← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Секс з другом

версія для друку

Секс з кращим другом

секс з другомВін добрий і чудовий, він завжди готовий прийти на допомогу, ви розповідаєте йому про відносини зі своїм новим хлопцем і при зустрічі ніжно цілуєте один одного в щічку. І вам навіть в голову не приходило, що ваш друг нормальний чоловік, а ви жінка... Але якщо все сталося випадково, порушило плани, в які не входила зрада коханого, змусило хвилюватися, переживати, мучитися питанням «що буде далі?» Говорячи про випадкових зв'язках, зазвичай мають на увазі секс з незнайомцем. Але той, хто давно близький, доріг і любимо, теж може виявитися випадковим сексуальним партнером. Адже він був близький зовсім в іншому сенсі і любимо в іншій якості. Так чому ж це сталося?

Можливо, причина в тому, що вам доручили придумати конкурси на новорічну вечірку, тому і довелося сісти ближче, щоб радитися, пропонуючи ідеї. І ви займалися цим не менше півгодини, оскільки саме стільки потрібно часу, щоб в умовах, що створилися ( відсутність інших людей, затишна розкута обстановка ) активізувалися феромони, діючи на підсвідомість обох, змушуючи коритись основного інстинкту. Причин може бути маса. Припустимо, ваш друг погодився підвезти вас до мами на дачу, а по дорозі зламалася машина, та ще в самому невідповідному місці, в лісі, наприклад. І ви йдете по цьому лісі і готуєтеся до найгіршого: до зустрічі зі зграєю голодних вовків або хоча б з одиноким маніяком. Ви навіть почали прикидати, під яким деревом краще сховатися. І знайшли, і використовували, правда, зовсім в інших цілях. Тому що спільно пережите почуття небезпеки - потужний сексуальний стимул.

Навіть якщо це не ваш випадок, все одно доведеться визнати, що людина - істота біологічна, як би далеко він не просунувся по шляху цивілізації, яким би свідомим він не був і як би не прагнув до контролю над обставинами. А тому ніщо людське йому не чуже. Навіть самі відповідальні з нас під впливом сил природи, під впливом біологічних і психологічних механізмів не застраховані від подібних ситуацій.

Виправити і змінити подію неможливо. І відносини з несподіваним секс- партнером колишніми вже не будуть, адже у них тепер є ще одна сторона. Це не означає, що все пропало і треба негайно зробити вибір. Швидше, навпаки, це як раз той випадок, коли краще нічого не робити. Емоції - погані порадники, і ваші слова під їх впливом приведуть до набагато гірших наслідків, ніж сам вчинок. Тому погляньте на своє сексуальне пригода з філософської точки зору. Всі події мають сенс, напевно, і ця випадковість-чого вас навчила. Можливо, ви були суворі до оточуючих, презирливо ставилися до їхніх слабкостей, вважаючи себе самим морально стійкою людиною. А тепер маєте питанням, як себе вести?

В згуртованою компанії, особливо, якщо ви дружили сім'ями, дуже важко приховати найменші зміни - всі знають особливості поведінки один одного до дрібниць. Вести себе природно, як до події, практично неможливо, але спробувати доведеться, щоб не зіпсувати і тим більше не зруйнувати давні добрі відносини. Головне - якими способами уникати рецидивів, ймовірність яких насправді дуже велика. Буквально через пару місяців або навіть раніше, коли почуття провини потихеньку вляжеться, а відносини з зацікавленою стороною увійдуть в звичне русло, все може повторитися. Ви посварилися зі своїм партнером, або залишилися на вихідні на самоті, або настрій раптово зіпсувалося... У такій ситуації бажання поспілкуватися з тим, хто ближчий, ніж всі інші, виникає легко. Зате важко заздалегідь передбачити, чим таке спілкування обернеться надалі. Адже це вже буде не випадковий секс з другом, а любовні відносини.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua