← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Сексуальний потяг

версія для друку

Активізація сексуального потягу


Глава 8. ЯК ПІДВИЩИТИ СЕКСУАЛЬНИЙ ПОТЯГ

сексуальний потяг, підвищити сексуальний потягУ тривалому шлюбі традиційні форми статевого акту перестають задовольняти чоловіка і дружину. В наш напружений час чоловіки і жінки дуже втомлюються, тому перед інтимною близькістю потребують в додатковому емоційному настрої. Інакше у них немає спонукань до сексуального контакту, а якщо він здійснюється, то може закінчитися раніше, ніж партнери цього хочуть, і це не дасть їм задоволення.

Всі відомі людям сексуальні ігри і ласки спрямовані на те, щоб активізувати сексуальний потяг і збудження і зробити статевий акт витонченим і привабливим для людини.

Вплив на знижується сексуальний потяг з допомогою зовнішніх стимулів, здатних його активізувати, не тільки можливо, але і необхідно.

Польський сексолог К.Имелинский у своїй книзі «Психогігієна статевого життя» пише: «Проявів сексуальної витонченості безліч. Деякі з них можуть викликати заперечення етичного або естетичного характеру. Однак оцінка і сприйняття полової витонченості у величезній мірі залежить від почуттів, що зв'язують партнерів один з одним.»

З певного віку, свою чуттєвість людина вже має щось впливати. Це тільки в ранньому юнацькому та молодому віці людина завжди готовий до статевої близькості, і деякі молоді люди можуть займатися сексом де завгодно і з ким завгодно.

А в більш пізньому віці у кожної людини на плечах вже чималий вантаж турбот, житейський проблем і хвороб, а коли людина чимось стурбований, засмучений , втомився і погано себе почуває, - сексуальний потяг пригнічується. Це відноситься і до чоловіків, і до жінок. Хвороби теж негативно впливають на сексуальний потяг.

А якщо немає сексуального потягу, то не настає і сексуального збудження. Обидві ці фази взаимосвязаы, і одна випливає з іншої.

Іноді подружні пари самі шукають способи активації сексуального потягу і посилення збудження.

Деякі пари перед статевим зносинами разом дивляться еротичний фільм або розглядають фотографії еротичного змісту в журналах, і це підсилює сексуальне збудження під час статевого акту.

У кожному закордонному фільмі обов'язково є кілька еротичних сцен. Хоча сучасної людини важко здивувати сценою в ліжку або демонстрацією оголеного тіла, але нерідко творці фільму бувають дуже винахідливі і вміють впливати на глядача. Навіть якщо глядач бачив чимало фільмів еротичного змісту, тим не менше, кожен раз еротичний епізод приємно «лоскоче нерви» і стимулює сексуальні фантазії, а у багатьох людей після перегляду таких сцен виникає сексуальне збудження.

Є і такі пари, які фотографуються оголеними або під час статевого акту, а коли вони потім розглядають свої фотографії, виникає сексуальне збудження. Або вони знімають себе під час статевого зносини на відеокасету, а потім дивляться відеофільм разом.

Якщо у партнерки гарна фігура, і на фотографіях або в відеофільмі вона виглядає як «порнозірка», то це викликає гордість чоловіка, що він володіє такою привабливою жінкою, і потяг до неї посилюється.

В останні роки, коли звичаї стали більш ліберальними, деякі подружні пари обмінюються своїми еротичними фотографіями та відеофільмами з іншими парами - по переписці або при особистому знайомстві.

Деякі пари заради загострення чуттєвості, посилення збудження і «гострих відчуттів» займаються сексом в ситуації, коли існує можливість бути «застуканими на місці», мало часу або хтось може увійти, наприклад, в службовому кабінеті, в туалеті установи або в інших місцях, не дуже пристосованих для цього - в машині, в під'їзді, в парку, на вулиці і навіть у ліфті. І не з-за того, що їм ніде усамітнитися, - у деяких є квартира, де вони можуть зайнятися сексом «по повній програмі», але незвичайність ситуації і елемент ризику розбурхує кров, посилює сексуальне збудження і загострює оргазм.

Американський доктор психології К.Фридланд рекомендує подружнім парам, давно перебувають у шлюбі, так званий «швидкий секс». Вона пише, що навіть у тих пар, у яких раніше були гармонійні сексуальні стосунки, і вони приділяли сексу чимало часу і уваги, згодом із-за турбот, постійній зайнятості і високої службової навантаження, - на секс з усіма «романтичними прибамбасами» (вечеря удвох при свічках , шампанське і красиву білизну, неквапливі інтимні розмови, тривалі любовні ігри та інше), - не залишається ні часу, ні сил.

У більшості подружніх пар з «великим стажем» немає можливості щовечора або хоча б кілька разів на тиждень влаштовувати таку «романтику» після робочого дня, ділових зустрічей і домашніх турбот, коли дорога кожна хвилина відпочинку і сну, а тим більше, коли є діти. А якщо немає часу і сил, то не хочеться й «заводитися».

Сексуальні контакти «за всіма правилами» стають все рідше, наростає незадоволеність і депресія. А коли чоловік і дружина раптово в пориві бажання кидаються один одному в обійми, навіть в невідповідній ситуації або вранці, коли треба поспішати на роботу, - то це має підбадьорюючу дію на обох. «Спонтанний» секс як би сигналізує, що вони все ще бажані один для одного і здатні втратити голову.

Тому доктор К.Фридланд вважає, що швидкий секс - оптимальний засіб для відродження затухаючої пристрасті і «реанімації» сексуального життя. Але вона застерігає від зайвого захоплення «швидким сексом», оскільки він приносить більше фізичне, ніж емоційне задоволення. Якщо повністю виключити «вдумливий і повільний секс», то можна втратити емоційний контакт.

Хороший ефект може дати масаж. Якщо ви не володієте технікою еротичного масажу, - не біда. Вже після одного-двох сеансів ви зможете дізнатися, погладжування яких місць кидає в тремтіння вашого партнера.

Але масаж повинен бути не глибоким, який роблять спортсменам або при болях. Якщо ви зробите глибокий масаж вашому партнеру, він теж буде вам дуже вдячний, але від нього він, швидше за все, розслабиться і разомлеет, а не збудиться.

Погладжування повинні бути легкими, дотичними, кінчиками пальців або долонею. Найприємніше місце для початку - спина. Але це ще не ерогенна зона, партнеру буде просто приємно. А далі спускайтеся нижче, не забуваючи підошви, стопи і внутрішню поверхню стегон.

А потім - як вам підкаже ваша фантазія, і по реакції партнера ви зрозумієте, чому треба приділити найбільшу увагу. Якщо погладжування будуть супроводжуватися легкими швидкими поцілунками, то тільки тюлень не зрозуміє, як треба віддячити за такий масаж. І ви самі переконаєтеся, що не дарма старалися.

Деякі партнери приймають разом ванну або душ. Тут можуть бути всілякі ігри зі струменем душа, якій теж можна пестити партнера в найбільш інтимних місцях. А вже де завершаться ці ігри - там же, у ванній або ви встигнете добігти до ліжка, - це як вийде або як вам захочеться.

Можна порекомендувати жінкам перед любовними іграми приймати ванну з ароматичними солями. По-перше, солі можна підібрати так, що вони можуть або тонізувати, або заспокоювати, дивлячись що вам необхідно. По-друге, вся ваша шкіра буде пахнути легко і ніжно.

Підберіть той аромат, який вам більше підходить - брюнеткам «йдуть» важкі солодкі запахи, а блондинкам - легкі, квіткові. Не варто виливати на себе півфлакону міцних духів. Хоча нюх для чоловіка має дуже важливе значення, яке не втрачається навіть після 15-20 років шлюбу, але аромат повинен виходити від самої шкіри, а не відчуватися в сусідній кімнаті.

Еротичний саме той аромат, який асоціюється з шкірою жінки, і тоді нюх викликає бажання дотику. Не варто часто змінювати парфуми, захоплюючись модними новинками. Всі досвідчені жінки знають, що духи повинні бути постійними, щоб їх запах асоціювався саме з цією жінкою. При цьому еротика і запах коханої жінки як би зливаються воєдино, і вже сам по собі запах знайомих парфумів налаштовує чоловіка на романтично-еротичний лад.

Багато досвідчені спокусниці знають, як діє на чоловіка красиву мереживну білизну. Недарма основна «уніформа», про яку знає будь-яка, навіть молоденька повія, - це мереживний бюстгальтер, маленькі трусики і обов'язково - пояс з підв'язками і панчохи. Ні одна повія не носить колготки. У звичайному житті, як і всі жінки, вони ходять в колготках, але «на роботу» завжди одягають мереживний вузький пояс і панчохи.

Поєднання краю панчохи з оголеною шкірою стегна - як раз той ефект, який потрібен.

Чомусь смаки всіх чоловіків щодо жіночої білизни збігаються, хоча в усьому іншому вони можуть різнитися. Улюблені кольори більшості чоловіків - чорний і червоний. Теж нам, жінкам, незрозуміло. Багато жінок воліють білизна білого або тілесного кольору.

Але оскільки в даному випадку основна мета - сподобатися чоловікові, а не самій собі, то треба враховувати його смаки.

І нехай вас не шокує, що в якості прикладу наведені повії. Це не означає, що автор пропонує вам перейняти їхній спосіб життя. Але всім відома приказка, що кожен чоловік мріє, щоб у ліжку дружина була «развратницей», а в повсякденному житті - «черницею», - дійсно відображає погляди багатьох чоловіків.

Тому в дечому можна скористатися і досвідом професіоналок, «жриць кохання». Не кожній жінці дано сподобатися і порушити будь-якого чоловіка, який заплатив «за любов». А повіям це вдається. Якщо чоловік не буде до неї відчувати потягу, то у нього не буде ерекції, а значить, повія «не відпрацює» своїх грошей. Або ж їй доведеться добряче попрацювати, так як вона не може залишити «клієнта» незадоволеним. Тому вона користується різними хитрощами, щоб здаватися «клієнту» сексуально привабливою.

Не тільки повії, але і стриптизерки теж завжди виступають в красивому білизна. У будь кіноактриси, грає еротичну сцену, теж красиву білизну. І ті, і інші збуджують багатьох чоловіків, навіть тих, які знають, що їм ніколи не пощастить опинитися в ліжку з секс-символом.

Ніхто з стипитизерш «не возиться» з колготками, так як їх дуже важко красиво зняти. А як красиво жінки знімають панчохи і як це діє на чоловіків, - ви теж, напевно, мали можливість побачити в кінофільмах.

Так що не забувайте про красивому білизна, якщо збираєтеся «спокушати» власного чоловіка. Легкий напівпрозорий пеньюар, крізь який вгадуються контури тіла, - теж сильний «зброя», якщо їм уміло користується жінка.

А ще краще - відсутність трусиків під легким халатом, якщо ваш чоловік «випадково» це помітить.

Багато знамениті красуні, секс-символи не тільки не екрані, але і досвідчені коханки в житті, - взагалі не носять білизни під одягом, і це дуже збуджує чоловіків. Наприклад у Мерилін Монро ніколи не було своєї білизни, вона його не носила, і тому в ньому не потребувала.

Згадайте знамениту сцену з Шарон Стоун з фільму «Основний інстинкт», яка зробила її суперзіркою - всього лише відсутність білизни і на кілька секунд розсунуті коліна. А її слова при прощанні з героєм Майкла Дугласа: «Але ви ж знаєте, що на мені немає нижньої білизни», - надовго позбавили його душевного спокою.

Хоча здавалося б, яка різниця, - немає білизни, але є ж сукню, і це теж перешкода до оголеного тіла, а проте така «дрібниця» може миттєво порушити чоловіка. По-перше, він при цьому фантазує, що під сукнею, а по-друге, цим самим жінка як би дає зрозуміти, що вона готова поступитися і зробила це навмисно.

Можна спробувати відтворити сцену з еротичного фільму, якщо вона вам обом сподобалася і ви знаєте, що чоловіка вона «заводить». Це можна зробити експромтом, як ніби ця думка тільки що прийшла вам у голову. Або ж заздалегідь домовитися з чоловіком «пограти в нову гру». Навіть якщо ви не Кім Бесінджер, Демі Мур або Шарон Стоун, але ж ваш чоловік любить вас, а не кінозірку. А навіть якщо він буде під час гри фантазувати, що тримає в обіймах одну з голлівудських красунь, - дуже добре. Еротичні фантазії ніколи не розцінювалися як зрада.

Можна пограти у гру із зав'язаними очима - знайде вас чоловік, значить, отримає приз, і сьогодні він замовляє свій варіант. А якщо не знайде, - отримає «штраф» і тоді ви вирішуєте, що він повинен зробити для вас.

Якщо у вас красива фігура, ви молоді, музичні й пластичні, спробуйте хоч раз в житті виконати під музику стриптиз для свого чоловіка. Але не експромтом, а спочатку потренуйтеся на самоті. Або запишіть свій стриптиз на відеокасету і покажіть чоловікові. Але тільки за умови, що у вас добре вийде. Спочатку подивіться свій фільм самі, і якщо ви самі собі сподобаєтеся, - ризикніть. Звичайно, у вас ніколи не вийде як у справжніх професіоналок, вони цього вчаться досить довго. Але з іншого боку, вашому чоловікові теж навряд чи вдасться стати сексуальним партнером цієї стриптизерки, вірно?

Але якщо у вас не дуже виходить, то краще не ризикувати. Це може призвести до прямо протилежного ефекту. Але все залежить від вашого чоловіка. Якщо він вас любить, то оцінить ваші старання. А якщо немає, то не варто заради нього і намагатися.

Сучасні сексологи дають багато хороших порад, як урізноманітнити сексуальне життя і «оживити» сексуальний потяг, якщо ви відчуваєте, що воно починає згасати.

Психолог В.Меньшинин для посилення сексуального потягу рекомендує жінкам кілька простих правил:

  • Не втомлюйтеся грати з чоловіком в еротичні ігри.
  • Як би ви не втомилися, завжди відгукуйтеся на любовний заклик вашого чоловіка.
  • Не сприймайте як невимовне образу затію чоловіка купити вібратор для вас. Швидше за все, йому наскучила одноманітний секс, і він хоче випробувати нові відчуття.
  • Працюйте над собою, працюйте над власним тілом. І ваша «половинка» ніколи не стане задивлятися на інших жінок.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua