← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Еректильна дисфункція

версія для друку

Слабка ланка


У США, за даними компанії Pfizer"s, 51% чоловіків не задоволена своїм сексуальним життям. У Росії, за опитуваннями ВЦИОМ, 72% чоловіків мають проблеми з потенцією. 68% успіху в усуненні проблем з ерекцією - сексолог, здатний знайти вірне рішення інтимного питання - з медичної і з психологічної точки зору.

Представники сильної статі впевнені, що немає нічого вартого уваги, ніж їх пеніс. Цей невигадливий орган ( який, загалом, не відносять до життєво важливих ) звертає на себе увагу, коли він на висоті або скромно дивиться вниз, перебуваючи далеко не в кращому стані. Навіть вираз обличчя непроникне і холоднокровний погляд не допоможуть приховати порушення головного гідність чоловіка, якщо він несподівано на робочому місці захопився еротичними фантазіями. Або, навпаки, в спальні на шовкових простирадлах з ніжним поглядом і улюбленою в обіймах йому ніяк не зіграти полум'я бажання і пристрасті, якщо цей предмет ( в буквальному сенсі слова ) в'ялий і тихий.

Насправді чоловік - більш чесне створення, ніж жінка: спробуйте змусити його бути з вами, коли його пеніс до цього не готовий. Досить зовсім незначного приводу, щоб привести його у стан бойової готовності або, навпаки, вивести з поля бою. Так чому ж він не завжди в формі? Чому Чоловік Вашої Мрії не хоче близькості, хоча в його очах, як і раніше світяться любов і ніжність? Питання стає все більше і більше. Володар цього самого не життєво, але принципово важливого органу чесно починає шукати причину, що відбулися з ним змін. Хоча, повірте, що при всьому його довіру до вас обговорювати з жінкою настільки делікатну тему йому зовсім не просто. Втім, ви теж не можете зрозуміти, в чому справа, і починаєте комплексувати на свій рахунок: "Раптом я перестала його цікавити як жінка? Я дуже поправилася, дарма постриглася, погано виглядаю? Може бути, він знайшов мені заміну і давно спить з іншого?" Ні, все не так. Просто, як не сумно це констатувати, його бажання не збігаються з можливостями.

Жінці важливо знати, що проблеми з ерекцією не є наслідком її несексуальности. Причина найчастіше в медичних або психологічних проблемах чоловіки.Барометр здоров'я

Пеніс - барометр чоловічого здоров'я, якщо в ліжку він твердий і несгибаем, він в порядку, але якщо трапляються еректильна дисфункція - це привід пройти обстеження. Причина еректильної дисфункції, в основі своїй психологічна і лише частково медична. У багатьох випадках вона може бути обумовлена виключно проблемами, связанами зі здоров'ям, про якому чоловіки просто не замислюються. І в дійсності в їх силах запобігти багато причини еректильної дисфункції, якщо вчасно звернути увагу на фактори, які могли призвести до проблем у ліжку.

Ось найпоширеніші з них:

  • серцеві захворювання
  • підвищений кров'яний тиск
  • діабет
  • куріння і зловживання алкоголем


Питання питань

Проблема чоловічої неспроможності майже завжди виявляється громом серед ясного неба. Причому нерідко такі неприємні сюрпризи трапляються з зовсім молодими парами. І незадоволеність в сексуальному житті - питання не кількості, а якості. Якості ерекції, якщо говорити прямо.

Спробуємо розібратися, що означає "ерекція на всі сто". По суті, все елементарно: це твердий, негнущийся пеніс. "Біологічно для повного досягнення ерекції потрібно, щоб досить твердий пеніс увійшов у вагіну. Але практично для виникнення бажання близькості у обох партнерів пеніс повинен спочатку досягти максимальної бойової готовності". Безсумнівно, еректильна дисфункція ( ЕД ) може бути виражена в різному ступені у вигляді млявих, але час від часу повторюються спроб досягти ерекції. Або як повний штиль у ліжку протягом декількох місяців. Але як би те ні було, вона руйнує стосунки чоловіка і жінки і, безумовно, вимагає до себе серйозного уваги. Так чому бажання перестали збігатися з можливостями? Які причини цього дивного явища, на жаль, все частіше і частіше зустрічається останнім часом, вважають основними фахівці - психологи, сексологи, урологи? Можна знайти вихід з настільки делікатної ситуації і виправити становище або вже нічого не можна зробити і табу на секс тепер накладено раз і назавжди?Ще ніжніше

"Чоловік з еректильною дисфункцією відчуває роздратування, втрату самоповаги, депресію і тривогу, він починає уникати сексуальних контактів, тому що весь час боїться зазнати поразки". Ваш мачо в повному відчаї! Він абсолютно переконаний: втрата чоловічої сили майже смертельним вироком.

Але страждає один партнер - мучиться і іншого. Жінка шукає причину в собі і так само, як він, починає боятися сексу. У постійному відмову від близькості пара приходить до нерозуміння та недовіру, відчуженість між ними зростає з кожним днем. Але навіть коли обом здається, що світ валиться і нічого вже не змінити, не все так безнадійно! Завжди можна знайти спосіб нагадати один одному про свої почуття: дотики, ласки, обійми, поцілунки - ніжніше, ще ніжніше... Постарайтеся в цей непростий момент бути ближче, проявляти увагу і турботу, тепло і довіра - все це однаково необхідно і йому, і вам.

Але тим не менше фахівці рекомендують іти на консультацію до сексолога разом. Підтримка улюбленої дозволить чоловікові легше впоратися з відчуттям незручності і скутості на прийомі у лікаря.Правильний підхід

Сучасні перспективи лікування еректильної дисфункції дуже високі - чоловікам потрібно тільки взятися за це належним чином. "Недостатньо повісті один курс терапевтичного лікування, це довгий процес, що триває 4 - 8 місяців, вимагає чіткого виконання рекомендацій, серйозної роботи обох партнерів". Тиск, зарадка, відмова від куріння, безумовно, вкрай важливі, але це лише половина справи. Інша частина лікування буде проходити в спальні. Проявіть фантазію в сексуальних відносинах. Спробуйте зробити їх цікавішими та різноманітнішими. І, повірте, результат виправдає ваші очікування.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua