← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як порушити чоловіка

версія для друку

ВВЕДЕННЯ. ЯК ПОРУШИТИ ЧОЛОВІКА?

як порушити чоловіка?У всіх моїх попередніх книгах я зупинялася на моїх власних сексуальних відчуттях; але в моїй новій книзі «Xaviera's supersex» я вирішила докладно зупинитися на тому, як вам самим відправитися в чудове подорож в країну сексу. З цієї книги ви отримаєте навіть більше, ніж з інших моїх книг. І з новими принадами, які ви знайдете на цих сторінках, ви придбаєте більше насолоди і радості зі своїм партнером в ліжку. Перед вами мої офіційні уроки любові. Я хочу звернути вашу увагу не стільки на те, що колись робила сама, скільки на те, що я дізналася з того, що робила. Я розповім вам крок за кроком про те, як вам стати більш досконалим партнером в ліжку. Якщо б ви прийшли до мене особисто, я не змогла б показати вам за один раз більше і зрозуміліше, ніж зараз. Отже, чи готові ви до першого уроку? Тоді почнемо.

РОЗДІЛ 1. ЗБУДЖУЮЧА ПРЕДЫГРА: ЩОБ НІКОЛИ НЕ ДОВОДИЛОСЯ ПИТАТИ: «ТИ ГОТОВИЙ(А)?»

Жермен Грір говорила: «Кожного чоловіка потрібно хоча б раз трахнути в дупу, щоб він нарешті зрозумів, яке буває жінкам.» Що ж, у леді є своя точка зору. Різні чоловіки, безумовно, по-різному відреагують на цю заяву. В той час, як багато чоловіків іноді відчувають гомосексуальні потяги, лише деякі дійсно мріють про партнера чоловікові. Тим не менш у сексі, як і в інших сферах життя, успіх залежить від того, чи можемо ми дивитися на речі з точки зору свого партнера. В одному можна бути абсолютно впевненим: чоловіки повинні зрозуміти що проникання в жінку без підготовки - це не той спосіб, щоб змусити її згодом просити ще. Більшість чоловіків соромливі і егоїстичні в тому, що стосується передгри. Найбільш типовим прикладом того, що відбувається неправильно в багатьох випадках в нашій ліжку, може служити фраза одного з одружених чоловіків, сказана своєму консультанту сексопатолога: «я вважаю що моя предыгра вимагає більшої роботи.» Занадто багато надають основне значення приставки «перед», звертаючи мало уваги на корінь. Тому замість еротичної гри, яка рівноцінно наслаждает обох партнерів, все це стає черговою необхідністю попередньої чогось більш важливого.

Це, мабуть, є одним з негативних наслідків сексуальної революції. Сьогодні коли двоє людей починають легкий флірт, вони прекрасно розуміють, що ніщо не може перешкодити їм, при бажанні, закінчити все це в ліжку. Раніше ж парочки, які навіть не могли мріяти про те, щоб любити один одного «по повній програмі» вміли дійсно насолоджуватися чудовою цієї предыгрой. Пестячи і доглядаючи один за одним аж до того, що називалося межею. Для них не було нічого більш важливого ніж те, що вони робили один для одного в даний момент, усвідомлюючи, що суспільна мораль не дозволяє їм насолодитися справжнім сексом, вони прагнули отримати максимум задоволення від своїх збуджуючих ласк. Жодна частина любовного акту не може бути менш важлива, ніж інші; поцілунок може бути також значний як і безпосереднє зносини. Пам'ятайте про це завжди, і ви будете більш щасливим коханцем, тому що предыгра ніколи не починається в ліжку.

Вона починається в голові, ідеально предыгра - це мистецтво постійного підтримання у вашому партнері еротичного настрою. Це може бути просто погляд говорить: «ти зводиш мене з розуму». І саме це повинно змусити так само відчувати і вашого партнера. Мета передгри полягає у створенні сексуального збудження, а збудження краще всього досягається несподіваними ласками.

У предигре ворогом номер 1 для чоловіка є повна передбачуваність його дій. Він деколи вдається до випробуваної і перевіреної любовної тактиці тому, що вона спрацювала на попередніх чотирьох жінок. Він забуває, що кожна жінка індивідуальна. Завжди пам'ятайте те, що я говорила про бачення речей з точки зору вашого партнера. Чоловіки класифікують себе на «любителів грудей», «любителів сідниць», «любителів ніжок». Однак вони часто забувають, що і жінки, зі свого боку, мають власні уподобання, у кожної жінки можуть бути свої найбільш чутливі ділянки тіла. Що відбувається, коли йому більше подобається одне, а їй інше? Я вважаю, що перевагу тут має віддаватися жінці. Потім перебуваючи в чудовому божевілля, вона із задоволенням сприйме ласки і інших частин тіла.

Я жодним чином не хочу сказати, що жінки не роблять помилок під час передгри. Найбільша і часта помилка жінки - це помилковий сором. Вона боїться показати свій сексуальний досвід зі страху, що її коханець буде думати після цього, ніби вона вже неабияк повеселилася в житті. Не дивлячись на те, що вона хоче пестити пеніс і можливо взяти його в рот. Вона буде чекати до тих пір, поки він сам не направить її руку і не попросить її зробити це. Якщо вона робить щось дійсно шалено збуджує і бажане чоловіком, вона боїться, що він, як один з героїв книги «diary of a mad housewife» (щоденник суамасшедшей дружини домогосподарки), скаже: «де, чорт візьми, ти навчилася всього цього?»,- проте, таке трапляється, бути може, в одному випадку зі ста, в інших 99 випадках чоловік обезумеет від щастя. Ризикніть.

Не будьте диваком у предыгре

Чоловік, якого я називаю диваком, завжди «працює» зверху вниз. Сценарій жестский, не піддається змінам, немов таблиця часових поясів; і точно також, як Філадельфія значиться перед Вашингтоном, груди в цьому випадку передує клітора. Йому ніколи не прийде в голову що можна діяти в якомусь іншому порядку. Такий тип також дотримується однакового часу. Він приділяє кожній грудей абсолютно однакові порції ласк, пограє з кожним соском перш ніж поцілувати його, а потім опускає свою вільну руку вниз по животу дівчата для того щоб почати пестити клітор тільки тому, що всім відомо, ніби це і є нібито єдино правильний порядок дій. При цьому випаровується чудове почуття несподіванки і непередбачуваності, яким же буде наступний крок, пропадає чарівний ефект, який несе в собі кожне несподіване дотик. Крім того, він поняття не має, що робити з другою рукою. Нарешті, коли до нього приходить натхнення, він виявляє, що не може поворухнутися. Він спирається на лікті для того, щоб належним чином схилитися над нею, і його рука виявилася ні при чому і затекла.

Іноді вона виявляється під її лопатками, і він намагається дотягнутися з іншого боку, щоб пестити її дальню груди, проте, це викликає ще більші труднощі, як б то ні було рухатися вже неможливо. Його жінка ще зовсім не розігріта, але він вже пестить її клітор, а отже, вона знає, що через пару хвилин буде безпосереднє зносини, і вона починає імітувати пристрасть і порушення, яких насправді не відчуває, щоб він не подумав, що вона фригідна - і на цьому закінчується вся предыгра. Врешті-решт він вже досяг самого низу, і тепер йому нікуди йти, крім як усередину.

Для того, щоб пройти через таку процедуру, їй навіть не треба було лягати в ліжко. Вона запросто могла б отримати цю програму по телебаченню: передача називається «Upstairs, downstairs» («вгору, вниз»).

«НЕ ТИХ» ЗОН НЕ ІСНУЄ

Це стосується традиційного підходу до предыгре. Проте, справжній, захоплюючий секс - «нетрадиційний», тобто вважається, що самі чудові речі, які ми робимо, може когось шокувати.

Тепер давайте розглянемо деякі з цих дивовижних збуджуючих трюків, які виконуються дещо несподіваними (нетрадиційними) способами.

Вони однаково ефективно діють на обидві статі і не потребують того, щоб їх виконували в певному порядку. Предыгра - це гра для двох, гра, яка може вестися в будь-якій послідовності, і яка може бути розпочато або чоловіком, або жінкою, в залежності від настрою і випадку.

Вії. Проведіть ними губ партнера, по сосках або по внутрішній стороні кінчика пеніса. Починайте повільно, поступово прискорюючи «мигання». Таку гру називають «метеликом». Прийнято вважати, що вії - це щось суто жіноче, однак, у чоловіків вії часто бувають навіть більш довгими і жорсткими, що робить такі ласки більш збудливими, чи не так?

Полизывание. Прийміть душ разом з вашим партнером, а потім спробуйте злизати вологу з тіла одне одного. Вам ніколи більше не знадобиться рушник. (Тут ви можете заперечити: - Хіба можна насухо витерти тіло вологим язиком? - Зрозуміло, немає! Але яке задоволення доставить вам ця спроба.)

Шовковий шарф. Простягніть його між стегнами вашого партнера. Почніть водити їм трохи вище колін, поступово піднімаючись до паху. Коли шарф стане вологим, ви зрозумієте, що настав час переходити до інших речей. (Перш ніж використовувати шарф або хустку, подивіться на його етикетку і переконайтеся, що на ній не написано «тільки суха чистка».)

Хребет. Щоб позбутися від дурної процедури «вгору - вниз», описаної вище, починайте з середини. Полизывайте ніжно, роблячи швидкі рухи язиком по мірі того, як ви рухаєтеся вздовж хребта партнера. Найбільш чутливе місце спини - це біля основи хребта, там, де розташований куприк, біля сідниць. Робіть широкі, ніжне покусування і поцілунки м'якоті, всасывайте її в рот. Потім почніть полизывать улоговинку, де починаються стегна. Ви обидва погодьтеся, що це змушує тремтіти від задоволення.

А поки ви там, унизу... Так як і чоловіки і жінки у наш час носять чаші не дуже коротке волосся, це може знайти хороше застосування. Чоловіки з дуже довгим волоссям можуть спустити їх і протягувати вздовж лобка жінки вгору і вниз. Жінка, у якої довге волосся, може зробити навіть дещо краще: ніжно обмотати волосся навколо свого пеніса партнера, злегка стиснувши, і акуратно потягувати, роблячи тим самим своєму партнеру своєрідне шовковиста масування. Потрібно то посилювати, то послаблювати стиснення пеніса. Насолода тут досягається така ж, як і при звичайній ласці, але використання при цьому довгих шовковистих волосся робить процес більш романтичним і дарує нові відчуття.

Нігті. Не тільки для жінок, як сказала б Барбара Уолтерс. Якщо чоловік буде розумно використовувати свої нігті, то він знайде для себе масу речей, яких раніше не помічав. Не тільки у чоловіків росте волосся на спині; більшість жінок має слабкі ледь помітні волосся подекуди на спині і сідницях. Вони часто настільки непомітні, що чоловіки зазвичай просто не помічають, особливо, коли вони пестять ці місця сильними знизуваннями. Чоловік повинен стягнути сідниці своєї партнерки так, щоб вони стали тугими, і потім ніжно водити нігтями по пружною м'якоті, ледь торкаючись її дитячого гармата. Вона може робити те ж саме і для нього: пестити її стегна, сідниці і плечі.

Пупок. Пупок-«западинку» можна пестити , опускаючи в нього кінчик мови; опуклий можна легенько посмоктувати. Якщо «западинці» дійсно глибока, то вона може бути схожа на маленьку чашечку. Наповніть її медом і потім черпайте звідти нектар, як пташки і бджілки, про які вам колись розповідали ваші батьки.

Тазові нерви. Вони розташовані на з'єднанні стегон і торсу, тягнуться до того місця, де тазостегнові кістки злегка видаються з тіла. Точне попадання в ціль або мовою, або пальцем, або і тим і іншим разом виробляє ефект електричного шоку: тіло здригається і вигинається дугою по мірі того, як зростає приголомшливе жарко-крижане відчуття.

Груди - не для того, щоб хапатися за неї з люттю

Жінці теж можна нанести «удар нижче пояса». У деяких жінок груди буває настільки чутлива, що просто ходіння без бюстгальтера завдає їм болю. Чоловіки були б куди більш щасливі з жінками, якщо б весь час пам'ятали, що жіночі груди так само легко ранима, як і чоловічі яєчка.

Чоловіки класифікують жінок за розміром їх грудей, і потім звертаються з кожним «розміром» так, як він, на їхню думку, того заслуговує. Жінок, у яких велика груди, нерідко починають сильно і грубо м'яти, немов тісто, так як чоловіки не в силах стримати себе перед її «щедрим талантом». Їм і в голову не приходить, що вона може бути проти такого поводження, бо великий розмір вони пов'язують з твердістю і стійкістю.

Таким чином, - і це, мабуть, є однією з найсумніших іроній сексу - повногруді жінки часом відчувають більше страждань, ніж радості від своїх красивих великих грудей.

Чоловіки краще звертаються з маленькими грудьми - іноді просто з цікавості, але частіше за інстинктивного почуття ніжності до усього маленькому. Таким чином, саме жінки з грудьми розміром з лимон отримують від чоловіків ласки, про які мріє кожна жінка.

Кілька поглядів на особливі точки

* Одним з кращих способів розігріти жінку з невеликими грудьми є наступний: спробуйте взяти всю її груди в рот. Чоловік, якому вдасться робити ритмічні глотающие руху і притиснути сосок до свого неба, приведе свою щасливу жінку в шалений екстаз.

* За допомогою короткого потрапляння можна досягти багато чого, а надмірне може втомити. Якщо чоловік не відриває рота від соска протягом довгого часу, то сосок швидко може стати бездушним. Багатообіцяюче полизывание з інтервалами куди більш приємно, особливо якщо воно час від часу супроводжується ніжним покусыванием. Основне правило: повітря повинен проходити до соска. Повністю відірвіть рот від грудей і витягніть язик, щоб він торкався соска.

* Після соска у жінки самим чутливим є ореол, який часто називають «рожевим ділянкою», незважаючи на те, що у брюнеток і жінок більш старшого віку він зазвичай темніше; у негритянок і індіанок він солодко шоколадного кольору. У деяких жінок цей ореол досить сильно роздутий і схожий на волоський горіх навіть тоді, коли вона не збуджена. У інших цей ореол абсолютно плоский і виростає після стимуляції, і хоча я не можу абсолютно гарантувати це, але мені здається, що такі ореоли мають більше чутливості.

Водите мовою по обідку ореолу, роблячи повільні обертальні рухи по мірі того, як ви ближче подбираетесь безпосередньо до соска. Рух вашої мови на соску повинно бути швидким і легким і нагадувати рух крила метелика. Потім поверніться знову до обідка ореолу до тих пір, поки сосок і ореолу не перетворяться в один пристрасний мову, прагне назустріч вам (особисто мене це шалено збуджує).

* How to blow a girl ... (дослівно: як «дути» в дівчину. Слово «blow» у розмовній англійській мові може означати: робити миньет, дути в головку члена - прим. пер.) Так, це може бути зроблено з жінкою вище пояса! мені важко навіть оцінити наскільки легко збудливими можуть бути соски. Найменша річ може привести їх у напругу: у мене одного разу був бюстгальтер з погано зробленим швом, і невеликий жорсткий горбок цілий день злегка колов мені сосок, зводячи мене з розуму. Мені це дико подобалося!

Подуйте на соски вашої партнерки. Якщо поруч з вашим ліжком знайдеться трохи вина, то опустіть кілька крапель на соски, потім ніжно дуйте до тих пір, поки вино не висохне. З'єднання крижаного вина і теплого дихання змусить її парити в хмарах.

* Не дивлячись на те, що простір між двома грудьми не володіє особливою еротичної чутливістю, цей «розріз» може мати певне значення психологічного характеру. Візьміть в кожну руку по грудях, ніжно зберіть їх у долонях, потім стисніть їх разом, сформувавши глибокий привабливий розріз. Тримайте ваші долоні чітко на кожному соску, рухаючи язиком чітко по утворилася улоговинці вгору-вниз. Масажуйте соски долонями, ніжно переміщаючи їх назад і вперед. При цьому тяжко дихаєте, створюючи пристрасні звуки і додаючи вашій партнерці приємне відчуття гарячого дихання.

* Багато чоловіків мають бороду і вуса, які можуть послужити хорошу службу. Спробуйте водити жорсткими вусами по сосках жінки. Хто знає, може бути, це коли-небудь приведе до зникнення гладко виголених осіб.

* Ще одна ділянка грудей, який нерідко залишається непоміченим,- це складки під грудьми. Дотик цієї улоговинки мовою особливо ефективно, так як це особливо несподівано.

* Жінки з великою або висячої грудьми можуть насолоджуватися легким її погойдуванням. Відчуття такої вагомості досить збуджує обох партнерів. Ореол у такий грудей дуже чутливий і зазвичай дуже великий, іноді розміром з срібний долар. Чоловік повинен сісти на ліжку, притулившись спиною до узголів'я (стіні), в той час як жінка сідає між його ніг спиною до нього. Він обіймає її руками і кладе долоні їй на грудях. Тут не повинні нудьгувати його мову і пеніс: пестіть мовою її вухо, і притисніть пенісом до її спині, одночасно нашіптуючи їй якийсь фантастичний сценарій. Уявіть собі, що ви - два незнайомця в переповненому автобусі. Скажіть їй, чому з усіх жінок в натовпі ви вибрали саме її, а потім нехай вона розповість про тих відчуттях, які доставляє їй ваш притискається член.

* Масаж типу «дивись-без-рук» може поповнити ваш сексуальний репертуар здорової й природної грою. Але почнемо з звичайного масажу. Пропозиція зробити масаж, для того, щоб зняти біль з втомлених м'язів, може з'явитися невинним і ненав'язливим приводом для переходу до любовної гри.

Завдяки масажу, будь-яка із сторін може стати або активною або пасивною. Пам'ятайте основне правило передгри - ніякої сором'язливості. Масаж - це особливо хороший засіб опинитися зверху чоловіки, не змушуючи його відчувати себе пасивним. Однак при відсутності професійного масажного столика більшість масажів робиться на широкому ліжку. Це означає, що для того, щоб дістатися до масажованого об'єкта, вам необхідно буквально сісти на свого партнера. Але хіба це погано? Якщо ви хочете серйозно поставитися до масажу, то буде краще, якщо ви розташуєтеся на підлозі, особливо якщо підлога покрита товстим килимом. Якщо килима немає, то розстеліть на підлозі пару ковдр.

Тепер ми підійшли до техніки масажу без рук, прекрасного заняття для тих, хто вміє поводитися зі своєю груддю. Жінка може пестити свого чоловіка сосками, що однаково збуджує і його, і її. Спочатку покладете вашого чоловіка на живіт. Розправте плечі, поставте ваші коліна по обидва боки від його плечей. При цьому ваші ноги повинні бути розставлені широко. Схиліться над ним і водите грудьми вперед-назад уздовж його голови і шиї. Потім нагніться і, взявши одну груди у руку, проведіть соском по його вуха. Потім візьміть іншу груди і зробіть те ж саме з іншим вухом. По мірі того, як ви рухаєтеся вздовж спини, тримаючи свої груди в руках, притискайте їх як слід в області ребер де розташовані найбільш «делікатних» області.

Коли ваша подорож зайшла вже досить далеко вниз по його спині так, що ваші розставлені ноги знаходяться безпосередньо над його сідницями, злегка підніміться і потритесь вашими лобковими волоссячком про його куприк. Якщо у вас в цьому місці багата шевелюра, то відчуття який вже став вологим гармата на своїх сідницях приведе його в чудове шаленство. У цей момент ви повинні притиснутися щільніше і швидко потертися, потім відпустити. Цю процедуру продовжуйте вниз по його стегнах; коли ваша груди знаходиться безпосередньо над його сідницями, розправте його «щічки» руками і опустіть спочатку одну, а потім і іншу груди між ними. Поводіть сосками за його анальної щілини, потім зафіксуйте сосок у обідка ануса. Якщо ви змажете сосок слиною (або кремом), то у вас вийде ввести крихітний кінчик соска в анус. Коли ви будете це робити, він буде в екстазі стискати і розтискати м'язи навколо соска.

Продовжуйте водити сосками уздовж його ніг, звертаючи особливу увагу на ділянки з внутрішньої сторони коліна. Нарешті, станьте на коліна на підлозі перед ліжком у нього в ногах й лоскочіть сосками його ступні, вставляючи соски між пальцями ніг.

Тепер переверніть його на спину і почати весь процес спочатку. Від ваших грудей буде виходити аромат його тіла, що порушить його додатково, коли ви будете водити ними по його обличчю. Опускайте груди до поглиблення його шиї - вони у чоловіка також є ерогенними зонами, хоча багато жінок ними нехтують. Коли ваші соски знаходяться над його грудьми, ніжно пестіть його соски до тих пір, поки вони не перетворяться в напружені горбки, потім притисніть свої соски до його. Кремезні чоловіки часто мають досить м'якоті на своїх грудях, що робить їх якоюсь мірою схожими на справжні (жіночі) грудей. Це може бути потужним стимулом нормальної бісексуальності, яка від природи, в тій чи іншій мірі, є в кожній людині.

Соскользните вниз по його животу і опустіть сосок йому в пупок. В цей час ви вже сидите безпосередньо на його паху, тому потискайте його пеніс губами свого піхви. Перемістіться потім так, щоб пеніс опинився навпроти ваших сідниць. Повільно нахиліться, дозволяючи йому прослизнути спочатку між ніг, а потім під ноги. Піднімаючи своє тіло так, щоб він стосувався тільки внутрішніх губ піхви, давайте йому ковзати уздовж вашого паху. Коли він раптом зірветься і шлепнется знову навпроти вашого живота відштовхніть його ніжно, піклуючись про те, щоб не відхилити його від природного кута. Злегка натисніть на нього і дозвольте йому впертися вам в живіт, а самі насолоджуйтесь його конвульсіями. Потім злегка потритесь і поерзайте на ньому.

Тепер ви, можливо, думаєте, що готові кінчити. Можливо, ви і праві. Але це тільки початок мого каталогу принад. Тепер настав час перейти від простої еротики.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua