← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Місіонерська поза

версія для друку

МІСІОНЕРСЬКА ПОЗА: ТЕХНІКА «ЖИВІТ ДО ЖИВОТА»

місіонерська, місіонерська поза, мессионерскаяМистецтво сексу можна порівняти з мистецтвом танцю: у вас відразу мало що вийде, якщо ви ще початківець. І не намагайтеся наслідувати Фреду Астеру з його класичними стрибками від стільця до стільця і ходіння по стінах. Я, зрозуміло, жодним чином не збираюся відмовляти вас від експериментування - в одній з наступних глав я розповім вам про вміння використовувати свою уяву так, як ви ще не використовували його ніколи. Однак, я хочу сказати, що перш, ніж спробувати «Останнє танго в Парижі» (назва відомого фільму), ви повинні досконало оволодіти основами. Інакше, це може дійсно виявитися вашим останнім танго - принаймні, з цим партнером.

Лицем до лиця з партнером

Ви чули індійську версію відомої жарти про книгу-посібник з сексу? Харі, нарешті, після багатьох років досліджень, інтерв'ю та особистих експериментів закінчив писати «Камасутру», де зібрав 3542 різні пози. Він показав рукопис одному Крішни і запитав, що той про все це думає. Крішна дуже уважно прочитав рукопис, потім обличчя його спохмурніло, і він запитав: «А як щодо тієї пози, коли дівчина лежить на спині, розсовує ноги, а хлопець лягає між ними зверху?» Харі задумався, кусаючи нігті. Потім вигукнув: «О, я пригадую! Це те, що якось показувала мені леді Джейн!»

Останнім часом «місіонерська поза» багато критикувалася деякими агресивно налаштованими феминистами, які заявляють, що вона символізує чоловіче перевагу. При цьому вони забувають той факт, що саме ця поза дозволяє жінці отримувати найбільшу стимуляцію клітора. Так кому ж це вигідно? Не будучи на боці тих, хто неодмінно наполягає тільки на цій позиції, я все ж вважаю, що вона є найбільш зручною і найбільш логічною позицією для партнерів, які вперше займаються любов'ю один з одним, і, звичайно, для незайманих обох статей.

Крім того, ця поза приносить найбільше емоційне задоволення. Вона дозволяє одночасно працювати всім почуттям в найбільш романтичною формі, не вимагаючи при цьому особливих зусиль. Ви можете відчувати смак мови вашого партнера, відчувати запах його шкіри, слухати м'який шепіт, дивитися один одному в очі, тримати один одного в природних обіймах.

І це - поза, яку не треба спеціально «брати - вона виходить сама собою. Після тривалих ласк і поцілунків жінка повинна розсунути ноги, тому що її вагіна набухає і здіймається так, що вона просто не в силах більше тримати їх зімкнутими. Її нога сама підніметься і оповиться навколо чоловічого стегна. Коли вона зробить це, він так само природно виявиться між її стегнами. І, таким чином, вони вже знаходяться в цій позиції, навіть не замислюючись над нею і не змінюючи ритму свого сексу.

Введення при місіонерській позі

Напружений пеніс проходить у вологе прагнула його піхву дуже легко - деколи навіть занадто легко. Чоловіки люблять робити те, що вони називають «заганяти в лузу». І коли «стежина» досить слизька, то саме це і може статися. Однак, будь-який актор скаже вам, що найбільш ефектним вихід на сцену буде тоді, коли ви зробите паузу на порозі, почекаєте оплесків і тільки потім вийдіть до публіки. Саме ця невелика пауза дозволяє публіці оцінити вас і зааплодувати. А катитися на сцену, послизнувшись на банановій шкірці, це, воістину, курям на сміх!

Неважливо, наскільки сильно жінка бажає «занурити в себе» чоловіка. Шок від раптового запровадження члена на всю глибину позбавляє її можливості насолоджуватися повільним процесом проникнення. Особливо під час першої шлюбної ночі (або з новим партнером) жінка хоче запам'ятати процес проникнення в неї, і вона навряд чи зможе зробити це, якщо процес протікає зі швидкістю світла.

Офіційний момент проникнення настає, коли вона відчуває, як роздута головка пеніса розсовує вхід у піхву. Це відчуття миттєво змушує її почувати себе широко розкритою, ось тут треба зробити невелику паузу, щоб вона встигла приготувати своє тіло і свідомість до того, що послідує за цим.

Поділ праці при місіонерській позі

Занадто багато чоловіків беруть всю роботу на себе, не думаючи про те, що жінки, надані самі собі, попливуть «туди, куди вітер повіє». Позиція «чоловік зверху» не передбачає пасивність жінки - ні в якому разі. Ця позиція чудово дозволяє чоловікові тішити своє самолюбство, і в той же час вона дозволяє жінці робити, щонайменше, половину роботи, якщо не більше. Дозвольте вашій жінці «надіти» себе на ваш пеніс, «втягнути» її у себе. Це особливо добре, якщо вона незаймана, оскільки таким чином вона звільняється від остраху, що ви завдати їй болю. Крім того, це дасть їй час на необхідні паузи для того, щоб набратися сміливості.

Якщо ви вперше спите з якою-небудь жінкою, то, зрозуміло, ймовірність того, що вона не виявиться незайманою, майже астрономічна. Але і в цьому випадку, якщо ви віддасте їй частину ініціативи в місіонерській позиції, вона виграє в психологічному плані. Згодом вона не буде відчувати себе використаною, оттраханной і викинутої, як іноді почувають себе жінки з новими партнерами, які звертаються з ними дуже швидко і грубо. Зрештою, якщо ви дозволите їй «вийти до вас» і зустріти вас на півдорозі, ви зможете справедливо заявити, що зносини є форма офіційного знайомства, а вона зовсім щиро зможе вам сказати: «Дуже приємно було познайомитися».

І крім усього іншого, це найкраще дозволить вам відкрити для себе сексуальний темперамент жінки, а також її розмір, і ви будете мати можливість краще пристосуватися до неї. Так, якщо у неї дуже маленьке піхву, то ви дізнаєтеся про це раніше, ніж вона завизжит як різана; якщо ж навпаки, то ви зможете правильно розташуватися перш, ніж ви «вывалитесь» з неї (детальніше про це я розповім нижче).

Дія чоловіки в місіонерській позі

Одна з найбільш частих скарг, які зазвичай можна почути від жінок: «Було б краще, якщо б чоловіки сильніше вихляли і рухалися!»

Незважаючи на відкриття значущості клітора і розвінчання теорії Зиґмунда Фрейда про те, що всі почуття жінки зосереджені в піхву, багато чоловіків все ще вірять в цю помилкову теорію. Вони думають, що піхва повно відкритих нервових закінчень, наче зламаний зуб, і що жінка починає обалдевать відразу ж, як тільки що-небудь (все одно, що!) входить в неї. Чим дійсно рясніє піхву жінки,- так це слизькими перекочуються складками, які змушують обалдевать чоловіка, коли його пеніс треться об них.

Просте відчуття чоловічих «ударів» не призведе жінку до оргазму. І не важливо, як довго він може продовжувати цю невигадливу процедуру. Його жінка швидше втомиться - у всіх відносинах - ніж отримає задоволення. Що дійсно приводить до оргазму - це відчуття гарного напруженого пеніса у неї всередині плюс вага, тиск і тертя чоловічого тіла по всьому своєму тілу (особливо в області лобка і цього маленького дияволеняти - клітора).

Саме те, як чоловік притискається до жінки, треться об її тіло і т. д. і приводить жінку до оргазму. І чоловік не може робити цього, якщо він розташується, спершись на коліна і лікті, і буде просто рухати пенісом туди-сюди. Багато чоловіків з помилкового почуття обережності і такту прагнуть не навалюватися надто важко на жінку. Вони думають, що тим самим дають жінці можливість вільно рухатися. Але часто вони дають їй занадто багато свободи - деколи настільки багато, що вона з таким же успіхом могла б скористатися вібратором. Особисто мені завжди дуже подобалося відчувати тертя живота чоловіка або його волохатих грудей про моє тіло.

Кругові рухи з ударами

Для початку ляжте так, щоб ваші ноги були витягнуті. Зіпріться на лікті, тим самим піднявши своє тіло так, щоб ваш пах притискався до її лобку. Введіть пеніс у піхву на повну глибину (як можна глибше). Вводите його спочатку ніжно, повільно, потім грунтовно. Після цього почніть робити кругові рухи стегнами.

Вона відразу приєднається до гри і підніме таз у пошуках положення, в якому її клітор буде як слід притиснутий до вашого паху. Коли ви будете рухатися разом, її клітор отримає максимум тертя.

Для того, щоб забезпечити ще більше стиснення пахами, жінка може вільно витягнути ноги на ліжку. Коли ноги витягнуті в обох партнерів, їхні тіла знаходяться в гранично вигнутою позиції, забезпечуючи граничний кут перетину їхніх тіл в області паху.

Пам'ятаєте, я говорила, що все це має багато спільного з танцями - вихляння стегнами, підштовхування, ритмічні рухи і притискання стегнами одна до одної? Румба, самба і ча-ча-ча отримали свій початок на матраці (on a mattress with a mistress). Колись там, згодом, партнери побралися, стали респектабельними, а пам'ять про їх заняття любов'ю була перенесена на танцювальний майданчик. Принаймні, це версія Ксавиеры про історію танців. У кого-то є краще?

**

Дорогі чоловіки, я зовсім не збираюся заперечувати ваш особистий стиль, я просто хочу розповісти вам, як допомогти жінці кінчити першої. А після того, як вона закінчить, ви можете робити все, що завгодно і так, як вам подобається. Одна з причин, по якій багато жінок не можуть зазнати оргазму, полягає в тому, що вони намагаються змагатися з чоловіками в умінні займатися коханням або занадто швидко необхідно підкласти під поведінка чоловіків в таких випадках - все це однозначно не вірно:

Не стискайте її ноги занадто сильно. Вірніше, зовсім не стискайте їх до тих пір, поки вона не кінчила. Дуже багато чоловіків люблять наполягати на тому, щоб жінка лежала, задерши ноги так, щоб вони могли затискати її стегна вигинами ліктів. Я розумію, це приємно насолоджуватися повною оберемком соковитих привабливих жіночих стегон. Але це виводить вашу жінку з найбільш вдалою і виграшною для неї позиції. Вона не збирається нікуди йти, запам'ятайте, вона захоче встати і піти, якщо ви весь час будете змушувати її почувати себе арештантом, зв'язаним по руках і ногах.

Заради бога, не хапайтеся за її сідниці. Вони також не збираються нікуди бігти. Тим не менш, чоловіки дуже люблять дотягуватися і загрібати їх як б то ні було. Одні чоловіки починають щипати сідниці жінки, а інші стискають їх з такою силою, що вона позбавляється можливості робити хвилеподібні рухи. Пам'ятайте, що основне правило полягає в наступному: не стримуйте її!

Не ставте її на голову. Дуже легко визначити чоловіка - егоїста; не встигає такий тип забратися в ліжко, як починає командувати: «Підніми їх!». Деякі хочуть, щоб ноги дівчата дивилися прямо в стелю, спираючись на повітря; інші вимагають, щоб вона поклала ноги їм на плечі. Жінка в такій позиції перетворюється з жінки в діру; її клітор виявляється не у справ і не отримує нічого, крім повітря. Я часто думала про те, що одна з причин, чому так багато жінок відчувають проблеми з оргазмом, полягає в наступному: жінки відчувають себе просто смішними і безглуздими в деяких позиціях, в яких їх ставлять чоловіки.

Для того, щоб кінчити, жінка насамперед повинна відчувати себе привабливою і сексуальною. Вона відчуває себе так, якщо вона ритмічно хвилеподібно згинається, і - зовсім навпаки, якщо вона то й справа підстрибує вгору і вниз, немов м'ячик.

Не прискорюйте ритм своїх рухів, коли вона починає стогнати. Вона стогне тому, що їй, насамперед, добре від того, що ви робите в даний момент.

Не задавайте питань, які вимагають від неї дурних відповідей. Найбільше дратують чоловіки, які, роблячи що-небудь, що, без сумніву, приводить дівчину в захват, раптом запитують її: «Тобі подобається?» Що ще вона може відповісти йому, крім «так»? В такий момент, намагаючись відповісти «так» або «ні», жінка відчує себе безглуздо від того, що навряд чи зможе видати при цьому членораздельный звук. Це, в свою чергу, може змусити її спробувати побудувати правильну і грамотну фразу. Зазвичай такі спроби закінчуються невдачею, оскільки в подібні моменти нелегко формулювати свої думки.

Ще приклад? Уявіть собі чоловіка, який змушує свою подругу звиватися, немов змія на сковорідці, тим, що під час зносин лиже її соски. Коли він доводить її до вищої точки пристрасті, він раптом припиняє робити те, що робив, і питає: «Ти хочеш, щоб я цілував тобі соски?» Іншими словами: «Мені продовжити те, що я роблю?» Навіщо задавати питання, на які вона вже відповіла своїми діями, особливо в тих випадках, коли для цього потрібно перервати і, отже, зіпсувати весь процес?

Як правильно робити «неправильні» речі

Ось два різновиди основний місіонерської пози, які можуть допомогти жінці кінчити:

The «schoolgirl twist» (дівоче/шкільний/ сплетіння) - це місіонерська поза, зазвичай практикується на задніх сидіннях автомобілів. Щоб не скочуватися з вузького сидіння, жінка обвиває ногами чоловіка. Будь то на задньому сидінні або в ліжку, це змушує їх ще більше притискатися пахом один до одного, підсилюючи тертя. Це також дає жінці можливість «керувати» чоловіком; вона може використовувати ноги чоловіка, аби підштовхувати його, коли вона сама рухається хвилеподібно, і, в той же час, тримати його на тому «відстані», на якому їй хочеться.

Дозвольте їй робити все самій. Я здогадуюся, що це може порушити чиєсь чоловіче самолюбство. Однак, адже не всякий раз ви вдаєтеся до таких речей. До того ж вигода, яку отримає в цьому випадку чоловік від своєї захопленої подруги, змусить його відчути себе королем.

Після того, як чоловік ввів пеніс у піхву своєї партнерки так глибоко, як це можливо, що він повинен перестати рухатися і залишатися абсолютно нерухомим. У той час жінка, зігнувши коліна і впершись як слід ступнями в матрац, піднімає стегна так, щоб вона вільно могла робити важливі рухи вгору і вниз.

Для жінки, якій зазвичай буває важко досягти оргазму, ця техніка має величезну психологічну перевагу. Нерухомість чоловіки зменшує її занепокоєння. Так як він здається невозбужденным, вона не буде так сильно тривожиться про те, що він закінчить раніше її. Крім того, такий обмін традиційними ролями в сексі - чоловік стає «пасивним» - допомагає некончающей жінці природним чином впасти в сексуальну агресивність. Адже хтось же повинен рухатися. І якщо не рухається він, тоді справу за нею. Це ідеальна техніка для жінки, яка прагне бути агресивною, але не любить з тієї чи іншої причини позицію «жінка зверху». Проявивши свою агресивність в місіонерській позі, вона однаково отримає як фізичне, так і емоційне задоволення.

Це буде добре і для її чоловіка. Він отримує всі необхідні відчуття (його член здійснює рухи в ній) і при цьому його пасивність дозволяє йому краще відчути що знаходиться всередині неї. Плюс до всього, він отримує можливість відпочити, якщо перед цим кілька перевтомився. Коли чоловік нерухомий, він більш виразно відчуває складки на її стінках піхви і її соки.

Він також виграє подвійно: він зверху, і при всьому при цьому він відчуває невимовне сексуальне задоволення не ворушачи ані жодним мускулом!

Жіночі слабкості

Дурні питання - жіночий стиль.

«Ти любиш мене?» Вона чудово знає, що він відповість «так» (не залежно від того, має він на увазі чи ні). Невже вона щиро сподівається, що він відповість «ні»? І, крім того, що означає слово «любов»? Як вам відомо, не існує для нього простого визначення. Так чого доброго в подібних питаннях в такі моменти? (інший варіацією на цю тему може бути: «Ну скажи, скажи це!»)

«Ти дійсно хочеш мене?» Це можна порівняти з ситуацією, коли ви витягуєте понівечене тіло з купи металобрухту після автомобільної катастрофи і питаєте: «Вам боляче?» Зрештою, він у цей момент займається любов'ю з нею, що ще він може робити?

Дві воістину приголомшливі штучки - наступні: «Обіцяй , що ти почекаєш мене!» і «Ну що, ти ще не кончаешь?» Якщо він поступливий і достатньо уважний до вас людина, то він, можливо, спробує зосередитися на таблиці множення або на рахунку вчорашнього бейсбольного матчу. Але навіщо ж нагадувати йому про те, що він хоче забути? І якщо він в даний момент знаходиться в деякому скруті і ніяк не може кінчити, то також не треба нагадувати йому про це.

«Тобі добре зі мною?» Таке можна знайти на сторінці 331 книги «Peyton place», що вийшла в 1956 р. На жаль, величезна кількість жінок взяла це на озброєння, і величезна кількість чоловіків донині втомлюється вислуховувати цей безглуздий питання.

Більшість жінок знають, що чоловіки мають сильну чутливість в області ануса. Це - місце, з яким вона дуже легко може грати, перебуваючи в місіонерської пози. Однак, коли вона дотягується, розсовує йому сідниці і опускає між ними свій пальчик, вона може запитати: «тут?» Де ще, чорт візьми?

«Ти відчуваєш мене?» Це улюблений питаннячко жінок, які довго мучилися, ретельно відпрацьовуючи різні вагінальні вправи про які останнім часом так багато писалося в журналах. Тепер, коли вона, нарешті, освоїла техніку, їй потрібні компліменти.

Однак це, мабуть, найменш дурний з усіх питань. Якщо вона все ще навчається, то привертаючи увагу чоловіка своїм першим спробам,- якщо він відповість їй чесно,- вона, принаймні, дізнається, чи робить вона хоч який-небудь прогрес у цих вправах.

Ви можете бути надто жіночні.

Деяким жінкам здається, що секс - це, в основному, чоловіча справа, і вони розглядають його як процедуру «сунув-вийняв», що складається суцільно з мичання і грубих рухів. В силу цього жінки вважають, що було б невірно намагатися «змагатися» з чоловіком в подібних речах. І тому вони намагаються внести в процес жіночність, роблячи милі і витончені речі, про які більшість чоловіків насправді не дбає. Проводити рукою по його волоссю, гладити ззаду його шию, ледь торкатися кінчиками пальців його спини і ребер - це лише деякі з улюблених жіночих штучок. Речі подібного роду можуть виявитися корисними або шкідливими в залежності від конкретної ситуації і конкретного чоловіка. Але рідкісний чоловік (та й то лише в неповній мірі) буде задоволений жінкою, яка ототожнює жіночність з материнською турботою, нагороджуючи чоловіка, з яким вона займається любов'ю, ніжними пошлепываниями і по-материнськи воркуя з ним. Він аж ніяк не дитина; а якщо вона хоче собі дитинку, то нехай приведе його.

Ви, жінки, повинні раз і назавжди забути нісенітницю типу «ти - Тарзан, я - Джейн». Будьте такими агресивними, як вам хочеться. Дістаньтеся до його вуха і ретельно «обробіть» його мовою. Тискайте йому сідниці і грайте з його яєчками. Даруйте йому стільки ж, скільки ви отримуєте від нього!

І знову я згадую Жермен Грір, на цей раз в відношенні дуже жіночної поведінки в ліжку. Чого насправді прагнуть чоловіки,- каже вона,- так це «трохи відвертого бруду, трохи справжнього смаку у справі». І тут я кажу «амінь», бо коли ви даруєте йому те, чого він шалено бажає, то й ви отримуєте від

Цю статтю ще можна знайти за запитами: мессионерская, мессионерская поза.

Ксав'єра Холландер "Місіонерська поза"на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua