← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Секс і здоров'я

версія для друку

Займися сексом заради здоров'я

Для любителів утримання прийшли нерадісні вісті. Ніякої користі для тіла відмова від сексу не несе. Регулярний здоровий секс дає максимум переваг як чоловікам, так і жінкам.

А нюх, як у собаки....

Після сексу зростає виробництво гормону пролактину. Це, в свою чергу, змушує стовбурні клітини в мозку утворювати нові нейрони в центрі нюху.

Секс, як засіб профілактики інфарктів та інсультів

За даними досліджень Королівського Університету ( Великобританія ), у чоловіків, які займаються сексом три рази в тиждень і частіше, ймовірність інфаркту й інсульту знижується вдвічі.

Спали зайве в ліжку

Один пристрасний статевий акт спалює 200 калорій-стільки ж, скільки 15 хвилин бігу. У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів в хвилину, як у спортсмена, який докладає максимальне зусилля. заняття сексом також збільшує виробництво тестостерону, що веде до зміцнення кісток і м'язів.

Найкращий антидепресант

З'ясувалося, що особливо знижує депресію у жінок секс без презерватива. Одне з можливих пояснень такої залежності полягає в тому, що простогландин - гормон, який міститься в насінні, - проникає в жіночі статеві шляхи, регулюючи тим самим виробництво жіночих гормонів.

До анестезіолога не ходи

Безпосередньо перед огразмом рівень гормону окситоцину підвищується в п'ять разів у порівнянні з його звичайним рівнем. Це, в свою чергу, призводить до утворення ендорфінів, які здатні надавати болезаспокійливий ефект при будь-якому типі болю.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua