← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Кунілінгус

версія для друку

ГЛАВА 7. ДІВЧИНА СХОДИТЬСЯ З ДІВЧИНОЮ, АБО СПОКУСА І НАУКА ЛЕСБІЙСЬКОГО КОХАННЯ.

лейсбийская любов, техніка кунілінгусуВ самому першому реченні книги «Ксавіера Холландер про кращої частини чоловіки» я сказала про себе як про «жінку, яка насолоджувалася любов'ю з обома статями». Це дійсно так! Але в цій главі я хочу зупинитися на любові між жінкою і жінкою - з масою дуже корисних інструкцій для чоловіків. А почати я хочу з цитати, на яку звернула мою увагу одна з моїх найбільш начитаних партнерок-лесбіянок.

У вісімдесятих роках минулого століття у Франції вийшов роман «Афродіта» (автор Pierre Louys). Як розповідала мені моя подруга, в цьому романі є знамените висловлювання, яке героїня Крисис адресує своєму відкинутого коханцеві: «Жінка - це досконале створення. З голови до п'ят вона зроблена чудово і виключно для любові. Тільки жінка знає, як любити. Тільки жінка знає як бути коханою. Тому, якщо пара складається з двох жінок, вона досконала; якщо в парі тільки одна жінка, то вона хороша лише наполовину; якщо в парі немає жінки взагалі, то це повний ідіотизм».

В основному, звичайно, я більш схильна до чоловіків, ніж до жінок, і я вважаю себе гетеросексуальної. Але бувають такі моменти, коли я спрагу жінки в моєму ліжку. І в такі моменти я погоджуюся з Крисис.

Не так вже багато років тому, всякий раз, коли піднімалося питання про лесбійське кохання, «правильна» жінка морщилася і заявляла: «О! Якщо б жінка доторкнулася до мене, все моє нутро противились б цього!» Чого вона не могла зрозуміти, так це того, що подібною заявою вона ображала саму себе; фактично, вона заявляла, що все, що відноситься до жіночої статі, включаючи і її саму, є огидним.

У наші дні жінки мають більш високу думку про себе як про людей і багато чого придбали в тому, що стосується самоповаги. Таким чином, немає нічого незвичайного в тому, що вони стали тепер дивитися один на одного в зовсім іншому світлі - і часто це світло виходить від світильника в спальні.

Позитивні почуття, які жінки зараз відчувають один до одного, існували завжди. У жінок, взагалі, емоції завжди виявлялися в досить сильній формі по відношенню до осіб своєї статі. На жаль, ці емоції часто виявлялися негативно у вигляді злості та омани, ревнощів, пліток - все тому, що жінки бачили один в одному природних суперниць в гонитві за однією і тією ж здобиччю - чоловіками. У них виробилася звичка обопільного пильного вивчення один одного. Вони помічали кожну деталь фігур, осіб і одягів один одного для того, щоб порівняти свої власні дані з даними своїх суперниць. Природно, це призвело до високого рівня обізнаності жінок щодо сексуальних чарах один одного. Деяким сміливим і незакомплексованным жінкам, коли ці чари полонили їх, потрібно небагато: стриб-скок, і вони опинилися в одному ліжку.

У сьогоднішній більш невимушеній атмосфері жінкам немає необхідності бути виключно хоробрими або позбавленими всіх умовностей для того, щоб побажати випробувати лесбійську любов. Вони знають, що подорож в саме себе - відтепер є не тільки привілей чоловіків; жінки вільні відчувати самих себе граничним способом - лягти в ліжко з кимось, хто фізично подібний їм самим. Деякі психіатри класифікують лесбіянство як форму статевої незрілості. Можливо, вони начиталися старих книжок про англійських школярок, де лесбійська любов завжди фігурувала десь між хокейними ключками і гарячим шоколадом. У цих романах свіженькі маленькі дівчатка у твідових сарафанах зазвичай притискаються один до одного і наївно дивуються, чому це їм так добре. Насправді, лесбійська любов - це суто доросла жіноча гра.

Психіатрія також класифікує лесбіянство як невроз, але я дотримуюся зовсім протилежної думки: лесбіянка - це жінка з надзвичайно розвиненим почуттям власного «я». Її партнерка - це її власний дзеркальний образ; тим, що вона робить в ліжку, вона каже: «Це я, а я - це вона». І це є найвищий ступінь любові жінки до самої себе.

Є і ще одна причина, за якою теперішня розкутість і зросла відвертість між людьми призвели до поширення лесбіянства. Жінки постійно збуджують один одного «словесної предыгрой» - тим, що називалося «дівочими розмовами» у часи, коли про це говорили більш стримано. Сьогодні волосся стає дибки у того чоловіка, якому доведеться почути подібне. Чоловіки завжди визнавали, що жінки дуже люблять подробиці. І це правда. Дві жінки розмовляють про секс, розповідають один одному все і при цьому збуджують один одного. Коли ці двоє залишаються наодинці, все і починається.

Широкий інтерес жінок до лесбіянства - явище відносно нове, хоча добре відомо, що цей предмет завжди приводив у захоплення чоловіків. Лесбіянські секс-шоу і порно-фільми для чоловіків протягом багатьох років були основним предметом чоловічого інтересу. А причина проста. Чоловіки ніколи не зізнаються, наскільки сильно їх побоювання перед їх суперницями лесбіянками, а саме це почуття ховається за їх захопленням. Вважається, що лесбіянки мають деякими таємничими і чарівними трюками, що гарантують збудження жінки. І чоловіки хочуть знати їх.

Що ж, вони мають рацію!

Як досконало оволодіти полизыванием: кунілінгус

Техніка кунілінгусу

У випадку, якщо вас дивує, чому я нічого не говорила про прекрасне мистецтво кунілінгусу вище в гетеросексуальних» главах, то відповім: я вважаю, що найкращим чином чоловіки можуть навчитися цьому у лесбіянок.

Майже кожна знайома жінка скаржилася мені на те, як чоловіки «працюють головою». Занадто часто це стає схожим на обрізання al dente. Багато чоловіків намагаються відкусити більше, ніж можуть прожувати - як, наприклад, клітор, зовнішні губи, внутрішні губи, або всі разом.

Інша характерна чоловіча помилка - це постійне кивання і хитання головою, як ми зазвичай робимо, коли їмо яблука. Деякі чоловіки намагаються робити занадто багато відразу. Вони труть носом об клітор, бажаючи порушити його; вони тичуться підборіддям у вагінальне отвір в дивній спробі проникнути всередину. Під впливом недоречною кмітливості такі чоловіки намагаються підтримувати постійний ритм. Але при всіх їхніх намаганнях їм не вистачає тільки включити радіо поруч з ліжком притопывать ногами. Навіть якщо чоловік щойно поголився, його підборіддя залишається досить жорстким. А якщо він ще носить бороду, як багато чоловіків в наші дні, то його жінка буде відчувати себе, немов вона займається любов'ю з кактусом. А що стосується його інтенсивної роботи носом, то вона більше схожа на зіткнення лобами, а не на ласку.

Третя чоловіча помилка підтверджує стару приказку: "Мізерні знання - небезпечна річ». Тепер, коли 50 мільйонів слів написано про клітор, чоловіки нарешті усвідомили його значимість, проте їх знання приймають вбивчу форму. Такі чоловіки сприймають кунілінгус як «смоктання піськи», і це саме те, чим вони займаються. З тією лише різницею, що вони смокчуть не всю письку, а тільки клітор. І смокчуть вони - що є сили! Єдине, що може просвітити подібних чоловіків,а вони того заслужили,- це примусовий курс вивчення латині. Можливо, тоді вони дізнаються, що «cunnus» означає «вульва» - тобто вся область, а «lingere» - це дієслово «лизати». Якби малося на увазі смоктання, то подібна річ називалася б «куннисакус» (від англ. suck - смоктати прим. пер.), або щось на кшталт цього.

Четверту чоловічу помилку можна порівняти з балачками за столом, коли ваш рот набитий їжею. Вони керуються найкращими спонуканнями; зазвичай такий чоловік хоче запевнити свою жінку, що вона дуже смачна і ласа. Проте ніщо так не вибиває жінку з колії, як здавлений глухий голос, що виходить звідкись з її промежини: «Умхм-м! Ти така смачна! Лапочка, цукерка, я б з'їв тебе». І так далі. (Іноді ці чоловіки, кажучи, піднімають голову, що робить слова розбірливими, а весь процес перерваним і нікчемним)

П'ята чоловіча помилка - нетривалість. Частенько чоловік повозиться там з півхвилини, потім вигукує: «Ух ти! Ти вже волога! Ну, поїхали!» і стрибає в позицію для зносини. Як йому зрозуміти, що це його власна слина, а не її мастило?!

Лесбіянки в цьому розуміють більше. За деяким винятком більшість жінок, навіть закоренілі лесбіянки, виявлялися в ліжку з одним або кількома чоловіками перш, ніж вони вперше зайнялися любов'ю з іншою жінкою. Вони пройшли через всі безглуздості, описані вище і навчилися чого не треба робити, коли вони виявляють шматочок чудесного ласощі прямо перед своїм носиком.

Як правильно робити кунілінгус

Отже, ось як жінка робить це жінці. Покладіть вашу жінку на спину, під її стегна попередньо помістивши подушечку: чим довше протримається ваша шия, тим довше буде тривати ласощі. Вона повинна розпрямити ноги широко, але при цьому тримати їх витягнутими, несогнутыми в колінах.

Губи піхви будуть вже злегка прочинені, завдяки раздвинутым ніг, але цього недостатньо для дійсно хорошого кунілінгусу. За допомогою обох рук ніжно розправте їх якомога ширше. І знову я повторюю те, що раніше говорила про сосках: «Нехай повітря проходить до них». Ця збуджена рожева м'якоть наповнена «ощетинившимися» нервовими закінченнями, а клітор - це, в буквальному сенсі, згусток нервів. На відміну від нервів зуба, оголені нерви клітора відчувають себе чудово. Пухкі зовнішні губи потрібно відігнути. Пам'ятайте, що головне джерело радощів тут - клітор. Тому знайдіть його і тримати його відкритим.

Почніть з найлегших полизываний вгору і вниз уздовж щілини вульви. Стрімкий, немов вібратор, мова приносить набагато більше задоволення, ніж повільне всеохоплюючу важке облизування. Останнє більше схоже на те, як мати-кішка облизує своїх справжніх «пуссі». Такий підхід годиться тільки для кішок.

Поступово зосереджувати полизывания на області навколо клітора. Водите навколо нього мовою, час від часу роблячи швидкі полизывания його самого,- це краще, ніж обробляти його «в лоб». Будь безперервне зосередження дій на кліторі (неважливо, наскільки вміле) незабаром замінить задоволення на подразнення, хворобливі відчуття, може навіть зробити клітор бездушним.

Коли ваша жінка почне звиватися і стогнати, не давайте їй скінчити. Принадність лесбійської любові полягає в тому, що жодному з партнерів не доводиться дбати про збереження ерекції; жінки можуть продовжувати ласки і полизывания всю ніч, доводячи один одного аж до найвищої точки, зупиняючись і починаючи спочатку. Найперше правило кунілінгусу - нескінченне заповнення задоволення.

Щоб не дати їй скінчити занадто швидко, відверніться від клітора і почніть працювати язиком навколо входу в піхві, з кожним витком проникаючи все глибше і глибше. Якщо ваша партнерка тепер підніме ноги і зігне їх в колінах по напрямку до своїх грудей, то ви отримаєте можливість ввести свій язичок принаймні на дюйм. Дуже небагато жінок кінчають від цього, але така зміна дій дозволить клітора злегка охолонути перш, ніж ви почнете пестити його знову.

Коли вона, нарешті, кінчає, постарайтеся як можна ніжніше утримувати її клітор губами, щоб ви змогли відчути найлегші пульсації, пронизують його (це дуже важко зробити, так як в той час вона вже бігає по всій ліжку, тим не менш, спробуйте).

Поза 69 - добре, але «34 1/2» - ще краще

Всі партнери, незалежно від комбінації підлог, зазвичай із задоволенням пробують позу 69 (валетом) - або для того, щоб просто подивитися, що це таке, або для того, щоб насолодитися дещо екзотичною зміною точки огляду. Однак, як засіб повного обопільного задоволення, ця позиція залишає бажати кращого - а саме, зосередженості. Найкращий секс будується на штучно створюваному почуття турботи про себе. І майже неможливо довести вашого партнера до оргазму, зосередившись в цей час на своєму власному насолоді.

У такій позиції гетеросексуальні партнери відчувають більше труднощів. Аж ніяк не безпечною є така позиція для жінки, якщо чоловік знаходиться зверху - він випадково може ввести пеніс занадто глибоко їй у горло. Інша проблема в тому, що між чоловіками і жінками часто існує значна різниця в зрості. Лесбіянки не мають нічого, чим вони могли б задушити кого-небудь, і різниця в зростанні серед жінок, в основному, буває незначна. Тому лесбіянки отримують трохи більше задоволення з пози 69.

Проте улюблена практика лесбіянок, якої може насолодитися кожен, називається «34 1/2». Партнерки лежать на протилежних кінцях ліжку, одна на інший (валетом на боці може не вийти). Жінка, яка зверху, робить кунілінгус своїй партнерці, а та полизывает язичком обідок ануса подруги. Таким чином, жінка зверху отримує інтенсивну стимуляцію і величезну насолоду, при цьому не зосереджуючись на власному оргазмі і доводячи до оргазму свою партнерку. Особисто я віддаю перевагу «34 1/2». Втім, як і багато інші жінки, яких я цього навчила. Більшість з них погоджується, що обопільний кунілінгус - надто вже зводить з розуму заняття для всеохоплюючого насолоди.

Молочні сестрички

Не має значення, як сильно різні чоловіки схиляються перед тією чи іншою частиною жіночої анатомії, в кінцевому рахунку їх всіх цікавить піхву. У лесбіянок - це грудей.

Причиною цього, можливо, є інстинкт, що бере початок з відносин між матерями і дочками - який у лесбіянок розвинений сильніше, ніж у інших жінок. Але з листів, які я отримувала, мені стало відомо, що жінки взагалі набагато більше зацікавлені грудьми, ніж традиційно вважалося. Деякі жінки, які не бажають «йти по повній програмі» з іншою жінкою, часто задовольняють себе тільки грудної ласкою, вдаючись до мастурбації, щоб завершити акт.

Величезна кількість жінок, які є абсолютно «правильними» і не хочуть фізичного контакту з іншою жінкою, часто мають щось на зразок грудного фетиша. Можливо, вони ніколи не доторкнуться до грудей іншої жінки, але вони мріють про це і навіть збуджують себе подібними думками, займаючись любов'ю з чоловіками.

Кращий спосіб дізнатися, як поводитися з грудьми - це мати пару своїх власних. Так що, в цьому сенсі, очевидно, лесбіянки мають відомим перевагою. Улюблена техніка ласк лесбіянок наступна: відкритою долонею погладжувати сосок як можна більш ніжно і легко, рухаючи його вперед і назад в стійкому ритмі, використовуючи при цьому обидві руки одночасно. (знову ж таки, ніщо не заважає чоловікам взяти на озброєння всі ці прийоми, куди більш тонкі і корисні, ніж ті, що вони зазвичай пускають в хід, використовуючи власні кошти). Одна жінка повинна схилитися на колінах над іншою. Або ж, вона може сидіти за спиною у своєї партнерки, тримаючи тіло партнерки між своїми стегнами, і обхопити її ззаду руками.

Контакт сосками може перетворити просте обійми в щось особливе, дуже незвичайне. Юні дівчатка в інтернатах з ледь окреслилися грудьми часто роблять тільки це і нічого більше. Але найкраще це спрацьовує з хорошими красивими, конічно загостреними грудьми. Виставте вашу груди вперед, як це роблять солдати в строю і притисніть соски до сосків партнерки. (Чоловікам це перейняти важче, хоча таке і можливо в трохи зміненому вигляді.) Коли соски увійшли в контакт, починайте легенько рухатися відносно один одного. Або ж, одна з вас може залишатися нерухомою, поки інша хвилеподібно гойдається, піклуючись про те, щоб ваші соски стосувалися один одного як можна більше. Ви обидві досягнете ще більшого відчуття, якщо змажете соски слизьким лосьйоном для тіла.

Трибадизм

Трибадизм - це найбільш проста і примітивна усіх форм лесбиянской практики; партнерки займають звичайну місіонерську позицію і труть свої клітори один про одного, досягаючи одночасного (якщо це вдається) оргазму.

Слово «трибадизм» виходить з класичної грецької мови і буквально означає «тертися разом». Цей спосіб був особливо розповсюджено - і це природно - східних гаремах. Багато з таких гаремів налічували сотні, а то й тисячі наложниць. Тим не менше, був тільки один султан. Йому треба було б займатися любов'ю щогодини протягом року, щоб вдруге дістатися до однієї і тієї ж жінки. Тому изнывающие наложниці в гаремах були, безсумнівно, такими ж зголоднілими, як студентки в дівочих коледжах.

Не будучи цілий день зайняті нічим, крім лежаний і очікування, коли пройде черговий рік, жінки поверталися одне до одного в пошуках сексу. Причому, цілком можливо, що поверталися вони в буквальному сенсі. Як можна побачити на відомій картині Ингреса, приміщення гаремів були тісними і переповненими. Так що, може бути, перші трибадистки виявили один одного випадково. У всьому цьому морі тел жінка, повернувшаяся до своєї приятельки з гарему за гроном винограду, запросто могла опинитися на своїй подружці. (Хоча, цілком можливо, що і Ингрес, і я трохи перебільшили.)

Як сучасна лесбиянская практика, трибадизм привабливий і возбуждающ, але часто буває важко здійснюваним і болючим. Звести разом два клітора в місіонерській позиції практично неможливо. Більш того, у міру зростання сексуального збудження жінки починають тертися один про одного все сильніше і сильніше, забуваючи про «горбку Венери» - твердої виступає кісточці - під цим чарівним пухнастим горбком.

Зазвичай такий спосіб практикують або недосвідчені молоді лесбіянки. Це улюблене заняття дівчат в дівочих школах. Наївні дівчатка, що мають, проте, достатні уявлення про гетеросексуальному зносинах, щоб знати, що чоловік, начебто, повинен лежати зверху, а жінка - під ним, по аналогії (і помилково) приймають це за єдиний спосіб і для двох жінок.

Деякий час їм вдається тертися клиторами, але досить швидко вони «втрачають контакт», все більше розпалюючи один одного і завдаючи при цьому один одному біль. Клітор занадто схований для трибадизма.

Однак ви можете «звести кінці», але тільки не в місіонерській позиції.

Є три основних способи здійснити це:

1. Обидві жінки стають один проти одного на коліна, поклавши позаду себе купу подушок. Кожна відкидається на подушку, виставляючи вперед лобок. Потім вони притискаються стегнами одна до одної, упираючись долонями в ліжко або килим. Якщо одна з жінок притуляється спиною до стіни, то її руки будуть при цьому вільні, і вона може відкрити свою вульву пальцями. Її партнерка присувається до неї, відкриваючи руками свої власні губи.

2. Одна жінка лягає на стіл на спину, сідниці на краю стола, і з допомогою пальців розсовує як можна ширше губи піхви. Її партнерка стає між її ніг і розсовує пальцями свої власні губи. Потім робить крок вперед. Якщо стіл дерев'яний, то не забудьте тримати під рукою баночку «liquid gold» («рідке золото» - назва кошти для протирання дерев'яних меблів.- прим. пер.), щоб видалити плями, залишені «рідким сріблом».

3. «Ножиці». Уявіть, що у вас в обох руках ножиці, леза яких розведені як можна ширше. Тепер зведіть ножиці разом так, щоб перетин лез одних ножиць з'єдналося з перетином лез інших. Саме так виглядає позиція, займана двома жінками, у цій версії трибадизма.

Одна жінка повинна лежати на спині, а інша - на боці. Їх голови - на протилежних кінцях ліжку. Або ж, обидві можуть лежати на боці. В обох позиціях вони повинні взятися за руки для того, щоб притулитися один до одного. Очевидно, що клітори при цьому будуть орієнтовані в різні сторони, але повірте мені, це не має значення! Тут буде достатньо тертя і тиску, щоб довести обох жінок до оргазму за лічені хвилини.

Іноді, дуже рідко, двом досвідченим жінкам вдається звести воєдино їх вагіни і створити щось на зразок взаємного всмоктування, яке викликає дикі пульсації, схожі на справжній вагінальний оргазм. Це рідкість, але коли таке трапляється - небеса опускаються на землю.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua