← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Сексуальне життя жінки

версія для друку

ПЕРЕДМОВУ. СЕКСУАЛЬНЕ ЖИТТЯ ЖІНКИ

Сексуальне життя жінки

сексуальність, сексуальна життя жінкиЦя книга для жінок всіх віків - і для дівчат, які ще не заміжня, і для тих, хто збирається вийти заміж, і для молодих жінок, і для зрілих жінок.

Тим, хто ще не заміжня, вона допоможе правильно будувати свої відносини з сексуальним партнером, а згодом і з чоловіком. Заміжнім жінкам, незадоволеним своїм чоловіком, своїм шлюбом і своїм сексуальним життям, вона допоможе виправити існуюче положення речей, поліпшити психологічні стосунки з чоловіком і інтимне життя.

Тут відображені всі аспекти сексуального життя жінки - і фізіологія, і сексуальна гармонія, і еротика, і духовність.

Наші жінки багато чого не знають про секс. Молодь збагне цю науку на власній практиці, часом не маючи навіть елементарних знань. Дівчата, що рано починають статеве життя з такими ж юними і недосвідченими юнаками, нерідко бувають розчаровані першим статевим актом. Вони думають, що це екстаз і піднесений акт, а в житті все проходить швидко, примітивно і грубо. А перше розчарування накладає відбиток на все їх подальше життя і ставлення до сексу.

Хибною є думка, що кожна жінка може осягнути науку сексу на власній практиці. Це як раз і призводить до того, що не маючи елементарних знань про сексуальної техніки і еротиці і живучи з таким же невмілим сексуальним партнером, жінка не в силах що-небудь змінити в своєму житті. Партнер недосвідчений, а жінка соромиться говорити йому, що вона не отримує задоволення від статевої близькості. З часом інтимні стосунки стають їй тягарем, а деякі жінки навіть відчувають відразу до статевого акту.

Чоловік при статевому акті завжди отримує задоволення, тому багатьох егоїстичних чоловіків не хвилює, що партнерка не задоволена. Головне, що він сам отримав бажану розрядку.

Але справа не тільки в тому, що багато чоловіків егоїстичні. Деякі чоловіки, як і жінки, які не мають елементарних уявлень про сексуальної гармонії і про те, що жінка під час статевого акту теж повинна відчувати насолоду. При опитуванні чоловічого населення Польщі з'ясувалися дуже сумні факти. На питання анкети: «чи Знаєте ви, що жінка повинна відчувати при статевих зносинах приємні почуття?», - лише 15% чоловіків відповіли, що їм це відомо. А на запитання: «чи Знаєте ви, що як і чоловік, жінка при зносинах повинна відчувати оргазм?», - 47% чоловіків відповіли, що вони вперше про це чують. Ці жалюгідні результати названі вітчизняним сексологом Н.В.Ивановым «сповіддю покоління». А адже Польща вважається країною високої сексуальної культури. Що ж тоді говорити про наших чоловіках, коли багато років у нашій країні секс вважався забороненою темою, про нього не тільки не писали, але навіть і не говорили?! Вважалося «непристойним» обговорювати сексуальні проблеми навіть у своєму колі, якщо в розмові брали участь і чоловіки, і жінки.

Чоловіки обговорюють свої любовні перемоги у чоловічому колі, і деколи це цинічне смакування брудних деталей або явне хвастощі. Мало хто з наших чоловіків відноситься до інтимного життя як до високого злиття двох люблячих людей. Цинічні розмови з приятелями відображають ставлення до сексу деяких наших співвітчизників - зневага еротикою і чуттєвим компонентом сексуальних відносин або явне перебільшення сексуальних переваг самого співрозмовника - скільки разів і як часто він може здійснювати статевий акт, скільки у нього було коханок та інше.

Хоча насправді все зовсім не так. Обстеження чоловіків, які вважаються здоровими з точки зору сексопатології, проведене науково-методичним центром по сексопатології, показує, що сексуальні можливості сучасних чоловіків вельми невеликі.

Все це позначається і на сексуальному житті жінок. Поганий сексуальний партнер не може розбудити чуттєвість жінки, і вона залишається еротично неразбуженной. Багато жінок ніколи не відчували оргазму при статевому акті, хоча у них немає ніякої сексуальної патології, і вони не є фригідними. В їх сексуальної незадоволеності винен партнер. Або він сексуальний егоїст і шукає в інтимній близькості лише власного статевого задоволення, або він «сексуально неграмотний» партнер і не знає навіть азів сексуальної техніки, або у нього є сексуальні порушення (слабка ерекція, передчасна еякуляція), з-за яких жінка не може отримати сексуального задоволення. Тобто, проблеми чоловіка неминуче позначаються на сексуальному житті жінки, оскільки її статеве задоволення цілком залежить від сексуальної поведінки партнера.

Недолік інформації про нормального сексуального життя - теж одна з причин сексуальної дисгармонії в партнерській парі чоловіки і жінки.

сексуальність, сексуальна життя жінкиЗаважає партнерам і вузький діапазон прийнятності, тобто, думка, що можна собі дозволити при інтимному зближення, а чого не можна, що морально, а що аморально. Тому багато пар відкидають еротичні ласки та способи статевого задоволення, які, на їх погляд (або на думку одного з партнерів), є «збоченням», «аморальністю», хоча подібна еротична стимуляція є загальноприйнятою і повсюдно практикується сучасними парами з широким діапазоном прийнятності.

Якби всі наші чоловіки і всі наші жінки знали, яким повинен був бути нормальний секс, то у нас би не було незадоволених жінок. Або, принаймні, їх стало б значно менше, тому що істинно фригідних жінок дуже небагато. Всі інші - просто еротично неразбуженные жінки.

Багато жінок зрілого віку шкодують, що свого часу нічого не знали ні про техніку статевого акту, ні про еротичні пестощі, все своє життя здійснювали статевий акт в одній і тій же позі, а тепер, на схилі років, вже пізно що-небудь міняти - або чоловіка немає, або він вже не молодий і став байдужий до сексу. Вони і зараз не відмовилися б урізноманітнити своє сексуальне життя, але вже немає можливості. Їм залишається тільки шкодувати, що в найкращі молоді роки вони були обділені в своїй сексуальної і емоційного життя.

Тому для того, щоб потім не шкодувати про минулих роках, краще спробувати все виправити, поки ще є для цього можливість.

Останнім часом на прилавках з'явилися книги іноземних авторів з питань сім'ї і шлюбу, перекладені на російську мову. Вони написані зарубіжними психологами та сексологами, тому багато поради абсолютно не підходять для психології та способу життя наших людей. Порада: «Якщо вам сумно чи ви посварилися з чоловіком, їдьте на Таїті, одягніть модний купальник або купіть собі нову машину» або «Якщо вас не влаштовує ваш сексуальний партнер, - женіть його геть і знайдіть іншого», - навряд чи сприймуть наші читачки. На заході зовсім інше життя, і в психологічному, і в матеріальному відношенні, інші пріоритети та життєві цінності.

В одній з передач по телевізору прозвучав закид на адресу вітчизняних психіатрів і психологів, чому немає книг з проблем сім'ї та шлюбу. Статей в популярних тижневиках і газетах читачам явно недостатньо.

У цій книзі автор спробує заповнити цей пробіл, виходячи з психології наших людей і на наших життєвих ситуаціях. Ми поговоримо про те, що заважає людям в їх сімейному житті, чому чоловіки не розуміють один одного і наростає їх взаємне невдоволення, що потрібно знати подружжю про психологічні особливості чоловіків і жінок, і як досягти взаєморозуміння. Сексуальні порушення і різні життєві ситуації проілюстровані клінічними прикладами з практики психіатра. Мені расказывали про свої проблеми та просили поради люди, які формально не є моїми пацієнтами. Сподіваюся, з наведених у книзі клінічних прикладів ви зможете отримати для себе чимало корисного.

сексуальність, сексуальна життя жінкиЗвичайно, інтимна життя партнерської пари - це взаємини двох людей - чоловіка і жінки, і розчленувати її на дві складові складно. Однак психологія чоловіків і жінок різна, тому рекомендації теж розрізняються. Чоловіків найбільше цікавить сексуальна техніка і поняття сексологічній норми. Один з найбільш частих питань, який і в приватній бесіді, і на прийомі у сексопатолога задають здорові чоловіки, які не мають проблем в інтимному житті: «Все в мене нормально в сексуальному плані і яка «норма» тривалості статевого акту, частоти зносин в день, на тиждень». Чоловіків цікавить, як продовжити статевий акт, як боротися з передчасною еякуляцією, як порушити партнерку і дати їй задоволення. А жінок більше цікавлять почуття, любов, психологічні та емоційні стосунки з партнером. Саме тому написані дві різні книги. У цій серії є книга, адресована чоловікам - «Сексуальне життя чоловіка». Крім того, є книга «Сексуальне життя в нормі та патології», - для тих, кого цікавить обидва аспекти.

Сексопатологія як розділ психіатрії - складна наука, яка використовує специфічні терміни. У книзі виклад максимально спрощено, але без деяких термінів обійтися неможливо, і вони всі будуть роз'яснені. У тексті вони виділені жирним шрифтом, а в кінці подано короткий словник термінів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua