← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Чи можна займатися любов'ю під час місячних

Чи можна займатися сексом під час місячних

Займатися любов'ю під час місячних можна?чи Можна займатися любов'ю під час місячних, чим це може бути чревате і варто охоронятися в критичні дні від вагітності? Багато молодих пар не хочуть переривати сексуальні відносини на ті 4-7 днів, протягом яких у жінок відбувається менструальна кровотеча. Виною тому є пристрасть і посилення лібідо у жінок в даний період. Інші пари з нетерпінням чекають цих днів, так як вважається, що в цю фазу циклу завагітніти неможливо, а значить, можна не використовувати обридлі «гумки». Розберемо основні нюанси любові в критичні дні і відповімо на питання - чи можна займатися сексом під час місячних і при яких умовах.

Менструація, зачаття і контрацепція

Вагітність може настати у жінки не в будь-який день менструального циклу, а виключно в день овуляції. Вона випадає приблизно на 12-16 день менструального циклу. А значить, всім хто сумнівається - а чи можна займатися любов'ю в перший день місячних, потрібно відповісти «так». Дійсно, навіть якщо припустити, що який-небудь спритний сперматозоїд проживе у жіночих статевих шляхах декілька діб, то все одно він не доживе до овуляції. Зовсім іншу відповідь отримають цікавляться питанням чи можна займатися любов'ю в останній день місячних без страху завагітніти. Так, зачаття може наступити, якщо тривалі менструації, а цикл короткий. Адже овуляція в деяких випадках може наступити і на 10 день циклу, а менструації можуть тривати 7-8 днів.

Таким чином, і з гігієнічних міркувань, і з метою запобігання небажаного зачаття - потрібно оберігатися презервативом.

Що ж стосується потенційної шкоди для здоров'я жінки, то він є у жінок з дуже рясними менструаціями (так як під час статевого акту і після кровотеча посилюється), а також у тому випадку, якщо партнер не зовсім здоровий (є інфекція, що передається статевим шляхом), і секс відбувається без використання бар'єрної контрацепції. Тому про те, чи можна займатися любов'ю під час місячних без презерватива при наявності будь-якого ІПСШ навіть не зволікайте! У дні менструації шийка матки трохи прочинені, хвороботворні бактерії можуть потрапити в порожнину матки і викликати сильний запальний процес!

Крім того, не варто намагатися задовольнити бажання партнера, якщо відчуваєте неприємні відчуття внизу живота, в області яєчників, так як секс їх тільки посилить.

Гігієна

Заняття сексом під час місячних можуть бути цілком приємними, якщо дотримуватися кількох простих правил.

1. До і після статевого акту слід обов'язково сполоснути водою статеві органи (спринцюватися не потрібно!).

2. Використовувати презерватив.

3. Займатися любов'ю під час місячних можна у ванній, але лише не безпосередньо у воді, а під душем.

У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua