← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Мінет, мистецтво мінету

версія для друку

Як правильно робити мінет


Як зробити ідеальний мінет: техніка мінета


як правильно робити мінет, техніка мінета, зробити мінет
Паралельно писанню книги і своїй роботі головного редактора в латиській версією журналу Lilit, Даце Рукшане регулярно готує сторінку про любов і секс в ілюстрованому додатку до газети Diena.

Відома письменниця, культова фігура місцевого бомонду і головний редактор латиської версії товстого журналу Lilit Даце Рукшане описала, як треба правильно робити мінет, у скандальній серії докладних есе в газеті Diena.

Про досвід орального сексу письменник Даце Рукшане вперше розповіла в газеті Diena три роки тому, але він досі не втратив своєї актуальності. Літератор нещодавно повернулася до теми в книзі Сто сексуальних субот ( видавництво День). Я, на жаль, не змогла зв'язатися з пані Рукшане, але, думається, вона не була б проти популяризації її імені і в російській віртуальному просторі. Адже у сповідальній романі Чому ти плакала ( вид-во Atena) лірична героїня письменниці втрачає цноту саме з російським хлопцем, який теж чомусь воліє латышку своїм, російським дівчатам.

Дуже хочеться знайти відповідь: чому?.. Читаючи Рукшане, про це починаєш здогадуватися. Якщо б мені довелося боротися з Даце Рукшане за коханого чоловіка, то ця жінка, звичайно, була б серйозною суперницею. Їй і слово. Правда, я наважилася поставити інші, більш відповідні революційному месіджу письменниці заголовки.Кожен член унікальний і непередбачуваний

Якось так вийшло, що друг нашої сім'ї познайомився з дівчиною і тут же привів її під нашу дах. Пізніше з'ясувалося, що дівчина, природно, бажаючи найкращого, дуже старанно намагалася задовольнити хлопця ротом. Однак, коли вранці вона вже пішла, друг нашого будинку в розпачі попросив льоду, і як можна швидше: «Вона смикала і рвала, як божевільна, мій кран, майже мені його відірвавши. Я взагалі не розумію, чому я досі ще живий. Більше я ніколи не буду з нею зустрічатися!»

«І ти нічого їй не сказав? - обурилася я, коли він трохи прочумався. - Адже ця дівчина тепер думає, що чудово вміє робити мінет! І вона буде його робити таким же чином і своєї наступної жертві! Ти розбив їй життя! Чоловіки будуть покидати її всякий раз після першої ж ночі».

До цієї події мені завжди здавалося, що неможливо зробити поганий мінет, якщо ти дотримуєшся простим принципом: роби його, підкоряючись своїм внутрішнім відчуттям та інтуїції, настільки ж люблячи член свого чоловіка, як і його самого.

Але тут я пригадала народження своєї першої дитини, коли мене охопила досконала любов до цього малька, моєї рыбочке, і, в той же самий час, я була в абсолютному незнанні, чого мені з ним робити - як спеленать, як годувати, як взагалі торкатися, щоб не образити, не поранити.

Страх схибити пригнічує інтуїцію і, замість того, щоб віддатися відчуттям, ми починаємо думати головою, псуючи красивий аспект будь-якої дії - природність.

Звичайно, член кожного чоловіка унікальний, і, що добре для одного, може бути зовсім не так у відношенні іншого. Навіть жінка, прекрасна спеціалістка орального сексу, в один прекрасний раз може помилитися. Поки ще звикнеш, приучишься, почнеш сприймати необхідні дрібниці.

Один бабій мені одного разу зізнався, що тільки дві жінки з багатьох сотень на його життя змогли зробити ідеальний мінет. Чесно кажучи, я була в шоці. «Я навіть попросив їх обох написати про це трактат», - сказав він. Проте ця праця мені так і не вдалося роздобути, тому буду банальна: нам, жінкам і чоловікам, треба не соромитися один з одним бути відвертими.

За чаркою бренді і між нами, дівчатами, кажучи, не раз доводилося чути абсолютно хибні думки. Наприклад, що ніби найкраща з нас - та, яка може найбільш швидко довести до оргазму чоловіка. Проте це абсолютно не так. Ох вже ці чоловіки: виявляється, вони можуть спускати сперму, навіть не відчуваючи насолоди. Коли я почула про це в перший раз, у мене просто волосся стало дибки! Нічого собі! Чоловіки, так само як і ми, жінки, теж можуть імітувати оргазм!

Але про мінет. Звичайно, не бракує й таких чоловіків, які кажуть: «Живо, живо, справляємося з цим - і по справах!» Заради таких, звичайно, немає сенсу оволодівати цим тонким мистецтвом, коли чим довше збуджуєш чоловіка, тим сильніше його оргазм.

Як зараз пам'ятаю себе в юності. Я вже рік прожила зі своїм хлопцем, як раптом прочитала один невеликий рада, як пестити член коханого. На наступний вечір отримані знання випробувала на практиці. Мій друг був у нестямі від захоплення! Величезне значення може бути навіть у самого ничтожнейшего нюансу.

Ковтати або не ковтати?

Доленосний, нерідко страхітливий питання: що робити з насінням? Звичайно, ми, жінки, чули, що чоловікам дуже важливо, щоб жінка брала чоловіка всього, у тому числі разом з його спермою. Правда, деякі чоловіки, йдучи на приводу у нас, жінок, заявляють, що їм абсолютно все одно. Однак мені здається, що вони лукавлять. Знаходяться навіть лицеміри, які стверджують, ніби їм не подобається, якщо жінка ковтає насіння. Втім, переважна більшість чоловіків дуже чутливо сприймає те, що жінка випльовує їх сперму. Жінки, задумаємося! Як би ви себе почували, якщо б чоловік після того, як поласував вашої білочкою, кинувся б у ванну мити рот або схопив би кут ковдри і витер собі обличчя? Це було б дещо неприємно, хіба ні? А для якоїсь з нас може бути навіть дуже болісно.

Отже, висновок простий. Мінет це особливий прояв любові. Ковтати або не ковтати - питання нашої свідомості. Переважна кількість жінок зізнаються, що їм не подобається насіння навіть тоді, коли вони дуже люблять свого чоловіка і "приймають його таким, який він є". Тільки рідкісною з нас смак сперми доставляє насолоду. Або байдужий: зазвичай тоді, коли витримуємо паузу і тримаємо сперму якийсь час у роті.

"Адже Я зараз же почну захлинатися і мене вирве!" - схоже, така перша реакція більшості жінок. У тому числі, треба зізнатися, і моя, поки я не навчилася справлятися з блювотним рефлексом.

Вас нудить при мінете? Тоді вам допоможуть спеціальні вправи! Треба потренуватися несексуальным чином, наближаючи два пальці, банан або варену моркву до дна глотки. Перші спроби краще проробляти у ванній, бо всяке може трапитися. Хоча спочатку відчуття досить неприємно, вам боязно, обдурити блювотний рефлекс більшості з нас вдається дуже швидко. До того ж винагороду неможливо переоцінити: вам більше ніколи не доведеться з жахом чекати кульмінацію чоловіки. Ви зможете набагато вільніше віддаватися своїм відчуттям і безперечного насолоди, яке доставляє по-справжньому розкутий секс.

І ще одна безперечна річ - не забувайте, що у вас є ще і руки. Виробляючи дії тільки ротом, випускається безліч інших можливостей збудження!

Потрібно бути творчою. Не можна використовувати одну і ту ж техніку, нічого не змінюючи. Хоча і існують чоловіки, які найкраще досягають оргазму від монотонних рухів, проте переважній більшості все ж подобається, якщо способи ласок члена змінюються. Це не означає, що вам потрібно кожні десять-п'ятнадцять секунд ці способи змінювати. Краще всього, якщо перехід ви здійснюєте поступово, без пауз, і кожен новий прийом длите принаймні хвилину, якщо не більше.

Маленька, але важлива деталь. Перед оральним сексом не треба чистити зуби. Краще використовувати жувальну гумку. Зубна щітка кілька ранить ясна, що збільшує для вас шанси заразитися якоюсь хворобою з тих, які переносяться з кров'ю. Це, звичайно, не стосується випадків, якщо використовується презерватив, або якщо ви разом з перевіреним партнером."Божественна вісімка"

Про техніці мінету. Весь останній тиждень я шукала нову інформацію в літературі і в Інтернеті, не забуваючи випробувати її на практиці, а також викликаючи на відверту розмову як жінок, так і чоловіків.

Чоловіки визнають, що найбільш часто допускається помилка жінок, це невпинне і одноманітне стимулювання члена ротом: нудне всередину, назовні, всередину, назовні. Подібне одноманітність нітрохи не заводить і жінок. Та й, захопившись механічним, без пристрасті, рухом, ми, самі того не бажаючи, можемо поранити зубами коштовність чоловіки... Жінки! Будемо винахідливі!

Наші руки не для нудьги! Особливих відчуттів досягнете, обробляючи місце між внутрішньою стороною його члена і початком мошонки. У деяких чоловіків яєчка не дуже ерогенна зона; деяким навіть не подобається, коли їх стимулюють; проте більшість залишаються задоволені вашою увагою до їх яєчках.

Ще один важливий момент. Спецлитература стверджує, що стимулювання простати надзвичайно збудливий кайф, і що майже єдиний вид, як його досягти - це ввести палець в анальний отвір. Більшості коханців, проте ж, подібний хід неприйнятний. Тим більше, що того ж самого відчуття можна досягти й інакше. А саме, зовнішньо масажуючи точку посередині між анусом і задньою частиною мошонки.

Краще всього підходять ніжні і ритмічні натискання пальцем. Паралельно не забувайте пестити чоловічий член ротом! Ніжно, лагідно, пристрасно. Перейметеся божественністю ситуації і налаштуйтеся на тривалий процес. Або, якщо тільки в самому крайньому випадку, пестимо йому пеніс іншою рукою, що, звичайно, не принесе такого задоволення ні вам, ні йому.

"Я в захопленні кожен раз, коли моя дружина робить божественну вісімку!" - заявляє мій приятель Вент, облизуючи губи, не вміючи, правда, толком пояснити, що таке витворяє його дружина. Вона більш докладна:

"Я обіймаю губами його член і повільно, з насолодою рухаюся вниз, поступово, долаючи опір, свою та його сором'язливість. Ось вже мій ніс занурюється в його легкий волосяний покрив на лобку. Пеніс в мені, я його відчуваю мовою, небом і глоткою. Тоді на лобку я малюю носом вісімки. Погравши якийсь час, я з почуттям, з толком, з розстановкою рухаюся губами назад вгору, потім знову вниз. При цьому я постійно малюю носом вісімки в повітрі або на лобку. Член, його силу і лють я мало-помалу, але невблаганно то вбираю в себе, то роблю вигляд, що майже відпускаю його на волю, граючи з ним в його нервової і солодкою, але безцільної спробі від мене вирватися".

Є ще просте лизання. Воно ефективно у двох випадках: під час прелюдії, щоб підбадьорити знаряддя милого, а також тоді, коли він вже близький до кульмінації, але ви обидва бажали б продовжити насолоду.Гімн мінету

На закінчення заперечу критикессам мінету, що він потрібен тільки чоловікові, а не жінці. О, це зовсім не так! Оральний секс красивий і поетичний для обох закоханих. Ви тільки вдумайтеся. Він тобі довіряє свій теплий, сильний, переповнений бажанням пеніс, а ти - свій ніжний рот. Він - свою безмежну довіру, а ти - свою саму ніжну турботу і ласку.

Так само як і в будь-якій справі, асами орального сексу не народжуються, ними стають. Спосіб тільки один, вчитися, пізнаючи тонкощі вишуканості з мистецтв на практиці, а не в теорії. Ризикуючи здатися сентиментальної, хочу побажати кожній жінці, щоб свій перший мінет вона зробила чоловікові, в якого вона була закохана.

І ще. Жінки і дівчата, я не наполягаю, щоб ви робили мінет. Я тільки хочу сказати, що доставляти насолоду чоловікові з допомогою рота - це чудово! Мінет це радісно, весело, ніжно, сонячно, захоплююче, зручно, заклично, спокусливо, пристрасно - божественно! Це зближує! Якщо ви не згодні ні з одним з цих тверджень, тоді те, що ви робите, ніяк не можна назвати мінетом. Це щось інше. Тільки не мине. Тоді це те, у чого немає ні найменшої зв'язку ні з любов'ю, ні з почуттями. Не профанируйте мінет! Краще вже ніяк, ніж аби як-небудь.Post scriptum

Творчість Даце Рукшане викликає справжній фурор. Її есе про мінет нікого не залишили байдужим. Серед відгуків в Інтернет-варіанті газети переважали сильні почуття. Окремі чоловіки обурювалися, обзиваючи автора і зневажаючи жінок, що роблять мінет. Але злісні критики виявилися в меншості. Більше було ділових зауважень.

Дівчина під ніком Bossygirl писала: "До ранку в роті накопичуються бактерії. Вони можуть нашкодити дружочку. Тому дівчині краще заздалегідь все-таки почистити зуби". Krauja теж заперечувала автору: "Моєму чоловікові не приходить в голову, ніби я зобов'язана ковтати його сперму. Навпаки, він мене оберігає від цього більше, ніж я сама себе". Гвинета автором захоплювалася: «Даце, молодець! Ти супер!» - тут же радячи: «Дівчата, щоб поліпшити смак сперми, треба попередньо попити ананасового соку.»

Читачка Хyz зізнавалася: "Дозволь тебе, Даце, доповнити, що є жінки, які, сося, насолоджуються... і навіть отримують оргазм..."

Лінда додавала: «Я своїй коханій доставляю задоволення орально. Він у захваті, а мені насолоду, коли я своїм ротом доводжу його до божевілля».

Keta з нею погоджувалася: «так! Я теж люблю робити мінет! Свідомість влади над чоловіком приносить мені неймовірне задоволення:-)»


Цю статтю ще можна знайти за запитами: миньет, техніка мінету, меньетна головну

Обговорити тему на форумі
наверх
У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua