← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Секс при молочниці

Чи можна займатися сексом при молочниці

Чи можна займатися сексом при молочниціСекс при молочниці: можливий або все ж таки не рекомендується лікарями? Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти і фізіологію захворювання, і психологію відносин між чоловіком і жінкою.

Що таке молочниця?

Молочниця - це насамперед грибкове захворювання. Молочниця може передаватися статевим шляхом. Причому, як жінка може заразити чоловіка, так і навпаки, чоловік - жінку. Коли інфікується чоловік, зазвичай він не має про це уявлення, так як симптоматика на початкових етапах захворювання досить яскрава. У жінки ж, навпаки, дуже чіткі симптоми, які постійно нагадують про захворювання, з самого початку його прояви.

Молочниця може з'явитися і не внаслідок зараження статевим шляхом. Скажімо так, що насамперед молочниця - це захворювання, викликане порушенням мікрофлори статевих органів, ну і присутністю хвороботворних грибків (а точніше, по-медично - умовно-патогенних), зрозуміло. Виходить, що якщо б не було сприятливих умов для розвитку патогенних бактерій і грибків, то організм зміг би протистояти цьому захворюванню. Тому найчастіше молочниця розвивається після сильних стресів, тривалого прийому антибіотиків, вірусних захворювань, та в інших випадках, коли страждає корисна мікрофлора.

Симптоматика захворювання

Хвороба викликає у жінок свербіж, печіння, дискомфорт, які практично постійно турбують протягом усього захворювання до повного одужання. Бувають і сильні білі або творожистие виділення і неприємний від них запах. Необхідно негайно звернутися до лікаря. На сьогоднішній день діагностувати кандидоз (наукова назва молочниці) дуже просто, і так само просто вилікувати. Існують оральні (таблетки) і вагінальні (місцеві мазі, свічки) препарати, які чудово справляються з грибком. У чоловіків також бувають неприємні відчуття. Можуть з'являтися білі виділення на голівці члена, може бути свербіж. Часто хвороба супроводжується болісним сечовипусканням і болем при статевому акті.

Секс під час молочниці

Молочниця доставляє ще більше неприємних відчуттів при заняттях сексом. Тому у більшості пацієнтів виникає питання: а чи можна займатися сексом при молочниці, або для цього є протипоказання. Слід використовувати при статевому акті засоби контрацепції, які з них краще, і чи можна використовувати лубриканти для зняття хворобливих відчуттів, викликаних сухістю слизової статевих губ і піхви?

При молочниці займатися сексом можна, але потрібно розуміти, що в одного партнера захворювання, що передається статевим шляхом, і необхідно враховувати симптоматику цього захворювання. Відповідно, секс можливий, але важливо оберігатися за допомогою презервативів. Тобто без бар'єрної контрацепції не обійтися. Оральний секс при молочниці, при якому активною стороною є чоловік, звичайно ж, небажаний.

Треба пам'ятати про хворобливих відчуттях, які можливі під час сексу. Використання презервативів підсилюють тертя, і, відповідно, підсилюють біль при заняттях сексом. Слизова при пошкодженні грибком як би «незахищена», при зіткненні і при терті може піти кров, і можуть посилитися больові відчуття. Тоді як лубриканти (засоби для зволоження статевих органів) в деяких випадках викликають алергічні реакції і є одним з провокаторів кандидозу.

Крім того, виділення, в яких містяться грибки і шкідливі бактерії, під час статевого акту можуть поширитися вище по статевих шляхах. І секс під час молочниці може залишити після себе серйозні ускладнення.

Деякі психологічні аспекти питання

Так, звичайно, багато фахівці порадили б «втихомирити» свої гормони, як слід підлікуватися, і, чого доброго не, ще тиждень-два почекати з статевим життям і реабілітуватися після хвороби на всі сто відсотків. Але життя така, що чекати ніколи. Можливо, тому й винайшли одну таблетку для боротьби з молочницею....

А якщо серйозно, хотілося б порекомендувати партнерам просто прислухатися до себе, так і один до одного. Якщо є бажання, якщо є розуміння, то можна займатися любов'ю при молочниці і так зрозуміло...

У тебе нормальна вага?missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua