← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як досягти оргазм

версія для друку

ГЛАВА 4. ВЕЛИКЕ ПОТРЯСІННЯ, АБО ЯК ДОСЯГТИ ОРГАЗМ

як досягти оргазмЗа часів суворої цензури один редактор порадив автору сексуальної новели: «На світі є дві речі, які не піддаються опису; одна з них - це захід сонця».

Не маючи можливості називати речі своїми іменами, письменники намагалися описувати жіночий оргазм за допомогою різноманітних романтичних эвфимизмов, таких як: «вона занурилася в пучину радості»... «вона пливла на золотому хмарі» і, навіть, повірите чи ні «її стегна вкрилися вологою».

Сьогодні ми можемо говорити те, що думаємо. Але це аж ніяк не означає, що ми позбулися старих звичок. Як би ми це не називали - кінчати, доходити до вищої точки, підкорювати вершини, велике потрясіння - все це звучить так, ніби мова йде про непосильної задачі, підйомі на гору. Ось чому, на мій погляд, багато жінки ніяк не можуть з цим впорається.

Я отримую сотні листів щотижня. Одна з моїх найбільш освічених корреспонденток звернула мою увагу на чарівний спосіб мислення про оргазм, який вона знайшла у французькому перекладі роману Мері Маккарті «The group». В англійському варіанті чоловік каже дівчині: «you came» («ти кінчила»), а у французькому він говорить (і, зауважте, не вживає фамільярне «ти»): «vous avez joui», що буквально перекладається: «ви грали». Одна з причин, по яких люди відчувають проблеми в тій чудовій грі, полягає в тому, що вони намагаються грати не за тими правилами. І немає нічого дивного, що все це стає більш схожим на роботу, ніж на гру. Спочатку дозвольте мені розглянути деякі помилки і неправильні концепції, які багато хто приймає за правила. А потім я познайомлю вас з новим набором правил для цієї «гри без правил».

Помилки щодо оргазму

Ось деякі з найбільш поширених помилкових ідей, що стосуються оргазму, які чоловіки і жінки розповідають один одному, ніколи не маючи на увазі самих себе:

Будь-яка жінка може кінчити, якщо чоловік протримається достатньо довго. Частково це правда - але при цьому втрачається цікава частина сексу, основну радість доставляє партнерам. Найбільш інтенсивні оргазми зазвичай трапляються протягом перших п'яти хвилин. Двадцять-тридцять хвилин монотонної «накачування», що намагаються робити багато чоловіків, швидше змусять вашу жінку відчути себе так, точно її обслужили в автоматизованому магазині. Можливо, вона в кінці кінців і кінчить, так, але це буде «майже-але-не-зовсім» оргазм. Технічно - це оргазм, але практично - це тихий сплеск, після якого вона буде відчувати себе ще більш пригніченою, ніж якщо б вона не відчула нічого взагалі. Відповіддю тут може бути - більше передгри. Пам'ятайте, що майже казав Гамлет: «The foreplay's the thing...» («Предыгра - ось що потрібно...»)

Коли жінка починає кінчати, чоловік повинен почати «наносити удари» що є сили. Ні! Зовсім навпаки; він повинен рухатися якомога тихіше. У цьому випадку їм обом буде краще. Я отримала величезну кількість листів від жінок, які запитують, чому їх оргазми під час мастурбації набагато інтенсивніше, ніж ті, які вони відчувають під час зносини з чоловіком. Причина в тому, що під час мастурбаций жінка здатна відчувати спазми свого піхви, тому що вона послаблює свої дотики, коли відчуває початок оргазму.

Чоловік, який починає з усією силою вганяти свій пеніс в партнерку, як тільки вона починає кінчати, робить з її піхвою те ж саме, що ми зазвичай робимо з нашим носом, коли хочемо уникати чхання, щільно притискаючи палець до верхньої губі.

З іншого боку, продовжуючи рухатися відносно спокійно для неї, і тим не менш, з допомогою ніжних ритмічних поштовхів даючи їй зрозуміти, що він все ще в грі, він не тільки дозволить їй відчувати своє пульсуюче піхву, але і сам зможе відчувати її спазми. Сильно б'ється пеніс не може відчувати майже нічого, крім своїх власних відчуттів.

« Я подарую тобі оргазм Одна з останніх проблем сексуальної революції полягає в тому, що занадто багато чоловіків, знаючи, що жінка тепер, начебто, повинна відчувати оргазм, беруть на себе голосну відповідальність за це ще до того навіть, як вони опиняться в ліжку. Обіцяючи їй сексуальний рожевий сад, ви робите собі і їй погану послугу. Можливість давати передбачає і можливість відбирати. І не тільки тому. Як тільки чоловік накладає на себе таку відповідальність, він починає турбуватися: а чи зможе він дійсно доставити товар. Його занепокоєння передається партнерці. І в результаті вони обидва займаються любов'ю заради того, щоб догодити його чоловічому самолюбству, а не заради один одного. Запам'ятайте, це її оргазм. І він не дарує, вона має його.

Одночасні оргазми - найкращі. Знову, ні! Спільне закінчення статевого акту - це те, що кожному слід випробувати. І це зазвичай виходить у партнерів, які добре знають один одного і вже багато разів спали разом. В інших випадках краще, якщо першою кінчає жінка.

Багато чоловіків вважають, що, «кінчаючи без неї», вони змушують жінку почувати себе використаною. Інші вважають, що як тільки жінка першою закінчила, вона відразу ж втрачає всякий інтерес до подій.

Обидва ці припущення хибні. Задоволена жінка може розслабитися і насолоджуватися сильними чоловічими ударами. Все ще тремтяче піхву в такий момент буде куди більш чутливим до пульсацій пеніса, ніж під час власного оргазму. Жінка, яка вже випробувала оргазм, може тепер зосередитися на відчутті того, як готовий кінчати пеніс набухає напередодні оргазму. І вона вгадає ту секунду, коли почнеться виверження. Відчуття того, як чоловік кінчає всередині неї, може бути самою приголомшливою річчю для жінки.

Деякі чоловіки також вважають, що жінці стає боляче, якщо вони продовжують удари після того, як вона кінчила. Але це також хибна думка, випливає з того факту, що чоловічий пеніс залишається чутливим протягом деякого часу після еякуляції. Жінки, однак, і емоційно, і фізично відрізняються від чоловіків. Як я вже сказала, після свого власного оргазму жінка може насолоджуватися своєю підвищеною чутливістю до чоловіка. І повірте мені, вона не буде відчувати ніякого болю. Можливо, вона навіть захоче вдатися до додаткового психологічного задоволення з допомогою фантазії - представити себе «взятої», як говорили древні.

І, нарешті, жінка, яка вже кінчила, може насолоджуватися спогляданням імені свого чоловіка, коли він кінчає. У цей час вона також може робити те, про що потай мріють багато жінок: брудно розмовляти. Тепер, коли вона кінчила і знову може струнко мислити, вона зможе побудувати красиву колоритну фразу.

І, зрозуміло, тепер, після того, як жінка використовувала свою чергу на удар і знаходиться на другій базі, вона зможе спокійно насолоджуватись можливістю «увійти в будинок», в той час, коли її партнер все ще на шляху до першої базі. (Якщо це звучить занадто заплутано, не будьте суворі до мене. Що може знати неосвічена голландська дівчина про американської гри в бейсбол?)

«Її дихання стало переривчастим» Це моя улюблена рядок з одного порно-романа. Вона говорить про те, чому так багато жінок мають труднощі з оргазмом: вони стримують дихання, коли відчувають його наближення. Будь-яка сильна емоція змушує людей стримувати дихання; ми всі інстинктивно робимо це, коли ми налякані або сильно здивовані. У деяких жінок спостерігається підсвідома оргазмофобия - виражається не таким вже незвичайною заявою: «Це трохи схоже на те, ніби ти помираєш!» Оргазменная агонія у них асоціюється з тим, що на їх думку має бути схоже на передсмертну агонію, і це викликає схвильованість, яка і змушує їх стримувати дихання.

Рівне, ритмічне дихання допомагає розслабитися в будь напруженої ситуації. Ідеально, оргазм повинен бути схожий на дихання - тобто те, що ми не можемо зупинити. Вдихайте повітря як можна глибше, потім видихніть його з відчайдушним різким звуком. Якщо це виглядає як оргазм, відчувається як оргазм, звучить як оргазм, є всі підстави вважати, що це і є оргазм.

Оргазменные спазми. Одна із самих складних речей для чоловічого розуміння - це те, що деякі жінки потребують оргазм для того, щоб послабити спазми при менструації. В перший день менструального періоду, коли ці спазми особливо сильні, багато жінки мастурбують, навіть якщо вони ніколи не дозволяли собі задоволення займатися самозбудженням в більш сприятливий час. Чоловіки не можуть второпати, як жінка може відчувати сексуальну насолоду, коли відчуває железочную біль. Це не має нічого спільного з мазохистическими збоченнями, як помилково вважають багато чоловіків. Те, що жінки досягають найвищої сексуальної сприйнятливості під час або незадовго до початку менструації, є добре документованим фактом. І чим сильніше спазми, тим більше увагу жінки сконцентровано на тазовій області. Спазми являють собою ниючий, ритмічно пульсуючий біль. І це змушує жінку почувати себе так, немов її серце раптом виявилося там внизу. І тоді настає момент, коли сильне почуття зливається з сильним почуттям. Ось чому багато жінок, які відчувають труднощі в досягненні оргазму, можуть досить легко і швидко досягти його під час таких спазм.

Чоловік, який стає для своєї жінки «добрим самаритянином», мастурбуючи її під час її менструальних переймів, часто отримує винагороду у ліжку кілька днів потому. Все, що він повинен зробити, - це змочити вказівний палець слиною і потискати її клітор, довівши її до оргазму.

Імітація. Гордовиті пуритани і деякі феміністи стверджують, що жінка ніколи не повинна робити цього, але дозвольте мені не погодитися. Більшість жінок час від часу прикидаються. І, поза всяким сумнівом, удавання куди більш відповідний метод, ніж вдавання до знаменитої фрази: «Не звертай уваги, це не має значення, продовжуй!».

Якщо ви збираєтеся грати, шановні леді, то робіть це як слід. Ні в якому разі не посміхайтеся. Пам'ятайте, що оргазм більш, ніж що-небудь, схожий на разі виникнення судом, і ніхто не посміхається, коли його зводить судома. Замріть, напружте і стисніть ваші стегна і сідниці, вигніть спину, гримасничайте, оголюючи зуби, немов ви рвете фінішну стрічку на олімпійській стометрівці.

Що стосується різних розмов під час імітації оргазму, то ви, мабуть, будете звучати як героїня порно-романа, якщо видасте: «Так! Так! Так! Так! Так! Так!».

Не перевантажуйте себе. Причина, по якій порно-героїні роблять це, полягає в тому, що письменникові не терпиться якомога швидше закінчити книгу і отримати чек; шість «так» займають цілу рядок і допомагають письменникові швидше досягти кінця сторінки.

Не слід використовувати й інші порно-монологи. Все одно ні одна людина, яка в дійсності кінчає, не зможе це струнко вимовити.

Відшкодування шкоди

Припустимо, що жінка не кінчила і не зімітувала оргазм. Більшість чоловіків хочуть допомогти їм. І єдине очевидне рішення - заміна тієї більш не дієздатною одиниці пальцем.

Починайте діяти відразу ж, як тільки пеніс покинув піхву. Все ще збуджена жінка може прийняти щонайменше два пальці. Використовуйте вказівний і другий пальці, одночасно обертаючи великий палець навколо клітора. Якщо у вас великий палець надзвичайно великий, то він буде схожий на пеніс більше, ніж один або кілька інших пальців. Опустіть його в піхву, а потім введіть вказівний палець в ректум. Коли обидва пальця будуть введені на повну глибину, акуратно зведіть їх разом так, щоб вона відчула тягне відчуття тонкої перегородки, що розділяє піхву і пряму кишку. Вводите кожен палець по черзі - спочатку один, потім інший і т. д. А поки ви робите це, лижите мовою і клітор. Вам не доведеться дуже довго чекати.

Скінчив він?

Це рідкісна проблема, однак вона існує. Чоловік може просто втратити ерекцію, перебуваючи всередині піхви. Зазвичай це трапляється із-за втоми; іноді це психологічна реакція на ряд будь-яких речей, які можуть і не мати нічого спільного з цією жінкою. Нездатність кінчити називається аноргазмией, якщо говорити медичною мовою. Причиною аноргазмії в крайньому прояві у чоловіків є пріапізм - по імені грецького бога Приапа, у якого була постійна ерекція. Пріапізм - це не щастя, а біда, хвороблива медична проблема, яка, на щастя, зустрічається рідко.

Існують, проте, різні типи оргазмів у чоловіків. Описані медичною мовою, вони всі виглядають конвульсіями, в тій чи іншій мірі інтенсивними. Але оргазм - це, зрештою, є інтенсивна реакція - насолода.

Згідно доктора Альфреда Кінсі, близько 20% чоловіків відчувають помірні оргазми з дуже невеликими пульсаціями пеніса, з викидом насіння по краплині, а не струєю.

45% чоловіків напружуються всім тілом, «конвульсії охоплюють одну або обидві ноги, рот, руки або інші частини тіла».

Близько 17% відчувають зведення м'язів ніг, «судомні спазми, випинають очі і мають сильне виверження».

5% стають «шаленими» і впадають в істерику, починаючи говорити і сміятися.

Інші відчувають «найсильнішу тремтіння, судоми, зміна кольору обличчя, а іноді і повне ослаблення». Інші можуть кричати і відчувати нестерпний біль, якщо після еякуляції тривають руху або просто при легкому дотику до пеніса.

Який тип краще? Немає жодної різниці, так як очевидно, чоловіки чи здатні контролювати себе під час оргазму. Я просто кажу вам, до якої групи ви (або ваш партнер, якщо ви - жінка) належите, якщо вас це цікавить.

Жінка повинна завжди пам'ятати, що чоловікові приносить величезну радість «наповнення її». Тому не поспішайте відразу ж вистрибувати з ліжка і бігти у ванну, навіть якщо вам неприємно відчувати себе липкою, і ви боїтеся забруднити простирадла. Тримайте в доступному місці поруч з ліжком рушник і підкладіть під себе.

Багато жінок, що використовують діафрагми, особливо скрупульозні - і бестактны в «підмиванні» після зносин. Ніколи не ведіть себе подібним чином з чоловіком, так як це дає йому підстави думати, що він влив у вас щось брудне, нечисте.

Люди у вишуканому суспільстві, аж до недавнього часу, не дозволяли собі багато говорити про оргазмах. Це були таємні, «заборонені» переживання для всіх жінок і більшості чоловіків. Все це відповідало пуританською законами, що і зараз ще душать наше суспільство.

Навіть у сьогоднішній «ліберальної» атмосфері про найзнаменитішого оргазм ми знаємо з тридцятих років, часів іспанської громадянської війни, коли радикали і революціонери всього світу об'єдналися в священній війні проти фашизму. Саме тоді, як розповідається в романі-бестселері Хемінгуея «По кому дзвонить дзвін», іспанка Марія каже американцеві Роберту, що вона насправді майже відчула: «Земля тряслася!».

Заклик Ксавиеры до сучасного покоління: «Сотрясатели землі всіх країн, єднайтеся - в пізнанні земних оргазмів

"ОРГАЗМ: Як досягти оргазм" Ксав'єра Холландерна головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
13.04.2010 03:15 | id17975982 | Re: як досягти оргазм
04.07.2009 20:33 | маргарита | Re: як досягти оргазм я шалено сьно люблю свого хлопця! мені 17,секс у нас кожен день,я отримую велике задоволення,але не разу не відчувала оргазму,тільки під час орального сексу,або шляхом мастурбації...допоможіть будь ласка,як мені випробувати оргазм? Ну просто він не підходить тобі в плані сексу ( це тільки моя думка ) Або займіться сексом на всю ніч я думаю оргазм ! :))


09.04.2010 21:56 | macharadg | Re: як досягти оргазм
Допоможу досягти оргазму. Звертайтеся macharadg@mail.ru


05.04.2010 12:34 | апіна | Re: як досягти оргазм
дійсно вийшло


22.02.2010 12:24 | Мансур | Re: як досягти оргазм
Як жінки терплять своїх партнер які не можуть доставляти оргазму?


19.02.2010 19:24 | Яна | Re: як досягти оргазм
Дівчата, якщо не відчуваєте оргазму, або ваш організм не дозрів, це з глибокої точки зору, або ви не знаєте, де ваша ерогенна зона... Чоловіки, щоб дізнатися оргазм дівчини, потрібно відчувати що відбувається всередині у дівчині, коли вона близька до цього, тоді ви зрозумієте, якісь поштовхи, стискання...все це говорить про оргазм... А буває у дівчат хвороба "фригідність"...Може це у вас, раз не отримуєте оргазм...? Але запам'ятайте, дівчині завжди потрібно досягти піку насолоди, інакше якщо не будете отримувати задоволення, наслідки будуть дуже поганими...Мені 20 років і вже досить добре знаю сексуальну літературу, не вважайте мене "повією", "проституткою", просто я дуже багато читала))) Удачі вам усім, нехай у вашому ліжку буде пристрасть, насолода)))


10.08.2009 09:40 | Олеся | Re: як досягти оргазм
Мені 20 років, три роки постійного статевого життя, три статевих партнера!!!І не разу не відчувала оргазм!!!Доводиться симулювати, тому що для молодої людини це принципово, сказати йому, що я не відчуваю оргазми рівносильно, що сказати "ти не на що не здатний в ліжку"!!!


08.08.2009 12:42 | віталій | Re: як досягти оргазм
А мою дівчину ну так корячит ну просто ух вчасно сексу а як справа наближається до зовершению вона трясеться або начанает в істерики кокайто плакати чи кричати ще може вдарити але найцікавіше що свідомості частково втрачає і потім нічого не розуміє що з нею відбувається. потім вона з-за цього і боїться займатися сексом що мені робити? адже іноді і самому страшно стає від того, як вона себе веде! допоможіть підкажете че небудь


05.08.2009 21:31 | Євгенія | Re: як досягти оргазм
Найяскравіший оргазм був при анальному сексі при стимуляції хлопцем мого клітора - так, злегка, поддразнивающие руху його пальчиків і повільні поштовхи ззаду. У позі я - полулежу на животі, а мій улюблений зверху ззаду... Ніжні повільні рухи.. Це не порівняти ні з чим! До цього відчувала оргазм тільки від кунілінгуса. Спробуйте, милі дівчата, не пошкодуєте) тільки з коханим і близьким людиною. а не з ким попало)


23.07.2009 14:17 | Людмила | Re: як досягти оргазм
Ндааа.... от мені 27 жодного разу теж не відчувала оргазм, винна в цьому сама, дуже любила і не хотіла, щоб мій чоловік думав, що не так. Дівчата не мовчіть, говорите з чоловіками, думаю так краще буде для Ваших відносин.


23.07.2009 02:22 | Жека | Re: як досягти оргазм
Одне скажу, до моєї нинішньої дівчата,була одна - кончала як проклята, навіть як тільки починав вводити:) Зараз і любові вище даху, але кінчити в неї не виходить. Я не здаюся думаю,що головне питання в атмосфері(де, як, і з ким), попередніх ласках і звичайно ж в циклічності відбувається... з дня в день і більше фантазії, не соромлячись:)


20.07.2009 16:12 | SOVETNIK | Re: як досягти оргазм
MOY SOVET MUJCHINAM:SOXRANITE SVOI GLAZA,PROSTO NE SMOTRITE NA JENSHIN KOTORIE ODEVAYUT MINI YUBKI,DJINSI,OBLEGAYUSHIE PLATE I SRAZU CHUSTVUYUTE RAZNITSU.POSLE ETOGO ORGAZM DLYA VAS I VASHEY PARTNERSHE PERESTANET BIT TAKOY BOLSHOY PROBLEMOY!!! POPROBUYTE HOTYA BI 1 DEN,REZULTATA NE MINOVAT! SOVET JENSHINAM:UGADAYTE SAMI...!?


19.07.2009 09:45 | ТОРНАДО | Re: як досягти оргазм
ну....я відчуваю оргазм....але найчастіше коли пещу сама себе....тому що краще знаю своє тіло.... але....партнер теж здатний довести мене до фінішу)))якщо звичайно постарається не упустити момент коли потрібно натиснути)))а не зупинитися


17.07.2009 11:10 | АРСЕН | Re: як досягти оргазм
мені 24 і ще ні одна дівчина не скаржилася)))


09.07.2009 08:41 | morfeei | Re: як досягти оргазм
super-sex-secrets.ru сайт про тонкощі сексу,знайомств і спокушання...


09.07.2009 08:40 | morfeei | Re: як досягти оргазм
super-sex.secrets.ru сайт про тонкощі сексу,знайомств і спокушання...


09.07.2009 07:05 | андрій | Re: як досягти оргазм
Треба намагатися відчувати свого партнера і все получиться.Все просто.Никакого егоїзму, принаймні поки не научитесь.И має бути взаємне бажання. Любіть один одного, якщо можете - стільки, скільки можете і хочете


08.07.2009 09:34 | Леля | Re: як досягти оргазм
Ось недавно втратила цноту, але не зазнала оргазму. Допоможіть випробувати з іншим хлопцем.


07.07.2009 16:54 | MIka | Re: як досягти оргазм
Краще підкажіть як зрозуміти коли жінка отримує оргазом! я дуже турбуюся про струму одному за всю нашу життя з дружиною вона хоч раз отримувала оргазом ! сама не скаже ето ж жіночі штуки а самому як зрозуміти незнаю! і ось читав літературу вашу ну помоши поки що 0!(((((


07.07.2009 12:07 | Наталі | Re: як досягти оргазм
А мені соромно навіть признатися ,мені 29 років, 7 років заміжня)))а оргазму не було ні разу.До чоловіка були ,звичайно, партнери та ж сама проблема!!!А були і дуже досвідчені!!!Не можу зрозуміти в чому справа, відчуваю себе якоюсь недолугою, і чоловік переживає)))що робити???


04.07.2009 20:33 | маргарита | Re: як досягти оргазм
я шалено сьно люблю свого хлопця! мені 17,секс у нас кожен день,я отримую велике задоволення,але не разу не відчувала оргазму,тільки під час орального сексу,або шляхом мастурбації...допоможіть будь ласка,як мені випробувати оргазм?


02.07.2009 20:22 | Богиня кохання | Re: як досягти оргазм
Найголовніше знайти свою людину, любити один одного, і прагнути до цього :) І у Вас все вийде


30.06.2009 16:43 | таня | Re: як досягти оргазм
як досягти оргама не можу його почувствать, допоможіть отримати задоволення.


29.06.2009 20:18 | Лера | Re: як досягти оргазм
Девченки ну так ,як випробувати оргазм??


29.06.2009 20:17 | Лера | Re: як досягти оргазм
ну так ви скажіть,як випробувати оргазм девченки???


12
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua