← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як задовольнити жінку: стимуляція клітора

версія для друку

Глава 6. СЕКСУАЛЬНА ГАРМОНІЯ

Як задовольнити жінку

стимуляція клітора, пози для стимуляції клітора, оральна стимуляція клітораСексуальна гармонія - це статеве життя, що доставляє задоволення обом партнерам.

Щасливі ті сучасні пари, які ставляться до своєї сексуального життя з партнером як засобу дати і отримати найвищу насолоду, з якими незрівнянно жодне інше відчуття. І ця здатність і можливість дарувати радість володіння коханій людині - одна з вищих форм людських взаємин.

В давньоіндійському трактаті «Гілки персика» сказано, що немає нічого на світі прекраснішого хтивості. Згідно з давньоіндійським і зі старокитайським вчень про кохання від чоловіка вимагалось при кожному статевому акті забезпечувати максимальну насолоду дружини.

Давньокитайська філософія дао любові характеризується трьома основними поняттями:

Перше полягає в тому, що чоловік повинен знайти правильний порядок еякуляції у відповідності зі своїм віком і фізичним станом. Це має посилити його так, що він зможе займатися любов'ю, як тільки це відповідає бажанням його партнерки, і продовжувати заняття любов'ю так довго, як потрібно для досягнення партнеркою повного задоволення.

Друге полягає в тому, що еякуляція, особливо неконтрольована еякуляція, - не самий экстатичный момент для чоловіків. Знаючи це, чоловік здатний відкрити багато хто інші, більш приємні радості сексу. І разом з тим, це полегшує для нього контроль за сім'явипорскуванням.

Третє поняття - важливість задоволення жінки.

Ці три поняття складають основу давньокитайської філософії любові. Вона не тільки допомогла займатися любов'ю настільки довго і часто, як хотілося самим партнерам, але дала стародавнього Китаю сексуальну свободу і природність. Даоси вважали, що сексуальна гармонія призводить до єднання людини з нескінченними силами природи, створюючи це єдність з допомогою союзу чоловіка і жінки.

«Ні медицина, ні їжа, ні духовний порятунок не можуть продовжити життя людини, якщо він ніколи не розумів і не практикував дао любові», - писав Пен Zu.

На думку сексологів, в статевому акті повинно бути не тільки фізичне задоволення, але присутні і естетичне почуття любові. І тоді статевий акт стане більш витонченим.

Але це не означає, що статеві зносини буде позбавлене хтивості, як раз навпаки, це дозволить партнерам при інтимній близькості відчувати не тільки фізичний, але й духовний оргазм - вищий ступінь людського насолоди.

Людина, яка придбає здатність саме так ставитися до інтимного життя, стане носієм високої культури сексу. Його статева енергія буде розтрачувати не тільки для одного лише фізичного задоволення, а створить поетичне ставлення до статевої любові, де домінуватиме її естетичний і психологічний аспект.

Часом, еротика навіть не потребує слів. Захват володіння, щастя дати насолоду так переповнюють людину, що не треба ніяких слів. Ось уривок з оповідання знаменитої американської письменниці А.Нин «Втікачка»:

«Бажання виникло раптово, несамовито. Він притягнув Жанет до себе і відчув її тіло крізь тонке плаття. П'єр поцілував її в губи, і це їй сподобалося. Він підняв поділ її сукні, подивився на ноги, схопив нижче круглі підв'язки. Вид напівспущених панчіх, крихітних трусиків і маленького лона під пальцями порушив його. Він наповнився пристрасним бажанням взяти її, завдати їй, такої спраглої і вологою, біль, і тоді заштовхнув у неї свій фалос і відчув тісноту і вузькість. Він відчув захват. Як піхви, її вхід закрився навколо його фалоса м'яко й лагідно. Коли вона притулилася до нього, він вкрив її маленькі круглі сідниці своїми долонями і його палець торкнувся отвір. Вона прогнулася під його дотиком, але не видала жодного звуку. Він продовжував любити її...»

М.Кинесса вважає, що справжній чоловік зобов'язаний дотримуватися 5 заповідей:

по-перше, знати всі позиції, які дозволяють вводити статевий член у піхву максимально глибоко. Це дозволить жінці (звичайно, при відповідній ласки клітора) випробувати оргазм навіть при великій диспропорції статевих органів;

по-друге, йому повинні бути відомі два психологічних закону: закон притупляемости і закон новизни, полягають у тому, що всяке нове дія викликає більш сильну реакцію. Нова поза чи не випробувана ще ласка іноді можуть зробити більше, ніж партнери очікують;

по-третє, чоловік повинен досконало освоїти два види сексуальних пестощів: ласки на кліторі («грецькі ласки») і ласки на піхву і клітор («ласки Жофрея»). Для здійснення «ласк Жофрея» чоловік повинен освоїти різні механічні пристосування для збудження всього обсягу піхви.

по-четверте, чоловік повинен досконало оволодіти мистецтвом пролонгованої (тривалого) статевого акту, тобто, навчитися «відсувати еякуляцію», що дозволить жінці «добре усладиться».

по-п'яте, при кожному статевому акті чоловік повинен бачити, що пестить. При сексуальних пестощах статевий орган жінки повинен бути чітко видно (для цього слід передбачити деякий освітлення). Це буде сприяти статевого збудження чоловіки (до виду вульви жоден чоловік не залишиться байдужим), зробить ласки більш точними і ніжними, в чому зацікавлена кожна жінка. А коли це в її інтересах, то чоловік просто зобов'язаний домогтися цього, незважаючи на заперечення партнерки, яка буде висловлювати їх лише з міркувань сором'язливості.

Книга М.Кинессы користується величезною популярністю, тому всім чоловікам і жінкам варто прислухатися до порад такого досвідченого сексолога з величезним стажем роботи.

Сексолог Я.Залитис пише, що «тіло жінки не повинна бути об'єктом насолоди для чоловіка, а швидше навпаки - борг чоловіка доставити жінці задоволення. Хороший чоловік отримує ще більше насолоди від свідомості, що він доставив задоволення дружині». «В статевих відносинах існують свої закони хорошого тону. Досвідчений партнер ніколи не покаже свого нетерпіння. Він вважає статевий акт нагальною потребою, і лише у виняткових випадках дуже тактовно і тонко нагадає про це дружині. Культурна жінка вправі очікувати від чоловіка повного контролю над власною пристрастю і відкине грубу прелюдію з його боку. Навіть у спальні жінка може зажадати від чоловіка ввічливості.»

Сексуальний потяг і сексуальна гармонія мають величезне значення для підтримання любові, не дають їй затухати, навіть якщо шлюб тримається на одному лише сексуальний потяг.

Але найчастіше буває так, що справа не тільки в сексуальному потязі. Сексуальна гармонія подружжя створює певну емоційну атмосферу, надає відтінок інтимності їх відносин, а теплий емоційний клімат міжособистісних взаємин дозволяє їм легко миритися з недоліками один одного, поступатися і в дрібницях, і в головному, і вони добре ладнають в повсякденному житті.

Якщо обидва партнери здорові і психічно, і фізично, то вік або різниця у віці сексуального життя не перешкода. Чимало випадків, коли подружжя живе статевим життям до старості. І варто задуматися над тим, що ж утримала їх так довго в шлюбі. Не треба бути семи п'ядей у чолі, щоб здогадатися, що причиною тому - їх сексуальна гармонія.

Найважливіше, до чого повинен прагнути партнер, це повна гармонія і в почуттях, і у сексуальному потязі. Якщо немає почуття, то скоро зникає і сексуальне тяжіння до жінки. А для завершення гармонії після коїтусу чоловік обов'язково повинен проявити ніжність, увагу та вдячність по відношенню до жінки, якщо він хоче, щоб в наступний раз вона з радістю відгукнулася на його бажання.

Для гармонійних сексуальних відносин чоловік не повинен нав'язувати партнерці фізичну близькість проти її бажання. Навряд чи такий «добровільне зґвалтування» може доставити йому задоволення. Такий примусовий статевий акт заради однієї лише фізичній розрядці схоже мастурбації.

Анатомічні параметри статевих органів партнерів мають досить відносне значення для досягнення сексуальної гармонії. Навіть жінки і чоловіки з чудовими анатомічними даними можуть обкрадати один одного при відсутності необхідної техніки статевого акту і його прелюдії.

Думка деяких жінок, що у них не виходить сексуальної гармонії з партнером із-за того, що у нього занадто короткий статевий член, - глибока помилка.

Насправді проблема не в цьому - проблема в тому, що партнер не вмів попередніх ласках, не приділяє належної уваги прелюдії, не знає про значення ерогенних зон і не володіє технікою клиторных та інших ласк.

Якщо ви не совпадаете з партнером по анатомічним параметрами, і як би ви не експериментували з позами, потрібного ефекту досягти не вдається, не впадайте у відчай. Ніякої трагедії немає. Сексуальне задоволення може бути досягнуто і іншими способами. У світі інтимного життя існують спеціальні ласки, які дозволяють подолати будь-які диспропорції у розмірах статевих органів і дають чудовий оргазм. Вони описані в главі про еротичні пестощі.

Якщо партнери уміють пеститися, вважають сексологи, то відмінність у будові статевих органів не буде мати ніякого значення.

Знаменитий Казанова говорив, що не вміти пестити жінку - це гірше, ніж не вміти читати чи писати.

Підготовку до статевого акту сексологи називають прелюдією або увертюрою. Сексолог Яніс Залітіс каже, що підготовка повинна починатися з фази «Д» - від слова «духовність».

Головна роль у ній відводиться чоловікові, який повинен починати з емоційної підготовки жінки. Уважний і люблячий чоловік, як вважають багато сексологи, повинен починати готувати жінку до близькості, як тільки він приходить додому. Це і знаки уваги, і знання захоплень своєї дружини, її слабостей і бажань.

Звичайно, кожен день дарувати дружині букет квітів можуть не всі чоловіки, але це можна робити хоча б іноді, коли чоловік хоче її порадувати, почути слова подяки і налаштувати на ліричний лад. Ви думаєте, жінка буде заперечувати, якщо чоловік буде часто дарувати їй квіти? Не обов'язково дарувати розкішний букет троянд, якщо фінансові можливості цього не дозволяють, але один тюльпан, гвоздика або троянда, гілка бузку або черемхи, маленький букет фіалок або пролісків, гілка верби, - порадують жінку нітрохи не менше. Навіть куплений по дорозі журнал, який любить дружина, нова книга з її улюбленої серії, - це теж знаки уваги. А у відповідь чоловік отримає вдячний погляд, а вночі - ще велику подяку.

Музика діє на жінку емоційно, вона є релизером, тобто, має эротизирующим дією. Якщо чоловік налаштований на інтимний вечір з дружиною, то послухавши разом з нею музику, вони обидва налаштуються лірично.

Звичайно, якщо дружина на кухні миє посуд, а чоловік включить музику, - то ніякого ефекту він не доб'ється. Тому він повинен у цей вечір раніше звільнити жінку від господарських турбот, допомогти їй швидше з ними впоратися, щоб вона встигла відпочити і підготуватися до ночі. Якщо вона буде до 11 вечора прати або мити підлогу, то в цей вечір чоловік може не розраховувати на її розташування. Люблячий чоловік повинен запропонувати їй свою допомогу і умовити відкласти менш термінові справи на завтра. Звичайно, жодна поважаюча себе жінка не змусить чоловіка мити замість неї посуд або підлогу, але запропоновану допомогу оцінить з вдячністю і постарається сама закінчити всі справи раніше.

Якщо він приготує дружині ванну, то це теж буде сприйнята з вдячністю. Якщо він буде ніжний і турботливий, хоча б принесе їй халат і чисті рушники, доторкнеться, коли вона переодягається або оботрет її вологе тіло рушником, намажет кремом її тіло, - то це вже початок еротичної гри.

Найголовніше і таке просте правило, про який часто забувають чоловіки - жінки обожнюють компліменти. Ніколи ні одній жінці компліменти не набридають. Жінки від них просто розквітають, як квітка.

Тільки обмежені і «закомплексовані» чоловіки можуть думати, що компліментами жінку можна розпестити». Жінки з істеричними рисами характеру справді можуть прийняти компліменти як належне, але у них і без того висока зарозумілість і переоцінка власних достоїнств.

А нормальна жінка сприймає компліменти як знак ніжності та уваги чоловіка, вираз його прихильності і своєї сексуальної привабливості для нього. Ласкавих і ніжних слів для жінки ніколи не буває занадто багато.

Компліменти можуть мати і еротичний зміст, тим більше, якщо чоловік налаштований на близькість. Сказати жінці, як вона його хвилює, як приємно пахне її волосся або її шкіра, як вона приваблива і раніше хороша, яка в неї гарна груди - це словесна еротична ласка, яка здатна набагато більше збудити жінку і налаштувати на близькість, ніж обійми.

Якщо чоловік хоче близькості з жінкою, то, значить, вона його дійсно хвилює, тому такі компліменти навряд чи буде перебільшенням, а якщо чоловік і сам так думає, то чому не сказати про це коханій жінці?!

Недарма кажуть, що жінка любить вухами, а чоловік - очима. Чомусь другу частину цієї прислів'я чоловіки пам'ятають, а першу забувають.

Анатоль Франс говорив: «Немає магії сильніше, ніж магія слів». А знаменитий Дон Жуан вважав своєю першою заповіддю: «Улюбленої - сто компліментів в день!». І це значною мірою сприяло його успіху у жінок.

Для жінок слова ніжності і любові не менш важливі, ніж її фізичний доказ.

Сексологи вважають, що чим розумніша і інтелігентніше жінка, тим більше вона любить компліменти. Здавалося б, парадокс - розумна жінка і так знає собі ціну, навіщо їй потрібно чути підтвердження цього від чоловіка. Проте в цьому немає ніякого парадоксу з точки зору науки.

Сексолог Я.Залитис вважає слух - найсильнішою еротичної зоною жінки. Тобто, жінка відчуває від компліментів еротичне збудження, як чоловік при вигляді промайнула в вирізі блузки грудей жінки або її стегна в розрізі халата.

Так що, чоловіки, не забувайте і про цю важливу еротичної зоні жінки, пестячи її душу ніжними словами. Від таких слів жінка здатна набагато швидше налаштуватися на еротику, ніж від того, що чоловік без всякої підготовки підійде і почне гладити її груди, коли вона «до ніжностей» зовсім не розташована. А до компліментів будь-яка жінка розташована завжди. Після них і фізичні дотики будуть сприйматися зовсім по-іншому.

Якби чоловіки частіше говорили своїм дружинам про їх привабливість і красу, вони б допомогли їм зберегти свою чарівність і жіночність. А чим жінка чарівніший і жіночні, тим привабливіше для чоловіка.

Крім того, чим частіше чоловік каже дружині приємні слова, тим більше він сам у них вірить, оскільки є елемент самонавіювання. А чим більше він у них вірить, тим сильніше відчуває до неї потяг. Ось і виходить, що чоловік виграє в будь-якому випадку.

Про важливість підготовчого періоду говорять всі без винятку сексологи. Чим краще чоловік підготує жінку до статевого акту, тим більше він сам отримає від нього насолоди.

Сексолог Я.Залитис виділяє в підготовчому періоді дві частини: перша - створення душевного настрою і друга - збудження ерогенних зон - ласки губами, руками та іншими частинами тіла, які повинні тривати 20-50 хвилин, а іноді і більше.

Після створення емоційного настрою чоловік може перейти до другої частини увертюри. Якщо в чоловіка вистачило терпіння весь вечір пестити жінку поглядом і словами, впливаючи на її важливу ерогенну зону - слух, і в ліжку він не повинен бути нетерплячим. Нетерплячістю можна тільки зруйнувати еротичний настрій жінки.

Раніше вже наводилося фізіологічне обґрунтування більш повільного наростання сексуального збудження у жінок. Чоловік поряд з напівоголеною жінкою може збудитися вже через кілька десятків секунд, але жодна жінка не здатна збудитися. Можливо, палкі іспанки можуть, але як уже говорилося, темперамент залежить від клімату, а ми все ж таки живемо в холодній країні, і наші жінки не мають темпераментом южанок.

М.Кинесса вважає, що початком статевого акту слід вважати не зіткнення статевих органів, а стимуляцію ерогенних зон жінки. Як тільки партнер почав пестити губи і груди жінки - статевий акт почався. І чим майстерніше партнер, тим триваліша статевий акт.

Всі сексологи рекомендують партнерам насолоджуватися тими відчуттями, які дають взаємні ласки під час прелюдії і самого статевого акту, і не фіксуватися лише на кінцевому результаті - розрядки. Якщо людина думає тільки про досягнення оргазму і прагне тільки до розрядки, саме у таких людей виникають різні сексуальні порушення. Для люблячої пари сам по собі весь процес, починаючи з попередніх ласк - це вже насолода, а короткий оргазм означає кінець цього дивовижного єднання тіл і душ.

Як здійснювати еротичні ласки, докладно описано у відповідній главі. Починаються вони з верхньої частини тіла, вище талії, а після цього ласки поступово переходять на нижню частину тіла партнерки.

Чоловік повинен враховувати, що головний орган насолоди у більшості жінок - це клітор. Якщо практикується звичайний статевий акт, при якому немає зіткнення з клітором жінки, - швидше за все, вона не буде задоволена, якщо оргазм у неї клиторический.

Стимуляція клітора починається під час прелюдії. Відразу здійснювати прямий контакт з клітором не слід, якщо жінка не підготовлена попередніми ласками інших ерогенних зон.

Після погладжування і поцілунків великих і малих статевих губ, входу у піхву сексологи рекомендують здійснювати стимуляцію клітора непрямим шляхом, захопивши пальцями великі статеві губи і так проводити масаж, а потім перейти до безпосереднього дотику до клітора.

Найдієвіший спосіб - орально-клиторные ласки мовою і губами (кунілінгус), але якщо партнерка віддає перевагу іншому, наприклад, пальцем, рукою або вібратором, то чоловік повинен керуватися лише бажаннями і найвищими відчуттями.

Якщо жінка дуже темпераментна або оргазм у неї вагінальний, то клітор або іншу чутливу зону можна пестити тільки спочатку.

Як визначити, чи достатньо вже збуджена жінка, і можна вже закінчити любовну прелюдію і переходити до самого статевою зносинам? Звичайно, не по годинах. Тривалість періоду сексуальних пестощів наведено тільки для відомості, щоб чоловіки не забували про цієї найважливішої частини інтимних відносин, і щоб увертюра не обмежувалася кількома поцілунками і погладжуваннями.

Вказівки, за якими ознаками визначається достатню збудження жінки і готовність до статевого акту можна знайти у старокитайських трактатах, у книгах исцелителей-даосів.

У книзі «Дао любові» Чжан Чжунлань наводить наступні 10 вказівок, за яким чоловік може спостерігати бажання і задоволення жінки:

  1. Її руки обнімають його спину, нижня частина її тіла рухається. Це означає, що вона сильно збуджена.
  2. Її пахуче тіло стає млявим, кінцівки витягнуті і нерухомі, вона важко дихає через ніс. Це вказує, що вона хоче, щоб відновилися ласки.
  3. Вона розкриває долоні, щоб пограти з нефритовим молотом чоловіки і охоплює його. Це вказує, що вона бажає його.
  4. Її очі та брови тремтять, її голос видає гортанні звуки або грайливі слова. Це вказує, що вона сильно збуджена.
  5. Вона тримає двома руками свої ноги і широко розкриває свої нефритові ворота. Це вказує, що вона сильно насолоджується.
  6. Її язик висовується як у напівсонної або напівп'яною. Це вказує, що її органи вже бажають глибоких або дрібних ударів, і вона хоче, щоб вони вироблялися енергійно.
  7. Вона витягає свої ноги і пальці, намагаючись утримати його нефритовий молот всередині себе, але для неї не ясно, яким чином він задовольнить її потреба в поштовхах, в той же час вона щось тихо шепоче.
  8. Раптово вона отримує те, що хоче, і злегка повертає його за талію. Вона трохи потіє і в той же час сміється. Це вказує, що вона зовсім не хоче, щоб він кінчав, бо хоче більшого.
  9. Солодке почуття вже прийшло, і вона набуває все більшого задоволення; вона як і раніше міцно тримає його. Це вказує, що жінка все ще не повністю задоволена.
  10. Її тіло стало гарячим і вологим від поту, руки і ноги розслаблені. Це вказує, що вона задоволена до кона.

Даос Ну Синь пише, що хоча ознаки показують, що жінка сильно збуджена, чоловік повинен зберігати контроль над ситуацією без надзвичайної поспішності.

Коли дао любові було створено кілька тисяч років тому, воно розцінювалося як спілкування інь і ян, що підкреслює гармонію чоловічого і жіночого начала.

Ці вказівки стародавніх китайських даосів мають не тільки історичне значення, з них можна почерпнути чимало корисного.

Темпераментної партнерці потрібно менше часу на прелюдію, і вона сама проявить активність у прагненні з'єднатися, а менш темпераментний жінці потрібна тривала підготовка.

Досвідчений чоловік, який знає свою партнерку, її ерогенні зони, темперамент і час, необхідний для досягнення потрібного ступеня збудження, вже за її зміною дихання і поведінки, зволоженню і набрякання статевих органів зрозуміє, що пора переходити до статевою зносинам.

Якщо партнер недостатньо добре знає партнерку і її темперамент, то він повинен звертатися з нею під час прелюдії як з трудновозбудимой жінкою.

Тільки після того, як партнерка достатньо підготовлена до статевого акту, збуджена, залози виділили достатньо секрету для змащування піхви, а саме воно стало еластичним, - партнера можна приступати до самого статевою зносинам.

При певному будівель геніталій жінки (див. «мілка» в главі «Основи фізіології статевого життя»), коли клітор розташований близько до входу в піхві, і під час статевого акту здійснюється контакт клітора з статевим членом чоловіки, - додаткової стимуляції може і не знадобитися.

Але таке буває не завжди. Якщо клітор розташований високо, і пеніс під час статевого акту його не стосується, або тертя статевого члена про клітор недостатньо для досягнення жінкою оргазму, то чоловік повинен сам здійснювати цю необхідну стимуляцію, якщо він зацікавлений в тому, щоб партнерка відчула таку ж насолоду від статевого акту, як і він.

Якщо у жінки клиторический варіант оргазму, партнер ні в якому разі не повинен припиняти стимуляцію клітора під час статевого акту, вибравши для цього зручну позу.

Пози статевого акту повинні бути такими, щоб партнерові було зручно дотягуватися до клітора партнерки рукою, не виймаючи статевий член з піхви. Для цього зручні такі позиції - чоловік ззаду лежачи, жінка сидить на стегнах чоловіка спиною до нього, всі перехресні позиції, коли жінка лежить, а чоловік стоїть на колінах, поза «маленької Віри», колінно-ліктьове положення, жінка поперек дивана або ліжка, а чоловік на колінах і їх варіанти. Звідси випливає, що традиційна норма-поза - найбільш несприятлива для успішного статевого акту з-за неможливості стимуляції клітора партнерки, якщо він розташований високо, ближче до лобка.

При введеному в піхву статевому члені стимуляція клітора може здійснюватися пальцем чоловіка або вібратором. Жінка допомагає чоловікові своєю рукою, вказуючи чоловікові місце, спосіб, темп і інтенсивність стимуляції. Час від часу вона може проводити стимуляцію і самостійно.

Можна стимулювати область клітора і з допомогою лобкового горба партнера. Для цього прийнятні ті пози, при яких зіткнення статевих органів у цій області найбільш тісна. Статевий акт може початися в традиційній позі, в якій ноги жінки розсунуті. Після введення пеніса в піхву жінка зрушує і випрямляє ноги. Чоловік проводить свої фрикції так, щоб його лобкова кістка натискала на клітор жінки. Спочатку чоловік проводить повільні рухи, щоб не прискорювати власну еякуляцію, потім по реакції жінки він визначає, коли руху можна прискорити.

Однак стимуляція клітора з допомогою лобкового горба чоловіка підходить далеко не всім партнерам. Це залежить від розташування клітора жінки, статевої щілини і довжини пеніса партнера. Не підходить і для чоловіків з коротким пенісом.

У разі, якщо у партнера короткий статевий член, то стимуляція клітора з допомогою лобкового горба партнера може використовуватися як один з варіантів, якщо жінка здатна відчувати оргазм при такій стимуляції. Якщо чоловік при цьому сам не досяг оргазму, то після задоволення жінки він може перейти в більш зручну для нього позицію, що дає краще проникнення пеніса в піхві, наприклад, колінно-ліктьову або позу, коли жінка сидить обличчям у нього на колінах.

Але набагато простіше і ефективніше використовувати ті пози, в яких партнер може здійснювати стимуляцію клітора партнерки рукою або вібратором. До використання вібраторів чоловік і жінка повинні ставитися абсолютно спокійно, не бачачи в цьому нічого протиприродного. Вони допомагають досягти оргазму багатьом жінкам. Набагато неестественнее, якщо жінка залишається незадоволеною, коли в організмі не відбувається розрядки, це призводить до фрустрації і завдає шкоди її здоров'ю.

Якщо ж чоловік припинить стимуляцію клітора під час статевого акту, вирішивши, що жінка вже досить збуджена, - то оргазм у неї може не настати, а порушення піде на спад. Вона залишиться незадоволеною і незадоволеною партнером, що він лише «подражнив», але не довів справу до кінця. В результаті незавершеного збудження і припливу крові до тазових органів, які не призвели до бажаної розрядки, після коїтусу, крім стану психічного дискомфорту, залишиться відчуття тяжкості внизу живота, а можуть бути і болю.

Тому якщо чоловік ще не вміє поєднувати статевий акт зі стимуляцією клітора, то йому треба вчитися, поки не пізно і поки партнерка повністю не розчарувалася.

Ставлення до тривалості статевого акту у всіх жінок по-різному. Деяких жінок після того, як вони зазнали оргазм при кунілінгусі, цілком влаштовує, якщо чоловік швидко еякулює і закінчує коїтус. Іншим подобається статеві зносини з одночасною стимуляцією клітора, при якому вони отримують стимуляцію відразу багатьох ерогенних зон - клітора, стінок піхви і шийки матки. Треті воліють тільки тривалий статевий акт.

Кожна жінка - це індивідуальність, і партнер обов'язково повинен враховувати її сексуальні уподобання і не забувати, що чоловікові досягти задоволення набагато простіше, ніж жінці.

Чоловікові навіть без додаткових ласк тертя голівки статевого члена в піхву дає всі 100% відчуттів для досягнення оргазму. А жінці при статевих зносинах вагіна приносить у багато разів менше задоволення, ніж чоловікові.

Чоловік з нормальною потенцією здатний досягти оргазму при статевому акті, і при мануальної (за допомогою рук) стимуляції статевого члена партнеркою, і при феллации.

А у жінки оргазм найчастіше пов'язаний зі стимуляцією певної ерогенної зони або декількох зон одночасно. Якщо партнер не буде стимулювати їх або буде стимулювати не ті зони або не так, як цього хочеться жінці, - оргазму вона не досягне.

Є жінки дуже темпераментні, які можуть відчувати оргазм і без стимуляції клітора, але їх набагато менше, ніж жінок з клиторическим варіантом оргазму. Але і темпераментним жінкам стимуляція клітора необхідна. Тоді вони зможуть відчути не один оргазм, а кілька.

Якщо у чоловіка є проблеми з потенцією або еякуляцією, якщо жінка не може досягти оргазму під час коїтусу, а насолода виникає тільки при кунілінгусі або інший стимуляції клітора, то уже в прелюдії до статевого акту партнер може пестити клітор ротом, язиком, рукою, пальцем або вібратором до настання у партнерки оргазму, а вже потім перейти до зіткнення статевих органів і до фрикциям пеніса в піхву. Після клиторического оргазму багатьом жінкам приємно відчуття контакту статевого члена з піхвою, а якщо партнер продовжує стимуляцію клітора, то жінка може випробувати повторний оргазм.

У цих випадках задоволена жінка вже не буде ображатися на чоловіка, навіть якщо він закінчить статевий акт занадто швидко. А після свого оргазму чоловік може дати можливість жінці ще раз пережити оргазм, знову пестячи клітор, якщо він не зміг здійснити тривалий статевий акт, і партнерка не зазнала під час нього повторного оргазму.

Якщо жінка відчуває більше оргазмів, ніж чоловік, то вона розцінює його як дуже хорошого сексуального партнера, навіть якщо у нього слабка ерекція або він еякуліруєт через кілька хвилин після введення статевого члена в піхву.

Запитайте будь-яку сексуально грамотну і досвідчену жінку: кого вона віддасть перевагу в коханці - молодого красеня з пенісом 13 сантиметрів або довше, який в прелюдії обмежиться тим, що буде цілувати її в губи і м'яти її груди, а потім відразу приступить до статевого акту і буде сповнений самовдоволення своїми сексуальними здібностями, вважаючи себе чарівним «серцеїдом», а жінка подумає про себе: «І це все, на що він здатний?!», - чи немолодого і некрасивого, але вправного коханця, нехай навіть і з досить помірною потенцією і невеликим статевим членом, який своїми ласками дасть їй можливість випробувати кілька оргазмів? Ви, напевно, і самі вже зрозуміли, що вона відповість.

Більшості сучасних молодих жінок абсолютно байдуже, яким шляхом вони досягають насолоди - при статевому акті або при ласках на кліторі, головне щоб сама жінка була задоволена, а якщо неодноразово - то ще краще.

Таке чергування - спочатку клиторные ласки (мануальні або кунілінгус) до досягнення оргазму партнеркою, а потім статевий акт і ще раз орально-генітальні ласки до оргазму, - рекомендується не тільки чоловікам, у яких є проблеми з потенцією, але і тим, у яких зі статевою функцією все в порядку, але вони хочуть дати коханій найвищу насолоду і можливість відчувати його неодноразово.

Але деякі жінки більш старшого віку, як і раніше, консервативні у своїх поглядах на сексуальні відносини і не дозволяють партнеру «нічого зайвого». Вони вважають статевий акт повноцінним і «нормальним» тільки при введенні статевого члена в піхву і фрикції, а ласки на клітор жінки і статевому члені чоловіка, а тим більше, куннилунгус і феллацию, - вважають «збоченням». І абсолютно марно. Вони позбавляють себе і партнера можливості досягти найбільшого насолоди.

Але бувають і винятки. Є жінки навіть похилого віку, які є сексуальними альтруїстами, для них сексуальне задоволення чоловіка вище власних інтересів.

Клінічний приклад.

Мені довелося спостерігати жінку 59 років, яким була зроблена операція екстирпації матки і всіх придатків з приводу злоякісного захворювання.

Основна проблема, яка хвилювала цю жінку - це навіть не власне здоров'я, а те, чи зможе вона продовжувати статеве життя зі своїм чоловіком.

Коли вона дізналася, що піхва у неї збережено, а після того, як вона повністю видужає, вона зможе жити статевим життям, але навряд чи буде відчувати оргазм, - вона заспокоїлася, і весело повідомила, що поки це неможливо, вона буде займатися з чоловіком оральним сексом, яким він завжди віддавав перевагу, і буде тільки радий.

Але, на жаль, таких відданих дружин, які б так дбали не про власні інтереси, а про свого чоловіка, не так багато.

Навіть якщо жінка здатна відчувати оргазм при фрикції пеніса в піхву, не варто відмовлятися від оральних пестощів.

Багато жінок спочатку негативно налаштовані до них, хоча ніколи їх не практикували. Іноді таке ставлення зумовлене відповідним вихованням з дитинства, соромливістю жінки, а найчастіше - відсутністю культури сексу і незнанням всіх нюансів його техніки.

Є жінки, які кажуть лікарям, що їм хотілося б поцілувати статевий член чоловіка, і тим більше, щоб він цілував їх клітор і малі губи, але вони соромляться йому про це сказати і не знають, як здійснюються такі ласки. Для таких жінок і чоловіків техніка описана в главі про еротичні пестощі.

Оральні ласки рекомендуються партнерам будь-якого віку, причому, з віком їх значення збільшується з-за зниження фізичної активності і хвороб, коли великі фізичні навантаження протипоказані. У цих випадках оральний секс незамінний. А статева розрядка після орального сексу благотворно позначається і на загальному самопочутті людини.

Тільки при великому стажі сексуального життя фокус ерогенних зон жінки може зміститися від клітора до таких, як стінки піхви і шийки матки.

Зіткнення головки пеніса і шийки матки є вершиною статевих почуттів.

Сексолог А.Фурс, фахівець з коитусу, пише про це так: «Неможливо описати словами симфонію цих дотиків. Чоловік в екстазі просто прагне до межі засунути статевий член. Жінка, у свою чергу, прагне при фрикції зачепити матку за член і колихати її на ньому якомога довше, щоб головка члена палко цілувала шийку матки. Піхва при цьому коротшає і звужується, вени його набухають. Матка, у пошуках ласки, на розслаблених від хтивості зв'язках, опускається в піхву і, підкоряючись коливань тіла щоразу активізувалася жінки, все приємніше і ніжніше зачіпає за голівку. І незабаром на вершині статевого насолоди матка не витримує і відкривається: приоткрывшийся зів виштовхується «жіноче насіння», який при проходженні по каналу шийки погладжує її нервові закінчення. Жінка відчуває оргазм. При цьому піхву її так судорожно і ритмічно скорочується, як чоловічий член при еякуляції. І хоча частка матки в отриманні хтивості невелика, всього якихось 20-25%, але зате які це відсотки. Останні! Критичні! Саме їх завжди не вистачає холодної жінці, щоб наповнити до країв чашу жіночого хтивості». Чи Не правда, майже поезія, ода сексуальної любові.

М.Кинесса пише, що в такому складному процесі, яким є злягання, матка не головне. Вона лише тоді включає свої нервові закінчення, коли інші ерогенні зони - груди, статеві органи, піхву, і особливо клітор, зроблять свою справу. Онанирующие жінки це добре знають. До тих пір поки вони не підготують як слід клітор, дотик до матці нічого їм не дає, крім хворобливих відчуттів.

Досягнення оргазму обом партнерам одночасно - досить рідкісне явище. Це тільки в любовних романах пишуть, що коханці злилися в екстазі і одночасно випробували неземне блаженство.

А в реальному житті це буває рідко, і тільки в тих випадках, коли дуже досвідчений партнер, який чудово відчуває свою партнерку і з допомогою оральних ласк або пролонгованої коїтусу (або їх чергування) повільно доводить жінку до стану, коли оргазм ось-ось настане, сам при цьому стримуючись, і коли він відчуває, що у жінки починається оргазм, партнер теж «відпускає гальма», а оскільки він вже сам досить збуджена, то оргазм обох збігається. Якщо у вас саме такий партнер, то вважайте, що вам в житті пощастило.

Після декількох років спільного життя подружжя навчаються з допомогою ласк пристосовувати один до одного, і тоді оргазм може настати одночасно. Психологічно це дуже сильне відчуття, набагато більш інтенсивне, ніж ізольований оргазм одного партнера. Але у жінок з клиторическим варіантом оргазму це можливо тільки при наявності вищеописаних ласк. А без них, скільки б не тривало статеві зносини, нічого не вийде.

Проте прагнути до одночасного досягнення оргазму сексологи не рекомендують. Іноді це перетворюється в самоціль, партнери стримуються, контролюючи свої відчуття і уважно спостерігаючи за відчуттями партнера, це відволікає їх, і збудження може піти на спад.

Якщо виходить одночасний оргазм без особливих зусиль, то це чудово. Навіть якщо один раз партнери відчувають насолоду разом, то це психологічно їх дуже зближує, - тоді вони стають одним цілим, єдиним організмом. Але якщо немає, не варто до цього прагнути і робити самоціллю.

Якщо партнери відчувають насолоду по черзі, то це зближує нітрохи не менше, так як той, кого пестять, знаходиться в повній владі, котрий гріє, а той, хто пестить, відчуває свою владу над партнером, знаючи, що тільки від нього залежить, чи відчує партнер блаженство чи ні. А через кілька хвилин вони міняються ролями.

Даремно багато чоловіків для того, щоб підвищити потенцію і відстрочити еякуляцію, подовживши тим самим статевий акт, - випивають перед статевим зносинами. 1-2 келиха шампанського «для настрою» перед статевою близькістю шкоди не принесуть. Але якщо більше - то це вже не на користь.

Навіть без такого тривалого статевого акту можна домогтися, щоб партнерка стогнала від насолоди. Цього можна досягти за допомогою ласк на кліторі. Зате зусиль буде витрачено набагато менше, ніж при тривалому статевому зносинах, а відчуттів у партнерки буде набагато більше.

Оргазм у жінки при орально-генітальних контактах зазвичай наступає швидше, ніж при статевому акті. Вже через кілька хвилин після початку ласк на кліторі партнерка може випробувати оргазм. Тривалість феллации до досягнення оргазму різна, це залежить від уміння партнерки, але оргазм теж може наступити вже через кілька хвилин.

Так що плюсів у орального сексу порівняно зі статевим актом значно більше, і щодо виграшу часу, якщо воно у партнерів обмежена, і в інтенсивності відчуттів. Його можна використовувати і в обмеженому просторі, і як один з варіантів «швидкого сексу».

А в деяких випадках оральний секс стає єдино можливим, наприклад, при гінекологічних захворюваннях жінки і хворобливості статевого акту, при операціях на піхві або рубцевих змінах, при інфантилізмі статевих органів, при протипоказання до фізичних навантажень як чоловікові, так і жінці. Крім того, що оральний секс може використовуватися і для оберігання від вагітності (про це ви прочитаєте далі).

Але якщо у жінки вагінальний варіант оргазму, то вона здатна досягти його при тривалому статевому акті.

Жінки ставляться до статевого акту інакше, ніж чоловіки. Хоча жінка теж може бути сильно збуджена, але її сексуальний потяг ніколи не виражається так грубо й неприкрито, як у деяких чоловіків. Багато жінок розцінюють статеву близькість як кульмінацію міжособистісних відносин з партнером, вищу ступінь довіри, фізична, а головне, духовне злиття з ним.

Якщо жінка не задоволена або якщо відразу після статевої близькості чоловік повністю втрачає до неї інтерес, не звертає на неї уваги, а тим більше, якщо він відвертається і засинає, то жінка відчуває себе ображеною. Вона вважає, що чоловік лише задовольнив свою фізичну потребу, вона ж розцінює близькість як апогей любові.

Переважна більшість жінок не відносяться до статевої близькості як до засобу досягнення лише фізичного задоволення.

А у багатьох чоловіків ставлення до статевого акту інше. До статевих зносин чоловік відчуває сексуальний потяг і бажання близькості з жінкою, проявляє активність, а при статевому збудженні відчуває потребу в розрядці статевого почуття. Коли вона настає, чоловік задоволений і вже не відчуває інтересу до жінки.

Жінка, навіть якщо вона випробувала оргазм, потребує завершальних пестощах, слова любові і вдячності, ніжності та уваги і лише після цього почувається повністю задоволеною, що відбулося не тільки єднання тіл, але і душ.

Якщо чоловік може і любить робити по кілька статевих зносин за ніч, а партнерці це подобається, то він може розпочати підготовку до повторного статевого акту навіть коли він сам ще знаходиться в рефрактерної паузі після першого оргазму. У жінки ця пауза може бути набагато коротший. А деякі жінки здатні відчувати кілька оргазмів поспіль.

Вже через кілька хвилин після першого оргазму партнерки чоловік, якщо обидва партнери не проти, може відновити ласки, поступово переходячи на найсильнішу ерогенну зону. Але потрібно знати, що тут буде потрібно більш тривалий період для стимуляції, ніж у перший раз. Відразу після коїтусу не слід стимулювати головні ерогенні зони. Починати потрібно, як завжди, з загальних ласк.

Статеве збудження у жінки спадає набагато повільніше, ніж у чоловіка - протягом 10-20 хвилин, тобто навіть після оргазму у неї ще є певний рівень збудження. Якщо партнер підкріпить його додатковими ласками, то збудження може знову наростати.

Коли партнер відчує, що у жінки знову виникло бажання до інтимної близькості, тоді можна переходити на стимуляцію головних ерогенних зон.

Буває так, що протягом певного часу після оргазму стимуляція клітора може бути для жінки трохи болючою. В цьому випадку можна дати можливість партнерці трохи відпочити від цієї стимуляції, пестячи інші ерогенні зони, а потім відновити ласки на кліторі, але дуже обережно, ледь торкаючись.

Якщо партнерка вже достатня «розігріта» цими ласками, то вид збудженої жінки, готової до злягання, збуджує і чоловіка, і відповідно, рефрактерний період у нього може скоротитися (в нормі він 20-30 хвилин, але можуть бути різні варіанти). Його ерогенні зони стануть збудливими , і у чоловіка виникне хороша ерекція.

Але якщо партнер ще в рефрактерної паузі, то він може дати партнерці можливість випробувати ще один оргазм при продовженні ласк на кліторі, за цей час його збудливість відновиться, і можна буде перейти до статевою зносинам, але з обов'язковою стимуляції клітора.

Це більш ефективно, ніж чекати весь період, коли чоловік знаходиться в рефрактерної паузі. Цим скорочується час на неодноразові статеві зносини, що важливо для подружжя, якщо коїтус відбувається в будні, і їх час для статевого спілкування обмежена.

Партнерка буде весь час перебувати в стані перманентного насолоди, і партнер буде гідно винагороджено за терпіння і ласку.

Критерій хорошого статевого партнера - якщо частота оргазмів чоловіки і жінки збігається, а чудового партнера - якщо кожен раз жінка відчуває більше оргазмів, ніж партнер.

Якщо у партнера ще залишилися сили і бажання, то можна спробувати ще раз. Навряд чи партнерка відмовиться ще раз випробувати насолоду. А він будете самим улюбленим і чудовим коханцем, не гірше самого Казанови, який дозволяв жінці всю ніч перебувати в стані безперервного блаженства, і подяки його коханок, не було меж.

Як часто практикувати такі повторні статеві зносини - залежить від вас. У кожної людини індивідуальні потреби і можливості. Але партнер обов'язково повинен враховувати бажання партнерки, навіть якщо вони різні за темпераментом.

Якщо партнер дуже темпераментен, і потребує кількох статевих зносинах за ніч, а партнерка відчуває при кожному коїтус оргазм і не заперечує проти такого ритму статевого життя, - значить, все в порядку.

Але якщо партнерці достатньо одного разу, наприклад, у неї тривала рефрактерна пауза, і протягом декількох годин її ерогенні зони ареактивны (нечутливі), то партнер ні в якому разі не повинен наполягати на повторній близькості.

Жінка, звичайно, поступиться, так як жінки, на відміну від чоловіків, дуже вдячні свої партнерам за випробуваною насолоду, але це може негативно вплинути на її ставлення до близькості.

Якщо партнер наполягає на повторному статевому акті, а жінка ще в рефрактерном періоді, то сексуального збудження у неї не наступає, і її статеві органи не будуть готові до злягання, партнерці буде боляче, а може бути, навіть і неприємно, вона буде з нетерпінням чекати, коли чоловік закінчить статевий акт, - а таке ставлення аж ніяк не сприяє сексуальної гармонії.

Від цього постраждає в першу чергу чоловік, так як в наступний раз жінка, знаючи, що він «не заспокоїться» і не задовольниться одним статевим актом, а наполягатиме на повторенні, - постарається взагалі ухилитися від близькості, щоб «не заводити» партнера.

А вже якщо чоловік наполягає на повторних статевих актах, коли він навіть перший раз не задовольнив свою жінку, - то це абсолютно неприпустимо.

Тому надмірний темперамент партнера в поєднанні з його сексуальною неосвіченістю або статевим егоїзмом, - нещастя для його партнерки. Сімейне життя з такою людиною - це безперервна низка сварок із-за взаємного нерозуміння і відрази дружини до сексу.

А темпераментним чоловікам-альтруїстів слід знати, що чуттєвість і «сексуальний апетит» жінки багато в чому залежать від чоловіка. Еротично разбуженная жінка охоче піде назустріч його бажанню і не буде ухилятися від близькості, якщо вона регулярно відчуває оргазм, а тим більше, якщо їх кількість більше, ніж число оргазмів партнера.

Якщо вам недостатньо одного коїтусу за ніч, і ви хотіли б більшого, то у ваших силах пробудити чуттєвість в жінці. Спробуйте відмовитися від власного задоволення при кожному статевому акті з партнеркою, хоча б на час, контролюйте еякуляцію і не прагнете до власного оргазму, дайте партнерці випробувати кілька оргазмів поспіль, і надалі у вас не буде проблем. Якщо вона буде відчувати стільки ж оргазмів, скільки і ви, а тим більше, якщо більше, то ви зможете пишатися, що «виховали» гідну партнерку.

Знаменитий Казанова одного разу дізнався про одну багату немолодий вдові, яка була побожною і сексуально холодна, і вирішив розбудити в ній жінку. Незважаючи на відсутність її реакції і навіть її протидія, він пестив її десять годин поспіль, і коли вона нарешті відчула серію оргазмів, - це була вже зовсім інша жінка. Вона була так вражена своїми відчуттями і так вдячна Казанові, що подарувала йому велику частину свого стану.

Так що думка, що чуттєвість жінки багато в чому залежить від чоловіка, - цілком виправдано. Якщо вже Казанові вдалося «розбудити» нелюбиму їм жінку, абсолютно не розташовану до його пестощів, то стосовно коханої дружини, з якою належить тривале спільне життя, і від її ставлення до сексу багато в чому залежить і ваша сексуальна і сімейне життя, - ви тим більше повинні проявити сексуальний альтруїзм.

Таке шалений потяг один до одного, коли партнери всю ніч проводять у пестощах і лише під ранок засипають знесилені, але щасливі, - властиво, в основному, молодятам або коханцям з невеликим стажем.

Якщо у вас прокинувся такий «статевий гігант» - чудово. А якщо ваша партнерка повністю вам відповідає в своїх сексуальних апетитів» - то вам пощастило. Якщо це ви розбудили в ній таку «тигрицю», - то вам є чим пишатися.

Якщо вам і вашій партнерці достатньо одного коїтусу за ніч, то ви можете лише іноді «балувати» її і себе повторними статевими зносинами. Якщо ж ви обидва витримуєте за кілька сексуальних контактів за ніч - все у ваших силах.

Але міру все ж потрібно знати, і влаштовувати перерви теж потрібно. Така інтенсивна навантаження може виснажити вас. Тому до всього потрібно підходити розумно.

З часом життя саме все розставить по місцях. Інтимна близькість буде вже не щодня, і якщо при першій же можливості ви знову зробите своїй партнерці насолоду кілька разів протягом однієї ночі, - то цього вам обом вистачить, аби дотерпіти до наступної можливості. А в перервах ви відпочинете, наберетеся сил, нудьгуватимете, і все буде, як в перший раз.

А якщо з часом ваші ночі стануть спокійнішими, і коїтус буде не частіше одного разу, і вам обом буде цього достатньо, - значить, все в порядку.

«Для струсу» можете влаштовувати собі іноді «свято тіла», щоб нагадати партнерці, який ви чудовий коханець, і задовольнити її так, щоб кілька днів можна було відпочити. А далі режим сам виробиться.

Сексологи вважають, що якщо статеве життя не викликає втоми або розбитості, якщо вдень партнери залишаються бадьорими і веселими, то про статеві надмірності мова не йде. Оптимальною є регулярне статеве життя, яка відповідає індивідуальним можливостям обох партнерів.

Пестощів жінки партнером тут приділено так багато уваги тому, що багато чоловіків цим нехтують і вважають, що тривалого статевого акту цілком достатньо для задоволення жінки. Сподіваюся, чоловіки вже мали можливість переконатися в помилковості такої думки.

Тут навмисно наведено думку провідних сексологів, щоб у вас не склалося враження, що це лише рекомендації автора. Думка всіх сексологів щодо необхідності тривалих еротичних ласк найбільш важливих ерогенних зон жінки однозначно: без спеціальних ласк партнерам не досягти сексуальної гармонії. Принаймні, для жінки з середнім темпераментом, який властивий більшості людей, що живуть в холодному кліматі. Южанкам з шаленим темпераментом живеться легше. А жінок северянок чоловікові набагато важче задовольнити без еротичних ласк.

Все сказане не означає, що жінка повинна лежати пасивно, даючи можливість партнеру пестити її, і не відповідати ласкою на ласку. Не тільки чоловік, але і жінка може і повинна пестити партнера. Кожна жінка повинна знайти всі еротичні зони партнера і впливати на них. Сексуальної гармонії партнери не досягнуто, якщо ласки будуть однобічними. Є ризик, що з часом партнер може охолонути до жінки, якщо вона лише сприймає його ласки, але не пестить його сама. Так що пасивних жінок теж можна назвати сексуально егоїстичними.

Якщо ваш партнер вас любить і пестить, якщо вам приємні його ласки і ви відчуваєте з ним оргазм, то не думайте, що статевого акту йому цілком достатньо для повноцінного задоволення. Як і жінки, так і чоловіки дуже чутливі до пестощів губами і мовою.

Навіть древні китайці, які використовують дао любові, які ставили своєю основною метою максимальне задоволення жінки, дуже любили феллацию. Але вони порівняно рідко дозволяли жінці використовувати її, так як при пестять рухах мови вони вже не могли контролювати себе так, як при статевому акті, і у них відбувалося сім'явиверження.

Якщо у вас вагінальний оргазм, а ваш партнер має можливість проводити пролонгований статевий акт і давати вам задоволення, це не означає, що цим можна обмежитися. Є жінки, у яких клітор не є ерогенною зоною. Але чоловіків, байдужих до ласки статевого члена губами і ротом, - немає.

Ханжі і «сексуально неграмотні» жінки вважають, що оральним сексом займаються тільки повії. У минулому столітті це було так, саме тому багато чоловіків в Росії і вдавалися до послуг, а в інших країнах подружні пари використовували оральні ласки і в минулому столітті. Але на дворі - кінець ХХ століття, і ті пари, які не використовують цей варіант ласки, можна вважати безнадійно відсталими. Всі сучасні пари використовують оральний секс, а деякі саме їх воліють статевого акту.

Якщо ви раніше їх ніколи не практикували, але боїтеся, що це викличе несхвалення вашого партнера, то «маленькі жіночі хитрощі», як в перший раз поцілувати статевий член чоловіка, щоб не викликати його гніву, - описані в главі про еротичні пестощі. А якщо ви хоча б раз доторкнутися язиком до його голівці пеніса, то ваш чоловік відчує такі неповторні відчуття, що забуде всі свої колишні упередження. Спробуйте і переконайтеся самі. А коли він звикне до цієї ласки і буде сам чекати її або просити про неї, тоді вже можна попросити його і відповідної ласки.

Одночасні орально-генітальні ласки можна здійснювати в позі «69», коли голови партнерів знаходяться в протилежних сторонах. Вона може мати різні варіанти - на боці, жінка зверху, жінка знизу, перехресні позиції.

Навіть після взаємного охолодження подружжя використання оральних ласк може відновити їх потяг один до одного і сексуальну гармонію. Буває, що навіть після багатьох років, коли між подружжям немає інтимних відносин або після зради одного з подружжя гармонійні відносини можуть відновитися.

У передмові до своєї книги «Еротизації шлюбного життя сексотерапия» доктор Яніс Залітіс призводить лист одного зі своїх пацієнтів з заголовком: «Чому я не вбив свою дружину?» Пацієнт, побачивши, як його дружину пестить у всіх інтимних місцях її коханець, і як вона розцвітає під його ласками, вже взяв у руки рушницю, вирішуючи, кого вбити першим, але вчасно схаменувся, зрозумівши, що він сам ніколи так не пестив дружину, а вона погоджувалася на його вимоги з мовчазною покірністю і лягала з чоловіком, як на плаху. Зрозумівши це, чоловік разом з дружиною звернувся до лікаря Залитису, і хоча спочатку подружжя сиділи у його кабінеті, ненавидячи один одного, але рекомендації лікаря допомогли їм зберегти сім'ю, дружина вперше випробувала оргазм з чоловіком, і більше обоє і не думали про пошуки нових партнерів. Через десять років цей пацієнт пише вдячна лист своєму лікарю. Таких випадків безліч у практиці будь-якого сексолога.

Стимуляція головних ерогенних зон - основа будь сексотерапии, якщо подружжя не задоволені своїми інтимними стосунками. Але для того, щоб не доводити свого чоловіка до пошуку задоволення з іншим партнером, чоловік і дружина повинні використовувати всі засоби, наявні в арсеналі сучасної сексології.

Якщо обидва партнери насолоджуються одне одним, то найчастіше проблем у них немає ні в чому. Вони і вдень себе прекрасно почувають, а виразний погляд або легкий дотик може їх обох «вдарити струмом», кинути в тремтіння від спалахнув бажання, а далі - як вийде.

Спонтанний секс на тому місці, де вас спіткало бажання - теж має свої принади і стимулює чуттєвість. А якщо ви вирішите себе трохи «помучити» і відкласти задоволення до вечора, то тоді ваше терпіння буде гідно винагороджено.

Як бачите, всі поради, які тут дано, досить прості. Це рекомендації - сумарна інформація з рекомендацій, які зазвичай дають сексологи. Цих порад вам може бути цілком достатньо для того, щоб відчувати насолоду від сексу і відновити гармонію, якщо у вас є проблеми.

Сексологи і гінекологи, яким часто доводиться лікувати наслідки явного розбіжності анатомічних параметрів статевих органів, попереджають жінок, щоб вони уникали партнерів з розмірами статевого члена, які значно перевищують довжину піхви даної жінки, якщо він «сексуально неграмотний», не вміє підібрати відповідну позу, не вміє пестити і не збирається цього вчитися, - тобто, чоловіка з генітальним типом поведінки, сексуального егоїста, до того ж має надмірно довгий пеніс, який завдає жінці біль під час статевого акту, тому інтимне життя з таким партнером може привести до різних захворювань жіночої статевої сфери.

А що робити чоловікам, яким так «не пощастило в житті», що вони доставляють своїй партнерці лише біль, а не задоволення при статевих зносинах?

Оптимальним було б знайти партнерку з таким піхвою, яке за своїми параметрами відповідала довжині ерегированного члена чоловіка.

Однак у реальному житті це навряд чи можливо. Жоден нормальний чоловік не стане шукати собі супутницю життя не по душевній схильності, а по довжині піхви. Так що ця рекомендація має суто теоретичне значення.

Але якщо все ж чоловікові «пощастить», і він знайде таку жінку, яка не відчувала задоволення від статевих зносин з іншими чоловіками з коротким статевим членом з-за великої довжини піхви, а при оптимальному співвідношенні параметрів з партнером, що має довгий статевий член, вона буде відчувати приємні відчуття під час коїтусу, - то він буде гідно винагороджена, а жінка буде безмежно вдячна йому за випробуване насолоду.

Але не зрозумійте мене неправильно, я рекомендую вам шукати партнерку лише за анатомічними параметрами. Аж ніяк ні.

В житті нормальної людини статевої близькості завжди передує етап закоханості, особливого емоційного і психологічного стану, коли людина подобається як особистість, з усіма його перевагами і недоліками. Закоханість і любов у кожного нормального людини супроводжуються сексуальним потягом до об'єкту кохання. І це цілком природно. Сексуальні відносини - закономірне вираження любові, найвищий її етап, коли двоє закоханих стають одним цілим, одним організмом, відчуваючи кожну клітинку тіла свого коханого, даруючи йому насолоду і отримуючи його від коханого.

Закохана людина не стане фіксуватися на анатомічних параметрах свого партнера, у коханні головне - не фізіологія сексуальних відносин, а емоційний і психологічний аспект взаємин.

Можливо, навіть якби чоловіки і жінки всі знали про параметри статевих органів партнера, то нічого б не змінилося, так як коли людина пристрасно закоханий, він не прийме ці відомості до уваги.

Тому підбирати партнера не по любові, а за збігом розмірів статевого члена і піхви, - не стане жоден нормальний чоловік.

Отже, не варто на цьому фіксуватися, а якщо вже так сталося, що ви любите свого партнера, але через розбіжності параметрів коїтус доставляє вам не насолоду, а біль, то потрібно намагатися це виправити. І це цілком можливо.

Для цього існують певні пози статевого акту і спеціальні насадки, які не дозволяють статевого члена повністю проникати в піхву жінки, якщо анатомічні параметри сильно розрізняються.

У главі про позах статевого акту сказано, які пози оптимальні і для випадків, коли довжина статевого члена значно перевищує довжину піхви жінки, і для випадків, коли у чоловіка короткий статевий член, а також рекомендації щодо корекції інших особливостей в будові статевих органів партнерів.

Якщо у вас труднощі в сексуальному житті через явне неспівпадіння анатомічних параметрів статевих органів, а ваші власні зусилля не привели до бажаного результату, то звертайтеся до сексолога удвох, він вас обстежить і підбере для вас найбільш оптимальну позу, при якій можна коригувати ваше розбіжність.

Правильно підібрана поза має важливе значення, а їх незнання або нехтування ними з удаваної сором'язливості або переконання, що це «розпусно», - може служити причиною сімейних сварок і навіть розлучень. Іноді досить підкласти під таз подушку або змінити позу, як відчуття відразу змінюються.

Всі пози гарні, якщо користуватися ними по черзі. Вони освіжають почуття і забезпечують різноманітність статевих емоцій.

Відомий польський сексолог К.Имелинский вважає, що можна отримати задоволення від статевого акту, що відбувається у найкращій позиції, при якому проникнення статевого члена в піхву досить глибоко для дотику головки члена з шийкою матки, і наказує вибору позиції виняткове значення.

Однак більшість сексологів вважає, що найглибше задоволення досягається саме в результаті ороальтруизма - тривалих ласк на кліторі і оральної стимуляції головки статевого члена, при якому розміри статевого члена і піхви не мають ніякого значення.

Якщо ви не хочете обмежуватися оральними ласками і вам хочеться чергувати їх із звичайним статевим актом, то підберіть кілька оптимальних поз і постійно їх чергуйте.

Але навіть після підбору оптимальної пози не відмовляйтеся від ороальтруизма (оральних ласк) і не позбавляйте себе найвищої насолоди.

Взаємний оральний секс можна використовувати, якщо з якихось причин звичайне статеві зносини небажано, наприклад, хворобливий статевий акт для жінки.

Важливим є й те, що при цьому немає ризику настання вагітності у партнерки. Тому оральний секс можна використовувати в середині менструального циклу жінки, коли ризик вагітності найбільш високий. А на початку менструального циклу (перший тиждень) або за тиждень до настання очікуваних місячних партнери можуть використовувати звичайний коїтус, але з обов'язковою стимуляцією клітора.

Всі гінекологи і сексологи кажуть, що всмоктування чоловічої сперми з піхви жінки після статевого зносини - корисно для організму жінки. Тому ви можете взагалі відмовитися від використання презервативів, якщо будете жити статевим життям за таким графіком - тиждень після закінчення місячних у жінки використовувати статевий акт з еякуляцією у піхву жінки, потім два тижні - орально-генітальний секс, а потім ще тиждень - знову статеві зносини. Строки дані приблизні, тому що вони залежать від тривалості менструального циклу жінки - у деяких буває скорочений цикл - 21 день, а в деяких - більше 30. Залежно від тривалості циклу ці терміни необхідно варіювати.

Овуляція у жінки зазвичай настає в середині циклу - на 13-14 день. Хоча яйцеклітина живе недовго, але якщо статеві зносини сталося через 2-3 дні після овуляції, то можливо її запліднення (і відповідно, вагітність). Якщо коїтус стався за кілька днів до овуляції, то в матці жінки можуть зберегтися живі сперматозоїди, і теж може відбутися запліднення.

Тому найнебезпечнішою для небажаної вагітності вважається один тиждень в середині циклу - за 3-4 дні до овуляції і 3-4 дні після неї. Проте терміни овуляції у різних жінок досить варіабельні, тому гінекологи рекомендують на всякий випадок унебезпечити себе на більший діапазон часу - тиждень до середини циклу і тиждень після.

Багато подружніх пар цілком успішно практикують саме такий спосіб оберігання від небажаної вагітності - за календарем. Однак для того, щоб у них були більш широкі можливості, жінки більш точно визначають термін овуляції. Визначити це дуже просто, в будь-гінеколог жіночої консультації пояснить вам, як це зробити. Для цього жінка щоденно вимірює ректальную температуру (в прямій кишці) і записує її - це зовсім не складно. А гінеколог викреслює криву зміни температури або з підйому температури і так званого «симптоми «зіниці» визначає день овуляції. Тоді у подружжя більше можливостей для безпечного коїтусу протягом всього менструального циклу жінки - тиждень до овуляції і тиждень після неї.

Так що оральні ласки, крім сексуального задоволення, дозволяють уникнути небажаної вагітності та жити статевим життям майже протягом усього циклу, за винятком днів, коли приходять місячні. І не треба використовувати презерватив, який знижує відчуття, або інші контрацептиви.

Якщо ви хочете досягти сексуальної гармонії, то не забувайте, що «голий секс», якою б високою технікою ви не володіли - це ще не все.

Сімейна гармонія - складний феномен, який складається з багатьох складових елементів. Велике значення має не тільки чисто фізіологічний аспект відносин подружжя, але і психологічний. Про це ви дізнаєтесь з наступних глав.

Всім подружжю слід знати, що сексуальна гармонія - найкраща профілактика зрад і розлучень. У подружніх парах з гармонійними сексуальними відносинами набагато менше і психологічних проблем, так як все це взаємопов'язано - як гармонійного сексу не буває без духовної гармонії, так і навпаки.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua