← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
Тест на сексуальність

версія для друку

ТЕСТ ВАШОЇ СЕКСУАЛЬНОСТІ


Тести сексуальності для жінок
 1. тест сексуальності, тести на сексуальністьВважаєте Ви секс поганим, брудним заняттям або гріхом?

 2. Незаймані Ви?

 3. Зі скількома чоловіками Ви були в ліжку?

 4. Скількох чоловіків Ви любили?

 5. Мастурбируете Ви регулярно? Іноді? Ніколи?

 6. Як багато способів мастурбації Ви знаєте і застосовуєте?

 7. Ви Можете викликати у чоловіка ерекцію, не доторкаючись до нього?

 8. Чи Ви маєте принаймні один оргазм в день незалежно від способу?

 9. Чи подобається Вам чіпати чоловіче тіло, чоловічий член?

 10. Чи Ви бачите навколо себе фалічні символи?

 11. Чи маєте Ви коли-небудь сни, що викликають у Вас оргазм?

 12. Оточуєте себе речами, які приємно бачити, торкати, нюхати?

 13. Ви надаєте перевагу ванну або душ?

 14. Чи Активно Ви шукаєте чоловіків?

 15. Якщо б у Вас був вибір, ким би Ви хотіли бути:

  • Пат Ніксон (дружина тодішнього президента);
  • Софі Лорен;
  • самою собою

ОЦІНКА СЕКСУАЛЬНОСТІ ЛЕДІ

 1. Якщо Ваша відповідь "так", то нема чого відповідати на подальші запитання. Ставте нуль і знайдіть шерсть, щоб в'язати собі шаль. Вона Вам знадобиться для довгих зимових ночей. Якщо відповідь "ні", ставте собі 5.

 2. Якщо Вам більше 18-ти і Ви відповісте "так", то поставте собі нуль і швидше знайдіть собі чоловіка. Якщо Вам менше 18-ти та Ви прочитали цю книгу, то Ви на вірному шляху, а тому ставте себе 3. "Ні" - 5.

 3. Ставте 1, якщо менше трьох чоловіків, від трьох до десяти - 3, більше 10-ти - 15. Якщо ні одного, дивись попереднє питання.

 4. Нуль, якщо жодного. Менше трьох - 1, від трьох до п'яти - 5, понад десяти - знову нуль, тому що це означає, що Ви ніколи не любили.

 5. Якщо Ви мастурбируете регулярно, пишіть 5. Якщо іноді - 3; якщо ж при цьому Ви регулярно займаєтеся любов'ю з ким-небудь кожен день, то можете ставити 10. Якщо ніколи, то нуль і чого ж Ви чекаєте?!

 6. Менше 3-х способів - 0. Від трьох до п'яти - 3. Понад 5-ти - ставте 5. (Якщо Вам відомо понад 10, прошу повідомити про них мені).

 7. Якщо Ви така жінка, що можете порушити чоловіка тільки дивлячись на нього, Ви отримуєте жирну 10 і оплески. Якщо не можете, ставте собі нуль і практикуйтеся.

 8. "Один оргазм в день - зморшок не буде якщо не лінь!" Якщо цього немає, то ставте собі 0 і починайте скоріше. Якщо Ви не пропускаєте жодного дня, ставте 10 і продовжуйте працювати так само добре далі.

 9. Жінка, по-справжньому любляча чоловіків, приходить у захват, коли відчуває стоящий, чудово ерегований член: ставте 5, якщо Ви звикли мацати; якщо ж Ви щупа чоловіка тільки тоді, коли Ви з ним у ліжку, ставте 3. Якщо Вам не подобається торкатися до чоловіка, ставте нуль і прийміть мої щирі співчуття.

 10. Якщо вежі, дерева й телеграфні стовпи збуджують Вас, то Ви - істинно сексуальна жінка і заслуговуєте 10. Нуль - якщо Ви не бачите навколо себе нічого сексуального.

 11. Якщо Ваша чуттєвість проникла в підсвідомість, то у Вас можуть бути іноді оргастические сни, що зовсім не означає, ніби Ви зіпсовані. Фактично багато жінок мають їх досить часто і швидше за все саме тоді, коли вони активно сексуальні, ніж в інший час. Тому ставте 5, якщо Ваша відповідь "так" і 0 за "ні", але не беріть снодійні пігулки.

 12. Усвідомлювати свою чуттєвість і працювати заради того, щоб принести задоволення своїм почуттям, - одна з відмінних рис істинно сексуальної жінки. Ставте 10 за "так", 0 за "ні".

 13. Це питання пов'язане з питанням 12. Якщо Ви відчуваєте своїм тілом тепло піни і відчуваєте чуттєве насолоду, вбираючи його годинами, Ви сексуальніше, ніж жінка, яка миється тільки для того, щоб бути чистою, і воліє душ. Все, що ніжить почуття, сексуально! І хоча душ може бути освіжаючим, він навряд чи сексуальний (за винятком того випадку, коли Ви перебуваєте під ним зі своїм другом). Тому за ванну - 5, душ - 0. Якщо Ви любите і те, і інше, ставте 3.

 14. Жінки, які шукають те, чого вони хочуть, мають більш пристрасний потенціал, ніж ті, які сидять і чекають. Якщо Ви часто перебуваєте там, де чоловіки, отримуйте 5. Якщо Ви чекаєте, що любов прийде і знайде Вас, Ви маєте 0, і це все, що Ви отримаєте.

 15. Якщо Ви виберіть (в), ставте собі 10. Якщо Ви любите себе настільки, що не хочете ні з ким помінятися місцями, то Ви дійсно гідні любові. Якщо Ви виберіть (б), можете записати 5 очок. Якщо ж (а) - викресліть з Вашої суми очок 10.

ПІДСУМКИ ТЕСТУ НА СЕКСУАЛЬНІСТЬ

 • 85-100 балів : Ваша сексуальність на висоті: Ви - дитя Афродити!

 • 60-85 очок : Непогано, Ваша сексуальність в нормі, але не зупиняйтеся на досягнутому.

 • Менше 60 балів : Бідне дитя... Ваша сексуальність бажає кращого.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua