← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Як покращити секс?

версія для друку

Секс - стереотипи

Коли ваша подруга днями розповідала про божевільної ночі, проведеної в ліжку з новим бойфрендом, ви не подумали з сумом, що в ваших власних відносинах вже давно не спостерігалося божевільної пристрасті? А варто серіальним героїням назвати кількість своїх сексуальних партнерів, ви не заздрите, ні, ви вірите, що у вас ще все попереду?

Згідно з соціологічними опитуваннями, більшість чоловіків і жінок красивих, успішних і забезпечених - не задоволені тим сексом, що у них є. Основна причина криється в стереотипах. Стереотипи - це усталені шаблони поведінки. Їх основне призначення - знизити енергетичні витрати на здійснення корисних дій. А хіба потрібно дбати про енергозбереження в такій справі, як секс?

Ось вам один із таких стереотипів - експерименти покращують секс. У пошуках нового - пристрастей і бажань - багато пар намагаються привнести в секс максимум різноманітності. В результаті чого спальня з «кімнати млості і пристрасті» перетворюється на експериментальний майданчик, де двоє не займаються любов'ю, а проводять випробування. Вивчення Камасутри закінчується постановкою циркових трюків в ліжку. І хоча глядачів на цей спектакль не запрошують, «артисти» все одно зосереджені на ідентичності рухів і поз із зразком, а не на власних відчуттях. Яке вже тут задоволення!

Фахівці впевнені: сексуальність людини складається з двох компонентів - романтичного та еротичного. Без кожного з них ваші інтимні відносини - позбавлена почуттів фізіологія, не здатна доставити ні задоволення, ні щастя. Не кажучи вже про гармонії з партнером.

Ще один поширений стереотип: краще - значить більше! Значення сексу в стосунках між чоловіком і жінкою - дуже популярна тема. Кінофільми, серіали, книги - про секс не просто говорять, про нього кричать. Описуються найдрібніші подробиці: пози, почуття та емоції у той самий момент, те, що партнери відчували після, про що при цьому говорили...За чашкою кави ми з подругами все частіше обговорюємо не вчорашній шопінг, а сексуальний досвід один одного. Віяння часу? Мода на відверті розмови, навіяна героїнями серіалу? Можливо. Втім, обговорення побаченого довело нам, що досвід головних персонажів телесаги цілком можна порівняти з нашим. Як і їм, нам властиво проектувати життя подруг на свою власну. Чужа сексуальне життя не приклад для наслідування. Неможливість реалізувати досвід подруг у власній спальні не можна сприймати як катастрофу. Неминучі претензії до партнера ( мовляв, не забезпечив нічого схожого, значить не чоловік зовсім ) здатні зруйнувати будь-які відносини.

Щастя - виключно у одночасний оргазм. Той же горезвісний стереотип. Хто швидше досягне найвищої точки насолоди в сексі - ви або ваш партнер, - абсолютно не принципово. А ось те, що це має статися, - неодмінна умова. Більшість з нас упевнені: готовим до сексу треба бути завжди, незалежно від настрою, часу і місця. Жінки, що належать до сучасного суспільства споживання, взяли за правило всю відповідальність за оргазм обох партнерів покладати на чоловіка. Щось не виходить у хлопця - тільки його вина. Сама не досягла оргазму - знову ж винен чоловік. Але, до нещастя для коханців, ця гонка за оргазмами не привносить гармонію у відносини.

Секс - не шаблонний набір певних прийомів і методів для збудження партнера і отримання власного задоволення. Єдиний критерій якості відносин в ліжку: секс повинен доставляти вам і йому задоволення. І не бійтеся при цьому відступити від загальноприйнятих норм і знехтувати чиїмись думками.

Геть всі правила і стереотипи!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua