← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Жіночий оргазм

версія для друку

Фізіологія жіночого оргазмужіночий оргазмУ минулому столітті жіноча сексуальна холодність вважалася не тільки біологічно нормальної, але і високо моральної, і ця установка діяла як самореализующийся прогноз. Пізніше аноргазмію виводили із загальних законів еволюційної біології або з органічних, конституціональних рис. Практичним висновком цих теорій було: якщо ви не отримуєте задоволення від сексуального життя - значить, така ваша доля. Але хоча ні загальні закони біології, ні жіночі конституціональні типи не змінилися, частка жінок, які регулярно відчувають оргазм, в останні десятиліття значно зросла і продовжує зростати. Більше того, за винятком деяких особливих випадків, аноргазмію сьогодні успішно виліковують.

Правда, багато жінок починають відчувати оргазм не відразу, при першому ж зносинах, а протягом певного, іноді досить тривалого, часу. Але це пояснюється не більш пізнім дозріванням жіночих еротичних реакцій, як вважали раніше, а необхідністю придбати певний сексуальний досвід, освоїти таємниці власного тіла, включаючи його еротичні реакції, звільнитися від внутрішніх емоційних заборон, думок про гріховність або ганебність плотських стосунків. Недарма криві зростання сексуальної реактивності жінок за поколінням значно більше залежать від середнього віку початку статевого життя, ніж від строків статевого дозрівання (вік менархе).

Тим не менш жіночий оргазм як фізіологічно, так і психологічно складніше чоловічого.

Процес статевого збудження і його розрядки протікає у жінок різноманітніше і індивідуальне, ніж у чоловіків.

В статевому акті чоловік в середньому досягає оргазму швидше, ніж жінка, але в інших ситуаціях (наприклад, при мастурбації) це правило не діє.

Вважається, що жіночий оргазм в середньому триваліше чоловічого, але суб'єктивні самозвіти і об'єктивні виміри в цьому питанні сильно розходяться. Взагалі сила і частота м'язових скорочень при оргазмі і інтенсивність суб'єктивно випробовуваних при цьому почуттів у жінок, як і чоловіків, мабуть, не збігаються.

Сутність своїх оргазмічних переживань чоловіки і жінки описують практично однаково. Група з 70 експертів, медиків і психологів, яка намагалася розмежувати чоловічі і жіночі опису оргазму, з яких були попередньо видалені явні вказівки на підлогу випробуваного, не змогла цього зробити. Хоча опис оргазму різко відрізняється від всіх інших емоційних переживань, відрізнити чоловічий оргазм від жіночого виявилося неможливо.

Опис оргазму у жінки

Ось як описують свої переживання молоді німкені: "Оргазм починається у мене з почуття спека, що йде від ступнів ніг. Настає сильне, до тремтіння, збудження, потім повне відключення від всіх думок. В голові таке відчуття, ніби всі відсунулося вдалину. Все концентрується на статевому органі, звідки невимовне почуття переноситься з низу живота на все тіло і закінчується великою слабкістю".

"Мені раптом стає дуже жарко, хочеться кричати (здебільшого я так і роблю), потім хочеться міцно тримати свого партнера і ніколи більше його не відпускати. На мить все стає нереальним, але якимось щасливим".

"Я не можу це описати, це неможливо передати словами. Просто свобода і щастя".

Однак емоційні реакції і психофізіологічна локалізація еротичних відчуттів у жінок різноманітніше, ніж у чоловіків. Жінка набагато більш чітко, ніж чоловіки, розрізняють оргазм, що досягається при мастурбації і при статевому акті. Вони краще знають своє тіло і вміють виражати свої емоційні переживання в словах.

На відміну від чоловіків, яким в більшості випадків потрібен рефракторний період, жінки здатні до багаторазового оргазму: відразу ж після одного оргазму вони можуть досягти іншого. Це стан, коли кілька оргазмів слідують один за одним, минаючи стадію плато, практично безперервно, з інтервалами в одну-дві хвилини або навіть кілька секунд, без додаткового сексуального стимулювання, або серія послідовних оргазмічних реакцій в результаті додаткової стимуляції статевих органів через кожні кілька хвилин. За даними Кінзі, багаторазовий оргазм переживали 14 відсотків жінок. За даними Фрідріха і Штарке, це характерно для більш ніж 30 відсотків молодих жінок; два або більше оргазму мали 55 відсотків 17-річних (у тому числі 36 відсотків - три і більше), 48 відсотків 18-літніх, 41 відсоток - 19-річних і т. д. Втім, деякі молоді чоловіки також обходяться без рефракторного періоду і можуть мати два або три оргазму поспіль, з еякуляцією або без неї.

Що саме приводить жінку до оргазму?

Багато жінок отримують більшу частину, а то і всі свої еротичні відчуття, від роздратування клітора. Для інших важливіше стимулювання піхви. На цій основі Фрейд розмежував "кліторальний" і "вагінальний" оргазм, припустивши, що жінки, еротична чутливість яких зосереджена виключно в кліторі, є сексуально "незрілими". Майстрі і Джонсон на основі фізіологічних вимірювань прийшли до висновку, що окремого "вагінального" оргазму не існує. Проте всі дослідження, измерявшие психологічні реакції жінок, показують, що тут є великі індивідуальні відмінності. Серед опитаних Фрідріхом і Штарке молодих жінок 30 відсотків вважають найважливішою умовою оргазму стимулювання клітора, 17 відсотків - піхви і 4 відсотки - інших ділянок тіла; однак найпоширеніший відповідь - 45 відсотків: "це буває по-різному". Приблизно так само думають і чоловіки: 38 відсотків опитаних вважають, що для жінки важливіше всього роздратування клітора, 24 відсотки називають піхву, 4 відсотка - інші ділянки тіла, а 32 відсотки говорять, що це буває по-різному. Тобто головний принцип - індивідуальність.

Треба визнати, що фізіологія оргазму у жінок все ще вивчена недостатньо, ми багато чого тут не знаємо.

Ще Аристотель писав, що в момент оргазму, жінки, подібно чоловікам, виштовхують деяку кількість рідини. Однак багато вчених цьому не вірили. Сучасна сексологія допускає існування "жіночої простати", свого роду аналог чоловічої передміхурової залози, яка здійснює цю своєрідну "еякуляцію", посилюючи відчуття оргазму.

Як знайти точку g (точка Грефенберга )?

Виявилося, що деякі жінки в момент оргазму спазматично викидають через уретру невелика кількість рідини, що складається в основному з сечі. Це викликало сенсацію і стало асоціюватися з роздратуванням так званої точки g (або плями) Грефенберга (скорочено - "g-точка"), названої так по імені відкрив її в 1950 році гінеколога Ернста Грефенберга. Ця точка розташована на верхній стінці піхви, і при подразненні статевим членом або пальцями вона сильно збільшується в розмірах і викликає спочатку потреба в сечовипусканні, а потім - гострі сексуальні відчуття. Хоча в подальшому зв'язок жіночої еякуляції з "g-точкою" не підтвердилася, g-точка вважається сьогодні важливою ерогенною зоною.

оргазм жінки, багаторазовий оргазм, відсутність оргазму, точка g фото

  1. Точка g ( Грефенберга )
  2. Сечовий міхур ( попередньо його треба спустошити )
  3. Матка
  4. Задній прохід

Оргазм - не фізіологічне явище, а психічне. Локалізувати його в якійсь окремій точці тіла або групи м'язів статевих органів неможливо. А уподібнювати жінку комп'ютера (натиснеш кнопку - отримаєш сексуальну реакцію) не тільки аморально, але й нерозумно.

Жіночі сексуальні реакції ще сильніше чоловічих залежать від общепсихологических, насамперед - емоційних факторів. У числі причин, що сковують жіночу сексуальність вчені називають антисексуальные установки, пуританське виховання в дитинстві, відсутність своєчасного статевої освіти, примітивну сексуальну техніку партнера не приділяє належної уваги любовним ласкам. Американський психолог Сеймур Фішер, обстежив 300 жінок вважає, що сексуальна реактивність жінки залежить передусім від її загальної емоційної розкутості і реактивності. На його думку, відчувати оргазм жінці найбільше заважає побоювання, що вона не може покластися на кохану людину, страх втратити його; джерело цієї тривоги, можливо, корениться в дитячих переживаннях.

Отримується жінкою сексуальне задоволення набагато більше, ніж у чоловіків, залежить від таких психологічних обставин, як почуття ніжності і любові до партнера, відчуття близькості до нього, задоволення від тілесної відкритості, радість свідомості, що вона є предметом захоплення, задоволення власною сексуальною компетентністю і т. д. За даними Зігфріда Шнабля, на недолік ніжності і тепла з боку партнера скаржаться втричі більше жінок, ніж чоловіків. За іншими даними, серед жінок, які щасливі зі своїм партнером, оргазм завжди відчувають більше половини, а серед нещасливих - тільки 22 відсотки.

Обстеження 619 американок, які лікувалися з приводу аноргазмії, показало, що окремі елементи еротичної техніки, зокрема, тривалість попередніх ласк і глибина проникнення члена, означають набагато менше, ніж стверджують багато підручники. Необхідно удосконалювати насамперед міжособистісну комунікацію пари, її здатність до саморозкриття, виразу і розшифровці тонких емоційних переживань один одного. Узагальнення результатів сексотерапії 43 подружніх пар підтвердило, що головні складові успіху - здатність усвідомлювати і приймати власні емоційні переживання і одночасно розділяти їх з партнером. Відомий датський медичний сексолог Пребен Хертофт категорично стверджує: "Здатність переживати оргазм визначається, насамперед, властивостями особистості, а не сексуальною технікою".

Не випадково для жінки так важливі слова, запевнення в любові, які багатьом чоловікам здаються зайвими. Близька подруга Марини Цвєтаєвої Софія Євгенівна Голлидэй (їй присвячена "Повість про Сонечки") розповідала про свого коханого: "Йому легше гору підняти, ніж сказати це слово. Тому що йому нічим його підтримати, а у мене за горою - ще гора, і ще гора, і ще гора...- цілі Гімалаї любові, Марина! Ви помічаєте, Марина, як всі вони, навіть самі целующие, навіть самі ніби люблять, бояться сказати це слово, як вони його ніколи не говорять?! Мені пояснював, що це... відстало, що: навіщо слова, коли - справи? (Тобто поцілунки і так далі.) А я йому: "е-Е! Ні! Справа ще нічого не доводить, а слово - все". Мені тільки цього від людини потрібно: лю-блю, і більше нічого, нехай потім що завгодно роблять, як завгодно не люблять, я справах не повірю, бо слово було. Я тільки цим словом годувалася, Марина, тому так і охляла. О, які вони скупі, розважливі, боязкі, Марина! Мені завжди хочеться сказати: "Ти тільки скажи, я перевіряти не буду". Але не говорять, тому що думають, що це - одружитися, зв'язатися, не розв'язатися".

Серйозної уваги заслуговує і ряд психологічних факторів жіночої сексуальності, які виходять за межі партнерських відносин. За даними Фрідріха і Штарке, працюючі жінки, особливо зайняті розумовою працею, відрізняються більш високою сексуальною реактивністю, ведуть активне статеве життя і отримують від неї більше задоволення, ніж домогосподарки. Взагалі ступінь сексуальної задоволеності жінок статистично пов'язана з їх соціальною активністю, а також наявністю улюбленої професії (у чоловіків такої залежності не виявлено), інтелектуальних, спортивних та інших захоплень, товариськістю і життєрадісністю. Подібні дані отримані західнонімецькими вченими. На жаль, причинний зв'язок цих факторів - вплив активного і творчого стилю життя на сексуальність - зовсім не вивчена, хоча це дуже важливо для розуміння природи жіночої сексуальності і її змін у результаті емансипації жінок та їх залучення в трудову і суспільну життя.

Підведемо деякі підсумки. Хоча між чоловічою і жіночою сексуальністю є істотні відмінності, ці відмінності відносні і пов'язані не тільки і не стільки з біологією, скільки з культурою. Їх можна не тільки враховувати, але і коректувати.

Але для цього потрібні психологічна і сексуальна культура і відмова від надто жорстких і спрощених полоролевых стереотипів. І те й інше у нас, на жаль, в дефіциті.

Відсутність оргазму у жінок

оргазм жінки, багаторазовий оргазм, відсутність оргазму, точка g фотоДо відомого ленінградському сексопатолога професор А. М. Свядощу одного разу звернулася молода жінка зі скаргою на відсутність оргазму при зносинах з чоловіком. Оглянувши пацієнтку на гінекологічному кріслі, Абрам Мойсейович без праці намацав найбільш чутливу точку в піхву. "Все чудово,- сказав він.- Приходьте разом з чоловіком, я покажу йому, що треба робити".- "Не можу,- відповіла жінка.- Чоловік вважає, що все знає сам. Він каже: "З іншими жінками у мене все виходить, а з тобою - ні, значить, ти ненормальна!" Мабуть, нам доведеться розійтися".

З точки зору цього чоловіка, всі жінки - на одне обличчя (хоча в даному випадку мова йде про зовсім іншої частини тіла). Так, на жаль, думають багато хто. Зіткнувшись з якимись психофізіологічними труднощами, подружжя поспішають приписати їх вродженому "фізіологічного несхожості", тоді як вся справа здебільшого у невмінні і нестачі взаємної адаптації один до одного.

Щоб догодити партнерові, деякі жінки змушені симулювати переживання оргазму. З 1664 американок, опитаних Шир Хайт, 567 визнали, що їм траплялося прикидатися, ніби вони відчувають оргазм, а 318 жінок роблять це постійно. Серед молодих сексуально розкутих читачок російського журналу "Cosmopolitan" тільки 35 % ніколи не симулюють оргазм. Але можна прикидатися все життя?

Інструментальне, "об'єктне" ставлення до жінки в поєднанні з низькою сексуальною культурою позбавляє багатьох еротичних задоволень і самого чоловіка. Не оволодівши усім багатством своїх тілесних самовідчуттів, він не може уявити собі інший еротики, крім безпосередньо пов'язаної з ерекцією і сім'явипорскуванням. Любовна гра сама по собі не приносить йому радості: "Навіщо починати, якщо я не можу або не хочу скінчити?"

Ломка полоролевых приписів і стереотипів важка для обох статей. Якщо багато чоловіків продовжують орієнтуватися на одномірний, примітивний і багато в чому нереалістичний зразок, то у жінок навіть нормативні приписи, суперечливі. Ми чекаємо, щоб кожна жінка була ефективним працівником і одночасно ідеальною дружиною і матір'ю. Щоб вона не поступалася чоловікові в інтелекті і в той же час не цуралася штопати його шкарпетки. А коли це протиріччя виявляється, то замість того, щоб надати жінці право вибору у відповідності з її індивідуальністю, ми знову нав'язуємо їй обов'язковий еталон, що вона повинна віддавати перевагу. "Ми краще знаємо, якою повинна бути жінка. Хто ці "ми"? Чоловіки? Суспільство? Начальники? Вчені?

В любовно-еротичних відносинах існує та ж подвійність, що і в соціальній сфері. Хоча подвійний стандарт визнається несправедливим, він тим не менш існує.

Сором'язливий юнак іноді обтяжується тим, що саме він зобов'язаний проявляти ініціативу, робити вибір, доглядати. А яке становище дівчинки, яка стоїть на танцювальному вечорі, як на невільничому ринку: куплять - не куплять? Запрошуючи дівчину на танець, чоловік нічим себе не пов'язує. Запрошення на білий танець - вже набагато відповідальніше. І потім жінка весь час повинна розраховувати: якщо вона не піде назустріч бажанням чоловіка, він може її залишити, а якщо піде - ризикує втратити його повагу. Та й наслідки зближення для жінки набагато серйозніше.

Подвійний стандарт зберігається і в ліжку. Зарубіжні дослідження показують, що більшість (60%) чоловіків найбільше дратує в жінках сексуальна холодність, відсутність інтересу, вони хотіли б бачити своїх подруг більш заповзятливими і активними. Однак інших чоловіків жіноча ініціатива, навпаки, відштовхує і лякає.

Недолік відвертості в обговоренні інтимних бажань (навіть у шлюбі) в поєднанні з дрімучим сексуальним невежством призводить іноді до трагікомічним результатами. Згадую розповідь професора С. С. Лібіха.

В рамках шлюбної консультації лікарі-сексопатологи питали чоловіків, як протікає їхнє інтимне життя, чи практикують вони еротичні ласки, які саме і що більше подобається їхнім дружинам. Потім ті ж питання задавалися дружинам, і відкривалися забавні речі. "Так,- говорила жінка,- чоловік робить те-то і те-то".- "Ну а як це діє на вас?" - "Та ніяк".- "А які ласки вам були б приємні?" Іноді жінка говорила: "Не знаю", а іноді називала цілком певні дії. "Так чому ви не скажете це чоловікові?" А як вона може сказати? Він запитає: "Звідки ти знаєш?" І з'ясується, що жінка або випробувала оргазм з іншим, більш підприємливим чоловіком, або відкрила за допомогою мастурбації. А чоловіки цього ох як не люблять...

Як ні істотні відмінності чоловічої та жіночої сексуальності, їх не слід абсолютизувати. Людина стає і відчуває себе чоловіком тільки в своїх відносинах з жінкою, і навпаки. Сексуальність - лише аспект цих складних багатогранних і мінливих відносин.

ЖІНОЧИЙ ОРГАЗМ Фізіологія оргазму у жінок © І.С. Кон,1998-2000


Жіночий оргазм - відео, як досягти оргазм:на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
16.04.2010 15:02 | Ельвіра | Re: жіночий оргазм
Якщо ти хоч раз відчувала оргазм, то не будеш задавати питання-"як дізнатися я випробувала оргазм чи ні". Дівки, зверніться до сексопатолога! І головне-не треба цього стесьняться!


16.04.2010 14:22 | Еля | Re: жіночий оргазм
мені 32 роки. Без сексу жити просто не можу. Задоволення просто не описати неможливо. Іноді здається що я якась німфоманка, за один акт( 15 хв) чоловік кінчає один раз а я 6-7 разів встигаю. Думала це межа. виявилося немає. улюблений хлопчик запитав" сколдько ж ти ?" а я сказала" ти відчуваєш? так тоді сам рахуй." хлопчик в шоці таких не зустрічав. не знаю радіти чи лякатися.


05.04.2010 16:23 | Брителька | Re: жіночий оргазм
мені 29 років...а перший оргазм був у мене всього пів року тому....але дсотавить можу його тільки сама собі.... з партнером у мене виникає збудження...але доводити до кінця все потрібно самій.....але я не комплексую з цього приводу....вірю що все ще буде....я щаслива


31.03.2010 09:22 | баба | Re: жіночий оргазм
я випробувала оргазм після пологів,так що дівчата,у вас ще все впереди.Ждите!!!


30.03.2010 13:38 | Люба | Re: жіночий оргазм
мені 20,статевим життям я почала займатися з 18 з половиний років,у мене за цей період було 3 партнера,і мушу зізнатися,що я жодного разу не відчувала оргазм(((дуже хочу дізнатися чи запитати,я зможу коли-небудь випробувати це почуття(відчуття).


19.03.2010 21:56 | shahlo | Re: жіночий оргазм
я понела секс без оргазму це марна трато времини!!! мені 24 у мене полавая життя розпочиналася 28.07.2009 за цей перуд у мене був 5 разів оргазму!!! ну будемь старатса


19.03.2010 21:56 | shahlo | Re: жіночий оргазм
я понела секс без оргазму це марна трато времини!!! мені 24 у мене полавая життя розпочиналася 28.07.2009 за цей перуд у мене був 5 разів оргазму!!! ну будемь старатса


18.03.2010 17:53 | Алла | Re: жіночий оргазм
Я випробувала оргазм у перший секс, блаженство. Якщо чесно той момент я взагалі не пам'ятаю, пам'ятаю тільки що вчепився у свого хлопця і не хотіла його випускати, готова була потонути в обьятьях з ним. І сльози,сльози радості котилися.


13.03.2010 22:45 | Катрін | Re: жіночий оргазм
Теж не знала,що таке оргазм, 7 років в шлюбі і до цього мужики були. Змусила чоловіка почитати і подивитися про жен.оргазм і тепер від щастя на сьомому небі))


12.03.2010 02:16 | Анастасія | Re: жіночий оргазм
ВИПРОБУВАЛА ОРГАЗМ ВПЕРШЕ В 5 РОКІВ,КОЛИ ВИПАДКОВО ПРОСТИМУЛЮВАЛА КЛІТОР ІГРАШКОЮ-СЛОНЕНКОМ.ЕСТЕСТВЕННО ЯК ЦЕ НАЗИВАЄТЬСЯ, Я НЕ ЗНАЛА.И ПІШЛО-ПОЇХАЛО,КОЖЕН ДЕНЬ.ДУМАЛА,ЩО З ЧОЛОВІКОМ БУДЕ ТЕЖ САМЕ,АЛЕ ПРИ ЦЬОМУ ЗАКРАДАЛИСЯ ПІДОЗРИ:ЯК ЖЕ Я ЙОГО ПЕРЕВІРЮ, ЯКЩО ВІН ПОВИНЕН ЗАСОВУВАТИ СВОЮ ШТУКОВИНУ ВСЕРЕДИНУ,А Я ТУДИ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ВВОДИЛА, МЕНІ І ТАК БУЛО 15 РОКІВ КАЙФОВО!СУМНІВИ ВИПРАВДАЛИСЯ ПРИ ПЕРШОМУ ЗНОСИНАХ-ЖАХ,НІЧОГО НЕ ИСПЫТАЛА.ВСТРЕЧАЛАСЬ З РІЗНИМИ МУЖИКАМИ, НІЧОГО НЕ ДОПОМОГЛО.


11.03.2010 22:55 | фанат сексу | Re: жіночий оргазм
спробуйте помастурбирывать, уявіть улюбленого актора або співака якщо не вийде тоді проблема, а якщо вийде означати чоловіки винні.


09.03.2010 19:31 | Чи | Re: жіночий оргазм
Дівчата та ж історія,що не можу отримати оргазм,до чоловіка було 3,і з чоловіком нічого не виходить,тільки приємні відчуття і все(тому постійно хочеться ще!Не кліторний не вагінальний не виходить,чоловікові боюся сказати,скаже не така,просто направляю его.Еще він сам швидко кінчає,і незнаю як йому допомогти в цьому питанні!Так хочеться відчути,відчуваю себе ущербною(


02.03.2010 16:17 | Іраїда | Re: жіночий оргазм
Живу з чоловіком 15 років а оргазм не відчуваю,думаю така у мене доля...


01.03.2010 12:18 | валерія* | Re: жіночий оргазм
2 роки живу статевим життям з одним і тим же партнером.и не разу не випробувала оргазм.что робити?я боюся,що я його ніколи не испытаю.а так хочеться!


26.02.2010 18:31 | cler | Re: жіночий оргазм
був оргазм з чоловіком майже кожен раз аж до.......... вагітності. тепер доце вже 2 місяці, а ВІН не повертається. що робити? так хочеться повноцінного сексу


24.02.2010 11:47 | Саша | Re: жіночий оргазм
Нам по 30 років, ще не одружені, втречаемся довго. Секс 1-3 рази в тиждень, по 1-4 години. За цей час у неї, як і у мене буває 1-2 разів оргазм за добу. Я перший ніколи не намагаюся кінчити, спочатку її доводжу, потім себе, все це природним шляхом. Можу від себе сказати: жінку потрібно розслабити (цілувати, пестити роздягаючи), по сосках жінки це видно (як би "набухаю"), у чоловіків такого не відбувається з сосками ("набухає" пеніс). І сам збуджуєшся, і її збуджуєш. З досвіду можу сказати, що розмір пеніса не залежить оргазм жінки, залежить від частоти ритму (зіткнення) пеніса з клітором. Але у мене ось яке питання: Оргазм чоловіка очевидний: викид сперми. У жінки не бачив викидів якоїсь рідини, суцільні її статеві скорочення відчуваю і слова "все, я кінчила". Не вже у жінки викидів немає назовні? Це чисто чоловічий питання.


19.02.2010 14:54 | Мілка | Re: жіночий оргазм
Для тих дівчат, хто не отримував оргазм жодного разу: Ляжьте в теплу ванну, відкрутіть від душа розпилювач, направте теплу струмінь з шланга на клітор. Тільки не пряме вплив в центр, а дотичні руху струменя з боку в бік, вгору - вниз, круговими рухами. Регулюйте температуру і натиск на свій розсуд. Досягнувши таким чином кліторального оргазму ви усвідомлюєте що ви не фригідні. На це може піти і 20 і 30 хвилин. Починайте працювати в цьому напрямку. З кожним разом оргазм буде приходити все швидше. Мастурбувати також добре пальчиками під порно-ролики. Їх легко можна знайти в інеті. Не соромтеся під час сексу з партнером, що чоловік довго вас там пестить, а ви не можете закінчити. Нехай спочатку це буде йти 30 хвилин, потім буде 20 і 15, а потім і 5. Спробуйте зайнятися оральним сексом з одночасним переглядом еротики або порно, додаткове збудження прискорить процес. У ліжку полюбіть себе, своє тіло, з часом привчіть свого партнера що Ваш оргазм при кожному статевому акті. це така ж норма, як оргазм партнера. Принаймні поступово треба до цього прагнути. Ставимо маленьку мета - досягаємо, ставимо слід мета - досягаємо. І так крок за кроком на шляху до мети.


18.02.2010 13:22 | іриска | Re: жіночий оргазм
Прожила з хлопцем 4 роки,але оргазм могла випробувати лише від стимуляції клитора.Поменяв партнера я почала кінчати і від члена.Все залежить від досвідченості партнера.Когда чоловік знає,як принести задоволення,то і оргазм не змусить себе довго чекати!!!


18.02.2010 09:35 | Муся | Re: жіночий оргазм
Відчувала тільки кліторальний і анальний оргазм,а ось вагінальний досихпор нет.Наверное вагіна слабка,що робити підкажіть.


16.02.2010 14:41 | sex | Re: жіночий оргазм
sex is great!!!


09.08.2009 18:41 | ольга | Re: жіночий оргазм
Мені 38 років, що таке оргазм знаю, відчувала. Після розлучення не можу, що робити незнаю.Понимаю, що це щось в голові. Постійно думки, думаєш як виглядаєш тощо. Як багато писали, треба розслабитися, на жаль, важко.


30.07.2009 15:00 | Лерка | Re: жіночий оргазм
дівчата і ще зверніть увагу на те,що третина жінок може відчувати оргазм тільки клиторически,так що якщо у вас нічого не виходить вагінально спробуйте клиторический метод,але гарантія також що в перший раз ви нічого не відчуєте...а ось з часом обов'язково!:) така природа,і ми нічого не можемо з цим вдіяти.!!!


30.07.2009 14:53 | Лерка | Re: жіночий оргазм
Даша не переживай,з часом оргазм ти обов'язково почнеш відчувати,у 99% жінок найчастіше це починається до 25 років,ну і в залежності від того, скільки часу минуло після першого сексу!ще потрібно навчитися повністю розслаблятися і вивчити свої найбільш ерогенні зони,і тоді все буде добре! я теж почала відчувати оргазм після 2-ох років заняття сексом:) так що не переживай все вийде:)!


28.07.2009 09:10 | Даша | Re: жіночий оргазм
Мені 22,статеве життя почалася приблизно рік тому..,але оргазму ні разу не было.Нессколько раз здавалося що ось-ось ,а коханий вже все...Розумію ,що вся справа в моєму мозку,але розслабитися на 100%ніколи не можу!Дівчата,у кого оргазм це реальність ,дайте пораду!


12
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua