← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Секс під час вагітності

версія для друку

Все про секс під час вагітності

секс під час вагітності: оргазм, анальний сексВагітність- не привід для відмови від сексу. Навпаки це час для експериментів і маленьких пустощів, а також час сексуальних відкриттів. Не позбавляйте себе задоволення! 12 відповідей на популярні питання про секс під час вагітності.Складніше під час вагітності досягти оргазму?

Реальних фізіологічних причин для відсутності оргазму у майбутніх мам немає. Навпаки, піхва стає більш чутливим, клітор збільшується, кров приливає до тазу, і це допомагає швидше досягти кульмінації. Іноді жінка в цей період або відчуває більш яскравий оргазм, або взагалі перший раз в житті. Всі причини, що заважають задоволенню, - психологічні. Майбутні мами соромляться змін у фігурі або турбуються, що секс може заподіяти шкоду дитині.

Може оргазм під час вагітності викликати передчасні пологи?

Якщо матка не готова до пологів, а дитина ще не дозрів, то її скорочення під час оргазму не можуть бути причиною початку пологової діяльності.

Навпаки, вважається, що оргазм, випробовуваний жінкою, позитивно впливає на дитину. І гормони задоволення - ендорфіни і энкифалины - теж діють на малюка благотворно. Однак за 2 - 3 тижні до ПДР ( передбачуваної дати пологів ) краще відмовитися від сексу. У цей період оргазм може викликати сутички. При сексуальному збудженні в кров жінки викидається окситоцин - гормон, який стимулює скорочення матки. Таку ж дію надає простагландин - гормон, що міститься в насінній рідині. Крім цього початку переймів сприяє і механічний вплив на шийку матки.

Чи можна під час вагітності користуватися сексуальними іграшками?

Можна використовувати іграшки, які стимулюють клітор, але варто відмовитися від фалоімітаторів, кульок і все, що поміщається в піхву. Категорично неприпустимі вібратори. По - перше, це пов'язано із станом шийки матки під час вагітності - вона стає більш пухкої, може виникнути кровотеча, а по - друге, вібрація в принципі протипоказана при вагітності, оскільки може викликати передчасні пологи.

Чи може дитина відчути, що батьки займаються сексом? Це не небезпечно для нього?

секс під час вагітності: оргазм, анальний сексДитина захищена м'язової стінкою матки ( вона досить товста ), амниотическим міхуром, а також слизової пробкою. Навколоплідні води гасять всі коливання, тому можете не хвилюватися, малюк нічого не відчуває. Навіть якщо відразу після оргазму ви відчуваєте ворушіння малюка, це не означає, що дитині погано, або він "знає", що відбувається. Для малюка дуже корисно порушення мами - в цей час в області малого тазу, посилюється кровообіг, завдяки чому дитина отримує через плаценту більше кисню і поживних речовин.

Дозволений під час вагітності оральний секс?

А чому ні? Є лише одна реальна небезпека, яка може виходити від оральних ласк - герпес ( ВПГ I ( губної) ). Якщо у чоловіка вискочила "болячка на губі, то під час сексу вірус може перейти на слизову статевих органів його дружини. Незважаючи на те, що "губної" герпес відрізняється від небезпечного для вагітності вагінального, складно передбачити, як відреагує організм жінки на подібний тісний контакт. Якщо у майбутньої мами порушена мікрофлора статевих органів ( а у 80% майбутніх мам з - за закономірного для вагітності зниження імунітету ці порушення відбуваються ), "губної" герпес може завдати шкоди здоров'ю жінки, а в гіршому випадку - і здоров'ю дитини. Крім того, медики вже підтвердили той факт, що губної герпесу I типу може легко "перетворюватися" в генітальний.

Чи можна під час вагітності займатися анальним сексом?

Немає однозначної відповіді на це питання, з одного боку, під час вагітності підвищується еластичність тканин і чутливість ерогенних зон в області малого таза, часто белезненные відчуття під час анального сексу зникають. З іншого боку, цей вид сексу залишається найбільш небезпечним - висока ймовірність внесення кишкової флори в піхві. Трапляється, що під час вагітності відбувається збільшення гемороїдальних вузлів, і під час анального сексу вони можуть травмуватися, виникає кровотеча.

У будь-якому випадку, якщо ви вибрали анальний секс в якості альтернативи, треба обов'язково використовувати презерватив ( знімаючи його перед проникненням у піхву ) і лубриканти.

Які пози під час вагітності можуть бути небезпечні?

При нормальному перебігу вагітності небезпечних поз практично не існує. Головний критерій вибору позиції - комфорт майбутньої мами. Тому виключається тиск на живіт, а також велике фізичне навантаження.

Не зменшується сексуальний потяг під час вагітності?

У жінок зазвичай не зменшується. Але навіть якщо воно стає менше, це пов'язано з навантаженням на організм і переживаннями за дитину. Якщо ж чоловік відмовляється займатися сексом, посилаючись на непривабливість подружжя, пора до психолога, оскільки в цьому випадку можна говорити про абсолютну психологічної несумісності подружжя, здатної в майбутньому вилитися в серйозні конфлікти або навіть розлучення.

Чи можна під час вагітності використовувати лубриканти?

Звичайно, можна. Мастила - лубриканти не заподіють дитині ніякої шкоди. Додаткова змазка, швидше за все, не знадобиться. Високий рівень естрагенів забезпечує і без того підвищену вологість у піхву. Якщо мастило все - таки потрібна - вибирайте ту, основою якої служить гліцерин.

Психологічний фактор

секс під час вагітності: оргазм, анальний сексСекс під час вагітності особливо важливе для зміцнення подружніх відносин. Між подружжям виникає більш тісний емоційний контакт. Вагітність, особливо перша, - випробування для сімейних відносин.

У жінки змінюється зовнішність, настрій, соціальна і навіть фізична активність. Не всі чоловіки з легкістю приймають ці зміни, а в окремих випадках навіть відмовляються їх приймати. Зазвичай чоловік і дружина протягом 9 місяців просто знову вивчають один одного. У сексуальній сфері це вивчення відбувається найбільш тісно і швидше стає ясно, наскільки міцні відносини. Не варто хвилюватися за фортецю відносин, якщо чоловік боїться заиматься сексом, побоюючись нашкодити дитині. Допомогти в цьому випадку може візит до гінеколога, лікар повинен розповісти майбутньому тату, що з вами все в порядку, секс вам не небезпечний.

Секс під час вагітності: коли не можна.

Не рекомендується займатися любов'ю в наступних випадках:

 • наявність у одного з партнерів ознак інфекції статевих шляхів
 • активна загроза переривання вагітності
 • "звичне невиношування
 • передчасні пологи в анамнезі
 • підтікання навколоплідної рідини
 • передлежання або низьке прикріплення плаценти
 • багатоплідна вагітність
 • кровотеча або "мазанина" з піхви

Слід обмежити себе в сексі в ті дні, коли повинна була відбутися менструація. У цей час підвищується ризик викидня.

Якщо секс заборонений, чим його замінити?

Заборона на традиційний секс під час вагітності - не привід для розладу, а стимул спробувати нові варіанти. Існують ще так звані замісні форми сексу:

 • петинг ( ласки )
 • мануальна стимуляція
 • вестибулярний коїтус ( статевий акт між зведеними стегнами жінки без повного проникнення у піхву, тільки на рівні передодня )
 • Coitus intra femora ( тільки між зведених стегон жінки )
 • Coitus intra mammae ( між молочних залоз ). Груди збільшується і стає більш чутливою, тому стимуляція доставить велике задоволення


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
08.04.2010 07:11 | федір | Re: секс під час вагітності
моя дружина на 5-му місяці вагітності,вона відмовляється від сексу-посилається на выделения.А я дуже хочу сексу,що робити?


05.04.2010 07:31 | нинусик | Re: секс під час вагітності
у мене термін 30 тижнів. і ми займаємося сексом іноді навіть більше ніж один раз в день. це просто пипец як супер!!!!!!!


04.04.2010 16:25 | Тера | Re: секс під час вагітності
2 Люля У нас з чоловіком 26 років різниці, у мене 22 тиждень. За всю вагітність секс був 2 рази. Ти не самотня)))


25.03.2010 03:31 | jazi | Re: секс під час вагітності
u menya primerno 6-7 nedelya.my s mujem poka zanimaemsya sexom.no ya boyus`,stoit li nam prodoljat` zanimatsya.


17.03.2010 14:48 | Ксенія | Re: секс під час вагітності
Мені ось теж постійно сексу хочеться, а чоловік спершу боявся потім трохи заспокоївся, але проблема в іншому: чим більше термін, тим менше і рідше ерекція. Спад ерекції почався після новини про малюка, чоловік обіцяв реабілітуватися за все після пологів, так що тепер чекаю коли пройдуть останні 6 тижнів вагітності і післяпологові 8 тижнів


09.03.2010 20:39 | катя | Re: секс під час вагітності
секс самий чудовий під час вагітності, займайтеся скільки хочете,якщо звичайно немає протипоказань від вашого акушера.


09.03.2010 12:04 | Люля | Re: секс під час вагітності
а у нас з чоловіком 15 років різниці у віці...може з цього ми рідко займаємося сексом...приблизно один раз в тиждень. і то все так швидко закінчується, а оргазм я тільки кліторальний можу відчувати...:( все погано, так?


07.03.2010 18:32 | zebosha | Re: секс під час вагітності
u menya 27 nedel mne sovsem nenravitsa zanimatsa seksom i mne etogo sovsem ne xochetsa a muj ponemaet menya. Ya zdelala uzi mne skozali ce unas budet malchik i ya obratilas k file folder backup und datensicherung svoemu vona skozala ce u menya mnogo mujskogo garmona nu vot tak toje bivaet okazivaetsa


07.03.2010 18:31 | zebosha | Re: секс під час вагітності
u menya 27 nedel mne sovsem nenravitsa zanimatsa seksom i mne etogo sovsem ne xochetsa a muj ponemaet menya. Ya zdelala uzi mne skozali ce unas budet malchik i ya obratilas k file folder backup und datensicherung svoemu vona skozala ce u menya mnogo mujskogo garmona nu vot tak toje bivaet okazivaetsa


06.03.2010 17:18 | салимка | Re: секс під час вагітності
МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ ХТО СКАЗАВ НЕ МОЖНА ЦЕ НАВПАКИ ХОРОШО.ЕСЛИ НЕМАЄ УГРОЗЫ.У МЕНЕ 19 ТИЖДЕНЬ ВАГІТНОСТІ МИ КОЖЕН ДЕНЬ МОЖНА СКАЗАТИ ЗАЙМАЄМОСЯ СЕКСОМ І НІКОГО РИЗИКУ ЩЕ НЕ БЫЛО.И ВСІМ ТЕЖ БАЖАЮ НЕ БОЮСЯ ЩО БУДЕ ШКОДУ ДИТИНІ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ.ЭТО КАЙФ.


03.03.2010 09:38 | катя | Re: секс під час вагітності
займайтеся сексом це не тільки корисно вам, але і вашому малюку


01.03.2010 09:44 | надія | Re: секс під час вагітності
я як завагітніла весь час хочу займатися сексом і оргазм такий яскравий бываеь як ніколи


20.02.2010 14:47 | Светик | Re: секс під час вагітності
У мене так вийшло, що постійний партнер - не батько дитини, але ми один в одного єдині, хоча часто зустрічатися не виходить, десь раз в тиждень. Зараз 26 тиждень і сексу в принципі хочеться, але тонус підвищений і я боялася, лікарі теж не радили. Тим не менш зустрічаємося регулярно і незважаючи на невеликі больові відчуття часом (ну не виходить повільно і обережно), я після цього завжди відчуваю помітне поліпшення. Животик взагалі не турбує, малюк ворушиться відмінно, в тілі тепло і відчуваю себе чудово.))) Так що мені здається, що сильно боятися не треба, те, що мамі приємно, приємно і малюкові.)))


18.02.2010 18:35 | Катя | Re: секс під час вагітності
Я на 8-му місяці, і ми з чоловіком тільки зараз вирішили відмовитись від сексу. Якщо немає загрози все можна, просто дуже акуратно, що б небуло больових відчуттів!


12.02.2010 15:41 | Саша | Re: секс під час вагітності
Дружині народжувати через 2 тижні і що? І просто секс і анал та іграшки постійно мені самому у себе відсмоктувати, народить як мила


10.02.2010 12:46 | Ксенія | Re: секс під час вагітності
У мене 9я тиждень, ніяких проблем у нас з чоловіком не виникає. Ми обидва переживаємо за малюка і тому обмежили сексуальне життя, ми чомусь впевнені, що це правильне рішення))))


06.02.2010 13:39 | лена | Re: секс під час вагітності
кажуть, що із-за сексу під час вагітності у дитини може після пологів розвинутися церебральний параліч. нібито стреси, поштовхи та удари впливають на нервову формується систему


31.01.2010 15:55 | Євгенія | Re: секс під час вагітності
У мене 17-ий тиждень, і живіт іноді болить з-за цього я боюся займатися сексом,але якщо з чоловіком починаємо займатися, він швидко кінчає і я засмучуюсь, що так довго налаштовувалася на це, а задоволення хапнути не встигла, а другий раз вже бажання пропадає. Чоловік каже треба частіше, щоб таких казусів не було, а мені треба кілька днів, щоб налаштуватися:( Що блін робити не знаю, ПІДКАЖІТЬ будь ЛАСКА!!!


07.08.2009 18:20 | юляша | Re: секс під час вагітності
у мене 26недель.мы з чоловіком займалися сексом,і у мене пішла кров з влагалища.теперь обидва боимся.хотим спробувати анальний секс.но я боюся, що боляче.


02.08.2009 17:19 | дашя | Re: секс під час вагітності
sex


27.07.2009 14:14 | Тетяна | Re: секс під час вагітності
Юля, не знаю як тобі, але мені лікар-гінеколог заборонила займатися грубим сексом. На ранньому терміні це веде до викидня.


27.07.2009 13:26 | Юля | Re: секс під час вагітності
У мене 14 тиждень поки не знаю стать дитини, але коли занимаемса сексом малюк постійно лягає на бік і я можу його повністю промацати або коли дуже хочетса писати. Це погано? Просто ми з самого початку статевого життя завжди любили грубий секс і тепер не можемо ніжно. що робити? Спасибі!


26.07.2009 09:37 | Тетяна | Re: секс під час вагітності
Натуська, а давно ти з таким чоловіком живеш?


25.07.2009 11:53 | Натуська | Re: секс під час вагітності
Блін..... А мене чоловік часто змушує смоктати, а я не вмію.... і за це він мене лупить! боляче! що робити?!? а у мене 33 тиждень вагітності! Допоможіть!


12 3 4
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua