← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Перший статевий акт

Біль і кров при статевому акті: норма і патологія

Біль і кров при першому статевому актіПерший статевий акт - хвилююча подія для жінки. З одного боку, дуже хочеться випробувати нові відчуття, стати ближче з коханою людиною. А з іншого боку, є страх того, що біль і кровотеча виявляться занадто сильними. Чи можна якось запобігти ці наслідки першого сексу, завжди у дів в таких випадках з'являються кров'янисті виділення з піхви?

Кров при першому статевому акті з'являється з-за розриву дівочої пліви, яка є перешкодою для входу в піхву. Цілком природно, що цьому супроводжують болісні відчуття. Їх сила залежить від індивідуального больового порогу кожної жінки, а також від анатомічних особливостей, психологічної підготовки. Якщо жінка боїться, що буде біль при першому статевому акті, то вона напевно здасться сильною. Адже страх не дасть розслабитися, може виникнути спазм, який зробить проникнення пеніса важким і болісним.

Але у багатьох жінок перший інтимний контакт проходить досить гладко. Що вже там говорити, навіть кров після першого статевого акту не у всіх буває. Її відсутність - це варіант норми, пояснюється хорошою розтяжністю дівочої пліви, а також особливостями розташування судин. Іноді буває, що кров після статевого акту з'являється після декількох занять сексом. Причиною цього є не повний розрив пліви.

Як довго може тривати кровотеча? Це індивідуально. Але в нормі воно не повинне бути рясним. Невелика кровомазанье закінчується протягом декількох хвилин. Якщо цього не відбувається, і виділення стають все більше схожі на менструальні (а зараз не час місячних), крім того, наростає біль - потрібно терміново звернутися до лікаря.

Якщо ж все пройшло добре, продовжити статеве життя можна відразу після відновлення пошкоджень. Терміни дуже індивідуальні. Зазвичай 3-7 днів. При цьому потрібно обов'язково подбати про надійну контрацепцію. По-хорошому, зробити це потрібно ще перед початком інтимного життя, так як навіть, якщо статевий акт перший раз відбувається - це не гарантія ненастання вагітності. Кращим вибором стануть низкогормональные пероральні контрацептиви або презервативи, якщо немає впевненості в здоров'я партнера або таблетки протипоказані. Місячні після першого статевого акту зазвичай приходять у свої терміни. Затримка є приводом для проведення тесту на вагітність.

Що ж стосується неодноразових кровотеч після дефлорації - вони не є нормою. Секс не повинен їх провокувати. Виділення крові може бути симптомом травми або запалення репродуктивних органів. Це привід відвідати гінеколога.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua