← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!




Лінії на долоні

версія для друку

Лінії на долоні і сексуальність

лінії долоні, лінія життя, долоню і сексуальністьНавіть якщо ми іноді і важко визнати це відкрито, однією з основних серій питань, які ми хотіли б задати хирологу (а також астролога, гадателю по картах таро, графологу), є питання, пов'язані з сексом і якостями особистості, які сприяють або перешкоджають вступу в романтичні зв'язки. Хірологія успішно справляється з встановленням психосексуальних властивостей, і її дані заслуговують високої довіри. З'ясування цих якостей становить особливу цінність саме у наше століття бурхливого процесу лібералізації в області сексуальних відносин і сексуальної техніки. Само собою, мова йде про вибір придатного партнера (чоловіка, друга, дружини, подруги), й реалістично мислячі люди не сумніваються в тому, що покладатися при цьому тільки на хвилинний романтичний порив було б божевіллям. Але справа не тільки і не стільки в цьому, тому що ми з вами наділені, поряд з реалістичним мисленням, ще й почуттям гумору і розуміємо, що вибрати собі нареченого або коханця шляхом дослідження долонь своїх знайомих нам, можливо, не вдасться: так вибирають тільки коней на кінному ринку. Зате пізнати себе, свої можливості і межі, допомогти розібратися в другові чи подрузі - значить знайти правильну лінію поведінки, стиль взаємин. Незалежно від нашого ставлення до фройдизму та психоаналізу, ми віддаємо собі звіт в тому, як важливо це знання в плані розуміння всієї поведінкової структури.

Треба сказати, сучасна література на тему цієї глави дуже небагата. Чи не першою серйозною була вийшла в 1986 р. книга Натаніеля Альтмана "Сексуальна хірологія". На шляху автора, який пише про цьому хвилюючому предмет, три рифу: небезпека скотитися в область банального сексу на межі порнографії, ймовірність розплився в общепсихологических рассусоливаниях і можливість обдурити читача малопридатними в реальному житті рецептами, як по знаках кисті руки вибрати собі партнера.

Спробуємо обійти ці рифи і з'ясувати, яку позитивну інформацію допоможе нам отримати хірологія. Насамперед, відштовхуючись від вже відомого, розділимо кисті рук на дві категорії: рецептивные і реалістичні.

Зазвичай рецептивні долоню буває подовжено-конічної, слабкою і вразливою. Характерні риси: чутливість, емоційність і романтизм.

Реалістична долоню міцна, широка. Враження домінантності, напористості, самовпевненості. Оцінюємо щільність і товщину кисті, що дає уявлення про рівень сексуальної енергії. Найчастіше цей термін розуміють надто буквально. Індуси в цьому випадку говорять про пране, окультисти - про згустку астральної енергії, не забуваючи про те, що сексуальна енергія може бути орієнтована на області, ніякого відношення до сексу не мають. Напевно знайдуться такі, які резонно заперечать, що мають відношення до сексу всі області, але тут мова не про це. Людина з тонкою, в'ялою рукою виявить свою слабкість при першому рукостисканні. Будьте впевнені, що він ніколи не виявить ні серйозного інтересу до сексу, ні навіть до еротично пофарбованої словесній грі, з якою неодмінно починається всяке залицяння.

М'яка, але товста долоню - вказівка на те, що в людині чуттєвість переважає над фізичними можливостями.

Щільна долоню свідчить про підвищеної активності, в тому числі фізичної, а також про психологічної стабільності. Але цей чоловік нелегко пристосовується до нових обставин і людям. Він вважає за краще пристосовувати їх до себе.

Залишається навчитися відрізняти щільну долоню від твердої, нееластичною. У цій руки шкіра часто буває грубою і жорсткою. Ці люди володіють колосальною сексуальною потенцією, але психологічно вони дуже негнучкі, спілкуватися з ними важко, і не чекайте від них сердечність. Якщо при цьому ще шкіра і нігті червоні, то тримайтеся від цього суб'єкта подалі.

Ми вже говорили про гнучкості долоні при згинанні назад, в сторону тильною її частини. Розглянемо це більш детально.

Дуже гнучка кисть (пальці при згинанні тому утворюють кут в 90 градусів) - свідчення великої вразливості і сугестивності. З цієї людини можна "мотузки вити".

Кут дорівнює приблизно 30-45 градусів. Розумова, емоційна і сексуальна гнучкість і рухливість, пристосовність до нових умов і ситуацій. У взаєминах прагнення бути переважно дає стороною. Взагалі така людина заслуговує більшої довіри, ніж володар дуже гнучкою долоні, описаної в попередньому абзаці. Він надійніше і може служити опорою в різних обставинах, але немає впевненості, що він задовольниться одним об'єктом прихильності. Словом, за ним "потрібне око та око".

Рука здатна лише злегка прогнутися. Життєвої і сексуальної енергії може бути багато, але слабка комунікативність і постійні пошуки надійності, що може призводити до недовірливість і підозрілість.

Пальці зовсім не прогинаються. Настільки ж негибок ця людина психологічно. Він упертий і йому потрібно неодмінно все повернути по-своєму (не дуже приємно для партнерства будь-якого типу). З іншого боку, якщо вже вам вдалося встановити з ним хороший контакт, ви можете на нього цілком покластися, який не підведе. І секрету не видасть.

Чим рука менше, тим більше перевагу фізично-еротичних аспектів у взаємовідносинах з представниками протилежної статі і навпаки. Маленькі руки - у широких натур. Большерукие - педанти і аналітики. Маленькорукий насамперед прагне охопити проблему в цілому, а большерукий приділить основну увагу деталям. Якщо шукаєте ніжного і уважного, віддайте перевагу большерукому.

Побоюючись глузливої посмішки читача, я, мабуть, не став би ділити коханців на типи і категорії, якби не наша університетська звичка все на світі класифікувати і якщо б Натаніель Альтман не зробив у своїй книзі "Сексуальна хірологія". Класифікація відштовхується від вже в основному відомих нам форм долонь. Це квадратна (точніше - незграбно-прямокутна), вона ж, але з лопатоподібними кінчиками пальців, конічна, артистична і змішаного типу.

Квадратна характеризується виразом: "у всьому порядок!" Перевага віддається не всяким там емоціям і словесним киселів, а суворої системі та розрахунку. Перш, ніж зупинити свій вибір на тій або іншій, володар квадратної долоні поцікавиться, чи вміє дівчина готувати, не розтовстіє чи, як її матуся, не хропе уві сні. Зате такі люди виявляють сталість, стабільність, врівноваженість, що цілком компенсує їх сексуальну ординарність і брак фантазії в цій захоплюючій області.

Лопатообразные, як ви пам'ятаєте, нестримно діяльні. Ці в життя свого не упустять. Їх чуттєвість доходить до гедонізму, в особливості, якщо рука до того ж м'яка і гнучка.

Конічна кисть відноситься до категорії рецептивних. Романтизм, сентиментальність та імпульсивність аж до примх і нервових зривів. Можете очікувати непостійності, якщо це те, що вас турбує в партнері. Сьогодні вона віддана вам як рабиня, а завтра шукайте її в іншого. І знову ж таки не поспішайте з висновками. Перевірте щільність долоні і ще раз прочитайте абзаци цієї глави, присвячені даному питанню. Крім того, врахуйте, що володарка конічної кисті дама винахідлива, і це проявляється в різних областях, включаючи описувану. Вона імпульсивна і ворог всякої рутини. А якщо рука ще пухкенька, то апетиту і чуттєвості хоч відбавляй.

Артистична рука - це та ж конічна, але більш витягнута, з загостреними пальчиками. Романтизм і чуттєвість - до повної втрати здорового глузду. У взаєминах - ідеалізм і наївність. Ми рад не даємо, але зауважимо, що вам ця ручка підходить тільки в тому випадку, якщо ви самі людина сильна і розсудливий.

На практиці чисті типи долоні зустрічаються рідко, а частіше бувають змішані, що і ускладнює оцінку. Наприклад, в нижній частині долоню квадратна, а серед пальців трапляється чи не повний набір - від гострокінцевих до лопатообразных. Потрібно відштовхуватися від форми долоні, а інші знаки вважати коригуючими. Інтуїція і досвід підкажуть, які дані превалюють.

Наступним, дуже важливим знаком є текстура шкіри. М'яка і тонка - свідоцтво чуттєвості, уважного ставлення до близьких, до їх потреб, у тому числі емоційним. Протилежні якості виражені жорсткою, "царапучей" шкірою.

Тепер з точки зору сексуальних властивостей розглянемо пагорби.

лінії долоні, лінія життя, долоню і сексуальністьПриродно почати з пагорба Венери, головного індикатора того, що ми з натяжкою і оглядкою назвали "сексуальною енергією". Ми з повною довірою ставимося до всього, що про цю енергії можуть нам розповісти фізіологи, але ніхто з них не пояснить, що спільного між цим пагорбом і сексуальними потенціями. Фізіолог, швидше за все, скаже, що ніякого зв'язку немає. Однак багато поколінь хіромантів переконалися в тому, що такий зв'язок існує. Як ви перевірите, я не знаю, але повинен ще раз попередити, що термін "сексуальна енергія" досить умовний і неточний. Індуси називають цю енергію праною. Людина, в якому багато прани, кипить від переповнює його сили і енергії. В його голові постійно народжуються нові плани, він шукає все нові і нові об'єкти докладання своїх творчих можливостей. Невдала любовний зв'язок або шлюб можуть викликати у неї сексуальні комплекси.

Сексуальна потенція (включаючи комунікативність) безпосередньо пов'язана з запасом енергії (прани), тієї самої, яка пронизує Всесвіт і є дійсним джерелом і змістом життя; насолода пов'язано з інстинктом відтворення виду; агресивність, під якою ми розуміємо не що-то неодмінно негативне, а динамізм по відношенню до навколишнього середовища. Ця тріада (сексуальна енергія, або прана, насолоду і агресивність) може дуже яскраво проявитися в ентузіазмі аскета, в мистецтві, політиці, бізнесі. Серед нас є лікарі, здатні одним дотиком рук виліковувати важкі недуги. Вони вливають у хворого прану, якої йому бракує, і це та ж прана, яка управляє статевим актом, звичайно ж, не безпосередньо, а через метаболічні процеси організму. Напевно при всякому зіткненні, супроводжуваному високим емоційним напруженням, відбувається обмін праною. Ми підемо ще далі на шляху цього пошуку, якщо дізнаємося, що прана є до того ж самостійним носієм інформації і обмін праною може супроводжуватися обміном інформацією. Не станемо на цих сторінках заглиблюватися в цю таємничу і захоплюючу область, але зауважимо, що оцінка сексуальної потенції методами хірології, чому ми присвячуємо цій книзі велику голову, має набагато більш широкий зміст, ніж це могло здатися спочатку.

Пагорб Венери, як і носить ту ж назву планета, - індикатор любовної пристрасті і сексуальних бажань. Ми б хотіли, щоб пагорб займав приблизно третину площі долоні і був ані занадто твердим, ні занадто м'яким. Колір повинен бути рожевим. Такі властивості пагорба вказують на апетит до життя, сексу, їжі... Твердий червоного кольору пагорб Венери говорить не тільки про нестримної пристрасті натури, але також про агресивність. Негайно, як рекомендовано вище, подивіться на Великий палець. Дуже маленький, плоский, блідий і м'який пагорб Венери - свідчення протилежних якостей. Ще гірше, якщо лінія Життя, замість того, щоб, витончено обігнувши пагорб Венери, спрямуватися до тильної частини долоні, перетинає пагорб. Як ніби у неї не вистачило сил на довгий шлях, і вона вирішила "зрізати".

Помічено, що бурхливі любовні стосунки часто сприяють збільшенню розмірів пагорба і, навпаки, довгий період "бездіяльності" робить його більш плоским і в'ялим.

Пагорб Місяця. Тут зосереджені підсвідомі пориви, інстинкти, уяву. В цьому плані ми оцінюємо його розміри і прагнуть до нього лінії, в особливості лінію Голови. Незграбність лінії, що оперізує пагорб з зовнішнього боку долоні, обмежує його позитивні властивості.

Маленький пагорб Місяця (справляє враження ужатого, сморщенного) без усякого сумніву трапляється тільки у людей реалістичних до повної сухості і відсутності всякого уяви. Тут автор в черговий раз дозволяє собі те, чого на цих сторінках можливо й не слід було робити: особисту оцінку психологічних якостей. Автору, бачте, подобаються люди, що володіють багатою уявою і здатні на ірраціональні вчинки! З подібними оцінками, якщо ви всерйоз беретеся за читання рук, потрібно поводитись дуже обережно і в ім'я об'єктивності залишати їх по можливості при собі.

Тепер ще трохи про лініях. В рамках цієї глави ми, звичайно ж, перш за все, поговоримо про лінії Серця. Один хіролог, у якого, напевно, добре розвинений пагорб Місяця, назвав цю лінію "емоційним барометром життя". Це індикатор спроможності до схильностям і любові. Ми хочемо, щоб ця лінія була гладкою, чистою, безперервної (без розривів і острівців), щоб вона не була пряма, як палиця, але і не любимо, коли вона звивається, як змія. Вибачте за порівняння зі змією, але в цьому щось є. Як і в абсолютній прямизне, настільки неприємної у відносинах, що вимагають гнучкості і витонченості.

Лінії не однозначні. Поверніться ще раз до главі, присвяченій лінії Серця, і прочитайте, що там сказано про пензлику, що складається з двох-трьох смужок на кінці лінії Серця, в районі Юпітера - Сатурна. В рамках нас цікавить зараз питання три смужки цієї пензлика означають рівновагу між розсудливістю, фізичної пристрастю і романтичними почуттями.

Лінія Серця закінчується в районі Сатурна: фізичний аспект домінує, прямі шляхи до досягнення мети, минаючи фантазії і романтичні зигзаги.

Вона ж закінчується у Юпітера: серце переважає над головою. Теж певним чином крайність. Цей ваш приятель здатний створити з вас такий ідеал, що ви самі себе перестанете дізнаватися. Як би його потім не спіткало розчарування! Вам, треба думати, найбільше подобаються люди, вільні від цих крайнощів. У них лінія серця описує витончену дугу догори і губиться між Юпітером і Сатурном. Гірше, якщо навпаки - дуга повернена вниз і лінія Серця падає, символізуючи конфлікт між серцем і головою. Вам би не хотілося, щоб підтвердилося думку хирологов про ланцюжку острівців уздовж лінії Серця на ручці вашої чарівної подруги, щодо однолюбия якої у вас до сих пір не було ні найменших сумнівів. Ні, ні! Цього бути не може! Подивіться на її чудову лінію Розуму і на Великий палець. Вона легко справляється з відцентровими силами, і у вас немає жодних підстав для хвилювань. Крім того, у неї лінія Серця і лінія Розуму з'єднані чимось у роді каналу. Ця тонка, ледь примітна смужка означає рівновагу між емоціями і інтелектом. Так що все в порядку.

Подібна ж ланцюжок на лінії Розуму може означати нездатність зосередитися на одному предметі. А якщо на лінії є також розриви, то цьому суб'єкту просто не під силу справитися зі своїми душевними проблемами без сторонньої допомоги.

Пам'ятаєте, ми говорили про наявність або відсутність розриву між лінією Життя і лінією Розуму у самого їх витоку. Помітний розрив означає незалежність натури. А якщо на початку свого шляху обидві лінії течуть по одному руслу, то це свідчення дуже великій залежності, швидше за все від того, "що він (або вона) про мене думає". Ці сумніви бувають жахливо болісними і можуть отруїти інтимну близькість. Нічого страшного, але знадобиться ваша допомога.

Щодо Пояса Венери зауважу, що краще, щоб його зовсім не було на долоні вашого друга, аніж щоб цей пояс був весь у розривах, що сильно знизить вашу довіру до його постійності.

Мені дуже подобаються так звані "самаритянські лінії", на які ми не звернули уваги, коли вивчали пагорб Меркурія. Ці вертикальні смужки під мізинцем багатозначні. Не знаю, яке відношення вони мають до самаритянам, але вони відрізняють людину, для якої допомога людям - чи не фізіологічна потреба. Йому недостатньо, що йому добре. Він весь час повинен бути впевнений, що приносить радість, полегшення, не просто насолоду, а зліт вище хмар. Лікувати, звільняти від страждань йому потрібніше власного здоров'я.

Можливо, читачеві хотілося б отримати "рецептурний довідник": як виявити на руці шукані якості. Для цього вищевикладене потрібно як би вивернути навиворіт. Спробуємо це зробити. Романтик чи реаліст? Глибока і довга лінія Серця, що впадає в Юпітер. Конічні або загострені пальці, особливо Юпітер. Великий і високий пагорб Венери. Лінія Розуму орієнтована в бік Місяця або має відросток, прагне до цього пагорба. Це риси романтика. У реаліста загальна форма кисті більш або менш угловата. Такі ж кінці пальців. Лінія Розуму абсолютно пряма. Лінія Серця закінчується десь в районі Сатурна.

Комунікативність. Довгий мізинець (дістає до нігтьової фаланги Аполлона). Втім, лопатоподібний кінчик мізинця, навіть якщо він сам короткий, теж може означати хорошу комунікативність. Велика відстань між лінією Розуму і лінією Серця. Взагалі це свідчення відкритості натури. (Не дуже-то довіряйте цій людині свої секрети: надто вже він відкритий і коммуникативен) широкі Нігті. Великий палець низько посаджений.

Вірність. Обережно! Цього питання краще б зовсім не торкатися, бо нема способу точно встановити, схильний ваш партнер до зрад. Однак, якщо пам'ятаєте, ми писали про долоні, яка, як дошка, абсолютно не піддається прогинання назад. Квадратні кінці пальців, чиста, вільна від острівців лінія Серця, що впадає в Юпітер, міцний Великий палець говорять на користь цієї якості.

А навпаки? Сильно прогибающийся тому Великий палець свідчить про великодушність. По відношенню до кого? Велика відстань між лініями Серця і Розуму - відкритість, але як вона проявляється? Ланцюжок острівців на лінії Серця - пристрасть до емоційного різноманітності. Величезний пагорб Венери в поєднанні з поясом Венери обіцяє неизъяснимые насолоди. Тільки вам? Деякі хирологи вважають, що дуже низько посаджений мізинець зустрічається у людей, які насилу знаходять задоволення в будь-якому суспільстві і тому постійно бувають в пошуку.

Ч увственность. Тонка шкіра. Загальне враження, що долоню буквально вкрита густою мережею ліній і дрібних смужок: теж свідчення чуттєвості (і чутливості). Про це ж говорять "подушечки" на кінчиках пальців. Точками найбільш активного закінчення прани вважаються кінчики пальців, район сонячного сплетення і статеві органи).

Домінантність і покірність. Командирськими якостями володіють люди з міцним, низько посадженим Великим пальцем, довгим і міцним вказівним, помітним розривом між лініями Життя і Розуму, видатними пагорбами Юпітера і Марса. Непохитність долоні в сторону тильною її частини без цих якостей виявиться при цьому швидше знаком впертості, ніж схильності і здібності до домінування. Комбінації цих знаків можуть бути складними і дуже суперечливими, що цілком відповідає характерам. Інший на службі - звір і не терпить заперечень від підлеглих, а вдома - тихіше кролика. Деякі люди виявляють домінантність тільки за особливих обставин. Домінантність може бути вираженням загострене почуття власної гідності або прагненням подолати в собі якісь комплекси.

Уява. З якими тільки фантазіями не пов'язана сексуальна діяльність! Починаючи з мрії про принца зі шпагою і в білому плащі і до тих самих фокусів, які зовсім ще недавно ставилися до області збочень, а тепер зібрані з альбоми, підручники, сексэнциклопедии і прикрашають книжкову полицю інтелігентних людей.

По-перше, це пагорб Місяця і орієнтована на нього лінія Розуму (сама або її відростки). Гірше, якщо при цьому лінія Розуму в декількох місцях розірвана, що означає повне злиття фантазій з реальностями. На цю ж нездатність відокремити фантазії від реальності вказують слабкий Великий палець, гострий кінчик Сатурна, довга - в острівцях - лінія Серця, розвинена Венера. Це не завжди приємне, але зовсім не ганебне властивість може бути ослаблено у экстровертных натур і приводити до неврозів у людей інтровертних.

Экстровертность та інтровертність. Ми вже згадували про значення кута між максимально відведеним Великим пальцем і Юпітером. Це ж є знаком экстровертности, настільки корисною у взаєминах, у тому числі сексуальних. Якщо кут не перевищує сорока п'яти градусів, то це ознака замкнутості, яка призводить до великих труднощів у спілкуванні з особами протилежної статі. З'єднайте це з сильно розвиненою уявою, яке не знаходить собі виходу, і отримаєте образ закінченого неврастеніка.

Низько посаджений Великий палець легко відводиться на кут близько дев'яноста градусів і свідчить про великий экстровертности.

Знаками, що підсилюють экстровертность, є лопатообразные кінці пальців, гнучкість долоні в сторону тильній частині, прогнутый тому (великодушний) Великий палець. Вузлуваті суглоби пальців (філософські та практичні вузли) підсилюють враження інтровертності і сексуальної пригніченості. Особливо якщо самі пальці довгі. Ці люди аналізують кожен свій крок і начисто позбавлені імпульсивності. Ще раз згадайте про відстані між розчепіреними пальцями у їх підстави. Пальці щільно притиснуті один до одного, - це інтровертність, замішана на невпевненості в собі і потреби в заступництві.

Сексуальні проблеми. Було б великою самовпевненістю стверджувати, що хирологи в стані точно визначити по руці, якими сексуальними розладами страждає той чи інший людина. Але багато знаки дійсно вказують на певну схильність до імпотенції, фригідності та інших неприємних недуг. Точніше кажучи, хірологія здатна вказати на якості, які можуть бути причиною проблем.

Серед знаків, які ми тут перераховуємо, читач вже не знаходить нових. Всі вони в основному вже описані. Зараз ми тільки по-різному групуємо їх, щоб допомогти оволодіти цільним (і обережним!) аналізом.

Джерелом цих неприємностей є, само собою, низький рівень життєвої (сексуальної) енергії (прани), що негайно виявиться, якщо у клієнта долоню тонка і в'яла, а пагорб Венери ледь помітний. Інші знаки: лінія Життя, що перетинає пагорб Венери, замість того щоб йти в обхід, слабка лінія Серця, лінія Впливу, що випливає з пагорба Венери і досягає або перетинає лінію Серця. Уважно розгляньте цю лінію. Швидше за все, тут мала місце серйозна душевна травма, яка призвела до того, що перед вами людина, що уникає, навіть страшащийся зустрічей з представниками протилежної статі. Ми вже згадували кілька разів про ланцюжку острівців уздовж лінії Серця. Можливо, чоловік дав волю своєї маленької слабкості і живе в своє задоволення, не рахуючись з тим, подобається це іншим, а можливо, він сам наляканий вируючими в ньому пристрастями і хотів би втекти від них подалі.

Кожна пара - це особливий, неповторний світ, життя якого залежить від енергетичної комунікації. Однак імпотенція або фригідність можуть зовсім не бути наслідком відсутності якихось специфічних якостей у індивіда. Причину слід шукати не тільки в енергетичному потенціалі. Само собою, цими проблемами займається не хіролог, а сексопатолог, і Боже вас збав братися не за свою справу. Крім шкоди, це нічого не принесе. Однак якщо хирологические знаки можуть допомогти вам або вашим близьким розібратися в складнощах психологічної сумісності або навіть внести деякі корисні корективи, то чому б не вдатися до цього способу? Наведу кілька зауважень, що належать до сумісності або несумісності потенційних партнерів.

Якщо у одного кисть руки незграбна (за формою прагне до квадрату), а у іншого конічна, то можна передбачити, що їх погляди постійно не збігатися. Проблемою може стати не сексуальна, а інтелектуальна несумісність. Квадратнорукий буде реалістичний, і його ідеалом буде у всьому порядок, а його романтична подруга буде витати в хмарах. Але це саме по собі не обов'язково веде до несумісності. Сильно вигнутий назовні Великий палець і розрив між лініями Життя і Розуму (у нього) плюс пряма як стріла, "практична" лінія Розуму (у неї) можуть створити цілком приємну для спільного життя комбінацію.

Кажуть, і часто не даремно, що протилежності сходяться. Якщо у одного лінія Серця закінчується на Юпітері, а в іншого на Сатурні, то є шанс, що удвох їм буде непогано. Хоча знаки у них різні. Здавалося б, дуже добре якщо обидва партнера чуттєві, але на практиці це часто призводить до вибуху. Дві пари жорстких долонь і дві пари негнущихся Великих пальців - це два дурня, яких краще триматися подалі один від одного. Принаймні, кожному з них не заважає знати, що це так. Може бути, інші якості дозволять їм впоратися з недугою.

Щоб говорити з ким-небудь на настільки делікатну тему, потрібно дуже багато такту. Я не люблю, коли мені протягують долоні зі стандартною проханням "поворожити". Таким ворожінням без певної мети займаються бродячі циганки. Володіючи величезною інтуїцією, даровані їм природою, ці жінки дійсно примудряються побачити багато чого. Ми з вами, на жаль, не стільки діти природи, скільки продукти європейської цивілізації. Нам близький метод глибокого аналізу, заснованого на вивченні фактів. Крім того, ми не можемо дозволити собі відчайдушно викладати все, що бачимо на руці. Наша мета не вразити знанням або ясновидінням, а по можливості допомогти. Тому, я насамперед намагаюся з'ясувати, що від мене хочуть почути. Я хочу дізнатися, про що варто, а про що не варто говорити. Інакше я наговорю багато недоречних і нетактовних речей. Це насамперед відноситься до проблем сексу. Одному я цим можу допомогти, а іншого мій сумлінну аналіз приведе в сум'яття і лише зіб'є з пантелику.

Лінії на долоні і сексуальність - В. Чечель



на головну

Обговорити тему на форумі
наверх










missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua