← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Тренування, вправи для м'язів піхви

версія для друку

Глава 9. ЯК ТРЕНУВАТИ М'ЯЗИ, ЩО БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СТАТЕВОМУ АКТІ

Вправи для м'язів піхви

м'язи піхви, вправи для м'язів піхви«Сексуально досвідчена і темпераментна жінка вміє азартно працювати стегнами і тазом і навчається мистецтву любові вульвой», - пише М.Кинесса. Чоловік під час статевого зносини здійснює фрикції поступально, а жінка здатна здійснювати фрикції піхвою.

Перистальтичні скорочення м'язів піхви забезпечує тісну обволікання статевого члена стінками порушеної піхви. Фрикції піхви вгору-вниз, а пеніса вперед-назад сприяють ритмічному наближення і віддалення шийки матки від входу в піхву. Навчена таким фрикциям жінка може відчувати дуже солодкі відчуття під час коїтусу.

Тому всім жінкам слід зайнятися тренуванням ніжних і таємничих м'язів в найбільш інтимних частинах тіла, якими можна значно підвищити їх чутливість, зміцнити статеві органи і дати неповторні відчуття партнера. Для того, щоб жінки могли навчитися цьому мистецтву, наведу поради відомих сексологів.

Ефективні вправи для м'язів піхви розроблені американським гінекологом А.Кегелем. Він виявив, що власниці гарних м'язів промежини були набагато більш задоволені своїм сексуальним життям, ніж жінки зі слабкими м'язами. А після заняття цими вправами жінки, які раніше не були задоволені своїм інтимним життям, відкрили для себе чуттєве насолоду.

Ці вправи для м'язів піхви, які доктор рекомендує всім жінкам після 25 років, полягають у наступному:

У положенні лежачи напружити і розслабити м'язи вагіни (піхви).

У положенні сидячи напружити м'язи промежини і затримати на 6 секунд. Повторювати вправу протягом 2-3 хвилин кілька разів в день, так часто, як це можливо.

Якщо жінка добре натренує м'язи піхви і промежини, які втрачають свій тонус після пологів, то вона може принести величезну насолоду і собі і партнеру.

Сексолог Я.Залитис дає наступні рекомендації. Для тренування м'язів піхви жінка вводить чистий палець в піхву і намагається його утримати так, щоб його було важко вийняти. Повторювати цю вправу як можна частіше.

Коли жінка навчиться керувати м'язами своєї піхви, вона зможе не тільки посилити власні відчуття під час статевого акту, але і відчуття чоловіка, за власним бажанням укорочуючи акт або подовжуючи, і зможе в будь-якій позі статевого акту доставляти насолоду чоловікові.

Крім цього, жінці потрібно тренувати , і м'язи оргазмічної манжетки, що оточують вхід у піхву. Вони є загальними зі сфінктером сечовипускального каналу і сфінктером заднього проходу. Тренувати оргастическую манжетку можна стискаючи і розслабляючи ці сфінктери при сечовипусканні і дефекації. Крім того, така тренування може проводитися в будь-яку вільну хвилину, наприклад, в транспорті, в черзі, в перукарні, будинки, при розмові з приятелькою.

Якщо жінка стискає оргастическую манжетку під час розмови з чоловіком, то в ньому може несвідомо розгорітися потяг до цієї жінки. Можливо, ті відчуття, які при цьому жінка відчуває в статевих органах, «граючи оргазмічної манжеткою», як-то відбиваються на її обличчі, що збільшує її привабливість для чоловіка.

Для чоловіка, який виявляє оргастическую манжетку у партнерки, статевий акт стає настільки повноцінним, що він ніколи не змінить їй з іншою жінкою. Затискаючи манжеткою статевий член біля його основи, жінка може підсилити ерекцію у чоловіків або навіть викликати її.

Важливо тренувати і приводять м'язи стегон - вони підсилюють дію оргазмічної манжетки в таких позиціях, коли статевих актом керує жінка.

Приводять м'язи стегон жінка може використовувати тільки в позах разом із зімкнутими ногами, м'язи оргазмічної манжетки можна задіяти і в позах з розсунутими ногами, а м'язи піхви можна використовувати в будь-якій позиції. При цьому жінка стискає їх при русі статевого члена «назад», тобто, коли при фрикції чоловік «виймає» пеніс із піхви, а коли статевий член входить у піхву, жінка розслаблює м'язи.

Натренована оргастическая манжетка і м'язи піхви можуть дозволити жінці ввести в піхву навіть слабоэрегированный статевий член, а потім викликати його ерекцію.

Робиться це так. Жінка сідає на стегна чоловіка в позі «маленької Віри» (див. главу «Пози статевого акту»), наближаючи свої статеві органи до члена чоловіки, і стимулює пеніс рукою, а також голівкою пеніса стимулює свій клітор і вхід у піхву. В цей час вона використовує всі релізери, і біологічні, і психологічні (словесні), які підсилюють збудження партнера, і ласки.

Якщо пеніс став більш пружним, жінка напружує м'язи, імітуючи сечовипускання, що розширює вхід у піхву, і за допомогою руки вводить пеніс у піхву. Після цього натренованого оргазмічної манжеткою вона стискає статевий член партнера і сидить так деякий час, то напружуючи, то розслабляючи м'язи оргазмічної манжетки і піхви, поки пеніс не стане більш пружним.

Потім жінка починає обережно проводити фрикції, м'язами піхви не даючи статевого члена вислизнути з нього. Спочатку вона рухається вперед-назад по відношенню до живота чоловіки - техніка за типом «праски». Чоловік лежить спокійно і рухів не виробляє. При рухах по типу «праски» найчутливіша частина статевого члена - головка знаходиться в глибині піхви. Під час збудження піхву жінки в цій частині розширено, його стінки зволожені, тому тертя об стінки піхви незначні.

Коли з допомогою напруги оргазмічної манжетки жінці вдається досягти кращої ерекції пеніса партнера, вона змінює напрямок рухів - то піднімається, то опускається. Підводячись, вона натренованими м'язами піхви стискає статевий член чоловіка, як би намагаючись його утримати, а при опусканні (присіданні) розслаблює вхід у піхву.

При цих рухах головка статевого члена отримує достатню стимуляцію під час тертя об стінки вагіни, а напруга оргазмічної манжетки ще більше підсилює ерекцію.

Чим більш пружним пеніс стає, тим більшу амплітуду фрикцій може дозволити жінка, високо піднімаючи, щоб головка статевого члена майже наближалася до входу в піхві, і при цьому сильно стискаючи її оргазмічної манжеткою. Оргастическая манжетка при цьому як би масажує пеніс, і ерекція прискорюється.

Коли пеніс досягне потрібної ерекції, жінка сама управляє статевим актом. Якщо вона хоче його прискорити, то продовжує руху вгору-вниз, використовуючи м'язи піхви і оргазмічної манжетки, а якщо хоче продовжити, щоб досягти оргазму, то здійснює рухи вперед-назад, по типу «праски», при цьому головка пеніса стикається з шийкою матки, даючи жінці солодкі відчуття, а партнер може стимулювати її клітор рукою або вібратором.

У країнах Азії жінки навчаються особливому мистецтву володіння м'язами промежини і піхви. Жінки, які досягають майстерності в цій сексуальній техніці, можуть займатися сексом, майже не рухаючись корпусом тіла, використовуючи тільки оргастическую манжетку і м'язи піхви. Чоловік за це отримує найбільшу насолоду. Ця техніка була названа «клацанням горіхів».

Ті, хто бував у Таїланді на спеціальних шоу, дивувалися неймовірним здібностей юних таєк, які за допомогою м'язів піхви можуть відкривати пляшки, «палити» сигарети, утримувати предмети і здійснювати безліч інших забавних маніпуляцій.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua