← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Дівчата про секс

версія для друку

Оргазм - це озеро в Африці та інші міфи про секс

Внемли. Одночасний оргазм, жіноча еякуляція і оральний секс - вустами самих дівчат!

1. Якщо партнерка не зазнала оргазму - значить, ти погано старався

З більшою ймовірністю це значить, що вона на секунду задумалася про те, що непогано б замазати тріщини на стелі, і пропустила свою зупинку. Як стверджують самі дівчата, оргазм - це зазвичай результат не тертя, а психічного зусилля його господині. Іноді у неї просто не виходить, і ти тут ні при чому. Зате в такі дні дівчина радіє за тебе, і повір, твої емоції часом значать для неї більше, ніж її власні. Втім, твій оргазм не повинен ставати єдиною яскравою подією в її житті.

2. Дівчата не люблять секс по-швидкому

Підміна понять. Насправді вони не люблять, коли все закінчується надто швидко в ліжку. Але якщо пристрасть застає вас у ліфті, на драбині під час ремонту або у переповненому грибниками лісі, це зовсім інша справа. Випробувати оргазм в стислі терміни вона, може, і не встигне, але це і не важливо. Сумбурність і незручність викупаються твоїм вмінням піддаватися поривів. Дівчата це чомусь цінують.

3. Нормальні люди не знімаються в домашньому порно

Умовити партнерку зайнятися сексом перед камерою буває складно з двох причин. Перша: вона жодного разу не пробувала і боїться, що погано вийде. Друга: вона вже якось спробувала, і боїться, що знову погано вийде. Інших заперечень у неї, як правило, немає. Правда, пропонувати їй участь у зйомках потрібно як можна більш делікатно.

Пообіцяй дівчині, що вона першою отсмотрит матеріал і зможе все стерти, якщо їй не сподобається. Виконай обіцянку.

Переконай її, що зйомку ніхто не побачить, крім вас двох. Зроби одну копію касети або диски і запропонуй дівчині заховати її самої (підказка: зазвичай вони їх ховають в коробку з нелюбимими туфлями).

Спробуй зрозуміти, чого саме соромиться дівчина, і знімай її так, щоб проблемна зона не потрапила в кадр. Якщо занадто великі груди, не знімай партнерку лежить на спині, інакше шедевр еволюції розтечеться. А якщо дівчина соромиться своїх стегон, одягни її в чорні панчохи. Вони згладять лінії і візуально зроблять ноги довші. Так, і не змушуй її нічого робити перед камерою! Нехай срежиссирует все сама.

4. Дивитися на геїв дівчатам так само приємно, як нам - на лесбіянок

Якби Господь хотів, щоб займатися сексом можна було не тільки з жінкою, він би не створив наш журнал. «І взагалі, гомосятина (лексика респондентки збережена) - це підло. Нормальних мужиків і так мало, а тут цілих два пропадають!»

5. Сексу завжди повинна передувати прелюдія

См. пункт 2. Іноді незвичайний антураж викликає такий сплеск гормонів, що розігрів вже не потрібен. Тільки час втрачати!

6. Дівчата люблять, коли секс триває нескінченно довго

«Довго - це в загальному-то здорово, але слово «нескінченно» якось лякає», - в один голос заявили опитані. Години через три твоїх пыхтений будь-яка дівчина почне приходити до думки, що симуляція оргазму - не таке вже й дурне винахід.

7. Досягти оргазм потрібно одночасно

Якщо що і потрібно під час сексу, так це розслабитися і не ставити собі псевдоограничений. Будь-яка спроба підлаштуватися під партнерку зводить нанівець приємні відчуття. За нашими даними, навіть самі злагоджені пари відчувають оргазм одночасно лише в одному випадку з десяти. Та й навіщо?

8. Секс завжди повинен бути сюрпризом

Якраз навпаки! Знаєте, як кажуть: вдалий експромт - це наперед продуманий експромт. Якщо вранці хлопець каже, що ввечері буде секс, - це супер! Є заради чого жити увесь день (Анна, Київ)

9. Слабка стать хоче сексу рідше, ніж ми

Просто чоловікові історично випала роль агресора. А дівчата кажуть: «часто-Густо бувають ситуації, коли я хочу сексу і сиджу як дура - чекаю, коли ти здогадаєшся».

10. Секс для неї завжди більше, ніж просто секс

Ти здивуєшся, але і в стані дівчат трапляються особини, які не хочуть заміж, а хочуть просто провести з тобою ніч, а вранці тихо злиняти і все забути. Особливо часто так роблять кар'єристки, у яких немає часу на постійного партнера, і твої колишні, які поки нікого собі не знайшли.

11. Дівчата - істоти більш чутливі

Просто у них рецептори розсіяні по всьому тілу, а у тебе сконцентровані в штанях. А вже руки у них нітрохи не чутливіші твоїх (особливо якщо ти хоч іноді состругиваешь рубанком мозолі і користуєшся пом'якшувальною кремом). Згадай, багато тобі траплялося дівчат, які зверталися з твоїм пенісом ніжніше і чутливіші тебе самого? Ось саме.

12. І мастурбують вони раз у сто років

Просто їм для цього не потрібно гортати порножурнали, а сам процес не залишає слідів на оббивці дивана. А так частота самоублажения - величина строго індивідуальна і від статі не залежить.

13. Дивитися на те, як ми мастурбируем, їм неприємно

Багато респондентки самовпевнено заявили, що це видовище, навпаки, їх страшенно заводить, якщо тільки хлопець не робить при цьому дурного обличчя. Так що проведи репетицію пару днів перед дзеркалом (хоча, бачить бог, ми поняття не маємо, що вони мали на увазі під «розумним» особою) - і вперед.

14. Чоловік повинен відчувати оргазм мовчки

Стогін задоволення - це музика, в тому числі і для наших вушок. І сигнал, що ми все робимо правильно. Дайте і нам насолодитися вашим екстазом! (Вікторія, 19 років)

15. Дівчата не займаються сексом, а любов'ю

Ну чому ж? Іноді вони навіть займаються сексом. А іноді і зовсім не проти потрахаться. Але на всяк випадок з малознайомою партнеркою краще зайнятися любов'ю. Прибережи цинізм на потім.

16. Будити її вранці заради сексу - егоїстично

Навпаки, більшість дівчат виявили бажання почати день з сексу - «тому що він дарує нам сили, а не забирає, як у чоловіків». Правда, потрібно мати на увазі наступне: вранці у дівчат бувають проблеми з виробленням мастила, так що добре б тримати під рукою лубрикант. І жуйку - на випадок, якщо ти сам тільки що прокинулася і не встиг почистити зуби.

17. Міняти пози сексу потрібно частіше

Постійно перевертати потрібно котлети: вони це люблять. Дівчата - ні. Адже їм для досягнення оргазму зазвичай потрібно зосередитися на своїх відчуттях. Якщо ти будеш ворушити дівчину, вона зіб'ється.

18. Щоб дізнатися, чи добре було партнерці, потрібно просто запитати

Як би погано не була вихована дівчина, вона все одно не скаже: «Ні, це було жахливо!» А якщо правди ти в будь-якому випадку не почуєш, навіщо задавати питання? Якщо у тебе є сумніви - значить, дівчині, швидше за все, не було добре, адже про очевидні речі не питають. Тому краще суди про її стан за звуків, які вона видає, подряпин на твоїй спині або прохання все повторити. (Аня, 25 років)

19. Секс не повинен заподіювати біль

На постійній основі - так, не має. Але іноді різкість рухів може посилювати відчуття. Більш того, деякі дівчата потай мріє піддатися насильству. Правда, про такі речі прийнято домовлятися заздалегідь (і краще з самою дівчиною, а не з її уявним двійником, що живуть в тебе в носі).

20. Сміх і Секс несумісні

Гучний сміх недоречний хіба що в той момент, коли дівчина роздягається. А ось вже в ліжку ти цілком можеш жартом розрядити обстановку («Уявляєш, у мене перший раз така оказія!») або навіть полоскотати партнерку. Спад напруги після лоскоту навіть збільшує сексуальне збудження.

21. Тільки порноактриси дозволяють еякулювати їм на обличчя

Чуйність дівчат не безмежна, і краще не вимагати подібного фіналу від випадкової партнерки (особливо якщо на ній складний макіяж). Але при взаємній згоді дівчина цілком може полюбити цю процедуру. Тим більше що, як нам заявили деякі довірливі респондентки, гормони, що містяться в спермі, покращують стан шкіри. І ми не стали їх переконувати!

22. Купуючи еротична білизна, чоловік в першу чергу робить подарунок самому собі

Якщо пошито білизна на в'єтнамській фабриці за китайськими канонами сексуальності, то задоволення не отримає ніхто. «Якщо ж чоловік не економить на подібних речах, я цілком можу зрадіти і трусиків з прорізом, і накладок на соски. А якщо чоловік запросить мене на шопінг в магазин білизни - це взагалі шикарно. В пориві азарту можна заодно купити і що-небудь практичне!»

23. Нормальні дівчата не займаються сексом втрьох

Пропозицію збільшити кількість голів може налякати твою постійну партнерку, особливо якщо ти озвучишь його першим. На щастя, у світі завжди знаходяться особи, які не бояться конкуренції і не мають перед тобою моральних зобов'язань. Ідеальними партнерками для сексу втрьох вважаються екс-герлфрендша і її краща подруга (за умови, що у них були спроби лесбійського сексу - хоча б під дією екстазі).

24. ОРАЛЬНИЙ СЕКС не приносить задоволення тому, хто його робить

Лише кілька речей на Землі можуть зробити чоловіка абсолютно щасливим (хвилин на двадцять), і оральний секс - одна з них. «Ми прекрасно знаємо і цінуємо його як інструмент управління вами», - заявили дівчата. Втім, деякі додали, що вони і самі здатні від нього збудитися. «Якщо ти акуратно підстрижений і чисто вимитий, оральний секс буде приємний нам обом». Тобі - самим фактом свого існування. Дівчині - відчуттям влади. Тільки не забувай її підбадьорювати і спрямовувати.

25. Чим більше пеніса, тим краще

Розмір має значення, але з чого всі взяли, що він повинен бути великим? Мало хто з нас буде стогнати під великим пенісом інакше, як від болю - зазвичай неприємно, коли тебе фарширують. Запитайте себе, чи має для вас значення розмір і форма грудей партнерки? Так от, питання про розміри пеніса так само недозволений, як суперечки, що краще: п'ятірка або одиничка. Головне тут - підібрати собі підходящого партнера і не випускати його з рук. (Євгенія, Москва)

26. Сексуальні фантазії мають залишатися такими і - краще про них не розповідати

На першому побаченні про фістинг дійсно краще не заїкатися. Але з постійною партнеркою іноді можна і обговорити пару ідей, підглянутих тобою в еротичному сні. «Якщо наші фантазії співпадуть і мені сподобаються твої примхи, це буде зайвим сигналом, що ми створені один для одного!»

27. Якщо чоловік постійно хоче сексу, то він заклопотаний

«А що, бувають такі чоловіки?» - з надією запитували багато респондентки. Де їм знати, що середній чоловік думає про секс або речах, пов'язаних з ним, кожні сім секунд! Серйозно, це нормальний показник здорових індивідів. Виняток - автори статей про секс, яким вже давно неприємна сама думка про нього.

28. Нормальні дівчата не займаються лесбійської любов'ю

Поняття норми в сексі надзвичайно розмите, а досвід сексу з іншою, ти здивуєшся, був у багатьох. Ну а спробувати його часто хочуть ті, хто ще жодного разу не випробував оргазм з чоловіком: їм здається, що тільки інша дівчина зможе знайти секретну кнопку.

29. Анальний секс подобається тільки таємним геїв

Анальний секс подобається всім, тому що сфінктер щільніше обхоплює пеніс, ніж що б то не було, даруючи чоловікові нові відчуття. До речі, деякі респондентки повідомили, що їм він теж подобається. Особливо якщо не скупитися на лубриканти.

30. Жіноча еякуляція - вигадка порнографов

Ця рідина з'явилася через пару місяців після першого оргазму, і тепер жоден не обходиться без неї. Спочатку я думала, що у мене зі здоров'ям щось не так. Комплексувала, коли починала займатися сексом з новим чоловіком, намагалася стримуватися. А потім мій хлопець пояснив, що я унікум, що такий оргазм буває один раз на сто дівчат! Н. (просила не вказувати ім'я)

31. В кінцевому підсумку всім дівчатам подобається в сексі одне і те ж

«Це чоловікам в кінцевому підсумку подобається одне і те ж. І після сміливих експериментів з новою партнеркою ви зводите все до своїх (а не до наших!) улюбленим позам», - після цих слів дівчата зазвичай сумно зітхали.

32. Бажання її відшмагати - це збочення

З усіх садистських розваг шльопанці по дупі - найбільш нешкідлива. «Мені особисто більше подобається, коли мене б'ють, ніж коли гладять. Всі ці ніжності я взагалі не відчуваю!» - зізналася одна з респонденток. Ймовірно, це тому, що в сідницях багато чутливих закінчень, залягають досить глибоко, та ще й приховані під шаром підшкірного жиру. Так що іноді давай волю долоні: вона впорається із завданням краще, ніж різка або ракетка для пінг-понгу.

33. Секс після сварки означає прощення

Сварка викликає приплив гормонів (дівчата не знають, які саме, але, судячи з їх опису, це адреналін). Їх бурління викликає неконтрольовані бажання, в тому числі зайнятися сексом на уламках зламаною у гніві ванни. «Примирення секс допомагає випустити пар, але не більше того». Проблеми він не вирішує, а значить, сварка може повторитися. Як і секс, втім.

34. Секс буває нормальний і збочений

Якщо вдуматися, сам процес ритмічного засовування окремих частин свого тіла в іншої людини не дуже-то нормальний. Всі ми - вмістилище різноманітних дивацтв і дивацтв. Фокус в тому, щоб знайти партнерку, якої теж буде подобатися, коли їй цілують пальці на ногах, розмазуючи по животу варення з морошки.

35. Неможливо завагітніти під час менструації

Розвінчувати міфи про зачаття ми просили, звичайно, не дівчат, адже вони і самі іноді виявляють страшну безтурботність у цьому плані. Ні, ми опитали співробітників НДІ акушерства і гінекології ім. Отто (Санкт-Петербург). Вони пояснили, що у деяких дівчат можуть розвиватися одночасно дві яйцеклітини. І коли одна виходить під час менструації, друга гостинно відкрита.

36. Якщо займатися сексом в позиції «вона зверху», зачаття не відбудеться

Сила викиду сперми перевищує силу тяжіння, як би фантастично це не звучало. Крім того, кожен сперматозоїд після «пострілу» набирає власну швидкість. Якщо змащення достатньо, хвостаті легко досягнутий яйцеклітини.

37. Якщо вона займається цим в перший раз, вагітності можна не боятися

Це такий же міф, як і те, що перший раз повинен бути «особливим». Дівчина здатна до зачаття в момент утворення першої яйцеклітини, а це буває навіть раніше першої менструації. Історія знала випадки, коли юним мамам доводилося купувати перші підгузники перш, ніж перші прокладки!

38. Перший секс з новою партнеркою повинен бути чудовий

Перший секс нічого нікому не повинен. І до тих пір, поки ти не освоїш партнерку і не позбудешся від хвилювання, секс має право бути так собі. Дівчата знають це краще за нас і показовим вважають другої секс. Дуже мудро з їх боку.

39. Більшість дівчат самі не знають, від чого їм буває добре

Знають, повір. Власне, про це і стаття. Але врахуй: «ти все одно повинен намагатися так, як якщо б до тебе у мене ні з ким не було оргазму, і я не знаю, від чого він буває».на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua