← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Кров після сексу

Кров після статевого акту

Чому йде кров після сексуКров після сексу - симптом, що лякає багатьох жінок та їх статевих партнерів. Чому може початися кровотеча під час статевого акту або відразу після? Розглянемо типові і рідкісні причини.

На жіночих і медичних форумах користувачі інтернету часто цікавляться, чому йде кров після сексу, при цьому, мабуть, сподіваючись на екстрасенсорні здібності людей, які сидять по той бік екрану. Адже навіть висококваліфікований лікар зможе визначити точну причину і що робити якщо після сексу пішла кров в конкретній ситуації (тобто призначити лікування), тільки після бесіди з пацієнткою і гінекологічного огляду. А нерідко і цього виявляється мало. Можуть бути додатково призначені цитологічні мазки, кольпоскопія та УЗД матки.

Що можна сказати точно, так це те, що кровотеча може бути з піхви, його присінка, шийки матки або безпосередньо з порожнини матки. Причини цього можуть бути серйозними і не дуже. Але в будь-якому випадку, навіть якщо трохи крові в дівчини після сексу з'явилося - сходити на прийом до гінеколога не завадить.
А тепер про причини.

Невинність

Якщо у дівчини був перший статевий акт, то звідки кров - це зрозуміло. Пов'язано з розривом дівочої пліви. Але якщо статевий акт не перший? То і в цьому випадку може виникнути невелика кровотеча. Його характерна особливість - яскравий колір крові, що свідчить про те, що свіжа кров, і швидка зупинка кровотечі. Далеко не у всіх дівчат повністю розривається дівоча пліва в перший же раз. До речі, остаточно втрачають цноту дівчата тільки в момент пологів. Після пологів дівоча пліва рветься повністю.

Травми піхви і шийки матки

Занадто активний секс, великий статевий орган чоловіка, недостатнє зволоження піхви жінки можуть призводити до травм тканин. Що стосується піхви, то тут травми частіше відбуваються у жінок з вадами розвитку даного органу. Наприклад, якщо є перегородка (повна або неповна) - піхва раздвоено. І ця перегородка може травмуватися.

Травми шийки матки провокують утворення справжньої ерозії на ній. Як правило, вона не потребує лікування. Заживає сама приблизно через 10 днів, якщо не продовжувати її травмувати.

Захворювання шийки матки

Це можуть бути як доброякісні новоутворення і зміни на поверхні шийки матки, так і злоякісні.
До доброякісних (переважно) відносяться поліпи. Вони розростаються на шийці матки і можуть бути легко виявлені при гінекологічному огляді - являють собою червоні або фіолетові нарости. Лікар повинен взяти шматочок поліпа на аналіз (зробити біопсію), щоб впевнитися в його доброякісності. При необхідності поліп можна видалити хірургічно, лазером або рідким азотом.

Наботовы кісти. Зазвичай їх утворюється відразу кілька на шийці матки. Їх видно при огляді, кольпоскопії і навіть УЗД, виконуваному интравагинальным доступом. Однією з причин їх утворення називають інфекції. Виявляються кісти у багатьох жінок. Але вони, на щастя, ніколи не стають злоякісними. Однак при їх значному розростанні, кровотечах, нагноєнні повинні бути видалені одним із способів, згаданих раніше.

Рак шийки матки. Найнебезпечніша причина так званого контактного кровотечі. На жаль, ніяких симптомів при даному виді онкологічного захворювання на перших стадіях може не бути. А на періодично з'являється кров після статевого акту або напруження не всі звертають увагу... Навіть візуально лікар не зможе визначити доброякісність процесу на шийці матки. Необхідно пройти обстеження. І якщо діагноз підтвердиться - як можна швидше оперуватися.

Перервати вагітність

Якщо ви не впевнені в тому, що є невагітної, то потрібно розглянути і такий варіант. Справа в тому, що при сексі матка активно скорочується, і це може призвести до переривання вагітності, якщо є й інші сприяючі чинники. Наприклад, нестача прогестерону або вже наявна відшарування плодового яйця.

Навіть якщо пішла кров після місячних після сексу, але в минулому менструальному циклі була ймовірність настання вагітності, цей варіант не варто відразу відкидати. Іноді у майбутніх мам трапляються невеликі кровотечі, які вони можуть приймати за менструації. Це не норма, але так буває. Зробіть тест на вагітність, на всякий випадок.

Почалася менструація

Іноді статевий акт трохи наближає термін початку місячних. Цим вміло користуються багато панянки. Але якщо у вас є сумніви, що це саме менструація, а не якась патологія, зверніть увагу на характер виділень. Вони повинні бути того ж кольору, що і менструація, йти з тією ж інтенсивністю, об'єм втраченої крові повинен бути аналогічним, так само як і тривалість кровотечі.

Врахуйте, що ніякої статевий акт не спровокує нормальну менструацію, скажімо, за тиждень до її початку (за термінами).

Гінекологічні захворювання

Іноді безпосередньо статевий акт просто збігається з початком патологічного кровотечі. А його може спровокувати цілий ряд гінекологічних та інших хронічних і гострих захворювань. Наприклад, міома матки, ендометріоз, захворювання крові, що впливають на її згортання та ін. Крім того, викликати міжменструальні кровотечі можуть деякі гормональні препарати, пероральні контрацептиви у перші три місяці їх прийому. Гормональні порушення в організмі жінки, викликані патологіями щитовидної залози, яєчників.

Як бачите, можливих причин дуже багато. І тільки досвідчений лікар зможе визначити, що сталося конкретно у вашій ситуації.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua