← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як довести дівчину до оргазму

Як довести дівчину до яскравого оргазму

Як довести дівчину до оргазмуЯк довести дівчину до оргазму теоретично знають багато чоловіків, але тільки не завжди ці знання допомагають їм на практиці по-справжньому доставити задоволення дамі. Отже, що ж потрібно знати про особливості жіночої фізіології і психології, щоб довести до оргазму свою партнерку?

Перший і основний момент - це допомогти жінці повністю розслабитися і нічого не боятися. А чого жінка може боятися, запитаєте ви, якщо ви з нею живете статевим життям вже не один місяць, а то і рік? Не варто забувати про те, що багато персони жіночої статі досить потайливі (чого, власне, і страждають) і можуть не говорити партнеру правду. Приміром, правду про те, що насправді секс приносить їм більше хворобливі відчуття, ніж задоволення. Хворобливі відчуття, найчастіше, виникають від недоліку природного мастила. Причини цього можуть бути і в «голові» жінки, і мати цілком природне фізіологічне пояснення. Наприклад, змащення виробляється значно менше після пологів, особливо в ті місяці, коли дама годує грудьми. І в такому випадку не обійтися без довгої прелюдії і спеціальної змазки, яку можна придбати в аптеці.

Крім того, ніяка жінка не зможе повністю розслабитися, а значить - отримати оргазм, якщо її щось турбує. Чи то відсутність надійної контрацепції або недавня серйозна сварка з матір'ю. Чоловік може робити все, щоб довести дівчину до оргазму, і потерпіти невдачу саме з-за психологічного дискомфорту партнерки.

І ще трохи теорії. Існує два типи жіночого оргазму. Перший виникає при стимуляції клітора, другий - передньої стінки піхви. Причому першого домогтися куди простіше, він більш поширений у молодих дівчат, які не народжували. Якщо ви шукаєте спосіб, як довести дівчину до струминного оргазму, то все що вам потрібно - це навчитися володіти своїми пальцями, тобто стимулювати ними клітор, або губами і мовою. Дуже швидко дівчина досягне найвищої точки насолоди, якщо буде стимулювати клітор під час статевого акту. Це можна робити вручну, у випадку з позами на боці або «чоловік ззаду». А при місіонерській позі, при певному куті проникнення клітор буде стимулюватися лобкової кісткою чоловіки.

Вагінальний оргазм більш характерний для досвідчених, зрілих жінок з високим лібідо і таких досвідчених їх партнерів, які знають де і при яких позах найлегше стимулювати так звану точку G в піхву партнерки.

Пробуйте, експериментуйте, відверто спілкуйтеся зі своєю жінкою і прислухайтеся до її прохань, і тоді вас ніколи не спіткає проблема з симуляцією оргазму партнеркою.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua