← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Витончені сексуальні ласки

версія для друку

ГЛАВА 2. ПРОДОВЖЕННЯ ПЕРЕДГРИ

Тривала предыгра - це те, про що мріє кожен, але більшість людей все-таки воліє не возитися занадто довго: чоловіки бояться втратити свою ерекцію - а разом з тим зганьбитися. Жінки турбуються, що змушуючи чоловіків довго чекати, вони завдають їм фізичну біль - як у старі часи, коли нежничанье тяглося годинами без можливості полегшення в кінці. Безумовно, про випадок «куй залізо поки гаряче» стоїть так - же поговорити і про «куики» - швидкоплинному щосекундному сексі, і я розповім про це в одній з наступних глав. Однак завжди бувають моменти коли хочеться розтягнути задоволення «на всю ніч» доводячи один одного майже ( але не зовсім) до вищої точки. Нескінченне задоволення - не така вже й погана річ, щоб скоротати ніч. Спробуйте деякі з таких чудових мук, представляючи щоб знову повернулися в ті часи, коли ви були боязкими школярами незайманими.

Коли вас востаннє качали на колінах?

Ця знаменита процедура довгий час вважалася практикою лесбіянок, але це - чудова річ і для пари, у якої на двох знайдеться хоча б один клітор і одне коліно. Для чоловіка тиск вологого жіночого лобка, прижимающегося і трущегося про його стегно і коліно може бути дуже збудливим. Один мій знакой чоловік казав мені, що така процедура заповнює його маленький пеніс. «Я уявляю собі, що моє стегно - це найбільший член у світі, а моє коліно - величезна головка. Моя жінка стає дикої, коли сідає на нього. Вона до такої міри збуджується, що звивається, немов хоче занурити моє коліно до себе в піхву. Її збудження захоплює і мене так, що мої фантазії починають здаватися мені майже реальністю». «Їзда на коліні» може допомогти жінці, що відчуває труднощі з досягненням оргазму. Багато жінок кінчають досить швидко, як тільки вони «осідлають» що-небудь. Це відбувається від того, що така процедура, свідомо чи підсвідомо, нагадує їм найпершу форму мастурбації, яку вони практикувала в дитинстві, затиснувши між ніг подушку або згорнуту ковдру. Такі сексуальні асоціації з дитинства можуть допомогти жінці подолати скутість і досягти спонтанний оргазм.

Жіночий оргазм під час їзди на колінах» вражає більшість чоловіків. Чоловіки заворожені думкою про «жіночої эакуляции». Взагалі, вважається, що це міф, хоча всі ми знаємо, що жінка стає дуже вологого «там внизу», коли кінчає. І якщо чоловік захоче він може облизнути потім своє коліно, щоб спробувати «це» на смак. Я знаю декількох чоловіків, яким це дуже подобається.

Пеніс як вібратор

Ми живемо в такий час, коли вібратор часто використовується в якості замінника чоловічого члена (мова йде про західних країнах, де вже давно поряд з електричними зубними щітками і т.д. одержали поширення електричні вібратори, призначені для масажу шкіри і різних ділянок тіла - прим. пер.) Завдяки цьому, ми майже забули про те, що може робити цей пеніс без сторонньої допомоги. А про це варто поговорити. Єдине чого не вистачає пенісу в порівнянні з вібратором, так це дзижчання. І якщо жінка не може обійтися без дзижчання - а таке трапляється, повірте мені, я можу лише порадити їй завжди тримати поруч з ліжком працюючу електробритву свого приятеля, поки вона насолоджується масажем його живого пеніса.

Напружений член може чудово виконувати ці функції вібратора - він привабливий, м'який і твердий одночасно, і він пульсує. На внутрішній стороні пеніса є велика артерія, якщо «стовбур» щільно притиснути до шкіри жінки, вона відчує легкі пульсації схожі на серцебиття, от коли в джунглях починають бити барабани!

Масаж за допомогою пеніса може бути розпочато з будь-якого кінця тіла і вестися відповідно вгору або вниз. Одна з найбільш чудових речей яку чоловік може зробити тут для жінки - це почати з її голови і «дати» свій напружений член їй у волосся. Ось як це робиться.

Встаньте на коліна перед її обличчям. Ваші яєчка повинні бути біля її рота, щоб вона могла лизати і цілувати їх, поки ви розчісуєте» її волосся своїм пенісом. Подайтесь трохи вперед і почніть піднімати частини її волосся, як робить це гребінцем перукар, щоб поділити волосся на різні секції для укладання. Проведіть пенісом навколо її вух; потім направте його в саму гущавину, обплутайте його волоссям. Якщо її волосся все ще теплі після сушіння, то вам, можливо, буде так добре, що ви скінчіть - в цьому випадку вона одержить гарну порцію справжнього білкового оздоровителя для волосся. Уоррен Бітті у своєму «shampoo» ніколи не досягала таких чудових результатів! Плюс до всього, у вас буде хороший привід, щоб разом прийняти душ. Легкі, приємні дотики до її вух, під пахвами, на згини ліктів і зап'ястям змусять вашу жінку відчути себе особливо коханої, так як ваш пеніс зацікавлений у всіх ділянках тіла, а не тільки в тому, що «між ніг».Особенно збудливо може бути «поцілунок» пенісом її сосків, якщо ви покладете кінчик пеніса до соску і потім будете водити внутрішньою частиною головки з ореолом, смакуючи і насолоджуючись жорсткістю її набряклого кружечка. Пам'ятайте, що чим більше змащення ви будете використовувати як на сосках, так і на пенісі, тим більш чутливими вони будуть, і тим більше приємних відчуттів ви отримаєте. Сухість на цих місцях знижує чутливість і навіть може зробити процедуру болючою. Відмінною мастилом тут може послужити взболтанный крем-спрей з аерозольного балончика (наприклад, крем для засмаги і т.д.) - тільки заради бога не холодний! Також в якості мастила можна використовувати яке-небудь ароматне, смачне желе, яке ви потім із задоволенням з'їсте.

Ніжно потыкайте пенісом в пупок, поводите їм уздовж тазових нервів, уздовж виступів кульшових кісток, водите головкою по гармату внизу її живота, ззаду колін і між лопатками. На завершення всього притисніть ваш напружений член до артерій на шиї. До цього часу вони повинні бути такими напруженими, як і артерія вашого пеніса. Нехай вони пульсують разом, нехай биття двох сердець зіллються воєдино.

Нога і пальці ніг

Нога - це орган, яким в сексі в західному світі найбільше нехтують. На сході, перси, індійці багато століть знали - і відображали це на малюнках,- ноги, а особливо великий палець ноги, є чудовими помічниками чоловічого члена. Ось яким чином одному імператору вдавалося обслуговувати цілий гарем з дружинами і наложницями. Дивіться, мадам, ручки-то ось вони!

Ноги мають погану репутацію, тому що вони найбільш утилітарна частина нашого тіла. Частково з цієї причини, але найчастіше через брак уяви нога як сексуальний орган зазвичай не приймається в розрахунок. Проте нога як сексуальний символ - це дещо інше. Боса нога це іноді символ незалежних простих людей і сьогодні, коли жінка ходить босоніж, це може бути ознакою того, що вона сексуально раскрепощена.Эротический символізм витонченої жіночої ніжки всім добре відомий. Досить згадати, як у стародавньому Китаї замикали дівочі ноги в колодки для того, щоб вони назавжди залишалися маленькими і витонченими або прекрасну казку про Синдареле. Маленька жіноча ніжка також чудово виглядає на високих підборах, що часом приваблює чоловіків, так як виглядає ... ну, розпусно. Хоча один знайомий психоаналітик казав мені, що це виглядає фалічний.

Тим не менш, очевидно, що дане питання нас бентежить. Я бачу єдиний спосіб позбутися такого сорому в тому, щоб спробувати, що ж можуть робити ваші ноги в ліжку (коли вам не потрібно нікуди йти ні пішки, ні як-небудь ще).крім того, хлопець, який попрацює ногою,збереже свою «гармату» і боєздатність для іншого разу.

Робота пальцями (її). Жінка повинна змастити місце між великим і другим пальцями ноги, якими потрібно діяти великим і вказівним пальцями руки, так, щоб його пеніс легко проходив між ними.

Робота пальцями (його). Він змащує великий палець і вводить його (спочатку переконайтеся, що нігті добре підстрижені) їй у піхву. Жінка може приймати його, перебуваючи у звичайній місіонерській позиції, або стоячи на колінах обличчям до краю ліжка. Чоловік при цьому повинен сидіти в головах. Вона може також стати на підлогу біля краю ліжка, широко розставивши ноги й нахиливши тіло трохи вперед.

Робота ступень (її). Вона ковзає всіма десятьма попередньо змащеними пальцями вгору і вниз уздовж «стовбура» його пеніса, або ж, вона як слід затискає великим і другим пальцями біля основи, пестячи його головку великим і другим пальцями іншої ноги.

Робота ступень (його). Він може лоскотати її - в самому незручному місці з усіх - пальцями однієї ступні або обох відразу. Наприклад, він може притиснути свій великий палець навпроти її клітора і потім почати злегка натискати, майже зовсім не торкаючись. Можна спробувати і інше. Чоловік лягає на спину, поклавши ноги так, що ступні виходять за край матраца. Вона широко розставляє ноги і опускається на його палець, крім того обидва партнери можуть лежати на протилежних кінцях ліжку і чоловік може масажувати всю поверхню її лобка своєї ступень.

Bugger your toe (bugger - англійською жаргоні означає «педераст», «содоміт» і т.д. цій фразі можна надати наступний сенс: нехай палець вашої ноги на якийсь час стане «баггером» - прим. пер.) англійська гра для всіх, що передбачає, що гравці повинні звести один з одним один великий палець ноги і одну дупу. Один з партнерів кладе великий палець ноги в анальний обідок партнера і ніжно починати рухати вгору-вниз. Сторона, що приймає подання, повинна напівсидіти, полустоять на краю ліжка, стегна на матраці, задня частина піднята.

Чи повірите ви - це ще не все

Нарешті ми підійшли до тієї останньої запаморочливою речі, яку дівчата називають «все, крім», а хлопчики «тисканьем, сухостоєм, тертися колінами» тощо, але незважаючи на те, що і ті й інші скаржаться на це, всі вони насолоджуються кожною хвилиною цієї процедури, тому що остання включає в себе одні із самих чудових речей, які можуть робити один одного чоловік і жінка. Ще кілька десятків років тому перш, ніж з'явилися спільні спальні і протизаплідні засоби, викликані вільним ставленням до сексу, «місцем злочину» зазвичай служили задні сидіння автомобілів або ковдри, расстеленные у відокремлених місцях на відкритому повітрі. Останнім безсумнівно було краще, так як після всього «такого» можна добряче наслідити. Взагалі, завжди тримайте поруч з собою достатню кількість рушників, а ідеально, звичайно, щоб поруч була ванна.

Стиснення стегнами. Якщо необхідно, жінка повинна тут використовувати штучну мастило між стегнами. Але зазвичай вона цього не потребує; радісна вагіна окроплює верхню частину стегон своїми власними соками, роблячи їх чарівними і слизькими.

Така ласка стегнами може здійснюватися в будь-якій позі, але найбільш приємна позиція для обох партнерів наступна: жінка лежить на спині чоловік на неї зверху. Вона повинна щільно стиснути стегна, підкласти під них товсте рушник. Чоловік лягає на жінку, розпрямляючи ноги так, що її ноги виявляються між його стегнами. Спираючись на лікті, він опускається і піднімається, проштовхуючи пеніс між слизькими стегнами своєї партнерки - це одне з найприємніших ранкових вправ.

Ваш екстаз при цьому може доходити до агонії: пеніс взагалі не повинен торкатися її вульви. Це було залізним правилом в ті дні, коли дівчата боялися завагітніти, якщо хлопець просто близько підходив до них. Це як гарне правило, якщо ви хочете випробувати на собі «moreplay» Ксавиеры. Найважливіший елемент сексу - це багата уява; для вас буде хорошою практикою в досягненні третього сексуального вимірювання - у вашій уяві - якщо ви обидва уявите собі, що її слизькі стислі стегна і є справжнє піхву.

Стиснення стегнами може також здійснюватися і в різних позах на боці: і коли партнери лежать лицем один до одного, і коли жінка лежить спиною до чоловіка. Однак моя улюблена поза наступна: я стою, а мій партнер стоїть позаду. У цьому випадку жінка може випробувати свою уяву і в той же час, дозволити собі відчути трохи нешкідливою бісексуальності. Пропускаючи його пеніс між своїми стислими стегнами, вона побачить, як пеніс виростає попереду її тіла. Коли він повністю «виросте», вона може взяти його пальцями і почати робити солодкі поступальні рухи по його голівці, уявляючи собі, що це її власний пеніс. (Не губіться, побудьте чоловіком хоча б пару хвилин - це цікаво!) Говорячи про це, я, згадую Бориса, одного мого захопленого російської коханця, який намагався навчити мене нецензурному російського словника. «Pizdun»- пояснював він - «це те, що є у мене, але чого немає в тебе. Але я з задоволенням можу дати тобі це з умовою, що ти повернеш мені назад» (очевидно, автор неважливо засвоїла уроки Бориса і допустила неточність вживши слово не те, що мала на увазі. - прим.пер.).

Стискання груддю. Жінка лягає на спину і стискає один з одним обидві грудей, в той час як її партнер сідає над її грудьми на коліна. Його пеніс повинен бути як слід покритий штучної мастилом.

Поки він водить пенісом по її улоговинці, вона повинна своїми долонями масажувати власні соски. Чоловіки завжди приходять в дикий захват, бачачи, як жінка займається тим чи іншим видом самозбудження в момент їх спільного сексу. Це виглядає так, наче вона говорить: «те, що ти робиш, так збуджує мене, що я теж хочу пестити себе». Більшість чоловіків думає про те, щоб збудити жінку тільки собою. Але куди більш чудово зробити так, щоб жінка збуджувалася від себе. Тоді у вас знайдеться велика спільна справа - турбота про те, щоб доставити їй задоволення.

Також потискивание грудьми може бути поєднане з миньетом. Якщо жінка покладе під голову кілька пружних подушечок для того, щоб її рот знаходився на одній лінії з його пенісом, коли той з'явиться з її «западинки». Тоді вона може подаватися вперед назустріч йому і брати головку його члена в рот. Якщо він розуміє, що добре для нього і для неї,- він не буде збивати ритм своїх рухів; обидві сторони отримають велике задоволення, якщо вона тільки ковзне мовою по обідку, потім швидко соснет голівку і відпустить, дозволивши чоловікові зробити зворотний рух пенісом по улоговинці між її грудьми. Таким чином обидва партнери отримують однакову «тисканье», іноді втрачаючи контроль над собою.

Якщо під час такої гри він раптом кінчить, несподіванка від його виверження в усі сторони може бути просто приголомшливою. Прибережіть справжній миньет для справжнього (ротового) орального сексу, прийміть його «сюрприз» на своє тіло (а не в рот). Не кожній жінці подобається це. Але як ви дізнаєтеся, якщо не спробуєте?

Стискання сідницями. Основна ідея полягає не в тому, щоб проникнути всередину, а в тому, щоб ковзати між, тому жінка повинна лежати не витягнувшись на животі, а на боці в «ембріональної» позиції так, щоб її сідниці формували серповидну напрямну по якій міг би ковзати пеніс. Жінка може також стати на коліна біля ліжка, спершись на лікті. Чоловік розсовує її сідниці і вводить між ними член, рухаючись вгору і вниз так, щоб пеніс був спрямований вниз до підлоги. І пеніс, і внутрішня частина сідниць повинні бути як слід змащені. По ходу того, як він водить членом вгору і вниз і між її сідницями, вона повинна як можна сильніше затиснути пеніс між сідницями і напружувати і розслабляти м'язи в такт його рухам. Якщо вона буде робити це досить енергійно, то на наступний ранок у неї будуть боліти відповідні м'язи. Це - та ж сама м'язова біль, що і після верхової їзди. І якщо вона наїзниця, то, по ідеї, вона повинна бути чудово підготовлена до такої гри.

Стискання під пахвами. Краще всього, якщо жінка буде стояти на колінах, а чоловік стане за її спиною. При цьому вона може енергійно рухатися, не тыкаясь особою в його тазову кістку. Все, що має тепер їх пов'язувати - це його пеніс, затиснутий у неї під пахвою. Він повинен охороняти свої яєчка, притримуючи їх рукою. Вона може рухати рукою, як під час швидкого бігу, або розгойдуватися всім тілом взад і вперед. Попередньо жінка повинна обов'язково змити свій дезодорант, інакше це може викликати у нього висип. І ви знаєте, де.

«На», а не «в». Знову, проникнення в жінку небажано, як випливає з назви цієї гри. Жінка повинна лягти на спину, підклавши під стегна побільше подушок для того, щоб її партнер міг, стоячи на колінах у неї між ніг, водити пенісом вгору-вниз між губами її піхви. Або, навпаки, вона може забрати подушки і витягнутися на спині, звівши ноги. Її партнер розташовується зверху і, направляючи пеніс вертикально вниз, водить їм вгору і вниз між її піхвовими губами. Кілька таких рухів, і вона, майже напевно, готова кінчити, тому що така техніка забезпечує більший тиск на клітор, ніж звичайне зносини. Для виконання цієї вправи може бути використана будь-яка поза зносини. Жінка може сидіти в позі цуценя, підібгавши під себе коліна і спершись на руки, а чоловік - на колінах позаду неї і «розсікати» її з тилу. Кожен раз, коли його пеніс з'являється спереду її, вона може, подібно дружньому політику, вітати його рукостисканням.

Тертя об клітор. Жінка може завагітніти таким способом, тому вона повинна подбати про контрацепцію. Чоловік просто здійснює кругові рухи ритмічні пенісом по верхній частині жіночої вульви, де розташований клітор. Коли він кінчає, він повинен направити свою еякуляцію прямо на клітор. Будь-яка жінка буде вражена відчуттям гострої інтенсивної струменя на свій клітор. Найкраще це можна описати як «гаряча густа цівка сиропу». І повірте мені, ніщо не зрівняється з цим відчуттям. Я вважаю, що схоже повинен відчувати себе кульку морозива, коли його поливають гарячим шоколадним соусом. Чоловіки, які в дитинстві вигравали змагання з «писанью в ціль», обов'язково повинні спробувати цю гру; можливо, їх «реактивна» струмінь доведе їх дівчат до оргазму.

Balling jack. Деякі жінки віддають перевагу чоловікам з величезними яєчками, ніж з величезним пенісом - ситуація відома під назвою «одна картопля без м'яса». Ці жінки заявляють, що відчуття чоловічої мошонки, тертьової за анальної області під час зносин - це найбільш важлива річ, що сприяє досягненню оргазму.

За допомогою одних тільки яєчок чоловік здатний довести жінку до оргазму. Перебуваючи у звичайній місіонерській позиції, жінка повинна широко розвести ноги і, піднявши їх високо, обхопити ними спину свого партнера. Потім вона дотягується і обома руками акуратно бере його за яєчка, укладаючи їх в «гніздечко» між своїми піхвовими губами. Потім, в той час, поки його пеніс лежить на її животі, вона починає рухатися, немов він справді перебуває в ній. Чоловік з досить пухкої мошонкою може довести свою жінку до оргазму, хоча, швидше за все, вона буде просто сильно збуджена теплом і тиском його яєчок, які створюють відчуття «наповненості» у неї між ніг і біля клітора - подібно до того, яке відчуття доставляло їй в дитинстві затиснуте між ніг ковдру.

Ну, що ж, може бути, хтось захоче додати що-небудь до всього сказаного про предыгре. Якщо так, то я нічого не хочу чути про це. Тут і так достатньо матеріалу, щоб ви знайшли собі заняття на цілий місяць дощових неділь. І, що стосується мене, то я особисто вже давно готова до ОСНОВНОЇ грі.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua