← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Гормональні контрацептиви

версія для друку

Захист за допомогою гормональних контрацептивів

гормональні контрацептивиГОРМОНАЛЬНІ КОНТРАЦЕПТИВИ усувають одне з основних умов зачаття - запобігають овуляцію. Так що саме цей метод оберігання на сьогоднішній день вважається найбільш надійним. Однак самостійно вибирати з безлічі його варіацій не варто. Тільки лікар зможе підказати, що підходять саме вам препарат і форму, враховуючи вік, конституцію, характер менструального циклу і багато інші особливості вашого організму.

Плюси гормональних контрацептивів. Багато хто з сучасних гормональних контрацептивів стабілізують менструальний цикл, зменшують болі і кровотечі, що особливо важливо для профілактики і лікування анемії. А ще вони запобігають багатьом захворюванням. Так, при використанні в два рази зменшується частота запалення органів малого тазу, на 50 - 70% знижується ризик розвитку раку ендометрія і раку яєчників. Сьогодні лікарі використовують комбіновані оральні контрацептиви для профілактики і лікування доброякісних пухлин грудей.

Мінуси гормональних контрацептивів. Приймаючи ці препарати, деякі жінки скаржаться на різкі перепади настрою, головний біль, підвищену дратівливість і зниження сексуального бажання. Все це може бути симптомами звикання, які з часом минають, так і свідченням того, що неправильно підібране сам засіб. Практика показує: ліки, не відрізняються за складом, можуть діяти по - різному. Тому лікарі часто рекомендують на вибір 2 - 3 препарату або радять здати аналізи на гормони, щоб більш точно підібрати гормональний контрацептив.Гормональний контрацептив - підшкірний імплантант

Підшкірний імплантант - це стрижень завдовжки 4 см, який лікар вводить під місцевим наркозом у внутрішню поверхню плеча. Імплантант, що містять гестаген, невеликі дози якого надходять в кров і перешкоджають овуляції.

Плюси. Ефект розрахований на 3 роки, тому жінок турбує страх пропустити прийом препарату. Він особливо підходить тим, кому з якихось причин треба стримати потяг до материнства.

Мінуси. Цей спосіб запобігання частіше, ніж всі інші, викликає напади меланхолії і дерпессивного настрою. Адже жінка думає, що не владна над своїм організмом. Однак це зовсім не так! Якщо вона захоче завагітніти, імплантант можна видалити раніше терміну.Гормональний контрацептив - кільце

гормональні контрацептивиДо нових методів гормональної контрацепції також відносяться вагінальне кільце і пластир.

Плюси. Завдяки тривалій дії препаратів відпадає необхідність щодня пити таблетки. Так як гормони минуть шлунково - кишковий тракт і печінка, жінки не відчувають таких побічних ефектів, як нудота. З - за низького вмісту гормонів вага набирається менше, ніж при використанні оральних контрацептивів.

Мінуси. У винятково рідких випадках вагінальне кільце може випасти. Якщо таке сталося, його треба промити під проточною водою і встановити знову. Що стосується пластрырей, то не так давно деякі їх види сталі "підозрювати" в тому, що вони можуть бути причиною тромбозів. Але поки це лише домисли - ніяких наукових доказів цієї теорії немає.Міфи про зайву вагу і гормональні контрацептиви

Страх набрати зайву вагу - найпоширеніший жіночий страх перед гормональними контрацептивами. Фахівці стверджують, що контрацептиви останнього покоління містять мінімальну кількість гормонів і безпечні для організму. Звичайно, можна через них поправитися на 2 - 3 кг, але ця надбавка може бути легко скоректована дієтою і фітнесом.

Гормональні контрацептиви: протипоказання
  • тромбоемболічні захворювання, тромбоз глибоких вен
  • судинні захворювання, артеріальна гіпертензія
  • ішемічна хвороба серця
  • ускладнений цукровий діабет
  • злоякісні пухлини
  • тяжкі порушення функції печінки
  • гострий вірусний гепатит


3 фактори психологічного захисту

  • Якщо ви чітко плануєте своє життя, легко дотримуєтеся режиму і пам'ятайте про намічені справи, не заглядаючи в записну книжку, вам підійдуть гормональні контрацептиви в таблетках.
  • Якщо ви емоційні, імпульсивні і в пориві пристрасті абсолютно втрачаєте голову, то краще користуватися засобами ( внутрішньоматковими або щотижневими ), не вимагають "пильної уваги" безпосередньо перед близькістю, такими як пластир або кільце.
  • Якщо ваші зустрічі рідкісні і нерегулярні і постійна контрацепція здається вам обтяжливою, спробуйте сперміциди. Деякі з них можна вводити на 24 - 48 годин і виймати по закінченні останнього акту.

Е.Лесневская "Гормональні контрацептиви. Види і застосування гормональних контрацептивів"на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua