← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чи можна займатися любов'ю при молочниці

Можливі інтимні стосунки при молочниці

Займатися любов'ю при молочниці можна тільки в презервативічи Можна займатися любов'ю при молочниці і які шанси на те, що партнер уникне інфікування? Для того щоб відповісти на ці питання, звернемося до самого захворювання і розглянемо його детальніше.

Молочниця - грибкова інфекція, яка може передаватися будь-яким тактильним способом і вражати слизові оболонки тіла. Симптоми молочниці достатньо яскраві: білий сирнистий наліт і сильний свербіж, а також мікротріщини на поверхні зовнішніх статевих органів. Це захворювання може протікати як у гострій, так і в хронічній формі, коли виділення і свербіж практично відсутні, або практично непомітні і не викликають дискомфорт.

На питання про те, чи можна займатися сексом при молочниці більшість гінекологів дадуть негативну відповідь. І його причиною буде не тільки свербіж, який може не дати жінці отримати повноцінне задоволення від інтимної близькості. Дискомфорт доставлять ще і больові відчуття, що виникають від того, що стінки піхви і слизові оболонки зовнішніх статевих органів, з підвищенням кислотності середовища, стали крихкими і легко травмируемыми.

Якщо заняття сексом в такий період відбувається з метою зачаття дитини, то велика ймовірність того, що планування закінчиться невдачею. Сама по собі молочниця не робить ніякого впливу на ДНК складу сперми чи яйцеклітини, отже, не може викликати відхилень у розвитку майбутнього плоду. Однак під час гострих проявів цього захворювання кислотність внутривлагалищной секреції зростає, і це згубно позначається на тривалості життя та активності сперматозоїдів. Переважна більшість з них гине, так і не встигнувши дістатися до цервікального каналу.

У зв'язку з тим, що дане захворювання має багато шансів передатися партнерові, то займатися сексом при молочниці можна тільки в презервативі, якщо ви не бажаєте відкладати на певний строк інтимну близькість. З-за того, що на поверхні статевих органів утворюються мікротріщини, в них може легко потрапити будь-яка інша інфекція, що передається статевим шляхом, якщо вона є у чоловіка. У партнера симптоми молочниці можуть і не виявитися зовсім - як правило, чоловік буває просто носієм даного захворювання, яке протікає у нього в прихованій формі. Однак це не означає, що ви не зможете заразитися від нього знову. Тому, заразивши партнера молочницею одного разу, ви ризикуєте зіткнутися з цим захворюванням знову, і лікування від нього доведеться починати заново. Важливо знати, що боротися з молочницею необхідно обом статевим партнерам одночасно. Як правило, лікарі прописують для цього однакові препарати і дозування, за винятком внутривлагалищных свічок, які зі зрозумілих причин призначаються тільки жінкам.

Лікування від молочниці здійснюється, як правило, з допомогою різноманітних протигрибкових препаратів, які необхідно застосовувати орально, вагінально або змащувати розчином поверхню статевих органів. Відновлювати сексуальні контакти можна відразу ж після завершення лікування, не вичікуючи якогось певного строку. Однак для впевненості в тому, що захворювання дійсно відступило, можна здати мазок у гінеколога, який визначить наявність або відсутність грибків кандида - основних збудників молочниці. Крім того, необхідно знати, що заразитися молочницею можна не тільки шляхом сексуального контакту. Ще один спосіб отримати це неприємне захворювання - прийом антибіотиків. Тому під час лікування ними необхідно по можливості уникати занять любов'ю. Адже спочатку молочниця протікає безсимптомно, і в результаті людина може заразитися нею, поки ви будете думати, що знаходитеся в стадії ремісії.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua