← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Анальний секс

версія для друку

КОРОТКИЙ КУРС АНАЛЬНОГО СЕКСУ

анальний секс, підготовка до анального сексу, техніка анального сексу, професійнийКожен, хто бажає розширити область свого еротичного пізнання, рано чи пізно ловить себе на тому, що думає про це полузапретном плоді - анальному сексі. Однак багато людей роблять це так, що - і в прямому і в переносному сенсі - це можна назвати «через дупу». Варто людям спробувати або навіть лише подумати про секс «через задні двері», як у них виникає маса всякого роду негативних емоцій. Так що давайте розглянемо цей предмет об'єктивно.

Одна з головних проблем - це страх: страх перед болем як у жінок, так і у чоловіків. Крім того, звичайними реакціями є огиду і навіть раптова зміна почуттів до партнера, викликані тим, що багато хто не допускають можливості пов'язувати статеву любов з частиною нашого тіла, яка використовується для дефекації.

Існує також - швидше уявна, ніж реальна - «довга рука» закону, як цивільного, так і релігійного. (Насправді, звичайно, Це «довга рука» майже ніколи не перешкоджає діям «короткої руки», поки обидві вони ведуть себе розсудливо, і якщо мова не йде про неповнолітніх.) У багатьох штатах єдиним «легальним» статевим контактом визнається пенисновагинальный секс в місіонерській позиції. Закони засуджують багато дуже поширені види сексуальної практики, такі як, наприклад, оральний секс. Але анальний секс - це єдина форма «неприродного» сексу, назва якої веде свій початок ще з Біблії: содомія. Той факт, що цей вид сексу часто асоціюється з гомосексуалізмом і животностью, робить його більш схожим на злочин, ніж на що-небудь ще, і відносить його до так званої категорії «ненормальних».

Гострої критики в тому, що стосується анального сексу, заслуговує порнографія і порнофільми. Як книги, так і фільми, залишають помилкове враження, що ця форма сексу по своїй легкості не відрізняється від звичайного зносини. Що б там не було, героїня незмінно «приймає» це без всяких утруднень; її партнер прослизає в її випнутий зад так само легко, як він це робить у піхву; і оргазм, від якого зводить зуби, наздоганяє її після перших кількох рухів. Глядачі і читачі, які приймають це за чисту монету, можуть кинутися в бій, відкинувши всяку обережність, і часто бувають шоковані, що назавжди залишають подібну ідею.

Сучасні мовні звороти також аж ніяк не підносять гідність розглянутого предмета. Коли ви називаєте когось словом «ass» (це слово в англійській мові має два основних значення: дупа, осел - прим. пер.), ви напевно маєте на увазі безпосередньо заднє отвір, а не чотириногого тварини. Хоча і останнє - теж не комплімент. Крім того, страх або сподівання, або взагалі страх перед чимось незвіданим, завжди змушують скорочуватися сфинктерную м'яз, що керує заднепроходным отвором - анусом (від лат. anus). Це, в свою чергу, захищає нас від вражаючою випадковості в моменти стресу. Це також є серйозною перешкодою для тих експериментаторів, які бажають познайомитися з сексом « через задні двері».

Але не дивлячись ні на що, багато пар до свого захвату виявили, що в заняттях любов'ю не повинно бути ніяких табу. Анальним сексом насолоджуються ті, хто підходить один до одного як самець і самка дикобрази - дуже обережно.

Як займатися анальним сексом

Страх перед анальним сексом починається задовго до того, як починається безпосередньо фізична частина. Багато чоловіків ні з того, ні з сього відлякують жінок тим, як вони піднімають цю тему. Перший бар'єр, який треба подолати в цій грі - це розуміння чого не треба говорити, щоб ваш партнер відповів «так». Ми, звичайно, говоримо про випадок, коли питання ставиться чоловіком. Якщо ж жінка сама запрошує чоловіка, тоді все ясно: вперед!

Більшість чоловіків чекають до самої останньої хвилини, коли справа доходить до введення пеніса в піхву під час звичайної статевої процедури, а потім: «Як щодо того, щоб спробувати в дупу на цей раз?» Перша реакція жінки - сильний переляк: вона думає, що він збирається змусити її зробити це. Адже, зрештою, між піхвою і заднім отвором всього якихось два дюйми; все, що йому потрібно зробити - це націлитися трохи нижче.

Інше поганий початок: «Ти коли-небудь пробувала цю штуку у себе в попі?» Якщо жінка говорить «ні», вона боїться, що це дасть їй якусь невинну привабливість і зробить його ще більш наполегливим; якщо вона каже «так», то дає своєму партнерові «зелене світло», незалежно від того, хоче він цього в даний момент чи ні. Можливо, вона одного разу спробувала анальний секс та зненавиділа його; а, може бути, вона це неодноразово пробувала з іншим чоловіком і їй сподобалося. Але це не означає, що вона хоче займатися цим в даний момент з даним чоловіком - тобто з вами. У неї може бути декілька причин та не обов'язково образливих для вас. Може, їй подобається анальний секс з маленькими чоловіками, а ви занадто великі; може, вона воліє мати довгий і тонкий пеніс через свою «задні двері» і короткий товстий - через «передню» - а у тебе, приятель, він занадто товстий. Чи, може, вона просто в цей момент не дуже спокійна за свій травний тракт. (Не забувайте, що у жінок з цим набагато більше проблем, ніж у чоловіків, через їх предменструальной ненажерливості.) У будь-якому випадку, ставлячи її перед необхідністю відповідати «так» або «ні», ви досягнете того, що вона буде нервової і затиснутою, а анальний секс більше, ніж який-небудь ще статевий акт, вимагає фізичного і психологічного розкріпачення.

Підготовка до анального сексу

Коли не знаєте, що сказати,- помовчіть. Можливо, легко дізнатися про зацікавленість вашої жінки, не кажучи ні слова. Як і будь-яка інша ерогенна зона, анус (як всередині, так і зовні) у різних жінок має різний ступінь чутливості.

В анальному сексі, також, як і в генітальному, предыгра життєво необхідна, так що не псуйте ваші шанси зайвої поспіхом. Почніть гладити її сідниці по всій поверхні і слідкуйте за її реакцією. Зрушує вона щільно свої «щічки»? Якщо так, значить вона нервово напружується, якщо ж її «щічки» розслабляються - це хороший знак.

Далі, починаючи від основи хребта, проведіть вказівним пальцем вниз по її анальної улоговинці. Подивіться, чи робить вона рух назад, намагаючись затиснути ваш палець між своїми сідницями? Перевертається вона манливо на живіт, коли ви починаєте обмацувати її ректум? Якщо вона робить що-небудь з цього, то, значить, ваші шанси зростають.

Хорошим способом схилити жінку до анального сексу є наступний: готувати її аналогічно тому, як якщо б ви готували її до розставання з невинністю в області вагінального сексу. Майже кожна жінка, перш ніж мати справжнє зносини, випробувала на собі «ручну» роботу нетерплячого молодого залицяльника. Так проведіть її анус через ті ж самі логічні щаблі.

З жінкою, яка ніколи не мала нічого у себе «з тилу», необхідно звертатися також, як ви зверталися з фронтальної незайманою. І не треба відразу засовувати палець в ректум, знаючи, що там немає дівочої пліви. Уявіть, що вона є. Змочіть вказівний палець її вагінальними соками або вашою власною слиною. Простіше використовувати цю натуральну мастило, ніж раптом почати метушитися навколо неї з якою-небудь баночкою. Просто-напросто, недосвідчена в таких справах жінка може знайти вбивчу зв'язок між вашим пальцем на її анусі і баночкою вазеліну, яку ви притягли з собою у постіль, і, таким чином, вирішити, що ви збираєтеся її анально зґвалтувати.

Для такого першого (вступного) тестового проникнення краще всього використовувати ваш мізинець. Ваш вказівний палець - бажаний гість у піхву, навіть у незайманому, однак незайманий ректум - це щось інше. Пам'ятайте, що у ваших діях має бути максимум поступовості.

Замість того, щоб відразу проникати всередину, поводите пальцем навколо складок, утворюють обідок її анального отвору. Ви швидко дізнаєтесь, подобається їй це чи ні, тому що вона почне свою сфинктерную м'яз або щоб допомогти вам ввести свій палець всередину, або щоб виштовхнути його. В цьому відношенні сфинктерные м'язи володіють великими здібностями. Коли кінчик вашого пальця минув зовнішнє м'язове кільце, не починайте рухати пальцем взад-вперед, як ви б стали робити це в піхву - задоволення, яке отримує жінка від анальної любові полягає не в русі, а під всеосяжне почуття наповненості простору, заповненого пальцем, або пенісом.

Повільно введіть мізинець всередину, до самого суглоба, потім почніть робити повільні кругові рухи всім зап'ястям, не рухаючи палець взад-вперед. Ці рухи і тиск будуть віддаватися і в піхву, так як пряма кишка безпосередньо межує з жіночими статевими органами.

Поки ви все це робите, подбайте про те, щоб робити ще що-небудь не анальний - цілуйте її соски або пестіть мовою пупок - щоб відволікти її від роздумів: що ж ще анального ви для неї припасли. Жінка, яка насолоджується кожним кроком анальної передгри просто заради самої цієї передгри більш природно дозріє до всього іншого.

НЕ ПОСПІШАЙ! головне правило анального сексу

Анальний секс Правила анального сексу, техніка анального сексу, професійнийТепер вона повністю «скуштувала» ваш мізинець і задоволена починає відходити від вас - і протестувати. Коли жінка вперше проходить через таку процедуру, вона зазвичай скрикує і каже: «О! Перестань! Не треба!» - навіть якщо, без сумніву, насолоджується кожною хвилиною цього.

Маленьким дівчаткам з дитинства нав'язували, що вони повинні бути розбірливими і витонченими - іноді занадто. Вона боїться, що під час своїх доскональних досліджень і замірів ви натрапите на що-небудь, м'яко кажучи, неромантичное. Навіть, незважаючи на те, що вона, само собою, ретельно вимила все тіло під душем і прийняла ванну перш, ніж лягти в ліжко, і знає, що вона абсолютно чиста скрізь.

Не змушуйте її тривожиться - дайте їй негайно: вийміть палець, але продовжуйте предыгру на зовнішній частині.

Також цілуйте її обідок - тобто обідок її ануса. Ніжно, але як слід - навколо, ще і ще. Крім того, в кожному поцілунку є щось заспокійливе, куди б він не припадав, навіть якщо він (з чмоканням) припадає на ... ладно, на дупу.

Анілінгус ( риммінг )

Анілінгус - по-латині означає «анус-плюс-мова». Деякі називають це «риммінг» (reaming) - від староанглійського «remen», що означає «відкривати». Ось чому, я вважаю, що так легко запам'ятати ім'я Харрі Римса - зірки порно-фільмів. Слово «rim» (обводити, оперізувати) найкраще виражає сутність цієї техніки, так як анус зовні являє собою обідок, утворений колечком складок. Я називаю цей процес «навколо світу» не тому, звичайно, що я вигадала це вираз, - тому, що мені подобається цілком, повністю віддаватися цьому заняттю, коли я роблю це кому-небудь; і мені подобається, щоб теж робили і мені. (Я також люблю, щоб ця процедура була розтягнутою і тривалою, немов круїз навколо світу на тихохідної човнику.)

Жінки, які жодного разу не пробували, називають це «Про-це-жахливо!» принаймні до того моменту, коли вони спробують і під умілим керівництвом полюблять це.

Жінка повинна лягти на живіт, широко розставивши ноги і підклавши подушку під живіт для того, щоб підняти себе. Інакше чоловік може скрутити собі шию. Така позиція, крім того, надає вам чудовий вид її принад, розташованих нижче. Злегка розведіть її сідниці долонями. Не розтягуйте їх сильно, інакше, збудившись, ви можете заподіяти їй біль.

Перш ніж сконцентруватися на анусі, здійснюйте неквапливі полизывания вгору і вниз уздовж її анальної улоговинки. Зверніть особливу увагу на промежину: жорстку, жилаву, розміром з десятицентовую монетку область, що відокремлює анус від піхви. Це місце є надзвичайно ерогенних, особливо у жінок, які перенесли эпизотомию - хірургічне втручання, делаемое під час пологів для того, щоб розширити прохід. Накладення шва приносить деяку користь, роблячи в цьому місці нервові закінчення більш чутливими. Між іншим, жінки повинні мати на увазі (для іншого моменту), що цю ж ділянку тіла чоловіка також володіє підвищеною ерогенністю.

Коли ви пестите мовою її анус, робіть мовою швидкі кругові рухи, не забуваючи при цьому гаряче дихати так, щоб ваше важке дихання збуджувало її ще більше. Тільки не «въедайтесь» глибоко - так само, як і для інших ерогенних зон, тут справедливо правило: чим менше, тим краще.

Очевидно, що в такий момент - саме час як слід змастити її вашої власною слиною і, в той же час, ще сильніше порушити її. Так, так, я знаю, що це - дуже тваринний, печерний вид сексу. Але, врешті-решт, хіба ми не походять від людей, які дійсно вийшли з печер? Традиційно романтичний підхід - це прекрасно, але час від часу чоловік повинен грати роль ніжного звіра для своєї жінки. І якщо вона піде кроки, описані в цій главі, він буде приємно здивований інтенсивністю її збудження у відповідь на його примітивну пристрасть. Така зміна місць і дії може порушити і запалити її, як ніколи раніше.

Багато хто вважає таку процедуру марною, так як мова не може добре проникати усередину. Зрозуміло, у вас не вийде безтурботно базікати мовою по всьому її душі аж до ободової кишки, але ви зможете ввести ваш язичок прямо в колечко сфінктерною м'язи. Збуджена жінка допоможе зробити це, спробувавши затиснути кінчик язика на кілька секунд - абсолютно нове і незвідане подвійне відчуття.

Техніка анального сексу

Тепер ваша партнерка розслаблена і волога настільки, що може прийняти ваш вказівний палець. Вводите палець з допомогою ніжних циркулярних рухів і робіть паузу всякий раз, коли вона напружується, для того, щоб вона мала можливість підготувати себе до прийому більшої довжини і ширини. Вона менше всього буде відчувати себе «пробитих», якщо буде лежати в ембріональній позиції на боці, притиснувши коліна до грудей. Така позиція дозволить вам в той же час ввести ваш великий палець їй у піхву; це корисно з психологічної точки зору, тому що, по мірі того, як ви пробиваєте собі дорогу через «задні двері», ви здійснюєте і «нормальну» процедуру.

Як тільки ваш палець минув сфинктерную м'яз, не виймайте його. Сфінктер - це рубікон. Численні переходи тільки воспалят його. Якщо вона відчуває дискомфорт, почекайте, не виймайте палець зовсім. Всяка спроба почати спочатку змусить її все більше і більше нервувати з приводу її здатності прийняти це.

Правила анального сексу

Тепер, коли предмет анального сексу обговорюється відкрито, я повинна зазначити, що більшість жінок в цій справі, як і в будь-якому іншому, відчувають приховане почуття суперництва по відношенню до інших жінок. Вони хочуть бути в змозі мати пеніс у себе в ректуме, тому що це робить їх рівними з тими жінками, які можуть це. І вони хочуть бути більш майстерними партнерками в ліжку ніж ті, які не можуть.

Жінка, якій вдається прийняти самий великий палець свого чоловіка, можливо захоче піти далі, але її турбують абсолютно природні речі. По-перше, чистота; вона не хоче «забруднити» вас; і особливо, вона не хоче побачити стан вашого пеніса після - просто... ну, мало що... Щоб виключити цей заважає задоволенню страх, простіше користуватися презервативом, ніж сперечатися. Найкраще - таким, який зі змазкою, але, тим не менш, не забудьте при цьому обов'язково використовувати побільше додаткового змащення. Вазелін, наприклад, більше підходить, ніж дитячий крем, так як він густий і желеподібний. Не шкодуйте мастила - використовуйте її як на ваш пеніс, так і на її анальної області.

Жінка повинна стати на коліна, торкаючись грудьми своїх стегон; тільки велика спеціалістка» може сісти на чоловіка зверху. Встаньте на коліна за виставленими назустріч сідницями вашої партнерки, вставте пеніс між її «щічками» і ніжно притискайте його головку до її ободочку. Нехай наступні руху належать їй; попросіть, щоб вона, роблячи обертальні рухи (як би накручиваясь) тазом, подалася вам назустріч. Коли вона почне робити це, самі подайтесь - але не штовхайте! - вперед.

Якщо тільки ви не справжній гігант, головка вашого пеніса повинна увійти в її ректум. Не вважайте, що бій виграно і не починайте орудувати так, як ви б почали, перебуваючи в її піхву. Знову, почекайте. Паузи в анальному сексі мають набагато більше значення, ніж активні моменти.

Все це час підтримуйте постійний потік ніжних словесних подбадриваний вашої партнерки, постійно даючи їй зрозуміти, що це її спектакль, що ви будете щоразу чекати її, перш ніж зробити наступний рух. (Це як раз той випадок, коли вам слід замовкати.)

Не треба міцно тримати її за стегна, так як це змусить її почувати себе як у капкані, і вона може злякатися, що ви раптом раптово ворветесь в неї, використовуючи стегна в якості важеля. Замість цього, знайдіть своїх рук роботу на її лобку: якщо ви порушите її клітор, то вона буде готова віддати все на світі, лише б ви увійшли до неї будь-яким шляхом.

Оскільки анус вже будь піхви, чоловікові немає необхідності енергійно рухати пенісом для того, щоб отримати насолоду. Така стислість сама по собі є досить збудливою, а така наповненість викликає пульсації, які не можуть відчуватися в більш еластичному піхву. Крім того, існує психологічний фактор, який замінює більш активні рухи чоловіка: одна свідомість того, що ви знаходитеся безпосередньо там, можливо, є самим потужним з усіх стимулів. За загальновизнаним традиційним стандартам ця територія все ще вважається забороненою, а людська натура завжди схильна до дій всупереч заборонам.

Під час перших кількох спроб анального сексу вам зовсім не обов'язково вводити свій пеніс на повну глибину. Я не можу точно оцінити необхідну тривалість послідовного підходу; може пройти тиждень, місяць або більше перш, ніж ви зможете досягти дна. Важливо пам'ятати наступне: нехай ваш успіх накопичується поступово - жінка, яка прийме один дюйм сьогодні, можливо, наступного разу захоче прийняти два дюйми.

Можливі пози при анальному сексі

Тепер, коли ви обидва звиклися з цією ідеєю, ви можете зняти презерватив і зробити щось схоже з звичайним зносинами. Пенисные удари можливі у жіночому ректуме, проте пам'ятайте, що вона аж ніяк не «стара королева», як це називають «блакитні» хлопці. Жінка має менші, ніж у чоловіків руки, ноги і все інше; вона має також менший ректум. І не важливо, як сильно їй це подобається, вона не зможе витримати поштовхи «стрімголов».

Ви зможете насолоджуватися повільним, легким введенням пеніса з покачивающими рухами і дуже повільним зворотним ходом. Як би те ні було, не намагайтеся «дістати до кінця», як ви робите при вагінальному зносинах. Шийка матки - це твердий, пружний, схожий на обрубок орган, але кишка - більш ніжна.

Після певної практики і пошуків ви, ймовірно, знайдете можливість використовувати для анального сексу і інші позиції. Як-то раз, коли я думала, що мені належить звичайне вагінальне зносини з моїм клієнтом, він раптом перед самим проникненням у мене змінив свої наміри і вставив пеніс мені в ректум. Ми перебували в місіонерській позиції, і я спочатку вирішила, що мене настромили на спис. Потім, коли я відчула нестерпний біль, він на якийсь час вивів пеніс, а потім знову поштовхом ввів його. Раптово вся біль пройшла і чудове відчуття, близьке до оргазму, переповнило мене. Так потім і сталося, я кінчила, відчуваючи пульсуюче відчуття - майже як свербіж - сильно відрізняється від пульсацій в піхві під час оргазму, але таке ж приголомшливе.

Пізніше цей клієнт розповів мені, що він практикував анальний секс вже кілька років і виявив, що повторне введення було порівняно безболісним майже для всіх жінок, яких він знав.

Ще раз про правила анального сексу

K жаль, не існує відомих вправ, які б жінка могла б робити для того, щоб підготувати себе до анального сексу. Я слухала, «блакитні» чоловіки розповідали, що вони тренують себе з допомогою бананів і огірків, але я строго проти цього - для обох статей. Піхву закритий з одного боку, пряма кишка - ні: вона продовжує йти вгору, так що речі просто напросто можуть загубитися. До того часу, коли доктор знайде і дістане їх, збиток може бути серйозним.

Також пам'ятайте, що найменша запобігання, обережність варто повної дупи ліків. Якщо у вас геморой, що винести так само важко, як і вимовити, то ніколи навіть не замислюйтесь про анальному сексі. Купіть який-небудь препарат «н» і почитайте хорошу книгу: ваш гороскоп, наприклад; подивіться, що говорять зірки про планеті Ur-anus.

Нарешті, ніколи не скачіть туди-назад між ректумом і піхвою, не вимивши попередньо пеніс. Звичайні природні вагінальні бактерії можуть чинити опір контакту з фекальними бактеріями.

Насправді, анальний секс зовсім не є грубим і тваринам. Він може містити найбільшу ніжність і узгодженість партнерів, так як він передбачає особливу турботу про зручність і відчуття жінки - таку турботу, яку не передбачає жодна інша форма сексу. Той факт, що деякі жінки намагаються досягти анального насолоди незважаючи на те, що спочатку відчувають біль, так само є доказом еротичної сили анального сексу.

Спокуса цноти відмирає з працею. Навіть сьогодні жінка, яка відчуває глибокі почуття до чоловіка, мріє стати перед ним незайманою. Не можна повернути минуле. Якщо чоловік - номер сорок шість, то на світі не існує способу зробити його номером один. Однак, можна зробити його «першим», якщо ви ніколи до нього не пробували анальний секс. Багато чоловіків знаходять це таким же привабливим, якщо не більш привабливим, ніж бути першим «спереду». Оскільки це є доказом того, що вона повністю довіряється вам і безоплатно підносить в подарунок щось нове. Якщо жінка обрала вас для того, щоб з вами вперше випробувати подібне, ви можете вважати це найвищим компліментом. Це означає, що ви для неї - чоловік особливий.

Ця статтю ще можна знайти за запитами: професійний, національний секс, техніка онального сексу.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
19.04.2010 19:17 | Лідія | Re: анальний секс
Якщо ти в цій справі новачок,головне,щоб партнер був мудрішим і досвідченіші! Тоді успіх і задоволення забезпечено!!!! =)


19.04.2010 16:03 | Маряна | Re: анальний секс
А я так боюся! Але мій хоче!


19.04.2010 14:42 | Лідія | Re: анальний секс
Повністю погоджуюся з Игоряном=)


19.04.2010 00:25 | марина | Re: анальний секс
любителю сексу-абажаю твої ДАНІ....


19.04.2010 00:16 | марина | Re: анальний секс
девченки розслабтеся і отримаєте удовольствие.Поверьте-це такий кайф......ООООООООО


10.04.2010 22:08 | Игорян | Re: анальний секс
Мені дуже подобається ас, але як сказали - головне це безумовно ласка і в якійсь мірі смазка.Ведь байдужих до сексу в різних проявах жінок дуже мало а невмілих чоловіків багато, загалом до цього з "наскоку" свого партнера не привчиш, будьте ласкаві і ніжні з нею. І взагалі дівчата - коли це робиться за обопільним бажанням то це прекрасно втричі, і геть помилковий сором!


06.04.2010 10:35 | Оля | Re: анальний секс
Спробували з чоловіком вчора. Про кайф навіть мови бути не може, перше відчуття, що хочеться в туалет, а друге - відчуття, що в попі все горить. І трохи болить на ранок.


01.04.2010 00:55 | асса | Re: анальний секс
все залежить від партнера,але захоплюватися не стоит.Спрсите у медиків...Скільки ускладнень,тріщин,кровотеч іноді дівчата лікуються за півроку.


30.03.2010 15:35 | оля | Re: анальний секс
я в 15 років спробувала ас і вже 10 років їм занимась


30.03.2010 13:46 | Світлана | Re: анальний секс
Супер!!! Мені дуже подобається займатися анальним сексом!!! я від нього балдію!!!Якщо чоловік все робить лагідно і ніжно!!!Девченки пробуйте-це класно!!!


29.03.2010 21:44 | малина | Re: анальний секс
ось мужики!ні хріна не понимают.нравится мені це,але є тільки одна проблема - не хочу викликати огиду у свого чоловіка . де гарантія того, що все пройде чисто?підкажіть хто досвідчений в цій справі


29.03.2010 21:36 | любов | Re: анальний секс
а як зробити так, щоб не забруднити партнера?


29.03.2010 16:47 | лілія | Re: анальний секс
ас дійсно не для проститутот! потрібно довіряти партнеру.тогда все буде відмінно,і самі отримаєте задоволення і пратнер буде задоволений!


28.03.2010 08:17 | Анастасія | Re: анальний секс
Дівчата, не треба бути ханжами, у кожній це було, все питання в тому як відчуття! Я дуже люблю і дарую йому всі можливі і неможливі задоволення, а коли він кінчає .... треба віддати все, щоб побачити Ці очі!


28.03.2010 08:14 | Анастасія | Re: анальний секс
Мій улюблений настільки ніжно це зробив, ловила оргазми один за одним, одна умова, це мастило, а так все відмінно!


27.03.2010 12:51 | DIMON | Re: анальний секс
Я свою один раз умовив,після цього вона вперлася що більше навіть пробувати не хоче,хоча кайф впоймала більше ніж я.Как на другий раз уламать не знаю?


26.03.2010 20:29 | кішка | Re: анальний секс
Ну, че Жарщик, зачепив. У тебе, напевно, член закороткий. Ось і выебываешься.


26.03.2010 14:05 | КІШКА | Re: анальний секс
Займаюся анальним сексом зі своїм хлопцем регулярно і не бачу нічого страшного в цьому, а 1-й раз завжди больно.не накручуйте себе а просто довіряйте своєму партнеру.


24.03.2010 11:01 | н.м. | Re: анальний секс
анальний секс не для повій!хто не пробував,попробуйте.вам сподобатися!!!!!!!


23.03.2010 17:41 | толік | Re: анальний секс
дівчатка спробуйте раз і вам сподобається


21.03.2010 16:27 | Леха | Re: анальний секс
тут воно як?, як і в будь-якій справі надоть все робити по розуму, з ласкою, ніжністю...і лубрикатом. делікатна штука, але 80% дівчат кому я пропонував хотіли пробувати і далі. займатися АСом треба відразу після туалету, звісно гарненько дівчині подмывшись. з досвіду можу сказати що добре підходить масло ДжонсонБэби. якщо в перший раз, не линитесь півгодинки розробити анус пальчиком і мовою, вона потім звикне сама просити буде


20.03.2010 01:13 | Веселка | Re: анальний секс
Дівчата, я от теж хочу спробувати, а як потім ви в туалет то ходите? До речі, треба ставити клізму просто водою або якимось розчином?


19.03.2010 01:15 | оля | Re: анальний секс
навіщо ви ображаєте один одного? весь кожен бачить секс по різному. комусь подобається, а комусь ні. Нам подобається))) Хоча в перший раз я плакала, було дуже боляче. другий раз був через 3 роки.... все відмінно. Напевно всьому свій час.


18.03.2010 23:16 | Жарщик | Re: анальний секс
У сексі ти колода відразу видно.. тільки таке тупе створіння може порівнювати анальний секс з проституцією.. при чому тут це ваще???????????????? имбицилка сама як раз


12 3 4 5 6 7
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua