← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Секс на ранніх термінах вагітності

Чи можна займатися сексом на ранньому терміні вагітності

Чи можна займатися сексом на ранніх термінах вагітностіСекс на ранніх термінах вагітності - дозволяють його гінекологи, статеві стосунки можуть завдати шкоди майбутній дитині? Однозначної відповіді на це питання немає. Є чіткі свідчення, за якими від інтиму потрібно відмовитися. Але багато лікарів всім своїм пацієнткам не радять секс під час вагітності, особливо в першому її триместрі, 4, 8, 12 тижня.

Справа в тому, що в перші тижні після зачаття найбільш висока загроза мимовільного викидня. Зберігається вона до 9-12 тижнів. І саме їх деякі гінекологи радять в якості періоду утримання. Однак частина лікарів вважає, займатися сексом під час вагітності на ранніх термінах можна, якщо немає наступних симптомів:

  • кровотеча зі статевих органів;
  • виділення коричневого кольору;
  • болі в області попереку і (або) нижній частині живота.

Крім того, обережніше треба бути жінкам, у яких в минулому були викидні, істміко-цервікальна недостатність, передчасні пологи. Такі протипоказання до занять сексом на ранніх термінах гестації.

Що потрібно знати

1. Займатися любов'ю майбутньої матері можна без бар'єрних засобів контрацепції, якщо вона і її статевий партнер здорові. Не варто турбуватися про те, що у вагітної жінки може оплодотвориться ще одна яйцеклітина. Дане явище, зване суперфетацией, зафіксовано в світі одиничними випадками.

2. Оральним сексом займатися можна на будь-яких термінах. Але якщо існує загроза переривання вагітності, жінці не варто допускати у себе сильного статевого збудження, так як це може привести до сильного тонусом матки, а в деяких несприятливих випадках - навіть спровокувати викидень.

3. Особливості сексу при вагітності на ранніх термінах полягають і в техніці безпосередньо статевого акту. Природно, не варто допускати сильного тиску на матку. Проникнення не повинні бути надто глибокими і різкими щоб уникнути травм шийки матки.

Питання про продовження статевих відносин у період виношування дитини в кожному окремому випадку вирішується індивідуально. Дізнатися чи можна займатися сексом на ранньому терміні вагітності конкретно вам - краще у гінеколога.

У багатьох майбутніх мам спостерігається сухість піхви, яка робить статеві стосунки болючими. Це тимчасове явище, пов'язане з гормональними змінами в організмі. Виправити ситуацію допоможуть тривала прелюдія і гіпоалергенні лубриканти на водній основі.missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua