← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чи можна займатися любов'ю при місячних

Чи можна займатися сексом під час місячних?

Чи можна займатися сексом під час місячнихчи Можна займатися любов'ю під час місячних - питання спірне. Менструація являє собою початок нового циклу. Вона приносить певні незручності, пов'язані з виділеннями крові. Багато жінок вважають за краще на цей час припинити сексуальні відносини. Але частина представниць прекрасної статі не переривають інтимні зв'язки. Тому у багатьох із них незмінно виникає питання: чи можна займатися сексом під час місячних?

За великим рахунком статевий акт під час менструації не завдасть особливої шкоди. По-перше, дуже мало шансів на те, що відбудеться зачаття, тому багато жінок припиняють захист з допомогою презерватива, що значно покращує якість сексу і відчуття обох партнерів.

По-друге, під час місячних багато жінок відчувають підвищений сексуальний потяг і більш сильні відчуття від інтимної близькості, ніж у звичайні дні циклу. Це обумовлено тим, що слизова оболонка піхви під дією гормонів набухає, а всі тактильні рецептори, розташовані на його стінках, стають найбільш вразливими до зовнішніх подразників.

Мінуси занять сексом під час місячних

Однак з точки зору більшості лікарів-гінекологів займатися любов'ю при місячних не так безпечно, як це здається на перший погляд.

1. Небезпека зі сторони шийки матки.

Шийка матки під час менструацій опускається, а її зів стає відкритим. Це потрібно для того, щоб дати вільний відтік крові з матки разом з можливими згустками. Але в цей момент вона стає вразливою для проникнення різних інфекцій, що передаються статевим шляхом, якщо вони присутні у чоловіка. Часто уреаплазма і цитамегаловирус не дають про себе знати, але під час загострень можуть доставити масу незручностей і навіть хворобливих відчуттів.

Крім того, якщо шийка матки, згідно індивідуальних особливостей жінки, опустилася нижче звичайного, то секс під час місячних буде дискомфортен - адже статевий член партнера своєю довжиною може перевершувати відстань від входу в піхву до опустилася шийки матки.

2. Ризик завагітніти при невикористання презервативів.

Твердження про те, що під час місячних неможливо завагітніти в корені невірно. Насправді шанси завжди є, просто вони не так великі. Лише у небагатьох жінок овуляція може відбутися саме в цей період. У такому разі яйцеклітина може мати багато шансів, щоб оплодотвориться: кислотне середовище, яка є в піхву, помітно слабшає, тому багато сперматозоїдів виживає і їх потрапляє в цервікальний канал більше, ніж в інші дні циклу.

3. Надмірне ковзання.

Оскільки під час місячних піхву завжди рясно зволоженими, то буде відсутнє тертя, яке, в більшості випадків, посилює відчуття при оргазмі. У цьому випадку може скластися ситуація, в якій партнер жінки повного сексуального задоволення не отримує.

4. Неестетичний вигляд.

Погодьтеся, що краса в сексі відіграє величезну роль. Але при місячних кров'яні виділення не залишаться непомітними, особливо, якщо менструації рясні. Кров'ю може забруднитися ліжко чи одяг, якщо вона була повністю знята. Та й сам чоловік може негативно поставитися до того, що на його пеніс присутні сліди крові - багато чоловіків надзвичайно педантичні в цьому відношенні.

Тому якщо ви замислюєтеся над тим, чи можна займатися любов'ю під час місячних, то повинні обов'язково взяти до уваги всі перераховані вище фактори. Звичайно, багато жінок діють тільки на свій розсуд. Але все ж прислухатися до загальних рекомендацій зайвим не буде.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua