← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Введення члена. Пози в сексі

версія для друку

ГЛАВА 5. ЗНАЧЕННЯ ПРАВИЛЬНОГО РОЗТАШУВАННЯ.

Чи потрібно говорити, що я впевнена в необхідності завжди бути розкутою і незалежною в сексуальному відношенні. Нормальний постільний спорт вимагає цього. І, крім того, просто цікаво використовувати свою уяву і втілювати фантазії, навіть якщо ви при цьому не отримаєте тих суперсексуальных насолод (super sexperinse), про які ви мріяли.

Немає нічого більш захоплюючого, або просто сексуального, ніж випробування різних позицій, поки ви зберігаєте почуття міри, не доходячи до смішного, і розумієте, що існує кілька основних варіантів. Однак, їх цілком достатньо, щоб ощасливити тих, хто експериментує. Це означає, що решта тисяча - або щось близько того - позицій є «псевдо» позиції, трохи відхилені від основних, які зазвичай не додають фізичного задоволення, хоча деякі з них можуть подарувати додаткове емоційне задоволення, якщо вони допомагають здійснити ваші еротичні фантазії.

Говорячи серйозно, я вважаю позицію помилковою, якщо над нею доводиться працювати. Вона також хибна, якщо один з партнерів раптом випалює щось на зразок:

  • «Чорт візьми!»
  • «О! Почекай, почекай, почекай!»
  • «Може бути, ти заради Христа, все-таки злізеш з моєї ноги!!»
  • Так, але ж ти казав, що це саме те, чого ти хочеш.»
  • «Я потрапив?»
  • «Куди потрапив?»

Не існує такої позиції, яку б ви могли назвати новою. І інтерес до різних поз пробудила аж ніяк не наша сексуальна революція. І не протягом століть аж до нашого часу люди приходили до висновку що природно, а що неприродно. Так буде всім відомо, що в історії вже були сексуальні революції, і одна з найбільш диких сталася в стародавньому Римі. Римський поет Овідій величезна кількість віршів присвятив різних поз. В часи Овідія найважливішим елементом сексуальної насолоди вважалася естетика,- так само має бути і сьогодні,- і він засновував свою теорію поз на тому, що кожна жінка повинна приймати ту позу, в якій найбільш підкреслюються її гідності.

Ось уривок з його вірша:

Вскинь голову ти, чиє обличчя прекрасно;
Спиною красуйся, чия спина витончена;
Прекрасні ноги хай ляжуть на плечі...

Враховуючи проблеми рими і розміру, вірші Овідія можна вважати непоганим радою - певною мірою. Однак вибір позиції в кожному конкретному випадку залежить не тільки від найкрасивіших частин тіла жінки, але також і від її настрою і настрою її партнера.

«Зроби сама»

Навряд чи на світі знайдеться чоловік, який не звертався до жінки з таким проханням. Навіть чоловіки, які заявляють, що вони терпіти не можуть «агресивних» жінок, коли-небудь та попросять своїх партнерок виконати цей найбільш агресивний з усіх сексуальних актів.

Ідеальна позиція для того, щоб жінка сама ввела в себе член - це коли жінка розташовується зверху чоловіки. Це не тільки дає можливість жінці дотягнутися до пеніса, не виламуючи руки, але і дозволяє її коханцеві спостерігати за тим, що, безсумнівно, є найбільш захоплюючої з усіх сцен зникнення чого-небудь.

Ця позиція відома в народі як «сидіти на ньому» - але, благаю вас, не робіть цього! Або хоча б не сідайте відразу до упору. По-перше, це може виявитися незручним для чоловіка з надзвичайно чутливою головкою члена. Більш того, це погано для обох партнерів з психологічної точки зору. Ніяка жінка не захоче вести себе в такий момент як божевільний копер (пристосування для забивання паль). І хоча відомо, що деякі шпигунки ховали різні речі у себе в піхву, повірте, в пенісі немає нічого контрабандного - його навіть можна провезти в Туреччину.

Набагато краще продовжити генітальні відчуття, здійснюючи введення жінкою в себе пеніса як можна довше. Замість того, щоб дебеле повалиться на вашого чоловіка, сядьте на нього красиво, витончено. Повільно розкривайте ваші ноги поширше, обхопіть ними його тіло - якщо ви дуже добре розтягнуті, то ви можете сісти на шпагат - і опустіться на його лобок, не забуваючи при цьому рівно тримати спину і виставляти груди вперед (Не сутультеся. Пам'ятайте, що говорив Овідій з приводу демонстрування ваших достоїнств).

Якщо пеніс вашого чоловіка в напруженому стані дивиться вертикально вгору, то ви можете зіграти «дивись-без-рук». Але таке буває не у всіх чоловіків. У деяких напружений пеніс лежить вздовж одного з стегон або на животі. В таких випадках не поспішайте скоріше відтягнути його, ви можете збільшити шанси оргазму (для вас обох), якщо ви спочатку помасажуєте вульву і клітор добре напрягшейся і роздутою головкою. Якщо він стоїть сам по собі, то покладіть руки на стегна і зробіть різні сексуальні рухи як танцівниця стриптизу, натискаючи і тручись про нього. Якщо вам доведеться підтримувати його, що можливо і буде, візьміть його великим і вказівними пальцями і введіть в себе. Не забувайте при цьому, щоб ваш великий палець злегка рухався по шкірі пеніса, доставляючи йому додаткове задоволення.

Жінки, які володіють найбільшою чутливістю при вході в піхву, можуть особливо насолоджуватися позицією «жінка зверху», тому що вона дозволяє їм порушуватися лише головкою члена. Вони заявляють, що «Головне - це перший дюйм, решта - надлишок». Це, однак, багато в чому залежить від згоди чоловіка, але в позиції «жінка зверху» у нього немає вибору: ви трахаете його, а він віддається. Так насолоджуйтесь, насолоджуйтеся!

Якщо чоловік надзвичайно великий, то позиція «жінка зверху» особливо краща в порівнянні з іншою, так як жінка може регулювати введення члена, яке може бути болісно інших позиціях. З дійсно міцними хлопцями для жінки буде добре, якщо вона забереться на нього, введе в себе пеніс, поки він ще не напружився. Неважливо, наскільки він великий - розслаблений пеніс входить легко; а потім ви можете насолоджуватися незвичайним відчуттям того, як він росте всередині вас. Повірте мені, немає нічого краще, ніж відчувати таку «наповненість».

Коли жінка знаходиться в сидячому положенні, її партнеру або їй самій набагато легше мастурбувати її клітор. Більшість чоловіків сильно збуджуються, бачачи як жінка грає сама з собою. Це зовсім не є для нього вашою реакцією на його здатність задовольнити вас. Цим ми говоримо йому, що він так розпалив вашу пристрасть, що ви просто не можете впоратися зі своїми руками. У позиції «жінка зверху» ви також можете грати зі своїми сосками, або ж він може дотягнутися і стискати їх великими і вказівними пальцями в такт вашим качаниям.

Якщо у вашого чоловіка досить довгий пеніс, який у напруженому стані прагне притиснутися до живота, ви можете досягти максимально можливого клиторного тертя, лежачи витягнувшись на ньому і щільно зсунувши ноги між його стегнами. Але спочатку переконайтеся, що його пеніс достатньо довгий; інакше він вискочить з вас, і ви обидва опинитеся обділеними.

Можливо, що найкраща причина для жінки розташуватися зверху чоловіки,- в тому, що це дозволяє їй «цілком виміряти» свого чоловіка. Бачити пеніс так само трепетно, як і відчувати його.

Не всяка робота за партою є тоскний

Важко провчитися в коледжі і не спробувати це. Незручності тут, за словами моєї подруги, яка навчалася у навчальному закладі для осіб обох статей, очевидні, але незначні: якась дурниця бовтається на голому животі, на спині залишається слід від спіральної зошити, і, нарешті, чорнильні плями з усіма зібраними новинами, які віддрукуються на самих що ні на є нецензурних місцях.

Якщо коледж не привчив вас до столу в буденному житті, ви завжди можете надолужити згаяне на роботі. За словами моєї подруги її готовність вчитися новому окупилася. Вона трахкає зі своїм босом кожен вечір і зараховує цей час як переробку.

Ніщо не зрівняється з «роботою за партою» з точки зору опори. Чоловік твердо стоїть на ногах і може розгойдуватися з максимальною амплітудою без необхідності підтримувати себе, не боячись збитися з ритму-за з'їжджаючою простирадла або занадто м'якого матраца. Жінка сидить на краю столу, її ноги широко розставлені. Чоловік легко може дістатися до її клітора, і, що головне, він може з завмиранням серця дивитися і бачити, як його пеніс прослизає в піхву - візуальний збудливий фактор, про який мріють всі чоловіки.

Стандартний робочий стіл має також ідеальну висоту, так як він якраз трохи нижче рівня паху середнього чоловіка. Додайте сюди жінку - і все стає на свої місця.

«Робота за партою» також ідеальна для «куики». Жінці потрібно зняти з себе зовсім небагато, чоловікові ж досить просто розстебнути блискавку на брюках. Ще одна перевага цієї позиції полягає в тому, що жінкам, виявляється, в ній легше вдається закінчити, бо найбільш природним для чоловіка тут є використання своїх пальців на її клітор (Йому, загалом-то, і не залишається нічого іншого робити зі своїми руками, якщо він, звичайно, не збирається салютувати прапору). Крім того, якщо він не зняв штани, матерія буде створювати відчуття приємного тертя за її анальної області.

Проте краще не користуватися такою позицією, якщо ви працюєте в державній установі, де бюрократи люблять на всіх речах залишати таблички. Там просто може виявитися табличка з написом: «Все, скріплену на цьому столі, є власністю уряду Сполучених Штатів» («Anything screwed on this desk is the property of the U.S. government» - слово «screw» - загвинчувати, скручувати, скріплювати і т. д. - в англійській мові часто вживається в тому ж значенні, що і російське слово «трахати»).

Собача кісточка

Багато відкидають позицію «все рачки» з-за того, що вона занадто «знеособлена». Партнери повинні насолоджуватися видом один одного, і так воно і є. Але трапляється, що навіть самі люблячі і віддані партнери бувають рухомі скоріше однієї лише хіттю, ніж ніжними почуттями. І тоді це ідеальний момент для «собачої кісточки».

Це також досить логічна позиція для людей, які не мають один до одного особливої любові, а просто опинилися в одному ліжку. Більшість з нас час від часу зустрічає когось, з ким ми не обов'язково хочемо продовжувати знайомство, але з ким нам просто хочеться переспати - хоча б один раз. І не варто соромитися тих тварин інстинктів, які рухають нами в подібних випадках; це просто один з приватних видів сексуального потягу, якого не позбавлений ні один з нас.

Це, так би мовити, більш складні причини, щоб використовувати «собачу кісточку». Однак є і більш прості: тому, що це цікаво, тому, що це вносить різноманітність, і тому, що ця позиція інстинктивна. Зрештою, наші предки робили це саме таким чином.

Очевидно, що це має подобатися чоловікам-«любителям сідниць»; подобається це і жінкам з надзвичайно чутливим задом. Крім того, це одна з найбільш розумних і безпечних поз, якими слід користуватися під час вагітності.

Переваг багато. Грудей набагато більш чутливі до дотиків, коли вони вільно звисають і до них легко дотягнутися. Жінка може одночасно насолоджуватися вагінальної, так і клиторной стимуляцією, якщо вона підкладе під пах подушку і буде тертися об неї у той час, коли вона вигинається спиною вгору. Замість того, щоб використовувати звичайну м'яку постільну подушку, для більшої насолоди візьміть подушку з дивана з жорсткою шорсткою оббивкою, такий як твід або рубчастим пліс. (Тільки, прошу вас, не кладіть цю ж подушку назад на диван. Такі відвідувачі, як міністри, матері і т.д. будуть шоковані.)

Різновидом стандартної «собачої кісточки» є «ручна собачка». Чоловік сідає на ліжку, притулившись спиною до узголів'я. Жінка в цей час сідає верхи на його стегна лицем до його ніг, нахиляється вперед і спирається на руки. Якщо ви раптом почуєте, що хтось там співає: «Що за собачка там у вікні?» (How much is that doggy in the window), значить ви знову забули засунути штори.

Крісло-гойдалка

Крісло-гойдалка, незважаючи на свій домашній спосіб, це ідеальна річ для сексу. Багато діти випробовують свої перші сексуальні відчуття на кониках - качалках, і розгойдування було найважливішим фактором для японських жінок, які першими почали використовувати кульки бен-у кілька століть тому. (В одній з наступних глав я розповім вам про кульках бен.) Розгойдування приємно саме по собі, ось чому матері качають своїх діточок, щоб заспокоїти їх.

Очевидно, що найбільш переважно крісло-качалка без підлокітників. Жінка сидить обличчям до чоловіка, поставивши ноги на поперечини крісла. Якщо вам більше подобається упирати ноги в підлогу, то одягніть спочатку туфлі, інакше, ви можете розчавити собі пальчики.

В чому ви можете бути впевнені, так це в тому, що в такій гойдалці ви не заснете.

Last tangle in Paris (За аналогією з назвою фільму «Last tango in Paris» - «Останнє танго в Парижі», тут слово tango замінено на tangle - сплетіння - прим. пер.)

Тепер, як ви зрозуміли, мова піде про позиції, яку прославили Марлон Брандо і Марія Шнайдер в «Останньому танго». Я маю на увазі не ту позицію, коли Марлон так добре скористався шматочком масла. Про це ми поговоримо пізніше в спеціальному розділі про секс «через задні двері». Зараз я кажу про позиції, в якій вони виглядали так, немов веслування, сидячи на човні - але вони не веслування.

Партнери сидять обличчям один до одного, їх коліна зігнуті і дивляться вгору; жінка кладе стегна поверх стегон чоловіка; обидва відкидаються назад, спираючись на прямі руки; він занурює своє весло в її безодню.

Недолік цієї позиції - зворотний хід. Легко рухатися назустріч один одному, але не дуже зручно робити зворотні рухи. Психологічно така поза дуже сексуальна, так як ви обидва можете бачити свої пахи, але досить важко на протязі довгого часу соватися дупою по підлозі.

Я знаходжу, що «last tangle» спрацьовує найкраще на стандартного розміру двоспального ліжка з дуже жорстким матрацом. Ідеально, якщо це ліжко старого типу з міцними металевими прутами. Чоловік хапається за прути так, що він може гребти, гребти, гребти...

Напад Морфея

Цілком можливо займатися сексом, перебуваючи у стані сну (або принаймні починати в такому стані). Як виявили багато пар, притискання один до одного в позиції «зв'язка ключок» холодним рано вранці, призводить не тільки до незначного обопільною зігріванню.

Позиція на боці обличчям до спини, хоча і не дозволяє енергійно рухатися, є дуже підходить для зимових температур, коли занадто прохолодно, щоб скидати ковдри. Я особливо люблю займатися цим рано вранці після ночі більш живого сексу: ви обидва відчуваєте в собі сили на ще один раз, але ви втомилися, щоб перетворити це в процедуру «слем-бем» (сунув-вийняв).

Така позиція особливо підходить, якщо чоловік прокидається серед ночі з пекучим бажанням, яке може бути викликане, наприклад, побаченим сном. Часто в таких випадках йому не хочеться будити жінку. Якщо йому пощастить, вона буде спати на боці спиною до нього, і йому не доведеться будити її. Йому залишається тільки прилаштуватися. Поверніться на бік, підніміть її нічну сорочку, якщо вона спить в ній і «прошмыгните» в неї.

Багато жінок заперечують проти цього, заявляючи, що вони відчувають себе «використаними». Ніхто ніколи не повинен «використовувати» в сексуальному відношенні інша особа, але кожна жінка повинна зрозуміти: неважливо, наскільки чоловік цінує жіночу реакцію, бувають моменти, коли йому потрібна абсолютно пасивна жінка. Можливо, його фізичний графік знаходиться в нижчій точці в той день; існує маса причин, по яких чоловік іноді хоче швидкого, тихого, беззастережного примітивного сексу. Все, що від вас вимагається, щоб прислужитися йому, це трохи зігнутися, поки ви продовжуєте ще наполовину дрімати.

Нарцисизм з дзеркалами

Тепер настав час приділити увагу жіночим насолод, не розглядаючи чоловіків.

Можливість бачити себе з боку іноді допомагає жінці отримати оргазм. Це важко здійснити в місіонерській позиції, коли все, що ви можете побачити в дзеркалі - це зад і ноги вашого партнера. Для того, щоб стати виконавицею головної ролі у вашому власному порно-сюжеті, помістіть дзеркало навпроти вашому ліжку. Встаньте на коліна перед вашим чоловіком спиною до нього. На нього самого не звертайте уваги: сконцентруйтеся на рухах вашого зображення в дзеркалі. Грайте зі своїми сосками і клітором і спостерігайте за сценою, яка розгортається перед вами, уявіть себе режисером фільму. Уявіть, що ваш партнер - це тільки пеніс, яєчка і дві ноги - то є тільки ті частини тіла, які ви можете бачити. Пориньте у ваш власний світ еротичних фантазій, не думаючи ні про кого, крім самої себе. Це можна назвати «штучним егоїзмом»; це може бути особливо корисно для жінок, які звикли жертвувати своїм задоволенням на користь чоловіка.

Жіночий нарцисизм заохочувався століттями, але зовсім з іншої причини і іншими способами. Жінкам завжди дозволялося крутитися перед дзеркалами будучи повністю одягненими. Але, в дійсності, такий нарцисизм антисексуален. Він призводить до появи жінок-рабинь своїх туалетів, жінок, у яких волосся завжди покладені «так як треба», а також жінок, які не люблять секс тому, що вони бояться виявитися розпатланим.

Величезне задоволення при хворій спині

Це чудова позиція, яку я випадково для себе виявила, коли у мене боліла поясниця. Доктор порадив мені зняти матрац з ліжка і покласти його на підлогу. Я так і зробила. Однак лікар нічого не сказав про утримання, так що про це й мови не було.

Я лежала на своїй хворій спині. Нижня частина моєї нижній частині була на краю матраца. Мій партнер встав на коліна, у мене між ніг, я, витягнувши ноги, поклала їх на підлогу. Килим не дозволяв моїм ступням ковзати, тому у мене був хороший упор (на відміну від гладкої простирадла). Через хворої спини я не могла згинатися і соватися, але я могла як слід впиратися в пах мого партнера і зустрічати удари. Приголомшливо!

Вішалка

Це не зовсім так болісно, як може здатися з назви (якщо, звичайно, не назвати це чарівної борошном). (слово rack в англ. мові має кілька значень - вішалка, катування тощо - прим. пер.)

Жінка може легко порівняти себе з Венерою, що виходить з моря, зображеної на знаменитій картині Ботічеллі. Всі жінки відчувають себе особливо приємно і особливо привабливими, коли виходять з ванни, так як вони знають, що свіжі, чисті, їх тіло випромінює приємний аромат. І, крім того, у ванній кімнаті можуть перебувати два чудово підходять для сексу предмета - вішалка для рушників і ... унітаз.

Ми, однак, зазвичай не хочемо говорити нашим коханцям, щоб вони входили до нас у ванну: при цьому втрачається елемент несподіванки. Залиште двері трохи прочиненими, щоб він знав, що «горить зелений». Якщо він не зрозумів натяку, залиште двері широко розкритою.

Чоловік повинен увійти, роздягнутися, залізти у ванну і запустити свій «сюрприз» на гребінь хвилі. Найкраща позиція для цього - така, коли чоловік заходить «з тилу», і обидва партнера тримаються за вішалку для рушників. (Вкрутіть її як слід в стіну, перш, ніж ви «вкрутіть» що-небудь ще; а також подбайте про те, щоб на дні ванни лежав гумовий килимок - інакше ви ризикуєте не зовсім вдало приземлитися на власне днище.)

Якщо вся вода витекла, а ви ще не закінчили, переберіться на сидінні унітазу. Це аж ніяк не неестетичне місце, якщо кришка опущена і всі сидіння вкрите гарним пухнастим покривалом (чохлом). І, крім того, це пристосування має потрібну висоту.

(Ця позиція, зрозуміло, рекомендується для просторих ванних кімнат з великими ванними; тому не намагайтеся застосовувати її у вашій скромній квартирі.- прим. пер.)

«І покотив він візок...»

Можливо, ви згадайте, що робили щось подібне в дитинстві, і вам буде потрібно дитяча спритність і смак до розваг, щоб отримати задоволення від такої техніки. Чоловік повинен стояти на підлозі, тримаючи жінку за стегна, якими вона обхопила його тіло. Жінка дивиться особою в підлогу і спирається на руки. Так, це і є «візок». Цей невеликий трюк цілком придатний протягом однієї-двох хвилин - просто в силу своєї незвичайності і зухвалості. Але, важко перебувати в такому стані більш тривалий час, мабуть, всім, крім службовців компанії «Barnum & Baily».

Крім того, ця поза, воістину, небезпечна для пари, позбавленої почуття гумору. Один чоловік якось умовив свою дружину спробувати «візок». Ця жінка була одна з тих охайних господинь, які виходять із себе, побачивши, що хтось поклав ногу на диван. У розпал їх енергійного сексу вона раптом помітила кілька смітинок на підлозі і почала підбирати їх тут і там. Вона перетворилася в виділяє холод пилосос. Може, йому варто було б кинути її тут же, на місці, і не чекати розлучення?

По суті, будь-яка позиція гарна до тих пір, поки вона не виходить за рамки здорового глузду. Зустрінуться позиції, які ви спробуєте тільки для того, щоб розсміятися один одному в обличчя - або ще куди-небудь. І це добре, так як сміх - необхідна складова будь-яких інтимних відносин, і часто - це основна мова любові. Зрештою, хіба не має майже кожна парочка свою веселу історію про те забавному і визначного, трапитися з ними під час їх медового місяця?на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua