнера) і самі залишаються незадоволеними. Людина, який задоволений сексуальними відносинами з партнеркою (або партнером) не буде шукати нових любовних пригод.

Безумовно, механічна зміна позицій, якщо між подружжям немає любові і духовної близькості, якщо жінка постійно залишається незадоволеною, - нічого не дасть. Ніякі технічні нюанси не зможуть захопити жінку, якщо партнер їй неприємний, якщо вона відчуває відразу до сексу, якщо між подружжям немає щирості, доброзичливості, ніжності і теплоти. Подружжя, які добре знають один одного, інстинктивно відчувають найменші зміни у своїх взаємовідносинах, і здатні своєю увагою і ніжністю відновити сімейну гармонію.

Тому не варто переоцінювати значення поз статевого акту. Є подружжя, які прекрасно себе почувають в одній позі, так як саме в ній повнота їх відчуттів максимальна.

Головне в інтимному житті - це сексуальна гармонія. А в якій позі обоє досягають оргазму, якщо він є постійним супутником кожного статевого акту, - не має ніякого значення.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua