← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Любовний гороскоп 2008

версія для друку

Любовний гороскоп на 2008 рік для знаків Зодіаку

Любовний гороскоп для Овна на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуНостальгія про почуття, яке залишено, але ще себе не вичерпала, стане фоном ваших переживань на початку року. Несподівані зустрічі, телефонні дзвінки, привітання - можливо, ви тільки і чекаєте стимулу, щоб відновити стосунки. І все ж, що може вас стримувати; вашого звичайного щирому натиску не вистачатиме енергії. І ви будете вдячні, якщо на цей раз проявить ініціативу партнер.

Але може бути і так, що грудень і січень ви захочете присвятити зовсім інших справах, при цьому продемонструєте опір чужим ідеям і пропозиціям. Лютий обіцяє бути чарівним місяцем. Знаходьте привід частіше бачитися з друзями; від них ви можете отримати підтримку, пораду. У березні ви відкриєте для себе, що немає нічого страшного у відвертості і уразливості, якщо це сприяє близькості. 8 березня щось порушить ваші очікування. Але це - загальна тенденція - непередбачуваний поворот подій у березневий молодик. Планів не будуйте, але включайте нове сприйняття, готовність змінювати правила гри, грати ще не освоєні ролі. Зміни в початку квітня будуть мати визначальне значення для прояснення ваших перспектив. Саме у цей час може статися включення нової програми в справах або стосунках, але може супроводжуватися і потребою залишити що-то в минулому, зробити символічний жест відмови або прощання. У травні ви оцініть стабільність і міцність вже наявних відносин. Можливі несподівані, але сприятливі зміни у сім'ї, її поповнення або зростання доходів. Якщо у вас є потреба в нових знайомствах, то для відпустки вибирайте другу половину липня. Вересень зажадає рівноваги у відносинах. І якщо до цього вам діставалося більше уваги, то тепер налаштовуйтеся задовольнити всі бажання і вимоги партнера. Цілком ймовірно, що на цей рахунок ви почуєте від нього категоричні заяви. Цей місяць наповнить ваші почуття пристрастю, але намагайтеся контролювати ревнощі і не переоцінюйте терпіння партнера. У жовтні і листопаді нові знайомства можливі в поїздках (подорожі, відрядження). Можна знайомитися в інтернеті. Майте види на початок грудня. Добре приурочити до цього часу приємні і важливі події. Особлива магія цього періоду обіцяє реалізацію будь-яких намірів і спонтанне виконання бажань.

Любовний гороскоп для Тельця на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуТельці в 2008-му вже не будуть шукати формулу любові, а займуться матеріалізацією своїх ідеалів. Їм потрібно поквапитися, поки Юпітер і Сатурн в земних знаках створюють комфортні умови для реальних відносин. Справи любовні будуть просуватися тим краще, чим більше стабільності ви будете відчувати у фінансових питаннях. Можливість підвести під відносини міцний фундамент і впевненість у своїх силах і перспективи - це абсолютно необхідні для вас умови, щоб дозволити любові наповнити ваше життя чарівництвом і пристрастю.

Вас може бентежити відвертість і поверховість флірту в січні, і цей час ви вирішите використовувати в прагматичних цілях, просуваючи свої професійні питання. Лютий підвищить планку ваших вимог. В цей час буде нелегко встановлювати зв'язки, але якщо це відбудеться, то у такого союзу будуть багаті перспективи.

Березень - місяць загадок і сюрпризів. Життя може поставити вас у двоїсту ситуацію, і вибір буде складним. Для ризикованих змін вам буде не вистачати гарантій, але спокуса може переважити доводи розуму. Настрій квітня буде не менш спекотним. І має сенс на цій енергетиці встигнути здійснити інші великі проекти року і зміцнити свої позиції.

Травень примирить вас з тими, чиє життя ви внесли багато емоцій і занепокоєння. Це відповідний час, щоб усамітнитися і зайнятися тим, що вам більше всього подобається. Це прекрасний час для чуттєвих сторін любові, але може викликати смуток щось нездійснене. Червень порадує можливістю легко виразити почуття, вимовити те, що хвилює і отримати зворотній зв'язок. Але інтуїтивно ви можете розуміти, що це трохи не те, чого ви чекаєте. У липні ви будете у владі зобов'язань, і це прекрасний час для зміцнення подружніх відносин і для романтичних поїздок, від яких ви чекаєте усамітнення і близькості.

Зоряні зливи в серпні можуть позбавити вас спокою, але якщо ви озвучите свої почуття, то, можливо, для вас не залишиться шляхів до відступу. У вересні дивовижні аспекти, які майже однозначно привертають любов, ви зможете наповнити і більш раціональним змістом. Жовтень і листопад повернуть вам відчуття реальності, але це не виключає моментів істинної пристрасті, коли ви відчуєте особливості протилежного знаку Скорпіона, який ламає бар'єри на шляху свого бажання.

Перша половина грудня грунтовно задіює резерви ваших сил. Цей час добре використовувати для активного просування всіх проектів. Життя покаже, чи буде любов в числі основних пріоритетів або можливість затвердити для себе якісь матеріальні гарантії візьме верх. Але вже передноворічна пора наповнить ваше життя більш мрійливим настроєм. Зверніть увагу на дати 22-23 грудня. У цей час для вас відкриваються Ворота Попелюшки. Зникає межа між можливим і неможливим, і вам залишається вгадати в подіях свій шанс.

Любовний гороскоп для Близнюків на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуСкладний вибір між ідеалами і усталеними цінностями формує різні варіанти розвитку подій протягом року. Сатурн у знаку Діви, в 4-му сонячному будинку, м'яко направляє вас до зміцнення сімейних традицій, до надійного будівництва і набуття тилу в особі близьких людей. Уран в Рибах створює несподівану проблему вибору, яка до кінця 2008-го року може стати особливо актуальною і хвилюючою. Важливо розібратися в своїх почуттях і відносинах протягом зимових і весняних місяців, коли обставини будуть мінливі, а учасники подій вашого життя виявляться несподівано відверто.

Вам належить пережити період романтичного дорослішання і навчитися правильно оцінювати силу зобов'язань і стимулів, які можуть тягнути вас в різні сторони. Якщо ви в шлюбі, то в кращому випадку це може бути проблема вибору між кар'єрою і домашніми обов'язками. Якщо ви в пошуку любові, то цей рік готує для вас сюрпризи. Навколо вас буде витати дух конкуренції, і з'являться шанувальники, інтригуючі ваше уяву.

У січні емоції будуть квапливі і поверхневі. Вже сформовані відносини треба оберігати від стороннього втручання. Якщо в лютому вам доведеться відпрацьовувати старі уроки, то спробуйте не повторити все знову. Можливо, ваша увага буде спрямована на щось інше, крім любові, і краще не відволікатися - майбутнє ставить більш важливі завдання, до яких ви ще згодом повернетеся.

Ситуації березня можуть бути цікавими, але найголовніше - уникайте імпульсивних рішень. Для творчих особистостей це унікальний час, коли можна реагувати швидко і емоційно, вміло провокувати збудження - і партнер це оцінить. Квітень дасть вам проявити і інтелект та чарівність, поверне відчуття контролю над ситуацією.

У травні і червні виграють ті відносини, де є не тільки спільні почуття, а й інтереси. Липень добре підходить для відпустки, поїздок з партнером в місця, де можна насолоджуватися самотою і спокоєм. У будь-якому випадку, це гарний час, щоб привести в порядок свої думки і зрівноважити емоції.

У вересні достаток можливостей і потенціал пристрастей можуть розпорошити вашу увагу. Не все вдається отримати навіть у настільки багатообіцяючий час, але потрібно намагатися максимально наблизити свій успіх. Якщо пропозиції чекають від вас і ви готові, то дійте - це буде хорошим початком подальших, більш приємних подій. У жовтні і листопаді ваші почуття стануть більш глибокими, але можуть зазнати серйозних випробувань. Не беріться у цей час через занадто багато, не зв'язуйте себе обіцянками, поки не розберетеся в змінах, які можуть стати початком нового витка у вашому житті.

До 12 грудня почекайте з прийняттям серйозних рішень. Що може підштовхувати вас до необережної відвертості. Але якщо ви відчуваєте, що контролюєте ситуацію, то в цей час можете отримати те, чого хочете. Кінець року принесе заслужену нагороду вашим зусиллям. В любові це час зізнань і пропозицій, нових спільних планів, приплив приємних емоцій. Прекрасний час для романтичної подорожі.

Любовний гороскоп для Рака на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуПодії, що відбулися в недавньому минулому, підготували ваше майбутнє. Плутон у січні переходить у знак Козерога, і перед вами відкриваються унікальні можливості змінити схеми відносин, які вас давно не влаштовують.

Це одна із загадок знаку Раку - у разі потреби до утримання рівноваги і опору будь-якої зміни - настільки ж сильна схильність до мінливості і здатність швидко адаптуватися до нових умов і людям, які для вас багато значать. У грудні Юпітер переходить у знак Козеріг, Плутон - у січні - і це може викликати глибокі зміни у вже сформованих відносинах або залучити у ваше життя нових партнерів, які розбудять у вас почуття і емоції, можливо, не порівнянні з тим, що ви відчували раніше. У будь-якому випадку вас чекає новий досвід, навіть якщо ви вже одружені і вважаєте, що все тримати під контролем. У січні якісь стосунки (не обов'язково любовні) можуть себе вичерпати, але в кінці місяця формуються передумови для нових зв'язків. Ініціатива поки не на вашому боці, але зате буде можливість вибору. Прислухайтеся до своїх снів, інтуїції і передчуттям напередодні молодика 7 березня. Переповнюють емоції не завадять ясно побачити вигідні перспективи, але головне - встигнути змінити внутрішні орієнтири, не боятися експериментів. Тим більше, що інтуїція в цей час буде працювати на вас. Обережніше потрібно бути в останню декаду березня, щоб не зруйнувати те, що перед цим ви створили і що ще не зміцніла. Квітень буде неспокійним, але допоможе пожвавити стосунки, якщо за вашими відчуттями їм не вистачає пристрасті. У травні частіше проводите час з друзями, відволікайтеся від надмірного занурення у світ фантазій, якщо відчуваєте, що вони відносяться до області малоймовірного. Червень продовжить тему таємних почуттів і відносин, які вам би не хотілося афішувати. Будьте уважні - таємне може стати явним. Липень буде сприяти встановленню більш тісних і зацікавлених стосунків у сім'ї. А серпень сприятливий для відпустки, подорожей, і якщо ви не в шлюбі, то флірт або курортний роман внесуть у ваше життя приємну різноманітність. Вересень буде вдалим місяцем для тих, хто планує оформлення відносин, переїзд, початок спільного життя з партнером. Жовтень і листопад тему любові можуть трансформувати на новий рівень. Схильність до безпеки може увійти в суперечність з потребою самоствердитися в новій ролі, викликати сильні почуття, відчути себе коханою (коханим). На початку грудня довіртеся природному ходу подій - все у вас повинно скластися вдало. Нова зустріч може покласти початок тривалого роману або вже сформовані відносини захочеться зареєструвати.

Любовний гороскоп для Лева на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуСлідкуйте уважно за подіями, які розгортаються після молодика 9 грудня. Воно відбудеться у знаку Стрільця, у вашому 5-му сонячному будинку. Це область найбільш захоплюючого життєвого досвіду, де ви йдете на ризик, створюючи свій власний любовний спектакль, і або досягаєте мети, або отримуєте відмову. У цій грі викладаються всі карти і всі козирі, взаємодія стає відвертим, і це час «або - або», коли ви отримаєте відповіді на свої питання і робите вчинки.

До середини січня відбудуться зміни, зміщення пріоритетів, інтересів. Несподіваний поворот - після якого може каменя на камені не залишитися від старих ілюзій. Протягом січня Венера сформує аспекти з Ураном, Марсом і Плутоном - і кожний раз це буде новий хід вашої любовної партії. Драматичне і захоплююче час, якщо ви налаштовані на зміни і новий вибір. Але лютий знову все заплутає. Це буде час поглиблення тих відносин, що вже є, і вам потрібна неабияка частка іронії і здатність легко сприймати складне, щоб все розвивалося в кінцевому рахунку так, як це потрібно вам.

У березні для вас особливо важливо буде, як вас сприймає кохана людина. Тут має сенс попрацювати зі своїм іміджем, але не поспішати проявляти ініціативу. І взагалі - не поспішати.

Квітень - час любовного загострення і лихоманки, курортних та інтернет-романів. Споріднена енергетика знаку Овна забезпечить відчутний прилив сил і натхнення. Бажання і цілі будуть відвертими і конкретними, але ставки залишаються високими, і вас влаштують тільки справжні почуття. На цій хвилі самоцінності ви здатні і на розрив відносин; це завжди легше вдається зробити на підйомі.

У травні постарайтеся зміцнити відносини, які вас влаштовують. Не шкодуйте часу і коштів, щоб виглядати ідеально. Одночасно і вирішуйте свої професійні питання. У червні сексуальна складова стане необхідною умовою успішного просування будь-яких справ і проектів. Уміння викликати симпатію, фліртувати, давати іншій людині відчуття значимості, при цьому зберігаючи ледь помітну дистанцію - це буде гармонізувати ситуацію і сприяти оптимальному просування ваших планів.

З середини липня Венера в знаку Лева, і на цей час року потрібно будувати найбільш цікаві плани. Повнота почуттів, деяка їх драматизація, задоволення від створення сексуального вистави - ці традиційно левові якості у цей час помітно посилюються. Вам не потрібно буде докладати багато зусиль, щоб чарувати і спокушати - ваше чарівність стає абсолютно природним і непереборним.

Серпневі затемнення і аспект Марса з Плутоном в середині місяця змусять вас серйозно поглянути на деякі важливі речі. Тепер краще знизити оберти, але не шукати обхідних шляхів, якщо доведеться робити вибір.

У вересні пристрасть може позбавити вас обережності, спокуса з'явиться несподівано і не дасть схаменутися - але ви попереджені, і хоча складно судити, які сюрпризи готує вам це час, але вже складніше застати вас зненацька.

Осінь включає тенденції всіляких маніпуляцій і провокацій, але одночасно змусить задіяти всі резерви почуттів, відчути свою вразливість і іншої людини. Буде щось незбагненне й непогамовне, що змусить прагнути до нового досвіду (навіть, якщо це будуть відносини з людиною). Але іноді давайте собі перепочити від любовних драм - використовуйте надлишки енергії для реалізації маси накопичених справ.

Тим більше, що попереду - грудень, любов знову готує вам виклик і можуть з'явитися конкуренти. Прибуває енергетика відкриває шлях сильним почуттям, зосередженості і пристрасності. Ви будете як ніколи близькі до виконання своїх бажань.

Любовний гороскоп для Діви на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуЦінність тенденцій 2008-го року для Дів полягає в тому, що Сатурн на два роки облаштувався у вашому знаку буде вимагати відточеності почуттів, серйозність намірів і ясності перспектив. Юпітер у знаку Козерога розширить вибір, але планка домагань буде, як ніколи, висока. Ваші шанси в любові значно підвищуються, а якщо будуть перешкоди у встановленні справді близьких відносин, то це буде ваш вибір.

Посилена земна стихія передбачає можливість втілення того, що вже існує для вас на рівні мрії. Але ви можете гальмувати розвиток відносин, якщо свої фантазії наділяє статусом заборонених і дуже ретельно прораховуєте ситуацію. Уран у вашому 7-му сонячному будинку продовжить дивувати новими схемами у відносинах. Особливо це стосується тих, хто народився в період з 8 по 15 вересня. Схильність аналізувати варіанти можливого майбутнього може зіткнутися з несподіваною парадоксом - і ви відкриєте в собі нові якості. Сатурн, з одного боку, буде вимагати застрахувати всі ризики, а Уран так змінить зовнішні обставини, що вам нічого не залишиться, як поринути в якусь пригоду.

До середини січня у вас буде вже досить приємних вражень, щоб це позитивно позначилося на самооцінці. Добре в цей час займатися своїм іміджем, відвідувати заняття в спортивному клубі або подорожувати. Сонячне затемнення 7 лютого може створити або підсилити у вашому житті якусь приховану інтригу чи ви повернетеся в думках до відносин, які, здавалося б, давно пішли в минуле. Почуття можуть досягти кульмінації 7 березня. Молодий місяць у цей день буде найважливішим у році для перспектив відносин. Ви можете випробувати відчуття звільнення і здатність приймати рішення без тривалої підготовки. Квітень додасть почуттів щирості, але якщо в справах ви в цей час можете реально досягти успіху, то в любові вам може не вистачати чуйності і уваги. Це буде час загального прискорення, але все зміниться вже у травні. Ваші почуття і думки прийдуть в рівновагу, а любов буде природним станом з багатообіцяючим чуттєво-еротичним потенціалом.

Червень і вересень наповнять контакти між людьми сильними пристрастями. Слова в цей час будуть означати виключно багато; це унікальний час для флірту і любовної листування. Несвідомі пориви бажання легко можуть проривати бар'єри умовності, якщо буде відчуватися єднання на рівні інтересів.

У жовтні ви будете чутливі до енергії і думку інших людей. І краще не проявляти зайву відвертість, щоб ваші відносини не піддавалися зайвого інтересу ззовні. Кінець листопада - грудень одночасно і складний і цікавий період для вас. Смутні почуття і бажання поступляться місцем швидкому просуванню тих планів, які до цього часу назріли. Ви постараєтеся в рівній мірі досягти успіху в двох темах - продуктивній роботі і любовних відносинах. 26.11 - 1.12 - час, коли вам потрібно зробити новий вибір і його оформити, закріпити. В кінці грудня знову сприятливі тенденції. Вас вже важко буде зупинити прагнення до експансії. Вибирайте тільки найкраще. Новий рік для вас добре зустріти в подорожі.

Любовний гороскоп для Терезів на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуКеровані Венерою, Ваги володіють таємницею чарівності. Їх почуття красиві, граціозні і спрямовані до гармонії. Або - напружені і нетерпляче зосереджені на пошуку гарного варіанта розвитку життєвого сюжету, якщо в гороскопі виникає активна динаміка. Середина листопада 2007-го може нести ознаки, які прояснять перспективи романтичного партнерства. Аспекти Венера з Марсом і Хіроном порушать баланс почуттів, можуть застати зненацька - і звернуть на тему кохання ваше пильну увагу. І якщо якісь знаки до вас приходять двічі - вони представляють особливий інтерес.

З Нового року «вітер зміниться», і вам належить насичений період, який передбачає ситуації вибору. Ті, хто в шлюбі, можуть зважитися на кардинальні зміни в сімейному укладі, переїзди, трансформації житлового простору. Можуть змінитися ролі, у когось в родині відкриються нові можливості, зросте навантаження. Зв'язку романтичного характеру в цей час будуть прагнути перейти в фазу більшої визначеності і відповідальності. Можливо, цими тенденціями варто скористатися і поспішити, оскільки вже лютий і березень принесуть багато невизначеності, хоча і можуть здаватися чарівними місяцями, наповнені несподіваними і хвилюючими змінами.

Настрій квітня буде активним, навіть більшою мірою, ніж у листопаді 2007-го. Марс все ще перебуває в Раку, емоціями мотивуючи вчинки. Але Венера в Овні, це вже гарячність і нетерпіння, і насолода вже неможливо пити по крапельці, але хочеться швидких і насичених змін. Хоча питання - кому проявляти ініціативу і, головне, - брати на себе відповідальність буде стояти досить гостро.

У травні з'явиться можливість поєднати ідеальне з реальним і відпочити, повернувши собі стан внутрішньої гармонії, а відносинам - ясність перспективи. Гарний час для романтичних поїздок.

У червні ви піддасте переосмислення своє любовне минуле. Такі сеанси психоаналізу можуть відкрити вам багато нового, особливо, якщо будуть супроводжуватися контактами з іншими людьми чи зустрічами з колишніми коханими.

У липні вам доведеться поєднувати потреба більше часу приділити своєму будинку і близьким з інтересом до заходам у колективі. Можливі службові романи.

У серпні краще зберігати настрій на обраний курс. Будь-який крок в бік може створити проблеми і охолодить любовний запал.

Друга половина вересня може виявитися для вас перехрестям цього року, знову поставивши перед вибором. Вам буде складно протистояти натиску іншої людини, якщо виникне симпатія. Враховуйте, що в цей час ви будете схильні до необачності, але від відносин можна чекати багато чого. У жовтні еротична сторона любові буде переважати над іншими аспектами цього почуття, розпалюючи ваші фантазії і змушуючи коригувати імідж. Будьте уважні на початку листопада, не піддавайтеся спокусам і провокацій. Збуджуючі стимули можуть бути сильними, а зміни несподіваними. Грудень - час втілення бажань, і тут вам потрібно бути особливо уважними, щоб не пропустити щасливий шанс. Початок грудня створює більш конкретний посил, закріплює результати. А кінець року знову повертає до мрійливому настрою. Привід для зустрічей, знайомств може виявитися несподіваним, і до чергового Нового року ви зрозумієте, що все найцікавіше тільки починається.

Любовний гороскоп для Скорпіона на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуУ середині грудня 2007-го Скорпіони матимуть більше можливостей, ніж коли б то не було почати своє життя з чистого аркуша. Ви можете на час втратити відчуття безпеки, але саме кризи і розставання з ілюзіями, уводящими від дійсності, створить потужні стимули для прощання з частиною минулого та пошуку нових можливостей для самоствердження. Швидше за все, зміни в кінці року порушено не одну тему, але якщо довгий час ви не давали проявитися якогось почуття, то тепер відбудуться неконтрольовані події - і ви не в силах будете противитися тому, що має увійти у ваше життя.

З'єднання Юпітера з Плутоном в знаку Стрільця може залучити у ваше життя нової людини, який розширить для вас горизонти, з яким співпадуть інтереси, виявляться спільні програми, відкриються можливості спробувати себе в новій якості. Останній тиждень січня створить відчуття, ніби ви опинилися біля самого краю обриву, і період очікування закінчився. Венера з'єднається з Плутоном і Марс розгорнеться до прямого руху - лютий змінить ваші плани і потребує визначеності та відвертості з тим, хто володіє вашими почуттями і думками. Молодик 7 березня стане новою точкою відліку. Не будуйте плани на цей час, ви можете здивуватися розвороту подій, мінливість настрою і швидкості змін у відносинах. Якщо щось станеться, у вас вже не буде шляхи до відступу і можливості повернутися на колишні позиції. Квітень посилить амбіції, потребу негайних завоювань, але разом з тим, для ревнощів буде достатньо найменшого приводу, як і для розриву відносин. Травень принесе відчуття перепочинку, партнер відчує, що ви довіряєте йому ініціативу і право вибору. Взаємна турбота буде якістю, яке ви обидва високо оціните, а деякі обмеження контактів зі світом тільки підуть на користь відносинам. Червень принесе випробування і спокуси. Це один з найбільш складних з точки зору збереження позицій місяць року, а в любові легко може початися всерйоз те, що починалося несерйозно. У період 8 - 16.09.08 чекайте активного розвитку подій. Якщо зможете приборкати свої емоції, то це буде час ваших перемог (можливо, відразу на кількох фронтах»). Жовтень і листопад будуть пофарбовані сильними сексуальними емоціями і боротьбою з власним егоїзмом. У грудні обережно давайте обіцянки - вам не вдасться відмовитися від своїх слів. Оцініть те, що маєте, якщо ваш посилився магнетизм приверне підвищений інтерес представників протилежної статі.

Любовний гороскоп для Стрільця на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуСтрільцям потрібно бути уважнішими з 08.12.07. Саме з цієї дати можуть початися події, які приведуть до глобальних змін у 2008-му році. Соціальний успіх, що супроводжується зростанням доходів, - це стає більш ніж можливо. Вихід на своє призначення вірогідний і в інших темах, і любов тут може грати не останню роль. Якщо ваша особиста любовна історія дозволяє оцінити те, що відбувалося 13 років тому, варто згадати осінь 1994 року. Те, що отримало тоді початок, вже принесло свої результати, і зараз час підбивати підсумки. Тепер - черговий виток, оформлення нової програми.

18 грудня 2007 року Юпітер міняє знак, зі Стрільця на Козеріг, проходить одну з чотирьох кардинальних точок Овна. Починається період матеріалізації планів, які були підготовлені в 2007-му році. У відносинах з протилежною статтю може відчуватися незвичайна сміливість, схильність до остаточного вибору і віра в свої найкращі можливості. Але союз, який не відповідає вашим життєвим завданням, може розвалитися, як картковий будиночок

У січні формуються нові тенденції, і настрій буде серйозний. Можливо, щось не отримає розвитку і тільки позначиться в цей час, а остаточно оформиться вже восени 2008-го.

У лютому буде багато суєти, розбіжностей планів з реальними можливостями, з улюбленими легко розійтися в часі, місцезнаходження або інтересах. Але нудно не буде, можуть з'явитися нові знайомі, це час легких романів, флиртов з інтелектуальним відтінком.

У березні очі розбігатимуться від нових можливостей, але не варто поспішати. Особливо - змінювати що-небудь тим Стрільцям, які перебувають у шлюбі. По всіх змін, які здаються настільки чудовими, краще радитися з партнером.

Квітень повною мірою розкриє свій романтичний потенціал. Але незважаючи на очевидну близькість мети, все банальне вас не буде влаштовувати, а експерименти можуть вимагати занадто багато зусиль. І все ж, цей місяць для любові один з кращих в році.

У травні добре прийти до визначеності, і з усіх надихаючих варіантів вибрати найбільш надійний. У червні спробуйте надати партнеру вибір найбільш важливих ситуаціях. Той, кого ви чекаєте, може з'явитися у вашому житті. Це може бути хтось із старих знайомих або друзів.

Вересень поверне вам наснагу. Життя наповниться яскравими фарбами яке зволікає після періоду незначних змін. Головне - не розпорошуватися енергетику цього періоду, і, якщо якась інша тема, крім любовної, стане актуальною в цей час, не втрачайте можливості досягти успіху. Якщо ж головною темою буде любов, то можна приймати відповідальні рішення.

Жовтень і листопад - не найкращий час для нових захоплень. Ваше чарівність буде проявлятися без особливих зусиль, залучаючи підвищений інтерес протилежної статі, але стрімкі романи можуть стати джерелом проблем. Для відносин з постійним партнером це період важливих змін. Головне - не робити поспішних дій, зберігати вірність, вміти виділяти головне серед натовпу почуття та можливостей. Загалом розставляйте пріоритети і боріться з спокусами. А шансів досягти успіху буде достатньо.

Кінець листопада - початок грудня - час яскравих подій, конкуренції і потреби не отримувати, а завойовувати любов. Невеликі потрясіння в любовних відносинах будуть тільки розпалювати пристрасть. Цікавим може виявитися Предновогодье - чарівна пора в почуттях і раціоналізм, ділова хватка - професійної діяльності. Доведеться ущільнювати свій час і рухатися відразу в декількох напрямках, задіяти всі свої таланти і резерви сил. Робити і приймати пропозиції добре напередодні чергового Нового року.

Любовний гороскоп для Козерога на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакугороскоп Для Козерога на 2008 рік виглядає багатообіцяюче. З 18 по 22 грудня 2007-го в знак Козерога переходять Юпітер, Сонце і Меркурій. Градус цей є однією з чотирьох Точок Овна, і володіє унікальними характеристиками - зазначена незвичайними подіями доля, подвійність ситуацій, сміливе використання можливості, лідерство. У січні через цей градус проходить і Плутон, який потребує підведення підсумків, відпускання минулого і звільнення дороги для майбутніх подій і досягнень. В любові це може бути відповідальний період, який означає переорієнтацію і новий вибір.

Юпітер в транзиті по знаку до знаку Козерога протягом усього 2008 року. Його вплив розширює горизонти і створює передумови для успішного розвитку відразу декількох напрямків. Тому напередодні Нового року постарайтеся розчистити у своєму житті всі закутки і підготувати місце для нового життєвого досвіду. В січні для вас важливо буде зберігати внутрішню стійкість і не піддаватися спокусі швидких романів. 2 (майже так само хороша і дата 4.02) лютого можна прийняти важливе для себе рішення і повідомити про нього того, хто удостоєний цієї честі або приурочити до цієї дати якусь важливу для вас подію. У березні ви відчуєте більше свободи в своїх діях і можливість робити вибір, але може з'явитися альтернатива, яка змусить поламати голову, вирішуючи, чого ж ви хочете насправді. Будьте уважні наприкінці березня, щоб не спливла небажана для вас інформація. Квітень і травень підходять для зміцнення сімейних відносин. Намагайтеся все робити разом, надовго не залишайте партнера без турботи і уваги. Початок липня задасть вам тест на запас міцності та вміння знаходити компроміс там, де дуже хочеться настояти на своєму. В серпневе місячне затемнення 16.08 зумійте розібратися, в чому ви уразливі і яка спокуса може відвести вас в сторону від обраного курсу. Вересень - яскравий і насичений місяць. Для когось він може стати і медовим. У жовтні ви відчуєте, як швидко все може змінюватися. Це час емоційної нестабільності, пристрасті і ревнощів у стосунках. В результаті ви відчуєте або розчарування, або радість переходу на новий рівень взаєморозуміння. Початок грудня може стати часом вашого тріумфу, заслуженого відпочинку і задоволення від поточного ходу справ. Але вже з другої декади ви зрозумієте, що ніколи розслаблятися. У відносинах можливий новий поворот, а для кого-то може початися зовсім інша історія. До кінця місяця ви розберетеся і в своїх почуттях, і в тому, які загадувати бажання на наступний рік.

Любовний гороскоп для Водолія на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуТой, хто мав справу з Водолієм рано чи пізно розуміє, що Водолій дивиться на світ з позиції власного егоїзму. Схильність до ідеалізму і творча уява дає йому можливість створювати унікальні внутрішні сюжети і сценарії, чого в реальному житті мало що може відповідати. Закохатися в Водолія - це як спокуситися на яскраву красу метелики. І безпечніше для власного світу почуттів милуватися без надії на володіння.

Нарцисизм, самодостатність, недоступність привабливі, і транзит Нептуна по цьому знаку поки сприяє «відсутності» Водоліїв у реальних відносинах. Але в якийсь момент все змінюється. І до Водолія приходить розуміння, що не можна все життя бути обережним. І несподівано захочеться поринути у світ таємниць і бажань іншої людини. Тоді з Водолієм може бути цікаво. У серпні-жовтні 2007-го року можуть відбутися події (вони можуть бути і драматичними), які змусять Водоліїв зайняти більш активну позицію. Про зміну іміджу бажано подумати ще в 2007-му році. Грудень-початок січня 2008-го року - час метаморфоз емоційного життя. Лютий і березень підтвердять багато ваші здогадки. Думайте вголос поруч з коханою людиною - інтелектуальна близькість продовжує бути для вас самим захоплюючим пригодою. На меншу ви не погодитеся; все інше - буде прекрасним доповненням. Квітень буде сприяти зміцненню сімейних відносин. Добре в цей час займатися нововведеннями в будинку, робити придбання, про які ви з партнером мріяли. Травень розбудить уяву й інтерес до любовних пригод, флірту. Істинним місяцем любові буде вересень. Якщо плануєте романтичну подорож, то відправляйтеся в поїздку з другого тижня вересня. В листопаді не порушуйте зобов'язань і обіцянок, які давали раніше. Бумерангом можуть повернутися ситуації, в яких раніше з'явилася фальш. Початок грудня порадує можливостями. У цей час добре приймати важливі рішення щодо майбутніх перспектив. Обставини покажуть, що особисто для вас в цей час буде головним (зовсім не обов'язково, що це буде любов), але якщо зважитеся на початок відносин або їх оформлення, то можете розраховувати на тривалий і стабільний союз.

Любовний гороскоп для Риб на 2008 рік

любовний гороскоп любовний гороскоп 2008, любовний гороскоп 2008 для знаків зодіакуМолодик 10 жовтня 2007-го року буде мати велике значення для подій, які розгорнуться в житті Риб в наступні місяці і в 2008-му році. Два управителя знаку Риб, Нептун і Юпітер, будуть в цей час в мажорних аспектах. Нептун - з точкою молодика, а Юпітер - у точній квадраті з Ураном. Потужний імпульс змін, несподіваний поворот у подіях, внутрішнє звільнення, прорив, потреба звільнитися від теми, яка довгий час не давала спокою. Ось в цей час і добре взяти новий курс, звернути увагу, що особливого відбувається в житті, хто опинився в цей час поруч і які почуття все, що відбувається викликає. Інтуїція в цей час буде відігравати велику роль, і деякі свої вчинки і рішення ви зможете зрозуміти тільки через час, коли отримаєте перші результати.

У 2008-му зв'язок Юпітера з Ураном набуває більш конструктивний характер. Найбільш динамічними місяцями, коли життя починає відбуватися більше руху, оновлення, активізуються почуття самим незрозумілим, але життєрадісним чином, будуть березень, травень, листопад. Це не виключає того, що настрій цих місяців буде схиляти до рішучих вчинків, і стосунки можуть бути переглянуті. Але іноді саме цієї рішучості і не вистачає Рибам, які звикли оберігати від сильних стресів і катаклізмів свої відносини.

Після з'єднання Юпітера з Плутоном в грудні 2007-го, якась нова тема (настрій) складе і особливі переживання новорічного періоду. Але будьте уважні, щоб у цей час потреба в сильних почуттях не залучила у ваше життя фатальну фігуру. Можна чекати напливу нових почуттів, ідей, але було б добре поставити в цей час і ясні цілі, визначитися зі своєю роллю і статусом у відносинах.

Лютий і березень найбільш складні і цікаві місяці, коли два молодика - одне в поєднанні з Ураном, інше з Нептуном - створять інтригу і змусять по-новому розставляти пріоритети і цілі. Якщо ваші почуття пройдуть ці випробування, далі все вже буде, якщо і не простіше, зрозуміліше. Це благодатний час для творчості і пошуку себе в нових проектах і захоплення.

У квітні і травні вибудовуйте і зміцнюйте свій любовний союз. Фізичний аспект любові буде грати основну (або помітну) роль у відносинах. Можливо, варто пригальмувати в цей час потреба знати все про плани партнера, довіритися природному ходу подій.

У червні критичними можуть виявитися 22-23 .06. Енергоємні транзити несуть в собі великий потенціал для змін, але інтуїтивно потрібно відчути, що особисто для вас важливо в цей час, і попередити можливі проблеми.

Липень - найкращий час, щоб усамітнитися разом з партнером, поїхати в романтичну подорож, проявити турботу і задовольнити бажання один одного.

Серпень внесе протиріччя у відносини, але може, і освіжить їх, змусить подумати, чого вам не вистачає, висунути вимоги. Але будьте уважні в період затемнень 1 і 16 серпня, не перестарайтеся.

Вересень посилить інтелектуальну складову союзу, але в цей час може виникнути і нове захоплення. Сентиментальність літніх місяців зміниться жаркими осінніми романами. Можуть повернутися минулі любовні захоплення і зв'язку, або колишній досвід буде простежуватися в нових любовних сюжетах.

Кінець листопада - грудень - час, коли зірки будуть підштовхувати вас до правильного вибору, додадуть рішучості і чутливості. В такий час збуваються мрії, і не варто обмежуватися тільки любовною темою - у Риб це можливість досягти успіху відразу в декількох аспектах життя.

Любовний гороскоп 2008 ілюстровано картами Таро з колод Manara, Rohrig, Ancestrial Path, Pagan, Cosmic Tribe.
на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua