← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як доставити дівчині задоволення

Як доставити дівчині найбільше задоволення в ліжку

Як доставити дівчині задоволенняЯк доставити дівчині задоволення цікавить кожного чоловіка. Для того, щоб бути завжди на висоті, зовсім необов'язково володіти статевим органом «особливо великих розмірів», важливо знати особливості психології прекрасної статі, а також ерогенні зони і методики впливу на них.

Почнемо з самого банального, але того, про що багато чоловіків забувають. Прелюдія... Так, щоб доставити дівчині задоволення в сексі, доведеться спочатку трохи «попрацювати». Можна згадати те, що бачили в еротичних фільмах (ви ж їх дивилися, адже правда?).

Не варто починати попередні ласки з торкання статевих органів. Це дівчину точно відлякає, особливо, якщо це ваш перший статевий контакт, нехай навіть дівчина вже не незаймана. Справа в тому, що подібне чоловіча поведінка викликає майже у всіх молодих дівчат сумніви щодо серйозності намірів чоловіка. Часто так поводяться або зовсім юні хлопці, або ті представники сильної статі, які в цій партнерці не надто зацікавлені. До речі, кунілінгус для першого контакту також не завжди бажаний, особливо, якщо статевий акт виявився не тільки першим між вами і партнеркою, але і несподіваним. Залиште настільки вишукані ласки на потім.

Почніть з поцілунків в губи, мочки вух, не оминіть увагу так зване «котяче місце» на спині дівчата. Далі опустіться до сосків, живота, стегон. Ні в якому разі не починайте статевий акт, якщо партнерка не збудилася. А зрозуміти це дуже просто - жінка починає часто дихати, прикриває очі, з піхви з'являються рясні виділення. Але з останнім іноді можуть виникати проблеми, тому, якщо хочете показати себе досвідченим партнером, придбайте безпечну, але дуже ефективну мастило на водній основі. При сексі «на суху» жінка буде відчувати біль, і після статевого акту, до речі, теж, а тому знову зайнятися любов'ю ви навряд чи зможете раніше, ніж через 5-7 днів.

Далі знайдіть відповідну позу. Тут вже дивіться за темпераментом партнерки. Якщо дівчина сором'язлива і скромна, то починати з пози «чоловік ззаду» не варто, більше підійде місіонерська або на боці. Якщо жінка слабо збуджена, слід вибрати позу, при якій у вас вийде безперешкодно пестити пальцями клітор. Таким чином ви напевно зможете доставити дівчині задоволення в ліжку.

Чималу роль у досягненні або недосягненні жінкою оргазму відіграє частота і глибина фрикцій. Будьте акуратніше, ніжніше, якщо дівчина захоче більш активного статевого акту - вона вам обов'язково про це скаже.

Ну, і під кінець, ще один психологічний момент. Багато чоловіків знають як доставити дівчині найбільше задоволення в ліжку, причому знають це на практиці. Однак немає стовідсоткового методу домогтися жіночого оргазму, адже всі жінки різні, у всіх у них свої «черв'яки» в голові. Така «дрібниця» як непідготовлений до семінару доповідь і, що ще гірше - відсутність надійної контрацепції, можуть звести всі порушення на немає. Тому постарайтеся спочатку «вигнати» з жіночої голови всі сторонні думки. І вже звичайно, подбати про контрацепцію.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua