← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як урізноманітнити сексуальне життя

версія для друку

Глава 7. ЯК ЖІНЦІ ЗМІНИТИ СВОЄ СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ

сексуальне життя жінки, урізноманітнити сексуальне життяЯкщо ви не хочете зруйнувати свій шлюб або довести свої відносини до того, що без допомоги сексолога вам їх вже не врятувати, то, поки ще не пізно і не все втрачено, прийміть до уваги всі рекомендації сексологів, які наведені в цій книзі.

Позбавтеся від своїх святенницьких упереджень. Особливо це відноситься до жінок, так як вони найбільш пасивні та консервативні щодо різноманітності сексуальної техніки.

Багато в сексуальному житті залежить від поведінки чоловіка. Проте в цілому чоловіки набагато більш сексуальні, ніж жінки, і тому більш сприйнятливі до новизни в інтимних відносинах, якщо це дає їм більш сильні відчуття. Про те, як має поводитися справжній чоловік, тут написано вже багато.

Але і від поведінки жінки теж дуже багато залежить. Навіть сексуального егоїста можна «виправити», якщо жінка виявить максимум винахідливості.

Якщо вас не задовольняє ваша сексуальне життя з чоловіком, якщо він вас не пестить, а лише змушує «виконувати подружній обов'язок», то спробуйте спочатку змінити ситуацію самостійно.

Так само, як чоловік поступово пробуджує чуттєвість в жінці, якщо він терплячий, ніжний і ласкавий, так само і жінка може постаратися пробудити ніжність в дружині, проявивши максимум ніжності і терпіння, а потім він сам відповість ласкою на ласку.

Почніть пестити його самі, навіть якщо ви не відчуваєте від сексуальних стосунків з ним нічого, крім «головного болю». Поступово розширюйте діапазон своїх ласк і переходьте до найбільш ефективним. Проявіть сексуальний альтруїзм. Якщо ваш чоловік відчуває оргазм при феллации (оральні пестощі на статевому члені чоловіка), то ваші стосунки відразу ж зміняться. Тепер у ваших руках буде сильна зброя - чоловік буде не вимагати виконання «подружнього обов'язку», а просити вас про інтимні ласки. І тоді вже ви зможете ставити йому умови. Але швидше за все, і не потрібно нічого говорити, - або він сам зрозуміє, як треба пестити вас, або ви можете самі направити його руки або голову до своєї ерогенну зону.

А коли він навчиться доставляти вам задоволення, а ви - йому, тоді і до сексолога звертатися не доведеться. І ви зможете бути спокійні за свій шлюб і вірність вашого чоловіка.

Зрозумійте, що ви - не перша пара, яка йде по цьому шляху. Навіть після 10-20 років подружнього життя без сексуального задоволення багато пар нарешті «прозрівають» і зовсім по-новому дивляться на свої відносини. У цьому ви переконаєтеся далі в наведених клінічних прикладах.

Якщо ви живете зі своїм чоловіком вже не один рік, то, значить, щось вас утримує разом, значить, є між вами психологічний контакт і прихильність один до одного. А це створить основу для того, щоб підкріпити міжособистісні відносини сексуальними.

Можливо, не відразу вам вдасться досягти сексуальної гармонії, але при обопільному бажанні - це всього лише питання часу, терпіння, ніжності і ласки.

Даремно ви думаєте, що ваш чоловік не хоче, щоб у вас були гармонійні сексуальні стосунки. Напевно він спочатку відчував до вас сильний сексуальний потяг, якщо ви одружилися, адже у чоловіка спочатку виникає потяг до жінки, а вже потім любов (у жінки навпаки).

Не звинувачуйте чоловіка, що він не зміг розбудити у вас чуттєвість. Це, швидше за все, не його вина, а його біда. Він просто не знав, як це робиться і нічого не вмів. Адже він теж ріс в тій же країні і в тих же умовах, що і ви, коли слово «секс» вважалося мало не непристойним, а з усіх кінофільмів вирізалися сцени, що показують партнерів не тільки оголеними, але просто в ліжку, вкритими ковдрою. Про еротизації шлюбного життя ніде не писали, і людям ніде було дізнатися самі елементарні відомості про культуру сексу.

Де ваш чоловік міг дізнатися про високу техніку сексу? В курилці з приятелями, коли хтось з них хвалився своїми «подвигами», що нібито за ніч 5 разів (!) мав статеві зносини з жінкою, з використанням зовсім інший, недрукованої термінології? Хіба у наших людей могла бути культура сексу, коли не було елементарної культури спілкування?!

Але оскільки тепер ви дізналися багато що і, сподіваюся, переглянули свої погляди, то проявіть першої ініціативу, щоб змінити колишній стереотип вашого сексуального спілкування з чоловіком.

Жінка в шлюбі багато речей повинна починати першої, нічого не кажучи чоловікові і роблячи вигляд, що це його власна ініціатива. Можете нічого не говорити чоловікові, а починайте пестити його самі. Якщо дружина з рішучим виглядом заявить дружину, що з сьогоднішньої ночі вони починають нове сексуальне життя, - це може викликати його здивування і навіть несхвалення.

В інтимному житті чим менше слів і більше - тим краще. Слова потрібні тільки при необхідності, наприклад, щоб висловити партнеру своє схвалення і захоплення. А все інше можна показати власним прикладом. І нові пози ви можете використовувати з власної ініціативи, і нові ласки теж.

А коли ви зробите перші кроки, то відповідні дії вашого партнера не змусять себе чекати, і далі вже можна надати основну ініціативу чоловікові, коригуючи його ласки і показуючи, яких би вам хотілося.

Не буду вас переконувати, наведу два клінічних прикладу, і ви самі все зрозумієте.

Клінічний приклад.

Цю історію свого життя, дізнавшись, що я пишу книгу, розповів мені зовсім випадкова людина. Як це часто буває, з випадковим попутником, якого людина бачить вперше і ніколи більше не побачить, він гранично щирий і правдивий. Історія настільки типова, що не можу її тут не привести. Сподіваюся, він не буде на мене в образі, тим більше, що зараз у нього все в порядку.

Олександр Ш. 39 років. Освіта вища, одружений, доньці 15 років, синові 1 рік.

Одружився з любові на своїй однокурсниці. Дружина - досить спокійна, рівна, стримана жінка.

У сексуальному плані Олександр вважав, що у них все нормально. У перші роки експериментував з позами, але з часом став використовувати лише традиційну позицію. Себе ніколи не вважав дуже темпераментним, сексуальна сторона сімейного життя не дуже його хвилювала.

З дружиною майже ніколи не сварилися, він вважав, що вона його розуміє і поважає. Відпочивати їздили завжди разом, брали з собою доньку.

Попередні ласки обмежувалися поцілунками, обіймами, погладжуваннями грудей, спини і сідниць дружини. Дружина відповідала на його поцілунки, теж гладила його по спині і сідницях, до пеніса ніколи не торкалася.

Вона ніколи не ухилялася від близькості - варто було йому вночі або вранці в ліжку покласти руку на її стегно або груди, як вона тут же поверталася до нього. Він бачив, що їй приємно і вважав, що для жінки це нормально. Олександр навіть ніколи не замислювався, чи задоволена його дружина, чи відчуває вона оргазм.

У перші роки шлюбу статеві зносини були 3-4 рази в тиждень, потім все рідше і рідше. В останні роки - 1 раз в 2 тижні, 1 раз у місяць, а іноді і на два місяці.

Стосунки в сім'ї в цілому задовільні, але останні роки жили «кожен сам по собі».

Якось на новий рік він подарував дружині календар. Вона повісила його в коридорі, і одного разу восени він звернув увагу, що деякі цифри в ньому обведені червоним фломастером. Він запитав дружину, що це означає, і вона відповіла, що відзначає дні, коли вони були близькі. Подивившись на календар, він побачив, що обведено червоним 15 січня, потім 8 березня, потім 1 квітня, потім 7 травня, 25 серпня. Тобто, за півроку в нього було всього 5 статевих зносин із дружиною.

Коли він підійшов до дружини, вона спокійно запитала його, чи він зрозумів, і коли він відповів ствердно, сказала, що відтепер вона просить його до неї не торкатися, так як у неї є коханець, а Олександр може піти або залишитися, їй все одно. Вона сказала це так байдуже, що у нього навіть не знайшлося слів, щоб щось сказати або дорікнути її.

Він не спав всю ніч, страждаючи і ревнощами, і самозвинуваченням, а на наступний день на роботі став розпитувати своїх приятелів, як часто вони близькі зі своїми дружинами. Один відповів, що кожен день по 3-4 рази, інший, - що кожен день по 1-2 рази, третій підняв обох на сміх, сказавши, що обидва брешуть, і це не в день, а в рік.

Одному з близьких друзів він розповів про зраду дружини, на що той спокійно відповів, що справа житейська, у всіх буває, дружина «перебіситься» і знову буде з ним, і порадив йому завести коханку.

Олександр намагався поговорити з дружиною, порозумітися, але вона відразу припинила всі розмови, сказавши, що вона терпіла 15 років, а якщо він не має наміру терпіти існуючий стан речей та її зраду, то вона його не тримає.

Він пішов від дружини і жив один. У нього була кімната в комунальній квартирі, що залишилася після смерті його бабусі, і він жив там. Олександр вирішив, що у нього щось не в порядку з потенцією, так як до жінок його не тягнуло, а мастурбацією він ніколи не займався. З дочкою він постійно бачився, дружина зустрічала його спокійно, але про його повернення не розмовляла.

Через кілька місяців в компанії він познайомився з жінкою, яка приїхала з України до родичів. Олександр досить багато випив, хоча спиртного не любив, жінка теж була напідпитку, й сама запросила його танцювати. Після вечірки вони поїхали до нього.

Олександр в якийсь момент навіть пошкодував, що привіз жінку до себе, так як вранці йому треба було йти на роботу, і він з тугою думав, що вона п'яна, занадто багато сміється і дратує його, і його до неї зовсім не тягне.

У нього не було ерекції, і щоб жінка відстала від нього, він сказав їй, що він імпотент. Але на його подив, жінка виявилася дуже темпераментної і досвідченою. Незважаючи на його опір, вона відвела його руку і стала пестити його пеніс ротом. Деякий час він ще намагався заперечувати, але вже через пару хвилин у нього виникла хороша ерекція, і він хотів відсторонитися і перейти до коитусу, але жінка похитала головою і продовжувала ласки. Через кілька хвилин у нього був сильний оргазм.

Оргазм при феллации у нього був вперше, і це було абсолютно новим для нього відчуттям. Він був вдячний своїй партнерці, хоча і не бажав її більше. Але вона зрозуміла, що раніше він не відчував такої ласки, зрозуміла і його стан, і не стала проявляти більше активності.

Але вже через 20-25 хвилин у нього знову виникла ерекція, хоча партнерка не доторкалася до нього. На цей раз він наполіг на коїтус, партнерка була дуже збуджена, але оргазму не зазнала. Вона сказала йому, що він багато чого ще не знає, і вона хоче бути його наставницею, якщо він не заперечує. Олександр не заперечував.

У цю ніч у нього було 5 оргазмів - 2 при феллации і 3 при коїтус, а у партнерки - 1 при кунілінгусі і 2 при поєднанні коїтусу зі стимуляцією клітора.

Вранці він відчував себе розбитим, але задоволеним, відчувши себе сильним коханцем. Йому не хотілося розлучатися з коханкою, але їй треба було йти, і вони домовилися зустрітися ввечері.

На роботі він постійно думав про минулої ночі і дивувався самому собі. Його тягло до коханки, хоча він був впевнений, що любить дружину, навіть тепер, незважаючи на її зраду. Він уявляв, як дружина насолоджується в обіймах коханця так само, як і його коханка, і у нього тремтіли руки від хвилювання і ревнощів.

Ввечері коханка прийшла, і знову все повторилося. Весь вечір вони займалися сексом, на цей раз у них все було набагато швидше, але інтенсивність відчуттів не ослабла.

Так тривало протягом місяця, поки коханка Олександра жила в Москві, а потім вона поїхала. Чисто фізично його до неї дуже тягнуло, але він був навіть радий, коли вона поїхала. Вона була простою жінкою, з примітивними інтересами, говорили вони тільки про її покупках, які вона зробила в Москві, про її дітей і чоловіка.

Він розповів їй про свої стосунки з дружиною та її зраду, на що коханка сказала, що його дружина вчинила абсолютно правильно, і якщо б її чоловік так себе вів в ліжку, як Олександр зі своєю дружиною, вона б не тільки 15 дет, а й півроку не стала цього терпіти. На запитання Олександра, чому ж вона зраджує чоловікові, якщо у них все в порядку в сексуальному плані, коханка безтурботно заявила, що навіть не вважає це зрадою, вдома вона чоловікові ніколи не змінює, а в іншому місті на відпочинку все можна.

Після її від'їзду Олександр кілька місяців продовжував жити один. Він ненавидів свою кімнату, дуже сумував за дружиною, за домівкою, за доньки. Але коли приходив до них, то відчував там себе стороннім. Дружина з ним майже не розмовляла, йшла на кухню або в іншу кімнату, і він сидів у кімнаті дочки.

Одного разу він прийшов, коли дружини не було вдома, а дочка розплакалась і попросила його повернутися, так як мама часто плаче, ховаючи сльози від дочки, але та чує її ридання по ночах. Олександр сказав, що мама сама його прогнала, так як вона покохала іншого чоловіка, і більше жити з ним не хоче. Але дочка дуже здивувалася і сказала, що все це неправда, що мама все вечори вдома і сумує за ним, згадуючи, як вони разом їздили відпочивати.

Коли дружина прийшла з роботи, Олександр сказав, що хотів би повернутися в сім'ю, він навіть готовий миритися з її коханцем і не скаже їй ні слова докору.

Дружина заплакала і сказала, що у неї немає ніякого коханця, вона все придумала, щоб хоч якось його розворушити, так як він, крім своєї роботи, нічого навколо не бачить, не звертає на неї уваги, і не тільки в сексуальному відношенні, просто вважає її «предметом домашньої обстановки» і не помічає, як-ніби вона нежива.

Вони помирилися, і в ту ж ніч Олександр продемонстрував дружині все, чого навчила його коханка. Дружина навіть не питала, хто його навчив таким пестощів. У неї було кілька оргазмів, і вона зізналася Олександру, що ці відчуття випробовує вперше. Раніше їй були приємні його ласки і близькість, і вона навіть не знала, що бувають інші відчуття.

Він ніколи не розповідав дружині про коханку. У них прекрасні стосунки, в 38 років дружина народила сина. Сексуальні контакти з різною частотою, то кілька разів у тиждень, 1 раз в тиждень, в залежності від їх зайнятості або здоров'я.

Але якщо вони близькі, Олександр з допомогою кунілінгуса дає можливість дружині кілька разів відчувати оргазм.

Кілька років він не просив дружину про оральні пестощі, але одного разу вона сама поцілувала його пеніс, і хоча була невмілою і заподіяла йому біль, але він нічого не сказав їй, хоча оргазму у нього не було. Але з часом вона навчилася його пестити, і тепер вони іноді практикують феллацию. Дружина стала відчувати оргазм не тільки при кунілінгусі, але і в певних позах, коли він стимулював клітор.

Клінічний приклад.

Теж історія з життя, ця жінка не була моєю пацієнткою, зі своїми проблемами вона впоралася сама.

Марія Н. 47 років, освіта вища, за фахом інженер, керівник відділу в НДІ, кандидат технічних наук. Заміжня, дочки 28 років, двоє онуків.

Познайомилися з майбутнім чоловіком, коли Марії було 18 років, йому 23 роки. Марія була закохана, чоловік у молодості був дуже красивий. Він вже закінчував інститут, а вона була першокурсницею і дуже пишалася тим, що за нею доглядає найкрасивіший старшокурсник. До нього статевим життям не жила, але познайомившись з ним, без найменших вагань погодилася на близькість.

Через півроку, коли чоловік повинен був отримати розподіл, вони одружилися, і він залишився в Москві. Через рік народилася донька. Марія чоловіка дуже поважає і прив'язана до нього. Він займає високу посаду, на роботі дуже зайнятий. Обидва захистили кандидатську дисертацію, багато працюють.

В молодості сексуальне життя була активною, коїтус кожен день або через день. Іноді використовували колінно-ліктьову позицію, але найчастіше норма-позу. Оргазму Марія ніколи не відчувала, була байдужа до сексу.

Вважала своїм обов'язком іти назустріч бажанням чоловіка, кажучи своїй найближчій подрузі: «Ну якщо чоловікові так хочеться, то хіба жінці так вже важко йому поступитися. І чоловікові приємно, і жінці ніякої шкоди. А відмовиш - буде змінювати.»

Подруга була з нею абсолютно згодна, але заздрила Марії, що її чоловік не так часто турбує вимогами про близькість, а їй самій нерідко доводиться вигадувати щось головний біль, то ще щось, щоб уникнути інтимних відносин.

З часом статеві зносини Марії з чоловіком ставали все рідше і рідше. Чоловік часто їздив у відрядження, повертався втомленим, нервовим, і вона намагалася його не турбувати. Була навіть рада, що він не шукає близькості. Якби він хотів, вона підкорилася.

Оральних ласк ніколи не практикували. Марія чула про них, але їй навіть в голову не приходило, що їх можуть використовувати подружні пари. Коли одна з приятельок якось поділилася з нею, що коханець наполягав на феллации, але вона категорично відмовилася, обидві обурювалися, а приятелька сказала, що з тих пір перестала зустрічатися з цим «розпусником», для якого немає ніякої різниці між порядною жінкою і «вуличною дівкою».

У 35 років після аборту у Марії був ендометрит, потім аднексит (запалення придатків), у неї були часті загострення з болями, і протягом декількох років вони з чоловіком не жили статевим життям. Іноді Марія стривожилась, не заведе чоловік коханку, але він був так зайнятий на роботі і так втомлювався, приходив пізно, і вона перестала хвилюватися, що він буде їй змінювати.

У 39 років Марія поїхала в гінекологічний санаторій. Після лікування їй стало набагато краще. На наступний рік за рекомендацією свого гінеколога вона знову поїхала на той же курорт. Відчувала вона себе добре, болів не було, вона відпочивала й засмагала.

Їй призначили курс масажу. Масажистом був впевнений у собі, привабливий чоловік 40 років, який відразу став говорити їй компліменти, а під час сеансу грайливо поплескував її по сідницях, і як-то раз запитав, чи вона хоче з ним зустрітися і піти в ресторан. Марія погодилася. Вони кілька вечорів поспіль зустрічалися, а потім стали близькі.

Її коханець був лагідним і досвідченим. Вони випробували з ним всілякі пози і ласки, і він, сміючись, говорив, що все це теж входить у курс лікування. Під час коїтусу їй було боляче, так як у нього був великий пеніс, тому вони практикували, в основному, кунілінгус і феллацию. Одного разу після її ласк він спробував обережно провести коїтус, але перед оргазмом став здійснювати інтенсивні фрикції. Марія навіть скрикнула від болю і відразу звільнилася від його пеніса. Більше він до коитусу не вдавався.

Вони зустрічались кожного вечора, а вдень під час сеансу її масажу вони теж займалися любов'ю. Він катав її на човні, вони спливали далеко в море, і там пестили один одного. Одного разу він намагався вчинити коїтус у воді, але їй було боляче, і він відмовився від нього. При куннилигусе завжди відчувала оргазм.

Коли Марія повернулася додому, вона відчувала себе винуватою, не дивилася в очі чоловікові, боячись, що він про все здогадається, мучилася сумнівами, що їй тепер робити. На курорті вона зовсім не думала про наслідки своєї зради, там всі відпочиваючі ходили парами, навіть некрасиві жінки знайшли собі кавалерів з числа місцевих жителів, і ці курортні романи сприймалися всіма як само собою зрозуміле. Вона не припускала, що психологічно їй буде так важко приховувати зраду чоловіка і ходити з відчуттям провини.

Крім того, їй хотілося сексуального задоволення, про яке вона раніше навіть і не думала. Вона поділилася з подругою, у якої був коханець, і та порадила їй теж завести любовну інтрижку.

Але знайомитися з чоловіками Марії було ніде, хоча вона була досить привабливою жінкою, але їй було 39 років, і їй здавалося, що вона вже застара для романтичних відносин. На роботі всі чоловіки були їй нецікаві, вона їх знала багато років, і вони сприймали його лише як колегу або начальницю.

З чоловіком було кілька сексуальних контактів, як зазвичай, в традиційній позі, але вона залишилася незадоволеною. Як-то раз в ліжку вона запропонувала йому феллацию, але він обурився і сказав, що не очікував від своєї дружини такого. Вона засоромилась і стала виправдовуватися, що про це їй розповіла подруга, яка постійно практикує феллацию з чоловіком. Насправді вона все це вигадала, сподіваючись, що чоловік змінить свою думку. Але він розсердився і відсунувся від неї.

Кілька місяців у них не було близькості, і їхні відносини змінилися. Чоловік пізно повертався додому, а повечерявши, йшов в іншу кімнату, вони майже не розмовляли. Іноді він йшов і у вихідні, нічого їй не пояснюючи. Марія губилася в здогадах і хвилювалася. Вона розповіла подрузі, і та сказала, що чоловік Марії, швидше за все, завів коханку. Марія дуже переживала, намагалася поговорити з чоловіком, але він ухилявся від розмов, кажучи, що у нього багато роботи і просив залишити його одного.

Через рік Марія дізналася, що від її подруги чоловік пішов до іншої жінки. Подруга була в розпачі, залишившись в 40 років без чоловіка. Вони теж давно охололи один до одного, але вона не припускала, що він може її кинути, у них було двоє дітей і в цілому цілком благополучна життя. А тепер чоловік наполягав на розділі квартири та іншого майна.

Марія проводила аналогію з власної сімейної життям і зрозуміла, що якщо так буде продовжуватися, то і їй може загрожувати розлучення.

У найближчі вихідні вона вмовила чоловіка поїхати удвох на їх дачу під приводом, що треба дещо зробити на ділянці. Він неохоче погодився, так як вона дуже наполягала. Вони весь день займалися садом і будинком, а ввечері Марія затопила лазню, вони трохи випили з чоловіком, і він пішов паритися. Марія трохи почекала, а потім пішла до чоловіка, сказавши, що принесла йому пива. Вони сиділи у передбаннику, пили пиво, чоловік був благодушним і не таким похмурим, як завжди. Вони сміялися, згадували свої молоді роки і різні курйозні випадки з минулого.

Потім Марія запропонувала чоловікові зробити масаж, і він охоче погодився, так як у нього часто боліла поясниця, а після фізичної роботи особливо. Марія навчилася масажу під час свого курортного роману. Вона зробила чоловікові хороший загальний масаж, він кректав, постанывал від задоволення і зовсім розімлів.

Закінчуючи масаж, Марія стала його легенько погладжувати і цілувати, і у нього з'явилася ерекція. Вона не стала відразу приступати до оральних пестощів і ще довго пестила чоловіка долонями, а потім стала цілувати ступні, коліна і внутрішню поверхню стегон. Чоловік весь час намагався притягти її до себе для коїтусу, але вона м'яко ухилялася і продовжувала його цілувати.

Він вже не опирався, коли вона стала цілувати пеніс, але не захотів оргазму при феллации і перейшов до коитусу. Оргазму у Марії не було, але вона була рада, що зуміла подолати опір чоловіка.

Вони попарилися разом, потім знову пили пиво у передбаннику, і Марія знову почала цілувати чоловіка. На цей раз він не опирався, і оргазм у нього був при феллации. А вночі чоловік після того, як Марія знову почала цілувати його пеніс, відсторонився і сказав, що тепер його черга робити масаж. Він цілував її невміло, і оргазм у неї не було, але вона прикинулася, що в неї сильний оргазм, оскільки вже знала, що це таке.

Вони обидва були щасливі, чоловік сказав, що він відчуває себе молодшим і після лазні, і після «подвійного масажу».

На наступну ніч все повторилося, але в цей раз Марія, коли чоловік пестив її надто інтенсивно, відсторонилася і сказала, що так їй неприємно і попросила легких дотичних рухів мовою. Він відразу послухався, і вже через кілька хвилин у Марії був такий інтенсивний і тривалий оргазм, якого не було навіть з коханцем. Чоловік був дуже задоволений і гордий.

Коли вони повернулися з дачі, все знову повторилося. Надалі їх сексуальна життя нормалізувалася і стала регулярною.

Зазвичай обом достатньо одного оргазму за ніч. Іноді вони практикують феллацию, іноді коїтус. Оргазм у Марії тільки при кунілінгусі, і вона від цього чоловіка не приховує. Він спочатку пестить її, а потім вона його.

Обидва повеселішали, чоловік намагається повернутися додому раніше. Коли донька вийшла заміж і стала жити окремо, вони іноді займалися сексом вдень у вихідні або ввечері, ще до сну.

Про колишньому відчуження один від одного вони навіть не згадують. З тих пір пройшло 7 років, і вони вважають, що у них друга молодість.

Марії 47 років, але у неї немає ніяких ознак клімаксу, вона виглядає значно молодше своїх років, весела, життєрадісна і енергійна жінка. Чоловікові 52 роки, і з потенцією у нього все в порядку. Дружину вважає розумницею та красунею. І це дійсно так.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua