← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!
ІПСШ

версія для друку

ІПСШ - інфекції, що передаються статевим шляхоміпсш, обстеження іпсш, діагностика іпсш, симптоми іпсшДовгий час вважалося, що інфекції, що передаються статевим шляхом ( ІПСШ ), вражають виключно жінок легкої поведінки і чоловіків, які ведуть безладне статеве життя. І раптом у 2005 році медична статистика наводить дані: 80% росіян хоча б раз у житті перенесли подібні захворювання, а в багатьох вони навіть перейшли в хронічну форму.


Наслідки ІПСШ

Деякі представники медичної науки вважають, що ІПСШ не слід відносити до небезпечних інфекцій: мовляв, впоратися з ними можна мінімальним курсом антибіотиків, ну, майже як... з нежиттю. А версію про невиліковність уреаплазмозу, хламідіозу, кандидозу та мікоплазмозу придумали фахівці приватних клінік, щоб заробити на дорогих процедурах і аналізах.

Практикуючі лікарі не погоджуються з такою думкою, наполягаючи на більш серйозному ставленні до цього питання. Вони пропонують звернутися до статистичних даних, згідно з якими у кожного п'ятого пацієнта ці захворювання набувають затяжного характеру і з великим трудом піддаються терапії. Недоліковані статеві інфекції небезпечні цілим рядом ускладнень. У чоловіків можуть розвинутися хронічні захворювання сечостатевої системи: простатит, везикуліт, хронічний уретрит, епідідімоорхит і, як наслідок, безпліддя, порушення ерекції, передчасне сім'явипорскування, стертий оргазм.

Жінкам загрожують дисбактеріоз піхви, кольпіт, ендометрит, непрохідність фаллопієвих ( маткових ) труб і як результат - безпліддя, невиношування вагітності, загроза викиднів, небезпека передчасних пологів. Вкрай важливо запобігти ці наслідки. Так хто ж правий? Де шукати істину? Давайте розбиратися.Інфікування ІПСШ

ІПСШ не вважаються ні з вашим статусом, ні з віком. Отримати інфекцію дуже легко, особливо при незахищеному статевому контакті, адже за один раз може передатися більше 25 видів збудників. Найбільш часті «гості» - гонококи, трихомонади, хламідії, міко - та уреаплазми, віруси герпесу і папіломи людини. Інкубаційний період ( від моменту зараження до появи перших клінічних проявів захворювань коливається від двох-трьох днів до кількох тижнів. Вони підступні тим, що нерідко майже безсимптомно: вже якщо і дають про себе знати, то роблять це тихо. Людина може і не звернути уваги на такі ознаки, як виділення, легкий свербіж і печіння в області статевих органів. А непомічена інфекція між тим живе і процвітає.

Ще одна небезпека ІПСШ - в їх здатності затухати і наступати знову. У медицині відомі випадки, коли через місяць активного лікування пацієнта аналізи давали негативний результат - здавалося, хвороба переможена. І раптом через чотири-шість місяців слідувала нова спалах, причому більш гостра. Доводилося збільшувати дози препаратів, щоб домогтися повного одужання.Збудники ІПСШ

У чому ж причина завзятості інфекції? З одного боку, справа в фортеці імунної системи людини. Коли вона ослаблена, збудник не отримує належної відсічі і успішно розмножується, розширюючи свій життєвий простір. З іншого боку, деякі мікроорганізми мають тенденцію «впадати в сплячку». Звичайні препарати не діють на них так само ефективно, як на більш активних їхніх побратимів. Цим збудники і користуються: адже навіть у «сонному» стані вони здатні пересуватися по статевих шляхах углиб організму. Виникає небезпека розвитку великих запалень репродуктивних органів, утворення безлічі спайок. У жінок в кінцевому результаті можуть з'явитися неприємні виділення, болі в області придатків, порушення функцій статевої системи.ЗАРАЖЕННЯ ІПСШ

іпсш, обстеження іпсш, діагностика іпсш, симптоми іпсшЧасом хронічна інфекція до певного часу не викликає проблем, зате вона здатна створювати змінений фон, сприятливий для розвитку будь-якої іншої інфекції. Чоловіків, наприклад, турбують хронічні простатити і уретрити, а у жінок може з'явитися взагалі цілий букет проблем. Нерідко це позначається і на здоров'я їх новонароджених дітей. Щоб уникнути небезпечних для здоров'я ускладнень, таких як запалення слизової оболонки матки, фаллопієвих труб та яєчників, ураження сечівника і формування стриктури ( звуження ), слід хоча б раз на півроку відвідувати кабінет фахівця.

Після випадкової зв'язку жінкам має сенс пройти обстеження: інфікування часто відбувається навіть при одноразовому сексуальному контакті. А от чоловіків хвороба на перший раз може пробачити. Завдяки анатомічним особливостям їх сечостатевої системи створюється певний бар'єр для збудників, і зараження часом відбувається лише при наступних статевих контактах.Діагностика ІПСШ

Діагностика ІПСШ складається з декількох етапів:

  • з'ясування скарг;
  • гінекологічного огляду;
  • кольпоскопії ( взяття мазка );
  • бактеріоскопічного та бактеріологічного дослідження;
  • ДНК-діагностики, або ПЛР-дослідження ( крім хламідіозу );
  • прямої імунофлуоресценції ( ПІФ );
  • імунологічного аналізу крові.

Щоб знищити вогнище запалення, а заодно задушити в зародку всі повторні спалахи, лікар зазвичай призначає індивідуальне комплексне лікування: антибактеріальну та імуностимулюючу терапію, вітамінотерапію, инстилляцию уретри, масаж передміхурової залози ( у чоловіків ). Для досягнення більш ефективних результатів широко застосовують фізіотерапію, в тому числі лазеромагнитную і магнитоакустическую. Вона допомагає зміцнити імунітет, поліпшити стан тканин, сприяє знищенню хвороботворних мікробів і кращому проникненню в уражений орган призначених ліків, скорочує терміни лікування.

Завдяки новим противірусних та антибактеріальних препаратів курс лікування антибіотиками скоротився до п'яти-семи днів, а стислість їх прийому з шести-восьми разів на день зменшилася до одного - двох. Весь курс займає від двох тижнів до півтора місяців при обов'язковій умові лікування обох партнерів. В іншому випадку зараження може повторитися.Симптоми ІПСШ

Основні симптоми ІПСШ: почервоніння, виразки або бородавки в області статевих органів або заднього проходу, часте і хворобливе сечовипускання, болі під час статевого акту, незвичні кровотечі або виділення з статевих органів, свербіж можуть бути ознаками ІПСШ. Якщо у вас з'явилися деякі з цих симптомів, терміново зверніться до лікаря.іпсш, обстеження іпсш, діагностика іпсш, симптоми іпсшПрофілактика ІПСШ:

  • при контакті з непостійним партнером використовуйте презерватив;
  • при підозрілих симптомах, схожих на статеву інфекцію, звертайтеся до лікаря;
  • захистом від бактеріальних ІПСШ можуть стати розчини антисептиків ( хлоргексидин, гібітан, мірамістин, эпиген-інтим ). Але не варто захоплюватися подібними засобами, так як їх постійне використання призводить до порушення мікрофлори у піхві.

Е.Лесневская "ІПСШ- інфекції, що передаються статевим шляхом. Симптоми, діагностика ІПСШ"на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua